Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут кто то на Гордона гнал

Re: Тут кто то на Гордона гнал

Таки послухав. Осноені тези:

Янукович - законно обраний президент
Крим в Україні погано лежав
Українці і росіяни - колись були братніми народами.

Хтось може пояснити чим тут аж так захоплюватись?

ІМХО Гордон ні грама не вразив каців а лише підтвердив їхнє переконання про неадекватність української позиції. 
каждый слышит то, что хочет

а я в его речи услышал что
1. овощ дважды судимый зек, котрого украинцы ненавидели и поэтому прогнали
2. крым спиздили кацапы
3. кацапы убивают наших людей и несут полную ответственность за все что произошло
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

каждый слышит то, что хочет

а я в его речи услышал что
1. овощ дважды судимый зек, котрого украинцы ненавидели и поэтому прогнали
2. крым спиздили кацапы
3. кацапы убивают наших людей и несут полную ответственность за все что произошло

Наши мощнешие "патриоты" способны испоганить даже вполне полезный для гос-ва национализм (тут Украине не повезло, слишком много идиотов в этом направлении).
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Може Гордон десь пронюхав, що так пискувати уже можна?  :shuffle:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Гордон!  (tu), глиба! Без зайвих емоцiй, чiтко, прямо в пику кацапам затопив! Як кажуть - вiд душi!  (tu) 
На 41-42  хв пєлотка оголосила паузу на позачергову замiну памперсiв їй самiй i всiй аудиторiї.
Певно сморiд в студiї стояв нестерпний  :weep:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

каждый слышит то, что хочет

а я в его речи услышал что
1. овощ дважды судимый зек, котрого украинцы ненавидели и поэтому прогнали
2. крым спиздили кацапы
3. кацапы убивают наших людей и несут полную ответственность за все что произошло

Я теж все це почув.

А що почули каци? Судячи з реплік ведучих - те, що навів я.

Взагалі виступ був слабкий бо Гордон провів його з позиції славщого. Тобто почав совістити каців, дорікати їм і т.д. З ними таке не проходить. З ними треба говорити або з позиції сильного або сміятись (тільки не іронізувати а саме сміятись) Почуття гумору в Гордона є але він чомусь ним не скористався. Взагалі він був якийсь напружений і скутий замість того щоб почувати себе вільно і невимушено.

Можна було б проаналізувати той виступ по фразах, але часу немає та й для такого співбесідники потрібні. А адепти Гордона чомусь зовсім не хочуть пояснити, що їм в тому виступі так сподобалось. Хоч я не раз їх про це просив.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Наши мощнешие "патриоты" способны испоганить даже вполне полезный для гос-ва национализм (тут Украине не повезло, слишком много идиотов в этом направлении).

На редкость умные слова, это идея их обозначать  :-B
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

якщо не буде нічого кацапського --- патріотам не буде з чого жити\заробляти
Пан якось хуйово собі патріотизм уявля. Певно по собі судить.

Усім фоннатам Ганордона пропоную присістипридбати пітріотичну пірамідку Ю-Шинсе. Для зручності можете змастити її Сметаною.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Я теж все це почув.

А що почули каци? Судячи з реплік ведучих - те, що навів я.

Взагалі виступ був слабкий бо Гордон провів його з позиції славщого. Тобто почав совістити каців, дорікати їм і т.д. З ними таке не проходить. З ними треба говорити або з позиції сильного або сміятись (тільки не іронізувати а саме сміятись) Почуття гумору в Гордона є але він чомусь ним не скористався. Взагалі він був якийсь напружений і скутий замість того щоб почувати себе вільно і невимушено.

Можна було б проаналізувати той виступ по фразах, але часу немає та й для такого співбесідники потрібні. А адепти Гордона чомусь зовсім не хочуть пояснити, що їм в тому виступі так сподобалось. Хоч я не раз їх про це просив.
я не часто смотрю подобные кацапо шоу, но отметил, что ведущие выпали в осадок и не стали глумиться над его словами, в процессе не смогли прервать



и в студии прозвучали редкие, но аплодисменты зрителей, что для кацапии уже подвиг, т.к он обосрал их страну и хуйло
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

я не часто смотрю подобные кацапо шоу, но отметил, что ведущие выпали в осадок и не стали глумиться над его словами, в процессе не смогли прервать



и в студии прозвучали редкие, но аплодисменты зрителей, что для кацапии уже подвиг, т.к он обосрал их страну и хуйло

Я взагалі їх не дивлюсь. Але впевнений: якби хотіли перервати то перервали б. Для того великої майстерності не треба.

А щодо оплесків то дивіться уважніше: вони на адресу ведучих.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Я взагалі їх не дивлюсь. Але впевнений: якби хотіли перервати то перервали б. Для того великої майстерності не треба.

А щодо оплесків то дивіться уважніше: вони на адресу ведучих.

дурненький нахрен нам эти оплыскы, его речь сильней всей наше украинской пропаганды за 30 лет

Останнє редагування: 23 листопада 2017 01:01:08 від Сметана
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

дурненький нахрен нм эти оплыскы, его речь сильней всей наше украинской пропаганды за 39 лет
мне понравилось, как это, без комментариев :brunette:
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Я взагалі їх не дивлюсь. Але впевнений: якби хотіли перервати то перервали б. Для того великої майстерності не треба.

А щодо оплесків то дивіться уважніше: вони на адресу ведучих.
+100 удивляют комментарии, народ совсем тупой, не понимает, как снимают тв шоу. Большая часть дописувачiв и даже хытровыебаный граф, который написал, что Гордон просто всех наебал, не врубается в систему. Не смогли выключить Гордона, он всех победил.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

+100 удивляют комментарии, народ совсем тупой, не понимает, как снимают тв шоу. Большая часть дописувачiв и даже хытровыебаный граф, который написал, что Гордон просто всех наебал, не врубается в систему. Не смогли выключить Гордона, он всех победил.

в какой момент нужно было выключить ?
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Он - УКРАИНЕЦ! Русскоязычный еврей, но больший украинец, чем те 4% нелюдей, которые считают Бандеру героем, а он есть - позор и несмываемое пятно в истории Украины. Ну еще 20% ваты есть, т. е. у нас 76% - нормальных, в Хуйлостане - 20% от силы (14% против хуйла как фашиста и 6% как того, кто не завоевал всю Украину). Нормальное соотношение. С Бандерой нам не по пути... пока каждая тварь, поддерживающая Бандеру, не будет сидеть в тюрьме, в ЕС не войдем. Но это так Европа считает... нужно подчиниться.

Гордон і є ВАТА. Звичайнісінька ВАТА. Яка на четвертому році війни продовжує просувати ідею про те, що "ми адін народ"
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Нечего радоваться. Москалики начали двигать покровителя колдунов неспроста
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

под правильным названием

   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Чо ти ся павлуші дивуєш? Воно ж впороте більш ніж повністю. Убіждьонний антімайданавєц, хулі.
А Гордон - це просто адепт другой УкраІни.  Харошей, бес хуйла і украІнцеф з іхнімі замарочькамі тіпа язика і історіі. Шаравари, вішньовий сАдік і сала можна аставіть.

Гордон адепт не "другой УкраІни". Гордон - адепт русского міра. Представник тієї кодли, яка бажає будувати в Україні "другу Росію" - лише, може, без хуйло. 
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Та ні. Переможемо ми вас. Такі потвори не мають права на існування в Україні, ну не мають, мені вони не подобаються. Крапка. А Гордон - Герой! За Україну вболіває, не твою, мою. Мені тут жити, а ти втечеш, крисо нацистська.

Втечеш ТИ. Разом із своїм Гордоном. До його господарів, в Росію.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Той Гордон для кацапів, але є ще Гордон для українців - 112 канал. Дивіться і "вкушайтє". Лайно ще те...
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Гордон видатна людина , один з найбільших патріотів України, на рівні Ліни Костенко, Стуса та інших. Як журналіст він неперевершений.

Гордон такий самий "журналіст", як Рабинович - захисник пенсіонерів.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Гордон адепт не "другой УкраІни". Гордон - адепт русского міра. Представник тієї кодли, яка бажає будувати в Україні "другу Росію" - лише, може, без хуйло. 
Це по суті одне й теж.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

він часто буває на news one та 112-му. І у всьому, що стосується України, Росіїї, США та Євросоюзу, внутрішньої політичної ситуації в державі, революціїї Гідності, його позиція патріотична.Але є в нього і свої таракани.

У тому що стосується Росії він не любить лише хуйло, чи когось з його найближчого оточення. І причина досить меркантильна: просто Гордону перекрили свого часу шлях на російський ринок "гадалок та пірамідок". Ось і все. За рештою пунктів він - типова вата. І гостей на свої ефіри відповідних запрошує. Які так тихенько і ненав'язливо співають про нейтралітет, про те, що "вот умрьот хуйло - і наши братскіє народи..."
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Під час війни в прямий ефір країни - агресора вільно випускають представника країни - жертви. Я правильно зрозумів?

Та він просто відіграє певну роль у тому шоу. Тому й пускають. Разом із Карасьовими.
Ви б ще того... як його? Ковтуна б згадали і патріотом назвали б.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

У тому що стосується Росії він не любить лише хуйло, чи когось з його найближчого оточення. І причина досить меркантильна: просто Гордону перекрили свого часу шлях на російський ринок "гадалок та пірамідок". Ось і все. За рештою пунктів він - типова вата. І гостей на свої ефіри відповідних запрошує. Які так тихенько і ненав'язливо співають про нейтралітет, про те, що "вот умрьот хуйло - і наши братскіє народи..."

Саме так!
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Та він просто відіграє певну роль у тому шоу. Тому й пускають. Разом із Карасьовими.
Ви б ще того... як його? Ковтуна б згадали і патріотом назвали б.

там до речі ще один український журналіст у студії сидить - теж грає?
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Гордон молодець. Дійсно прав в обидвох випадках. Як про кацапів, так і про Бандерів-Шухевичів. Не можна говорити про європейські цінності, примат прав людини і разом з тим вважати за героїв осіб які дотримувалися людино-ненависницької ідеології та влаштували різанину десятків тисяч жінок і дітей лише тому що вони 'неправильної національності' були.

Це вам хуйло розповів? Чи Рабинович із Гордоном?
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Не люблю Гордона, но тут он въебал знатно по кацапскому рылу (tu) Впрочем, подобную позицию именно в вопросе поддержки майдана и по украино-кацапской войне он и не скрывал (Бандера и исторические споры- другой вопрос), даже странно, как кацапы умудрились его в телевизор пустить.

Він просто зіграв свою роль. Аналогічно Ковтуну.
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Як мене всі ці Гордони вже дістали...!
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал
a49

каждый слышит то, что хочет

а я в его речи услышал что
1. овощ дважды судимый зек, котрого украинцы ненавидели и поэтому прогнали
2. крым спиздили кацапы
3. кацапы убивают наших людей и несут полную ответственность за все что произошло
Ну и ещё перечень кацапов-мокшей военных преступников кандидатов на уничтожение!
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

хто ще не визначився у своєму відношенні до Гордона, то він з 19:45 на News One
   
Re: Тут кто то на Гордона гнал

Мабуть дуже скоро від Гордона почуємо:
"Вот недавно общался с Иисусом Христом.
Ну, всего я вам рассказать не могу, но он сказал, что... "
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія