Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воші, або чому кошатніки і собачники - це в більшості люди без емпатії. :X

Найшов на теренах інтеренету історію. Коли жалієте людей що кормлять бродячих тварин, згадайте цю історію, вони просто їх використовують для булінгу своїх сусідів, створючі їм неприємності.


Цитувати
Є у мене кіт, британець, 17,5 років йому. Взагалі не люблю тварин, але тваринка є то хіба виженеш на вулицю? Він у мене ручний, на вулицю не виходить. А тут у нього завелись воші. Спочатку не зрозумів чого кіт мучається рани на тілі роздирає. Щей до лікаря не повезеш, боїться і слабенький. Запідозрив воші. Купив ошийник і каплі що на шкіру. Ошийник не дав одіти, а каплі помагають, менше почав чухатись і рани почали заживати. Як пояснив ветеринар, у нього алергія на укуси вшей.

Бідна тваринка. :(

Виявилось, що це від дворових собак і котів, попали на одежу, а тоді у хаті на нього. Бідний котік.

Куча кошатнічок і собачниць у дворі прикармлюють і так тварин люблять, послухати ну прям на хліб масти.

Думаю собі, раз люблять то поговорю, раз підкармлюєте і жалієте тваринок, то може купити їм ошийники і яд від вошів? І тоді домашні не страдають тваринки і дворові будуть менше агресивні.

Ага, не тут то було, вони так люблять цих тварин, що підкормлюють, що відразу відріклись від них, бо це на одну треба 15 грн на каплі і 22 - 44 грн на ошейник. 

А цим людям шкода, під під'їздом вони кормити можуть, а ошейник щоб тваринка не мучалась їм шкода купити.

Це все що варто знати про любов до тварин цих істот, вони ні людей ні тварин не люблять.



Я думаю кожен може переконатись в кого поряд такий сусід сам наскільки це черстві люди, запропонувавши купити засобі від вошів.



===============
Нотатки Божевільного
   
Які воші? :facepalm1: Що таке блоха, не чули?
   
Які воші? :facepalm1: Що таке блоха, не чули?
Воши як воши. Такие как Тымко в своей рясе выращивает. И котов ими заражает, скотына. B-)
   
Які воші? :facepalm1: Що таке блоха, не чули?

Я так бачу що ви вже захищаєте цих людей що ненавидять тварин і використовують їх для булінгу своїх сусідів, створюючи срачі навколо підїздів :X
   
Воши як воши. Такие как Тымко в своей рясе выращивает. И котов ими заражает, скотына. B-)
Те що ти ненавидиш світ навколо себе є неоспоримим фактом.
   
Воші - то у людей, бувають ті, що живут на голові у волоссі і ті, що живуть в білизні. Ті, що живуть в білизні, переносять ще й ще  тіф-сипняк.

У тварин - зазвичай блохи. На людях постійно не живуть, але вкусити можуть.

   
Те що ти ненавидиш світ навколо себе є неоспоримим фактом.
+===============================================+
Це тіки для тупих вірунів їх бозя є "неоспоримим фактом".
Для людей вірунство - це старовинні вигадки саме для
"божевільних".
У мене є дві кицьки, що живуть у хаті. Та ще пару живе
на ділянці. Всі мають ошійники. Час від часу перевіряємо
всіх на наявність кліщів. Якщо є - витягаємо.
   
Те що ти ненавидиш світ навколо себе є неоспоримим фактом.
Ты преувеличиваешь, Тымко. Я не люблю только долбоепов. Вроде тебя. Наплодил за полдня, как вошей у бомжа, одна другой дурнее. :facepalm:
   
Ты преувеличиваешь, Тымко. Я не люблю только долбоепов. Вроде тебя. Наплодил за полдня, как вошей у бомжа, одна другой дурнее. :facepalm:
Тиж на всіх слюною ненависті хлюпаєш... Отже всіх тут вважаєш дураками... :take_exam: Типово для самозакоханого Юлька.
   
+===============================================+
Це тіки для тупих вірунів їх бозя є "неоспоримим фактом".
Для людей вірунство - це старовинні вигадки саме для
"божевільних".
У мене є дві кицьки, що живуть у хаті. Та ще пару живе
на ділянці. Всі мають ошійники. Час від часу перевіряємо
всіх на наявність кліщів. Якщо є - витягаємо.

недонауковець образився, мабуть дворових коримить на вулиці, щоб совість очистити перед БОГОМ.

Пупець. :weep:
   
Тиж на всіх слюною ненависті хлюпаєш... Отже всіх тут вважаєш дураками... :take_exam: Типово для самозакоханого Юлька.
Опять преувеличиваешь. Дураками я считаю только твою свиноферму. Но тут ничего не поделать - такова правда жизни. :laugh:
   
Опять преувеличиваешь. Дураками я считаю только твою свиноферму. Но тут ничего не поделать - такова правда жизни. :laugh:

Знову якісь фантазії розповідаєш... Я бачу що ти всіх ненавидиш і Юльків і Зелених і весь світ... А зараз тобі зручно щоб мене задіти казати про Порошенка.  :facepalm1:
   
Немае емпатії у тих хто ненавидить собачок і котів, це ж очевидно
   
Немае емпатії у тих хто ненавидить собачок і котів, це ж очевидно
А кормлять вони тварин тому, що так можна позлити інших людей.

От ідеш біля підїзду і бачиш, як люди кормить, наче жаліє тварин, насправді вона так знущається з сусідів. Щоб сусіди мали проблеми через срач від тваринок і мали проблеми через блохи.
   
У собак и котов блохи. И они их не особо сильно беспокоят.
А ошейники и капли массово применяют весной, когда много клещей, которые переносят пироплазмоз. 
И человеку - болезнь Лайама.

Смертельно опасные заболевания.

Текст написан тупым тролем упоротых  для оленей.
   
Без популяції бродячих кицьок в містах буде дуже весело з гризунами.
   
Без популяції бродячих кицьок в містах буде дуже весело з гризунами.
То чого тим хто їх кормить шкода купити ошийник від бліх?
   
У собак и котов блохи. И они их не особо сильно беспокоят.
А ошейники и капли массово применяют весной, когда много клещей, которые переносят пироплазмоз. 
И человеку - болезнь Лайама.

Смертельно опасные заболевания.

Текст написан тупым тролем упоротых  для оленей.
До тебе, питання, що мішає купити копійчані ошийники і краплі від бліх?

Вони ж тіпа тварин люблять. Чи коли треба купити щось то вже не люблять...???
   
То чого тим хто їх кормить шкода купити ошийник від бліх?

Ты эту бродячую кошку попробуй поймать, чтобы на нее ошейник нацепить.
Ошейников подарю десяток легко.

С тебя только видео, как ты их одеваешь на бродячих кошек.
   
Ты эту бродячую кошку попробуй поймать, чтобы на нее ошейник нацепить.
Ошейников подарю десяток легко.

С тебя только видео, как ты их одеваешь на бродячих кошек.
Я з твоїх слів, розумію що коти і собачки краще в людях розбираються, тому тримаються від людей що їх кормлять подалі.

Наскільки тварини розумні.
   
недонауковець образився, мабуть дворових коримить на вулиці, щоб совість очистити перед БОГОМ.

Пупець. :weep:
+=============================================================+
Довбень! Сенс підгодовувати котів на вулиці зовсім інший. Підгодовані коти
вважають цю територію власною та ганяють інших. Томі і мишей мало і
чужих котів нема. А вірунам тільки їхня вірунська хєрня пригадується...
А ти про якихось божків пі3диш...
   
Ты эту бродячую кошку попробуй поймать, чтобы на нее ошейник нацепить.
Ошейников подарю десяток легко.

С тебя только видео, как ты их одеваешь на бродячих кошек.

У нас используют котоловки
Для отлова бездомных кошек, чтобы стерилизовать, ну и ошейник можно поцепить

   
+=============================================================+
Довбень! Сенс підгодовувати котів на вулиці зовсім інший. Підгодовані коти
вважають цю територію власною та ганяють інших. Томі і мишей мало і
чужих котів нема. А вірунам тільки їхня вірунська хєрня пригадується...
А ти про якихось божків пі3диш...
Отже людина вірно описала таких людей як ти, Ви ненавидите людей і тому їм створюєте так незручності, в надії що зла бродяча собака чи кіт поцарпає дітей або покусає...

Адін нарід я ж кажу.
   
треба каплі на шкіру, вони витраються в шкіру коту чи собаці.
   
Я з твоїх слів, розумію що коти і собачки краще в людях розбираються, тому тримаються від людей що їх кормлять подалі.

Наскільки тварини розумні.

Для понимания

Капли действуют до месяца. Лить строго на холку, иначе кот все слижет, и ему будет "слегка нехорошо".

Ошейники действуют месяца 3. Потом кота нужно опять поймать, старый ошейник снять, новый одеть.

Повторяю - в вопросе и ты , и автор сего опуса, не понимаете нихера. От слова вообще.

 
   
У нас используют котоловки
Для отлова бездомных кошек, чтобы стерилизовать, ну и ошейник можно поцепить

Показати зображення...
Вообще их принято называть живоловками, они стоят нифигово денег, и влезают в багажник очень не каждой машины.

А те что в любую влезают нужно либо час собирать/разбирать каждый раз, либо годятся только для котят.

Останнє редагування: 25 квітня 2021 14:31:21 від Воххобайт
   
Чуєш ти ,садомазопедо недороблене ! Тебе вже пора з форуму вичищати щоб не плодив гівнотеми тут.
   
А кормлять вони тварин тому, що так можна позлити інших людей.

От ідеш біля підїзду і бачиш, як люди кормить, наче жаліє тварин, насправді вона так знущається з сусідів. Щоб сусіди мали проблеми через срач від тваринок і мали проблеми через блохи.
Так, котів і довбнів які годують біля дверей вже відвадив.  Тепер у бабок друга куйня,- голуби. Іпані пацюки з крилами
   
Чуєш ти ,садомазопедо недороблене ! Тебе вже пора з форуму вичищати щоб не плодив гівнотеми тут.
Тобі не подобається що тобі нагадують що ти Юльок і комуніст за поглядами?

Ти від цього нікуди не дінешся.
   
Для понимания

Капли действуют до месяца. Лить строго на холку, иначе кот все слижет, и ему будет "слегка нехорошо".

Ошейники действуют месяца 3. Потом кота нужно опять поймать, старый ошейник снять, новый одеть.

Повторяю - в вопросе и ты , и автор сего опуса, не понимаете нихера. От слова вообще.
Так бездомні прикормлені тварини в одному місці, і одні і тіж люди кормлять, вони їм довіряють. Що мішає цим людям міняти копійчані речі на тваринах, яких за їх запевненнями вони дуже люблять?

А може ці люди брешуть? Вони просто кормлять собачку, що та нападе на малу дитину у дворі?
   
Виявилось, що це від дворових собак і котів, попали на одежу, а тоді у хаті на нього. Бідний котік

каким образом это выявилось?  ;o
   
міняти копійчані речі на тваринах
ошейник от блох хороший стоит дорого. Я собаке беру не слишком дорогой, но 100 гривен как с куста)

как и капли, хорошие стоят денег
   
Виявилось, що це від дворових собак і котів, попали на одежу, а тоді у хаті на нього. Бідний котік
каким образом это выявилось?  ;o

А хто крім тваринного лікаря може підказати? Я думаю людина всетаки привезла його до дому.
   
А вообще не про то что нужно тема

бродячие коты и собаки сами по себе на улицах не появляются. их выкидывают ЛЮДИ

вот об этом и думайТЕ
   
ошейник от блох хороший стоит дорого. Я собаке беру не слишком дорогой, но 100 гривен как с куста)

как и капли, хорошие стоят денег

Це для для багатих, а дворовим можна "ковішил".  ;)

А то лише пайзен і пайзен. :(
   
А вообще не про то что нужно тема

бродячие коты и собаки сами по себе на улицах не появляются. их выкидывают ЛЮДИ

вот об этом и думайТЕ
А ще вони розмножуються.
   
А хто крім тваринного лікаря може підказати? Я думаю людина всетаки привезла його до дому.
кого? блоху?

а чего я тогда их до дому никогда не притаскиваю? ветврачи те еще фантазеры бывают  :laugh:
   
А ще вони розмножуються.
верно, это инстинкт - они не специально

источник их появления на улице от это не меняется
   
Це для для багатих, а дворовим можна "ковішил".  ;)

А то лише пайзен і пайзен. :(
мух с котлетами зачем мешать?

не работают ошейники по 40 гривен. Я проверяла
   
А хто крім тваринного лікаря може підказати? Я думаю людина всетаки привезла його до дому.

Сцуко, людина привезла лікаря (ветеринара) додому до котика, тому що в нього блохи. А можливо і глисти.
Але лікар сказав що то воші....

Бля, у тебя дома хоть какое-то животное есть, конь ты педальный?!
Ты знаешь сколько стоит это животное ПРИНЕСТИ к ветеринару на осмотр?
Ты хоть раз в жизни это делал?

Или в твоем "выдуманном мире" ветеринары на скорых с мигалками прилетают вшей, т.е. блох, лечить котикам?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія