Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Так хай лягає у ковідне, якщо важкий. А якщо можна на пігулках й уколах, який сенс там лежати?

не медик и не эксперт, но в  подавляющих случаях вирусной пневмании никакие уколы и таблетки не назначают. для этого типа болезни их просто нет в природе. При каких  то дополнительных осложнениях, наверное есть какие то типы медикаментозного лечения.  общий анализ крови в принципе покажет врачу состояние организма и его борьбы с ковид и вирусной пневманией. Одна бумажка и в общем вполне понятная картина думаю даже для какого нибудь фельдшера. ренген или еще что то там ( кт)... Ну покажет он воспаление, ну и? поволнуешься немного, потом успокоишься и дождешся повторного ренгена где будет все ок. Болезнь страшная конечно своей непредсказуемостью и осложнениями. Но просто: корона + двухстороннее воспаление это не приговор.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Сама собі винна. Якщоб вона тут не клеїла з себе дурочку, то допомогли б зараз з порадами. А так, буде хіба стьоб.
Допоможете порадами по Інтернету? Монстри телемедицини, мля :(
   
Re: короновірус в Україні

не медик и не эксперт, но в  подавляющих случаях вирусной пневмании никакие уколы и таблетки не назначают. для этого типа болезни их просто нет в природе. При каких  то дополнительных осложнениях, наверное есть какие то типы медикаментозного лечения.  общий анализ крови в принципе покажет врачу состояние организма и его борьбы с ковид и вирусной пневманией. Одна бумажка и в общем вполне понятная картина думаю даже для какого нибудь фельдшера. ренген или еще что то там ( кт)... Ну покажет он воспаление, ну и? поволнуешься немного, потом успокоишься и дождешся повторного ренгена где будет все ок. Болезнь страшная конечно своей непредсказуемостью и осложнениями. Но просто: корона + двухстороннее воспаление это не приговор.
сьогодні 25% легенів, завтра вже 50%.
Без лікування не спрогнозує ніхто. Гормони, антикоагулянти. Динаміка по сатурації. Якщо сатурація кожен день потрохи падає, в стаціонар, без розмов.
   
Re: короновірус в Україні

Сама собі винна. Якщоб вона тут не клеїла з себе дурочку, то допомогли б зараз з порадами. А так, буде хіба стьоб.

тут категорически не согласен, Вия никогда не клеит из себя дурочку. Она такая, какая есть.  Не знаю, можно ли назвать такого человека дурочкой, я бы назвал: специфический человек. Искренний, уверенный в своей правоте, но крайне специфический. Поэтому некоторым напоминает дурочку  :)

вия, подправьте меня, если в чем то ошибаюсь.
   
Re: короновірус в Україні

Допоможете порадами по Інтернету? Монстри телемедицини, мля :(
допомогли б з тактикою. Але від тебе правди не дочекаєшся, напівправдв гірше повної брехні. Якісь обривки інфи в перемішку з фантазіями.
   
Re: короновірус в Україні

сьогодні 25% легенів, завтра вже 50%.
Без лікування не спрогнозує ніхто. Гормони, антикоагулянти. Динаміка по сатурації. Якщо сатурація кожен день потрохи падає, в стаціонар, без розмов.

ну да... сатурация важный параметр. у многих она не менялась и не снижалась даже при двухсторонней вирусной превмании как осложнении ковид. если падает, конечно совсем другой случай
   
Re: короновірус в Україні

тут категорически не согласен, Вия никогда не клеит из себя дурочку. Она такая, какая есть.  Не знаю, можно ли назвать такого человека дурочкой, я бы назвал: специфический человек. Искренний, уверенный в своей правоте, но крайне специфический. Поэтому некоторым напоминает дурочку  :)

вия, подправьте меня, если в чем то ошибаюсь.
нагла, вперта, з ЧСВ. Може і не дурочка, але  так виглядає.
   
Re: короновірус в Україні

ну да... сатурация важный параметр. у многих она не менялась и не снижалась даже при двухсторонней вирусной превмании как осложнении ковид. если падает, конечно совсем другой случай
підозрюю, в неї і оксиметра нема. Бо нашо він при грипі.
   
Re: короновірус в Україні
Via

тут категорически не согласен, Вия никогда не клеит из себя дурочку. Она такая, какая есть.  Не знаю, можно ли назвать такого человека дурочкой, я бы назвал: специфический человек. Искренний, уверенный в своей правоте, но крайне Є. Поэтому некоторым напоминает дурочку  :)

вия, подправьте меня, если в чем то ошибаюсь.
Не хочу я нічого правити, нецікаво. Мені глибоко пофіг, що про мене думають інші люди, багато кого це чомусь ображає. Це їх проблеми.
Я викладаю факти про перебіг подій. Сьогодні брата вигнали з лікарні, бо тест на корону позитивний. Це просто писець.
Ви навіщось починаєте розповідати, що це така норма життя. Від самих себе не огидно?
   
Re: короновірус в Україні

Не хочу я нічого правити, нецікаво. Мені глибоко пофіг, що про мене думають інші люди, багато кого це чомусь ображає. Це їх проблеми.
Я викладаю факти про перебіг подій. Сьогодні брата вигнали з лікарні, бо тест на корону позитивний. Це просто писець.
Ви навіщось починаєте розповідати, що це така норма життя. Від самих себе не огидно?
Бачиш, ти навіть в простих речах не хочеш розібратись.
Вигнали, бо є спеціалізовані відділення для ковідних. Якщо його туди не відправили, значить, стан його не потребує стаціонару. Або ти свідомо брата в ковідне відділення не віддала, щоб тут попиздіти про "зраду".
   
Re: короновірус в Україні
Via

Бачиш, ти навіть в простих речах не хочеш розібратись.
Вигнали, бо є спеціалізовані відділення для ковідних. Якщо його туди не відправили, значить, стан його не потребує стаціонару. Або ти свідомо брата в ковідне відділення не віддала, щоб тут попиздіти про "зраду".
1. Його стан потребував стаціонару.
2. Брат приїхав додому сам на таксі.
Йому 45 років, а не 5, в мене дозволів не питав. Моїх порад він не слухає, та я й їх не даю, його дружина до лікаря його завела тиждень тому, а зараз безпорадно розвела руками.
Вдома будуть лікуватися "бо їм так сказали".
А я сюди це все написала, щоб ілюструвати вашу срану "ковідоборотьбу". Щось інопланетяни мовчать, як же ж воно в Канаді, таке саме?
   
Re: короновірус в Україні

1. Його стан потребував стаціонару.
2. Брат приїхав додому сам на таксі.
Йому 45 років, а не 5, в мене дозволів не питав. Моїх порад він не слухає, та я й їх не даю, його дружина до лікаря його завела тиждень тому, а зараз безпорадно розвела руками.
Вдома будуть лікуватися "бо їм так сказали".
А я сюди це все написала, щоб ілюструвати вашу срану "ковідоборотьбу". Щось інопланетяни мовчать, як же ж воно в Канаді, таке саме?

вия, куча состояний при этой болячки не требуют стационара.   вы пишите про срану ковидоборьбу не вникая,  ну просто вам не интересно вникать. Что бы разложить ситуацию по полочкам нужно очень много знать. Вы не знаете и никто не знает тут. Если не знаете, как по мне лучше не комментировать.  В вашем исполнении все это выглядит как детская игра: испорченый телефон
   
Re: короновірус в Україні

1. Його стан потребував стаціонару.
2. Брат приїхав додому сам на таксі.
Йому 45 років, а не 5, в мене дозволів не питав. Моїх порад він не слухає, та я й їх не даю, його дружина до лікаря його завела тиждень тому, а зараз безпорадно розвела руками.
Вдома будуть лікуватися "бо їм так сказали".
А я сюди це все написала, щоб ілюструвати вашу срану "ковідоборотьбу". Щось інопланетяни мовчать, як же ж воно в Канаді, таке саме?
якщо сам прийняв рішення, то хто йому дохтор? Навіть в канадах нікого не лікують насильно
   
Re: короновірус в Україні

У 8-й міській клінічній лікарні Львова за цей тиждень тричі ампутували кінцівки хворим на коронавірус, у яких розвинувся тромбоз. Про це повідомляє пресслужба лікарні у Facebook.

"Вірус стає агресивнішим. І це не чергова "страшилка"- сказано в повідомленні.

Лікарі кажуть, що тромбози як ускладнення в результаті захворювання на COVID-19 почастішали.

"Тільки за цей тиждень нашим хірургам довелося тричі ампутувати кінцівки, щоб врятувати життя пацієнтів. Усі вони потрапили в наше COVID-відділення через тяжкий перебіг хвороби. Згодом додалися симптоми тромбозу", – сказано в повідомленні. У коментарях пресслужба уточнила, що пацієнти не були вакциновані.

У львівській лікарні за тиждень ампутували кінцівки трьом пацієнтам із COVID-19
Разом з тим медики зазначили, що від початку пандемії таке ускладнення в 8-ій міській клінічній лікарні сталося лише в 15 випадках.

За словами лікарів, у зоні ризику – ті, хто хворіє на діабет, атеросклероз, а також пацієнти з надмірною вагою і ті, які палять.

Як пояснюють медики, COVID-19 викликає тромбування дрібних і великих судин у різних ділянках тіла. Найчастіше страждають легені, адже вірус викликає агрегацію дрібних клітин крові, що призводить до мікротромбування.

"Були такі випадки, коли пацієнти почували себе добре, а клінічна картина на КТ показує масштабне ураження легень, або навіть навпаки, пацієнту важко дихати, а на КТ не видно змін. Після легень найчастіше тромби утворюються в кишківнику і нижніх кінцівках", – йдеться в повідомленні.

Водночас лікарі зазначають, що тромбоз як ускладнення трапляється не тільки в розпал хвороби, але й після повного одужання. Тому важливо після виписки з лікарні бути на постійному контролі у сімейного терапевта.
   
Re: короновірус в Україні

Фотограф Вячеслав Мороз
1 год  ·
Ну хоть кто-то думает головой
   
Re: короновірус в Україні



   
Re: короновірус в Україні

Виживе більшість з вакцинованих і тільки щасливчики з антиваксів
   
Re: короновірус в Україні
Via

Виживе більшість з вакцинованих і тільки щасливчики з антиваксів
А ви ще опалення не вмикайте і в магазини не пускайте, щоб гарантовано вимерли.
А, і з лікарень виганяйте після тестів, як мого брата сьогодні.
Післязавтра з транспорту можете виганяти в чистому полі - хай там замерзнуть.
   
Re: короновірус в Україні

Виживе більшість з вакцинованих і тільки щасливчики з антиваксів
Це тільки на першому етапі. Потім прийдуть сильніші штами і будуть вибивать вакцинованих. Раніше агресивний варіант вірусу валив в ліжко до одужання чи смерті, круг контактів і передачі вірусу звужувався, а розповсюджувались більш лехкі штами які люди переносили на ногах. Тепер вакциновані, маючи легший перебіг хвороби розповсюджують агресивні штами. І тенденція зрозуміла - більш ефективні вакцини - відбір агресивніших штамів. На особистому рівні вакцинація - егоїзм, на рівні держав завпровадження масової вакцинації - злочин.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

А ви ще опалення не вмикайте і в магазини не пускайте, щоб гарантовано вимерли.
А, і з лікарень виганяйте після тестів, як мого брата сьогодні.
Післязавтра з транспорту можете виганяти в чистому полі - хай там замерзнуть.

ну так соплі від дельти то ж не страшно, висмаркається і далі піде,

такі пандемії з кисневими масками на мордах у нас кожен рік 100 років (с)
   
Re: короновірус в Україні

На етапі, коли стало зрозуміло, що вакцинація не запобігае зараженню та передачі вірусу необхідно було негайно припинити масову вакцинацію. Зроблено цього не було.
   
Re: короновірус в Україні

На етапі, коли стало зрозуміло, що вакцинація не запобігае зараженню та передачі вірусу необхідно було негайно припинити масову вакцинацію. Зроблено цього не було.
:facepalm:  :facepalm:
   
Re: короновірус в Україні
Via

На етапі, коли стало зрозуміло, що вакцинація не запобігае зараженню та передачі вірусу необхідно було негайно припинити масову вакцинацію. Зроблено цього не було.
Їм досі це незрозуміло, примусова вакцинація триває.
   
Re: короновірус в Україні

А ви ще опалення не вмикайте і в магазини не пускайте, щоб гарантовано вимерли.
А, і з лікарень виганяйте після тестів, як мого брата сьогодні.
Післязавтра з транспорту можете виганяти в чистому полі - хай там замерзнуть.

не розумію цих стогонів - ковіду не існує, це ж соплі (c) Вія.
навіщо брату в лікарню? соплі лікувати?
   
Re: короновірус в Україні

На етапі, коли стало зрозуміло, що вакцинація не запобігае зараженню та передачі вірусу необхідно було негайно припинити масову вакцинацію. Зроблено цього не було.

кому стало зрозуміло? тобі з Вією?  :lol:
   
Re: короновірус в Україні

рассказ про ситуацию с коронасранью в дыре.
весьма похоже на спланированный геноцид кацапами местных.
короче говоря - если уж у нас жопа, то там вообще филиал ада. имхо
   
Re: короновірус в Україні

:facepalm:  :facepalm:
У вас пам’ять як у рибок. Відмотайте рік назад, коли вакцин не було і гляньте які тезіси і сподівання на вакцини просувались в інформ. просторі в той час - «при досягненні стадного імунітету через вакцинацію вірус зникне». Не зник. Не такий це вірус. Не виникає до нього імунітету в звичному сенсі, якого чекали. Імунна відповідь організму лише змушує реагувати на вірус швидше, виграючи час та ресурси на боротьбу з ним.
   
Re: короновірус в Україні
Via

не розумію цих стогонів - ковіду не існує, це ж соплі (c) Вія.
навіщо брату в лікарню? соплі лікувати?
Пневмонія і бактеріальною буває, після вірусу. Якщо ви ще не зовсім очманіли з тими шмурдяками.
   
Re: короновірус в Україні

Пневмонія і бактеріальною буває, після вірусу. Якщо ви ще не зовсім очманіли з тими шмурдяками.

а якого вірусу? ви вже визначили? точно впевнені в результаті?
   
Re: короновірус в Україні

Їм досі це незрозуміло, примусова вакцинація триває.

скажи чесно цу тебе все у порядку з головою?

вакцина не запобігає зараженю чи розповсюдженню :lol:
коли ти вже це зрозумієш?? вакцина для того щоб менше шансів здохнути..коли до тебе це вже дійде?
   
Re: короновірус в Україні

скажи чесно цу тебе все у порядку з головою?

вакцина не запобігає зараженю чи розповсюдженню :lol:
коли ти вже це зрозумієш?? вакцина для того щоб менше шансів здохнути..коли до тебе це вже дійде?
Занадто багато папуг, що не мають своїх думок і не здатні передбачити  навіть на крок вперед. Але з апломбом ретранслюють заїзжені штампи.
   
Re: короновірус в Україні
Via

а якого вірусу? ви вже визначили? точно впевнені в результаті?
В лікарні визначили і з лікарні вигнали, "Бо корона нам тут не треба".
Який тест і який штамм, хтозна, лікар знає в лікарні.
   
Re: короновірус в Україні
Via

скажи чесно цу тебе все у порядку з головою?

вакцина не запобігає зараженю чи розповсюдженню :lol:
коли ти вже це зрозумієш?? вакцина для того щоб менше шансів здохнути..коли до тебе це вже дійде?
Маю протилежну думку - вакцинація підвищує шанси здохнути в українських реаліях. Ти ж інопланетянин, тобі не зрозуміти. Читай мій репортаж з села у гілці про тестування Дельти.
   
Re: короновірус в Україні

Маю протилежну думку - вакцинація підвищує шанси здохнути в українських реаліях. Ти ж інопланетянин, тобі не зрозуміти. Читай мій репортаж з села у гілці про тестування Дельти.
нема такого. От якщо сертифікат купиш тоді так
   
Re: короновірус в Україні

Маю протилежну думку - вакцинація підвищує шанси здохнути в українських реаліях
А ти цю думку свою можеш чимось підтвердити?
Хоча, кого я питаю, зараз вона скаже "сам пітверди, а я точно знаю"
   
Re: короновірус в Україні
Via

нема такого. От якщо сертифікат купиш тоді так
Так сертифікат - це аусвайс, щоб хліба продали.
   
Re: короновірус в Україні

Занадто багато папуг, що не мають своїх думок і не здатні передбачити  навіть на крок вперед. Але з апломбом ретранслюють заїзжені штампи.
Это не штампы, это очень упрямая вещь. Статистика называется.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія