Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Скільки коштує перекити стояк води?

ФЗВ: Скільки коштує перекити стояк води? Нове

Київ. Скільки коштує перекрити стояк води?

Треба поміняти лічильники. Пішов сьогодні офіційно в ЖЄК (чи як там воно зараз називається) написав заяву, а мені кажуть, що я маю заплатити 130 грн.

Попросив показати якесь розпорядження де ця цифра встановлюється - відмовилися. Не будете платити - не будемо перекривати воду. Всьо.

Пару місяців тому міняв лічильники в іншому районі міста - написав заяву, прийшли, перекрили, ні про які гроші навіть не згадали.

Це так треба?

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 19:14:37 від pravda
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

полезь в подвал и закрути вентиль
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

А зачем стояк перекрывать?
У тебя что, вентиля нет перед счётчиком?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

А зачем стояк перекрывать?
У тебя что, вентиля нет перед счётчиком?
Саме так. Якийсь дебіл поставив спочатку лічильник і всю обвязку, а вже потім засувку.
   
по-всякому буває
часто просто 50-100грн двірнику, чи в кого там ключі(питати в конс"єржки)
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує
lot

Київ. Скільки коштує перекрити стояк води?
Треба поміняти лічильники. Пішов сьогодні офіційно в ЖЄК (чи як там воно зараз називається) написав заяву, а мені кажуть, що я маю заплатити 130 грн. Попросив показати якесь розпорядження де ця цифра встановлюється - відмовилися. Не будете платити - не будемо перекривати воду. Всьо.
Пару місяців тому міняв лічильники в іншому районі міста - написав заяву, прийшли, перекрили, ні про які гроші навіть не згадали.

Це так треба?
150 гривен счетчик замнить. с актом и квитанцией
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

полезь в подвал и закрути вентиль

Соромлюсь спитати , а коли в нас в країні кожен буде займатись своєю справою ?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

ну тут простіше самому перекрити (бажано, попередивши сусідів), і все. Вроді не складно.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує
PAL

Я канєшна діка ізвіняюсь, закон про метрологію вже поміняли?
Бо щось там таке під водопроводчіків нібито робили, бо ті лічильніки має водоканал міняти, нє?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Я канєшна діка ізвіняюсь, закон про метрологію вже поміняли?
Бо щось там таке під водопроводчіків нібито робили, бо ті лічильніки має водоканал міняти, нє?
1.поміняли.
2. наш водоканал міняє лише ліч-ник холодної води, за гроші
   
Вполне щакономерный вопрос, если денег стоит, покажите нормативно правовой акт с этой цифрой.
Нет оснований?
Нет денег.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Вполне щакономерный вопрос, если денег стоит, покажите нормативно правовой акт с этой цифрой.
Нет оснований?
Нет денег.

тепер, коли вартість встановлення і повірки виведена з тарифу,
кожна ліцензована на такі роботи шарашка може встановлювати свої ціни.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

про ЖЕД не знаю
що послуга  перекрити стояк платна - вперше чую.

де це таке?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Соромлюсь спитати , а коли в нас в країні кожен буде займатись своєю справою ?
Маєш на увазі, якщо треба поміняти лампочку, то  визиваєш електрика?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

про ЖЕД не знаю
що послуга  перекрити стояк платна - вперше чую.

де це таке?
А хто повинен платити гроші сантехніку в той час, коли він буде закривати та відкривати воду на стояку?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

А хто повинен платити гроші сантехніку в той час, коли він буде закривати та відкривати воду на стояку?
я досі ще не мала потреби щось десь перекривати по-за квартирою, тож просто не знаю

нмд: а зарплатню сантехніку платять тільки за те, що його трудова десь в ЖКУ лежить?

Останнє редагування: 13 вересня 2018 17:48:03 від Lanista
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

киевлянин, може ви маєте пільги?

розширено перелік пільгових категорій,
які мають право на безкоштовне встановлення та заміну лічильників гарячої і холодної води.

   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Перекрити - нуль. А от злити воду - 200 грн за стояк (25 поверхів). Бо його потім потрібно наповнити
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

якщо стояк стоїть, я б не чіпав його.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Київ. Скільки коштує перекрити стояк води?
Треба поміняти лічильники. Пішов сьогодні офіційно в ЖЄК (чи як там воно зараз називається) написав заяву, а мені кажуть, що я маю заплатити 130 грн. Попросив показати якесь розпорядження де ця цифра встановлюється - відмовилися. Не будете платити - не будемо перекривати воду. Всьо.
Пару місяців тому міняв лічильники в іншому районі міста - написав заяву, прийшли, перекрили, ні про які гроші навіть не згадали.

Це так треба?

Так, це коштує якусь суму. Через те, що вони не лише перекривають стояк, але й зливають воду. За яку треба потім розрахуватися із водоканалом.
Але робити це офіційно - дурна справа. В багатьох будинках, особливо старих, засувки окремих стояків зламані або давно вкрадені. Тому зливати треба весь будинок чи кілька під'їздів. А взяти з вас гроші за десяток стояків вони офіційно не можуть. І пояснити водоканалу - куди подівалися втрачені кубометри теж не можуть (при тому, шо ваш стояк засвітити повинні). А водоканал у такому разі почне приплюсовувати ще й інші втрати. перкривали, зливали? Розплатіться!
Тому в ЖЕКах часто починають вмикати "дурочку". Ніби зливати не можна, бо мер заборонив, чи ще там щось. І краще домовитися неофіційно - із сантехніком. Він гроші покладе у кишеню. Може, з кимось поділиться. Але для звітності ЖЕК нічого не зливав. А куди подівалися втрачені кубометри? А хрін його знає - миші у підвалі випили, чи десь на магістралі тече.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Так, це коштує якусь суму. Через те, що вони не лише перекривають стояк, але й зливають воду. За яку треба потім розрахуватися із водоканалом.
Але робити це офіційно - дурна справа. В багатьох будинках, особливо старих, засувки окремих стояків зламані або давно вкрадені. Тому зливати треба весь будинок чи кілька під'їздів. А взяти з вас гроші за десяток стояків вони офіційно не можуть. І пояснити водоканалу - куди подівалися втрачені кубометри теж не можуть (при тому, шо ваш стояк засвітити повинні). А водоканал у такому разі почне приплюсовувати ще й інші втрати. перкривали, зливали? Розплатіться!
Тому в ЖЕКах часто починають вмикати "дурочку". Ніби зливати не можна, бо мер заборонив, чи ще там щось. І краще домовитися неофіційно - із сантехніком. Він гроші покладе у кишеню. Може, з кимось поділиться. Але для звітності ЖЕК нічого не зливав. А куди подівалися втрачені кубометри? А хрін його знає - миші у підвалі випили, чи десь на магістралі тече.

справді?
не знала цього
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Найскладніше офіційно домовлятися про зливання з системи опалення. Коли треба батарею замінити, наприклад. Бо якшо з водою ЖЕК ще може викрутитися перед водоканалом, перевівши стрілки на тих мешканців, в яких лічильників немає (вони все це випили), то з батареями зайві кубометри з сусідніх стояків нікуди не спишеш. Вам міняли на одному стояку - ви за один стояк офіційно й платите. А куди ще десяток списати?
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

справді?
не знала цього

Тю... Ну а як виконувати роботи, якщо стояк - повний води? Вона ж там не замерзає після перкриття :)

Хоча, є така техніка зараз. Стояк перекривають, а у місці проведення робіт - заморожують. У підсумку і зливати нічого не треба - кілька літрів лише, які виллються. Головне тільки рух води зупинити - інакше не замерзне ніби.
Я забув, як пристрій зветься. Такий компресор з двома клемами, які вдягаються на трубу - вище і нижче місця проведення робіт. В Німеччині розробили технологію.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

якщо стояк стоїть, я б не чіпав його.


 :gigi:  Ссиш? А ше мужиком називаєсся.

Якшо за мережею опалення доглядають хазяйновито, то при нижній вертикальній розводці у підвалі у тебе буде на стояку один кран шаровий (або пробковий) і на боковому відводі трійника буде ще один кран шаровий.  При чому, кран на стояку повинен бути розміщений НИЖЧЕ за кран на боковому відводі. Далі, розбираєшся із верхнім поверхом, куди у них іде той стояк - вліво чи вправо і перекриваєш обидва крани на стояках. Потім коли перекрив обидва стояки, тільки ТОДІ відкриваєш любий із двох кран бокового відводу і надівши шлангочьку на відвод, зливаєш із стояка опалення воду і відрами виносиш на вулицю. Можна зливати з обох відводів одночасно - швидше буде. Ну, ще можеш попросити мешканців квартири самого верхнього поверху, щоб вони у себе на одній із батарей того стояка, трішки відкрутили краник маєвського, щоб не було вакууму - так вода швидше падатиме униз і не буде зависать у батареях на поверхах.  :gigi:


Із стояком гарячої води - ще легше, бо на ньому, по-перше, немає батарей - немає де зависати воді, і тим більше, стояки подачі і обратки гарячої води стоять поряд - там обов*язково повинен бути відвід боковий. А принцип підготовки до зливання води - той самий, що і в опаленні.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

тепер, коли вартість встановлення і повірки виведена з тарифу,
кожна ліцензована на такі роботи шарашка може встановлювати свої ціни.

А коли це вона була виведена? Її ж тільки недавно увели в тариф. Вже встигли і вивести?

Приходять два дяттьки, наливають тобі пів ванни води - і щитаєцця, що вже повірка проведена. Але вони повіряють тільки лічильник "своєї" води. На гарячу і на холодну воду ти визиваєш дві окремі пари дяттьків.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Найскладніше офіційно домовлятися про зливання з системи опалення. Коли треба батарею замінити, наприклад. Бо якшо з водою ЖЕК ще може викрутитися перед водоканалом, перевівши стрілки на тих мешканців, в яких лічильників немає (вони все це випили), то з батареями зайві кубометри з сусідніх стояків нікуди не спишеш. Вам міняли на одному стояку - ви за один стояк офіційно й платите. А куди ще десяток списати?

Ви взагалі не в темі - не лякайте людей.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Тю... Ну а як виконувати роботи, якщо стояк - повний води? Вона ж там не замерзає після перкриття :)

Хоча, є така техніка зараз. Стояк перекривають, а у місці проведення робіт - заморожують. У підсумку і зливати нічого не треба - кілька літрів лише, які виллються. Головне тільки рух води зупинити - інакше не замерзне ніби.
Я забув, як пристрій зветься. Такий компресор з двома клемами, які вдягаються на трубу - вище і нижче місця проведення робіт. В Німеччині розробили технологію.

Немає в наших жеках такої херні, бо вона дуже дорого коштує, а законного застосування її практично немає.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

А коли це вона була виведена? Її ж тільки недавно увели в тариф. Вже встигли і вивести?
як здається, вона весь час була в тарифі (тільки нам про це не повідомляли),
а нещодавно я прочитала таке:
Цитувати
У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг виконала перерахунок вартості тарифів та вилучила з них витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відтак з 29 листопада 2017 повірка та ремонт засобів квартирних приладів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюватиметься за кошти абонентів.

Кияни можуть самостійно обрати підприємство, що має відповідну ліцензію на діяльність з повірки квартирних приладів обліку води або обрати для повірки сервіс ПрАТ «АК «Київводоканал».

Повірка квартирних засобів обліку холодної  води сервісу ПрАТ «АК «Київводоканал» коштує  457, 73 грн. з ПДВ  складається з:

-  демонтажу та монтажу одного водолічильника Ø 15 мм – 380,94 грн. з ПДВ;

- повірки одного водолічильника Ø 15 мм – 76,79 грн. з ПДВ.

Технологічний процес демонтажу, монтажу та повірки водолічильника включає:

    Виїзд слюсаря на адресу абонента. Для підтвердження особи представник ПрАТ «АК «Київводоканал» повинен пред’явити службове посвідчення.
    Візуальний огляд та перевірка стану  вузла обліку води. Демонтаж лічильника.
    Перевезення лічильника до сервісного центру ПрАТ «АК «Київводоканал».
    Повірка лічильника на обладнанні сервісного центру, в т.ч.: промивка та повірка лічильника, послуги держповірителя, оформлення відповідних документів, внесення даних в електронну базу.
    Перевезення повіреного лічильника на адресу абонента (замовника).
    Монтаж лічильника. Опломбування.
    Оформлення відповідних документів,що підтверджують результати повірки:
(з сайту КВК)
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

карочь, якщо будинок ЖЕКовський, то перекривання і запуск стояка будуть платними. В черкасах це буде приблизно 80-100 гривень коштувати офіційно - по заяві. Але в основному рекомендують робити це неофіційно - в моєму випадку (синова квартира жековська) - майстер ЖЕКа живе в сусідньому будинку. Якщо будинок кооперативний або осббовський, то ці речі робляться безплатно самим присідатільом жека/осбби за твоїм усним зверненням.

Останнє редагування: 13 вересня 2018 20:28:45 від Karoffka
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Київ. Скільки коштує перекрити стояк води?
Треба поміняти лічильники. Пішов сьогодні офіційно в ЖЄК (чи як там воно зараз називається) написав заяву, а мені кажуть, що я маю заплатити 130 грн. Попросив показати якесь розпорядження де ця цифра встановлюється - відмовилися. Не будете платити - не будемо перекривати воду. Всьо.
Пару місяців тому міняв лічильники в іншому районі міста - написав заяву, прийшли, перекрили, ні про які гроші навіть не згадали.

Це так треба?

Просто перекрыть стояк - бесплатно.
Слить в канализацию воду, которая в нем находится - гривен 100-150, в зависимости от этажности дома.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

Весной перекрывал два стояка - столько и заплатил.Но! Перекрыть было не кому- все в Польше...Мастеров, начальников в жэке как грязи, исполнителей нет.
   
Re: ФЗВ: перекити стояк води скільки коштує

сподіваюся, для людини, котра має в Києві декілька квартир, віддати за таку послугу дві-три сотні – не надто обтяжливо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія