Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закон передбачає штрафи або кримінальну відповідальність

У нас тоже есть практика: Крым убежал, цуконах.

дуже жалко
зараз би сиділи з бойком президентом лизали коцапські чоботи
   
Да? Тогда я не понимаю зачем Господин Фольксман Зеленскому по уходу такую свинью подложил.

Затем, что он давно уже не Фольксман, а Шайсеман :D
   
закон - це просто інструмент для захисту своїх прав на життя без узкоязиччя в Україні
тепер у українців є такий інструмент
   
У нас тоже есть практика: Крым убежал, цуконах.

История учит, тому что ничему не учит...и опять тот же пиставатисм что и раньше. Только уже со штрафами. Если раньше говорили что никто не щимит русских по сути, то теперь пару штрафов и жди реально Новороссию.
Епанутый Фольксман...главное замутил это к концу каденции. В свою каденцию засцал это сделать.
   
У нас тоже есть практика: Крым убежал, цуконах.

причина введення військ - і ніяка інша.
   
История учит, тому что ничему не учит...и опять тот же пиставатисм что и раньше. Только уже со штрафами. Если раньше говорили что никто не щимит русских по сути, то теперь пару штрафов и жди реально Новороссию.
Епанутый Фольксман...главное замутил это к концу каденции. В свою каденцию засцал это сделать.

ніхто нє щєміл - тому і втратили
тому що людям не пояснили що правильно а що ні
тепер пояснили

виросло покоління яке жило в узкоязикому гетто
цього допускати не можна

або коцапи інтегруються, або хай йдуть геть
   
ніхто нє щєміл - тому і втратили
тому що людям не пояснили що правильно а що ні
тепер пояснили

виросло покоління яке жило в узкоязикому гетто
цього допускати не можна

або коцапи інтегруються, або хай йдуть геть

Из Крыма геть уже кацапы ушли
   
ніхто нє щєміл - тому і втратили
тому що людям не пояснили що правильно а що ні
тепер пояснили

виросло покоління яке жило в узкоязикому гетто
цього допускати не можна

або коцапи інтегруються, або хай йдуть геть
як погода в Торезі?
   
...

або коцапи інтегруються, або хай йдуть геть

ніде вони не підуть
ми повинні зрозуміти одну річ...
російськомовні в прибалтиці - вимагати не будуть, закликати хуйло і т.д. - не будуть
коротше кажучи... поки не буде і в Україні "нас і тут харашо кормят"... буде вічна хфігня
от в цьому напрямі і треба працювати

   
Я вижу что Фольксман редиска. Это вообще он тухляк по уходу замутил. Фубля...зря голосовал на него во втором туре
   
Из Крыма геть уже кацапы ушли

ти не хочеш фінам розказать, що вони втратили території, тому що узкоязиких притісняли?
я так бачу що не дуже
так чому українців лякаєш цим?

ушлі і ушлі - їх проблеми
   
заборона без пиріжка... шлях в нікуди
   
ти не хочеш фінам розказать, що вони втратили території, тому що узкоязиких притісняли?
я так бачу що не дуже
так чому українців лякаєш цим?

ушлі і ушлі - їх проблеми


Согласен.  :laugh:
   
ніде вони не підуть
ми повинні зрозуміти одну річ...
російськомовні в прибалтиці - вимагати не будуть, закликати хуйло і т.д. - не будуть
коротше кажучи... поки не буде і в Україні "нас і тут харашо кормят"... буде вічна хфігня
от в цьому напрямі і треба працювати

це не залежить від того як кого кормлят
в Середній Азії їх ніхто ніяк не корміт
але вони сидять дуже тихо
тому що їм з дитинства пояснили, що вони гості

в Україні вони впевнені, що вони господарі
як місцеві коцапи, так і коцапи із Росії

це одна із причин чому вони полізли в 2014-му році
   
ну і в чому проблема використовувати перекручені англійські слова?

Ви напевно не мали ніяких зносин з контролюючими органами?
Пояснюю. В словнику української мови є слова - ксерокс, степлер, скотч?
Немає? Ось і штраф.
   
Ви напевно не мали ніяких зносин з контролюючими органами?
Пояснюю. В словнику української мови є слова - ксерокс, степлер, скотч?
Немає? Ось і штраф.

так це питання дебілізму органів а не української мови
це до закону про мову відношення не має

можна і до стовпа доіпатись при бажанні
це ж не означає що ніяких законів не треба
   
це не залежить від того як кого кормлят
в Середній Азії їх ніхто ніяк не корміт
але вони сидять дуже тихо
тому що їм з дитинства пояснили, що вони гості

в Україні вони впевнені, що вони господарі
як місцеві коцапи, так і коцапи із Росії

це одна із причин чому вони полізли в 2014-му році

тут так не буде дурню... є території де все будуть пояснювати в іншу сторону і принципово
заставити в умовах, коли у них дофіга підтримки... ха, це надзвичайно тупо
в нас не получиться навіть не сумнівайся
закон просто не буде виконуватись, як в більшості випадків в нас і є

   
https://www.slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%81

Хвилинку, ви ссилаєтесь на офіційний, затверджений законом, словник української мови?
Чому в адресі сайту немає gov.ua?
   
турчинов, подобається тобі це чи ні,
українці мають право на країну без узкоязиччя
так само як у коцапів є їх країна, так і у українців має бути їх

вона може бути більшою, меншою, але вона буде
загроза втрати узкоязиких територій - це просто ніщо в порівняння з шансом на свою державу

в демократії, не можна насильно втримати людей, вона не працює так, це буде постійний саботаж
   
Хватит дурных страшилок,прихильники певної політсили. Будет все по-украински,свою кацапию не дождётесь. :fuck:
   
тут так не буде дурню... є території де все будуть пояснювати в іншу сторону і принципово
заставити в умовах, коли у них дофіга підтримки... ха, це надзвичайно тупо
в нас не получиться навіть не сумнівайся
закон просто не буде виконуватись, як в більшості випадків в нас і є

все буде виконуватись
просто не так швидко як хотілось би
спочатку на одних територіях, потім на інших
крок за кроком все буде
треба просто не зупинятись
   
так це питання дебілізму органів а не української мови
це до закону про мову відношення не має

можна і до стовпа доіпатись при бажанні
це ж не означає що ніяких законів не треба

Чому дебілізму органів? Звичайне чітке виконання вповноваженою на те посадовою особою службових обов'язків в межах і рамках передбачених законодавством України. Чи виконання службових обов'язків для Вас то дивна річ?
Може закон через одне місце написаний?
   
Чому дебілізму органів? Звичайне чітке виконання вповноваженою на те посадовою особою службових обов'язків в межах і рамках передбачених законодавством України. Чи виконання службових обов'язків для Вас то дивна річ?
Може закон через одне місце написаний?

карочє, братюня
не треба видумувать страшилок
роби як роблять поляки в польщі, французи у франції і не буде ніяких проблем
   
у нас должностные лица матюкаются на каком языке обычно?
если введут высокие штрафы... как же можно хорошо пополнить казну!!!
   
турчинов, подобається тобі це чи ні,
українці мають право на країну без узкоязиччя
так само як у коцапів є їх країна, так і у українців має бути їх

вона може бути більшою, меншою, але вона буде
загроза втрати узкоязиких територій - це просто ніщо в порівняння з шансом на свою державу

в демократії, не можна насильно втримати людей, вона не працює так, це буде постійний саботаж

1) админ наказание наступит через 3 года....
2) буду рад что матерные слова будут изжиты из нашего обихода ( так как они в основном на базе русского языка)
3) многоязычных стран много, где разные языки используются как официальные. думаю что языки людей других национальностей имеющих украинское гражданство в конце концов также будут использоваться и иметь официальный статус .  я не провидец, но думаю так будет.  и вопрос не только в русском языке... с ним как раз проще.... язык агрессора. но есть и другие национальности и языки. переломать этих людей через колено не получится.
4) демократия универсальный механизм. в демократиях можно найти рычаги влияние без диктата. или к примеру язык будут любить без принуждения, и развиваться он будет естественным путем.
   
1) админ наказание наступит через 3 года....
2) буду рад что матерные слова будут изжиты из нашего обихода ( так как они в основном на базе русского языка)
3) многоязычных стран много, где разные языки используются как официальные. думаю что языки людей других национальностей имеющих украинское гражданство в конце концов также будут использоваться и иметь официальный статус .  я не провидец, но думаю так будет.  и вопрос не только в русском языке... с ним как раз проще.... язык агрессора. но есть и другие национальности и языки. переломать этих людей через колено не получится.
4) демократия универсальный механизм. в демократиях можно найти рычаги влияние без диктата. или к примеру язык будут любить без принуждения, и развиваться он будет естественным путем.

інші мови - не загрожують українській
узкоязиччя - це пряма загроза
   
Хвилинку, ви ссилаєтесь на офіційний, затверджений законом, словник української мови?
Чому в адресі сайту немає gov.ua?
в академічному словнику http://sum.in.ua/ немає, але він застарілий
   
інші мови - не загрожують українській
узкоязиччя - це пряма загроза

 :lol:
вы в закарпатье бывали?  :lol:
   
:lol:
вы в закарпатье бывали?  :lol:

угорців - 10 мільйонів
при всьому бажанні вони не зможуть асимілювати українців
коцапи зможуть
більш того, коцапи вже асимілювали десятки мільйонів
   
інші мови - не загрожують українській
узкоязиччя - це пряма загроза

сложный вопрос, не упрощайте его. Знаете сколько законов принято в нашей стране, и если хотя бы половина жизнеспособна... и то хорошо.  вр страны странное сообщество 450 людей, которые принимают решения чаще всего исходя из каких то сегодняшних  умозаключений, договорняков, иногда за бабки, иногда из за шантажа друг друга, иногда в каком либо бреду.
не вникал в этот закон, думаю будет много времени для того чтобы вникнуть, будут комментарии и обсуждения.  Это крайне сложный закон... соседи венгры его уже осудили. а соседи венгры имеют возможность блокировать наш путь в нато к примеру. Можно конечно положить на них... этих соседей. Но тогда и они на нас положат и нато  нам не видать .  после его подписания... посмотрим на реакцию других.
   
угорців - 10 мільйонів
при всьому бажанні вони не зможуть асимілювати українців
коцапи зможуть
більш того, коцапи вже асимілювали десятки мільйонів

это маленькая, но гордая нация ( с претензиями.... империи и тому подобные штуки). кстати крайне жесткая если необходимо. Не нужно их недооценивать. да и нафига им вся Украина и все Украинцы? Всем они где  нибудь поставят палки в колеса ( где имеют возможность сделать).... но на своих влияние будут иметь. Даже не хочу сейчас думать про это. Есть парламент, есть  мид... пусть думают и реагируют если будет какая либо негативная реакция ( которая уже есть)
   
это маленькая, но гордая нация ( с претензиями.... империи и тому подобные штуки). кстати крайне жесткая если необходимо. Не нужно их недооценивать. да и нафига им вся Украина и все Украинцы? Всем они где  нибудь поставят палки в колеса ( где имеют возможность сделать).... но на своих влияние будут иметь. Даже не хочу сейчас думать про это. Есть парламент, есть  мид... пусть думают и реагируют если будет какая либо негативная реакция ( которая уже есть)

коцапи дуже люблять розказать про всякі угорщини і польщі,
не треба лякати українців угорщиною
українці знають де ворог і де загроза
   
Не сцить... вас не боляче розтріляють! Клац,брик і ви вже в аду. :D  X(
   
давайте розглянемо як приклад маленький сайт зі Львова. Це взуттєва фабрика paolla. Наводимо на російський пункт меню "товары" і бачимо далі вже українською. Суміш. Власникам дорого розробити свій сайт з нуля. Вони взяли движок від UkrainianShoes, він російськомовний. Контент свій. Тепер їм витрачати кошти на новий сайт. Навіщо?

Я би контролював на українськість доменну зону UA, де ім'я дають після перевірки, що ти володієш відповідним брендом. Отам і можна як додаткову умову поставити українську. Це піддавалось би реальному контролю на відміну від цього дивного закону. Щоб розетка UA не примушувала кожного разу дякувати за українську версію, а вона була б за замовчуванням.
   
На сайти дають три роки переходного періоду. В мене англомовний. Колись був російськомовний,але то було ще до Чугунія... я втратив над ним контроль. Зараз роблю новий,на три мови.
   
давайте розглянемо як приклад маленький сайт зі Львова. Це взуттєва фабрика paolla. Наводимо на російський пункт меню "товары" і бачимо далі вже українською. Суміш. Власникам дорого розробити свій сайт з нуля. Вони взяли движок від UkrainianShoes, він російськомовний. Контент свій. Тепер їм витрачати кошти на новий сайт. Навіщо?

скільки буде коштувати заміна "товары" на "товари"
яка твоя оцінка?
   
коцапи дуже люблять розказать про всякі угорщини і польщі,
не треба лякати українців угорщиною
українці знають де ворог і де загроза

смотрите. я обсуждаю с вами абсолютно серьезно важный для страны вопрос. Никого не пугаю.... просто высказываю свои мысли. При этом в рамках темы обсуждения. Вы лепите каких то кацапов... в обсуждение.

это или слабость ( нет аргументов) или рагульство и шараварщина.    Кстати одна из национальных особенностей... недооценка проблем. уж сколько раз обжигались на этом- не перечесть.
   
смотрите. я обсуждаю с вами абсолютно серьезно важный для страны вопрос. Никого не пугаю.... просто высказываю свои мысли. При этом в рамках темы обсуждения. Вы лепите каких то кацапов... в обсуждение.

это или слабость ( нет аргументов) или рагульство и шараварщина.    Кстати одна из национальных особенностей... недооценка проблем. уж сколько раз обжигались на этом- не перечесть.

виключай дурачка
в умовах агресії Росії, ти розказуєш про загрозу з боку 10-мільйонної Угорщини

може та загроза і є, але порівняно з загрозою з боку Росії - це ніщо
це тверезий аналіз, а історії про рагульство і шароварщину розказуй іншим коцапам, мені це не цікаво
   
карочє, братюня
не треба видумувать страшилок
роби як роблять поляки в польщі, французи у франції і не буде ніяких проблем

Ось розкажи, як поляки і французи законодавчо регулюють використання мови на приватних підприємствах? Мені дуже цікаво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія