Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эх, патратилась ! :)

Re: Эх, патратилась ! :)

Гарна покупка! Зараз модно скупляти такі ділянки в селах.
Одні там засівають зерном і тоді продають його,
інші роблять зони для відпочинку.
В будь-якому разі це правильне рішення. Вітаю!
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Спочатку прочитав назву теми як: "Эх, патраХАлась ! :) " :gigi:  :-T
:D впевнена що прочитав правильно :good:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Може й баба Люда вирости, чи Олд Бой. Полтавщина вона така!
не те в землю тикали, не оглоблю. Є в мене підозра, що тикали, що олдбой виріс.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Без рабів на такій території ніяк.
Одному і 24годин на добу не вистачить.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

туалет на  9 соток

Однако...
   
Re: Эх, патратилась ! :)

під Миргородом, 12к. Спеціально шукала на хуторі, щоб нікого - і тіко я сама...але ж все рівно сусіди є , куди ж без них :weep:

Поздравляю! А самому дому сколько лет?
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Поздравляю! А самому дому сколько лет?
Если "панська хата" , то 100 лет
Они очень качественно строились
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Если "панська хата" , то 100 лет
Они очень качественно строились

Может, и старше... а так да, качество не сравнить с нынешним новостроем...
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Щиро вітаю!
А фотки будуть?  :shuffle:
З опису - жирок, можна під етноготель чи як садиба для зеленого туризму прямо зараз  (tu) 
   
Re: Эх, патратилась ! :)

:D
 :drinks:
Дякую, друзі, ВСІМ ! За привітання. Це не перша, і дасть Біг, не остання наша з чоловіком нерухомість - але саме цій, здавалося б безглуздій покупці я рада найбільше....
Так, це дійсно мрія - зібрати вас усіх разом ..доречі, не така вже й нейздісненна: скільки там від Києва та Харкова - та всього 250 км !

державний акт на право приватної власності на земельну ділянку маєш? чи купила будинок "з прибудинковою ділянкою"?
   
Re: Эх, патратилась ! :)

вітаю!  (tu)
   
Re: Эх, патратилась ! :)

В Іванковичах зараз виставили на продаж ділянку під забудову - 11 соток. За 10,5 тисяч. Прямо попід лісом. І нібито село багате, і президентська камарилья там вся кучкується, а туї крадуть :)
(С) гімно, а не люди
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Без рабів на такій території ніяк.
Одному і 24годин на добу не вистачить.
Можна засіяти житом. А потім - на кулики для даху.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

тішуся за тебе Бяко !
достойна купівля. графська  :)))
 (tu)
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Без рабів на такій території ніяк.
Одному і 24годин на добу не вистачить.
ну чого. якщо картоплю не садити, то можна і без рабів. газон там, садок. купити робот-газонокосарку, чи конюшинний газон. на обрізку дерев когось запрошувати. а може і самі це роблять.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Здійснилася моя мрія про невеличкий клаптик землі - всього гектарчик  [ua]
Біля річки, ще й в заказнику....Власни ця намагалася викрутити руки і підвищити ціну в останній момент - але я проявивши кришану холодність наполягла на вигідній мені ціні і зламала її !! Я рік ходила біля цієї ділянки - і тепер я щаслива !!!!  X(   От просто щаслива - і все !  :love:
С исполнением мечты можно поздравить. У нас 45 соток , жена счастлива , но я понял , что я горожанин.
Это труда нужно немеряно.
+ а что делать с урожаем  ?
В прошлом году 350 литров яблочного сока , 35 сидра.
В этом году  упор на помидоры , более 100 сортов будет высажены. Ну переработаем мы эту тонну помидор. Это еще куча площади занята  цветочками . + еще сад молодой и виноградник молодой , пока не завалены фруктами.
НО после домашнего яблочного сока пить покупной уже не могу. Свой без грамма сахара , просто чистый сок.
Помидорки - тоже  вкуснятина. Желтые , розовые , алые , красные , полосатые , черные , зеленые (причем они зеленые , когда спелые).
Малина,  смородина ,поричка ,клубника с грядки. Все имеет нормальный вкус.
НО это должно нравится.
я бы не смог. но жена как выйдет с утра на грядки , так вечером только возвращается.
И правильно сказали , безопасность. Нас уже один раз обворовали. 
   
Re: Эх, патратилась ! :)

тішуся за тебе Бяко !
достойна купівля. графська  :)))
 (tu)
приэмно написав  :)
   
Re: Эх, патратилась ! :)
krd

с одной стороны, земля, это единственный товар, количество которого не увеличивается.
с другой, это всё таки пассив(содержание, налоги)
х\з
покупка земли, как любой бизнес это риски. может выстрелить и умножиться на х2, х5, х10...
а можно с сдыхаться через 5-10 лет за пол цены и поцелуй в жопу покупателю)))
такие дела
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Если "панська хата" , то 100 лет
Они очень качественно строились
Панська хата это обычно или школа или контора колхозная/совхозная. У меня прадед в Винницкой области был паном)), в его доме до сих пор сельская школа.
Это реально очень большой дом
   
Re: Эх, патратилась ! :)

с одной стороны, земля, это единственный товар, количество которого не увеличивается.
с другой, это всё таки пассив(содержание, налоги)
х\з
покупка земли, как любой бизнес это риски. может выстрелить и умножиться на х2, х5, х10...
а можно с сдыхаться через 5-10 лет за пол цены и поцелуй в жопу покупателю)))
такие дела
В стартопике пример не бизнеса, а стиля жизни.

И даже самые лучшие соседи там не нужны и нежелательны (имхо). Разве что до ближайших будет 1 км.

Это как в Латвии примерно - сидишь у окна и любуешься косулей, которая пришла полакомиться яблоками
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Панська хата это обычно или школа или контора колхозная/совхозная. У меня прадед в Винницкой области был паном)), в его доме до сих пор сельская школа.
Это реально очень большой дом
У нас в селе сохранилась "куркульская". Она небольшая, но очень качественная и теплая
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Панська хата это обычно или школа или контора колхозная/совхозная. У меня прадед в Винницкой области был паном)), в его доме до сих пор сельская школа.
Это реально очень большой дом
в моєму селі це пансіонат для інвалідів.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Навіщо щось садити? Цим займаються краще професіонали, або ті, хто з цього урожаю живе. Я би краще мав трохи лісу, щоб була тиша, дерева, та трохи простору біля хати щоб дерева на дах не падали.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

У нас в селе сохранилась "куркульская". Она небольшая, но очень качественная и теплая
Куркульская да. В то время пан мог давать землю типа в аренду и кто хотел мог хорошо зарабатывать и жить. Там куча нюансов было, мне покойная бабушка рассказывала. Я ещё офигевал как ее рассказы про жизнь до революции отличались от того что слышал в школе )))
   
Re: Эх, патратилась ! :)

;o яке поле в заказнику? в заказнику можуть бути тільки луки (луга). Розорювання пасовищ у заказниках є незаконним.

 :facepalm: а луг это что не поле?

поле 1. ср. 1) а) Безлесная равнина, ровное обширное пространство.

и что на этом лугу делать, коров пасти? ну разве что полюбоваться из окна. а в лесу прохлада, можно скамейку-беседку поставить для отдыха. красота.  X(
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Панська хата это обычно или школа или контора колхозная/совхозная. У меня прадед в Винницкой области был паном)), в его доме до сих пор сельская школа.
Это реально очень большой дом

В нашей семейной хате, посторонний при царе Паньке в Бобринце и отобранной в 28-м году, сейчас располагается некое гос.учреждение. Раньше был какой-то совет по раздаче советов. :)
   
Re: Эх, патратилась ! :)

а на нашей земле сейчас область разместилася
   
Re: Эх, патратилась ! :)

 (tu)
Вітаю!!!
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Маю на Волині гектари схільхозпрізначення . Тітонька з аренди трішечкі грівен та декілька центнерів збіжжа мають.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Может, и старше... а так да, качество не сравнить с нынешним новостроем...

Вичитала в тех документах: будівля до 1917 року  8-)
Стеля - 3 м.
Зараз думаємо, як залізти на горище :))


А ще гігантська шовковиця.....Ягід там - сила силенна.....Вона просто ВЕЛИЧЕЗНА !!! Що з нею робити....
І такі ж старі яблуні....4 горіхи....Ну горіхи - то ясно, восени. 
Вишень дуже багато, але, незважаючи за рясне цвітіння плодів мало....
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Вичитала в тех документах: будівля до 1917 року  8-)
Стеля - 3 м.
Зараз думаємо, як залізти на горище :))


А ще гігантська шовковиця.....Ягід там - сила силенна.....Вона просто ВЕЛИЧЕЗНА !!! Що з нею робити....
І такі ж старі яблуні....4 горіхи....Ну горіхи - то ясно, восени. 
Вишень дуже багато, але, незважаючи за рясне цвітіння плодів мало....

Фотки цього щастя є?
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Треба зробити.
Напнути якесь простирадло, щоб збирати шовковицю ? Бо я сьогодні намагалася руками збирати....то пипець ))
А ще там ж липи...метрів по 30-ть.....І ще навіть не зацвіли чомусь...мабуть тому, що старі....
Я реально там балдєю: це зовсім щось інше....Куди там Миргороду....
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Напнути якесь простирадло, щоб збирати шовковицю ? Бо я сьогодні намагалася руками збирати....то пипець ))
В мене колись таке було в селі.
Здоровецьке дерево  шо капець, ягоди здорові, за розміром як велика малина.
Але більшість ягід зжирали шпаки та інші пернаті, на землі те підбирали качки та гуси, після чого срали тими ягодами по всьому подвір'ю.
Врешті -решт знесли те дерево нафуй. Лишився ще старезний горіх, його регулярно підчищаємо, пломбуємо йому дупла тощо. Але й йому недовго лишилося.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Але більшість ягід зжирали шпаки та інші пернаті, на землі те підбирали качки та гуси, після чого срали тими ягодами по всьому подвір'ю.
Це пздц, одразу видно експерта  :laugh: Криваве гівно  :weep:
   
Re: Эх, патратилась ! :)

До речі, якшо є старі яблуні, треба дивитись уважно. Може бути шось прикольне, чого зараз вже з сортів не купиш.
Це пздц, одразу видно експерта   Криваве гівно
Не криваве, а чорне лайно, чорніше асфальту й навіть дощем  не змивалось )))
Ця шовковиця, вона як чорнило.
   
Re: Эх, патратилась ! :)
Пшениця

Незбагнений атрибут сільського подвір'я це шовковиця

З неї в нас не роблять закрутки, тож можна вважати шовковицю ні на що не придатною.

Але то хибне твердження. Шовковиця росте для іншого.

Її садять, аби курям було що дзьобати, а ви їм гукали: "а ну киш звідси!.. нема де гребстися? а потім як не шовковиця, так гуано фіолетове на кожнім кроці!.."

Аби раптом поглянути на розхристані дерева, і сказати: "Та спиляю я ту шовковицю на****, все одно ніхто не їсть."

А інша людина тут має сказати: "Ні, як то ми будемо без неї? Вона ж від сусідів затуляє"

Чи відправити малечу збирати шовковицю передати в місто дідусеві, а потім, ясна річ, побиватися, що малеча синя геть уся, шовковиця пустила сік, а як доїхала до міста, взагалі всю сумку перемазала і запліснявіла.

Чи сусіди проходили повз, звабилися темними багатокістянками, а ви такі виззирнули з-за паркану і кажете: "шо це в тебе, своєї немає, що чужу тягнеш?!"

Або скрушно казати заїжджім дітям: "Йой, вродила шовковиця, а немає й діла нікому. Все осипається"
Та, як їдеш в місто, пройти під деревом і жахнутися: "Тьху ти, шовковицею мазнулася, як тепер в люди йти?"

Ще дітям можна байки розповідати про двоюрідного брата бабусі, що тримав шовкопряди, так то він дерева посадив, аби годувати і шовк робити.

Чи ось нова, либонь, поліплоїдна, шовковиця з листям, як долоня Кличка, і такими ж багатокістянками. Її садять на видноті, аби сусіди питали: "А що то у вас за шовковиця така величезна?.. То і нам таку треба,".

Шовковиця в українському селі виконує суто соціально-психологічну функцію. Вона дає привід бідкатися увесь червень.

В липні, щоправда, теж можна - бо шовковиця так швидко відійшла.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Шовковиця в українському селі виконує суто соціально-психологічну функцію. Вона дає привід бідкатися увесь червень.
Так отож.
Наїдалися один раз, коли воно щойно дало черговий  врожай, далі вже воно було нецікаве.
Й ще трохи додавали тих ягід в закрутки з компотами, для кольору й легкого присмаку.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Треба зробити.
Напнути якесь простирадло, щоб збирати шовковицю ? Бо я сьогодні намагалася руками збирати....то пипець ))
А ще там ж липи...метрів по 30-ть.....І ще навіть не зацвіли чомусь...мабуть тому, що старі....
Я реально там балдєю: це зовсім щось інше....Куди там Миргороду....

Є сітка для затінення , підвішуєш її під шовковицею і все туди падає....  :-)o
   
Re: Эх, патратилась ! :)

В сміслє ?  8-)  Це ділянка в селі, з електрикою, газом.
Але на літній кухні піч є  - буду вивчати теорію, а потім і до практики перейду: рогачами шурувати  :)
Тавишо - такий натюрель, така автентичність ! :))

О! Точно! А як хтось тут буде батона крошити, то ти його теж тим рогачем. Товар двойного призначення.
   
Re: Эх, патратилась ! :)

Вичитала в тех документах: будівля до 1917 року  8-)
Стеля - 3 м.
Зараз думаємо, як залізти на горище :))


А ще гігантська шовковиця.....Ягід там - сила силенна.....Вона просто ВЕЛИЧЕЗНА !!! Що з нею робити....
І такі ж старі яблуні....4 горіхи....Ну горіхи - то ясно, восени. 
Вишень дуже багато, але, незважаючи за рясне цвітіння плодів мало....

A нет ли какого нибудь люка в потолке? В таких домах просто интересно полазить, можно наткнуться на неожиданную находку…
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія