Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Fantamaz попереджав


 :lol:
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Хєр мертвечуку обломиться.

Бо давити ту кацапську гниду Зеленському допомагатимуть і ті, хто його не дуже поважає (я наприклад) і думаю, що навіть порохоботи рядові (не приближені до ПП дуполизи) підтримають його в цій добрій справі.
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!
LSD

Хєр мертвечуку обломиться.

Бо давити ту кацапську гниду Зеленському допомагатимуть і ті, хто його не дуже поважає (я наприклад) і думаю, що навіть порохоботи рядові (не приближені до ПП дуполизи) підтримають його в цій добрій справі.
(tu)
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/08/13/7223443/


Джерело: інтерв’ю BBC.

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Данилюк вважає, що присутність кума російського президента Віктора Медведчука у Верховній Раді може становити загрозу безпеці України.
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

https://www.pravda.com.ua/news/2020/10/19/7270353/


Дарницький районний суд Києва зобов’язав автора книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані та видавництво "Віват" видалити з твору інформацію про голову політради партії "ОПЗЖ" Віктора Медведчука та заборонити розповсюдження друкованого тиражу до усунення порушення немайнових прав Медведчука.  




Fantamaz poperedjav
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Україна постане тоді, коли за неї не вмиратимуть а вбиватимуть!..
   
   
Фак, только что на глазах sold out на Якабу.  :weep:
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

После 22го апреля этот персонаж будет КОЛОТЬ Украину и давить свою тему об автономии Луганска и Донбасса в составе Украине и стать на этой территрии намесником, генерал-губернатором от Тупина

Скоро вы все это увидите и ощутите

Спасибо за это Пидру Педрошенка

Фантомас, по своейственному ему примитивизму, сейчас сказал что если есть слон, то он будет срать. :D
Хотя если полезть в истоки, то сам Фантомас нехило шестерил у Медведчука, вспомнить хотя бы отравление Ющенко или политреформу Мороза - Медведчука.
С этого все и началось.
Порох конечно гандон редкий, то он тут не причем.
   


Барбра  Стрейзанд эффект.
   
де бімба? 8-)
   
Барбра  Стрейзанд эффект.
наступним для мудачука буде ефект кобри :gigi:

Термін «ефект кобри» виник за часів англійського колоніального правління в Індії. Англійці виявили, що розвелося занадто багато кобр. Аби позбутися отруйних змій, губернатор призначив нагороду за кожну здану голову змії.

Спершу кількість змій швидко знизилася після їх знищення. Однак потім індійці швидко пристосувалися, почавши розводити кобр, щоб отримувати премію. Зрештою, коли премія за вбиту кобру була скасована, то виявилося, що кількість отруйних кобр не тільки не зменшилася, але й навіть зросла.
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Фантомас, по своейственному ему примитивизму, сейчас сказал что если есть слон, то он будет срать. :D
Хотя если полезть в истоки, то сам Фантомас нехило шестерил у Медведчука, вспомнить хотя бы отравление Ющенко или политреформу Мороза - Медведчука.
С этого все и началось.
Порох конечно гандон редкий, то он тут не причем.

Гипа, у тебя как всегда, кони, мухи, люди все в кучу смешались...

Теперь по порядку

1. К самой прогрессивоной политреформе, Мертвейчук никакого отношения не имеет и не имел, это все журналісти навешали ярлыков, для таких как ты тебе подобных, чтобы потом брызгали потоками фекальных стереотипов в во все стороны...

2. Никогда и ни у кого не шестерил, я только наказывал, а шестерить, это участь таких как ты и тебе подобных присмыкающихся.

3. Насчет Дрисча, то еще тогда говорил, что эту вулычну тварюку никто не травил, все это выдумка и политические спекуляции
   
наступним для мудачука буде ефект кобри :gigi:

Термін «ефект кобри» виник за часів англійського колоніального правління в Індії. Англійці виявили, що розвелося занадто багато кобр. Аби позбутися отруйних змій, губернатор призначив нагороду за кожну здану голову змії.

Спершу кількість змій швидко знизилася після їх знищення. Однак потім індійці швидко пристосувалися, почавши розводити кобр, щоб отримувати премію. Зрештою, коли премія за вбиту кобру була скасована, то виявилося, що кількість отруйних кобр не тільки не зменшилася, але й навіть зросла.

---------
+++
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Гипа, у тебя как всегда, кони, мухи, люди все в кучу смешались...

Теперь по порядку

1. К самой прогрессивоной политреформе, Мертвейчук никакого отношения не имеет и не имел, это все журналісти навешали ярлыков, для таких как ты тебе подобных, чтобы потом брызгали потоками фекальных стереотипов в во все стороны...

2. Никогда и ни у кого не шестерил, я только наказывал, а шестерить, это участь таких как ты и тебе подобных присмыкающихся.

3. Насчет Дрисча, то еще тогда говорил, что эту вулычну тварюку никто не травил, все это выдумка и политические спекуляции

Ну никуя себе! Во все учепники политреформа вошла как политреформа Мороза -Медведчука.
Они вместе её презентовали, вместе проталкивали. Реформа как раз была Медведчука, как средство нейтрализации Ющенко, а Мороза только использовали.
Мороз тоже не дурак и думаю взялся за это дело не бесплатно. Щас понял?
   
 B-)
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Ну никуя себе! Во все учепники политреформа вошла как политреформа Мороза -Медведчука.
Они вместе её презентовали, вместе проталкивали. Реформа как раз была Медведчука, как средство нейтрализации Ющенко, а Мороза только использовали.
Мороз тоже не дурак и думаю взялся за это дело не бесплатно. Щас понял?

Гипа, не превращайся в Алезку, блистать тупизмами это его конек...
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Хєр мертвечуку обломиться.

Бо давити ту кацапську гниду Зеленському допомагатимуть і ті, хто його не дуже поважає (я наприклад) і думаю, що навіть порохоботи рядові (не приближені до ПП дуполизи) підтримають його в цій добрій справі.


Ну ти дурачок, навіть Порох від медведчука захищатиме Зьє.
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Ну никуя себе! Во все учепники политреформа вошла как политреформа Мороза -Медведчука.
Они вместе её презентовали, вместе проталкивали. Реформа как раз была Медведчука, как средство нейтрализации Ющенко, а Мороза только использовали.
Мороз тоже не дурак и думаю взялся за это дело не бесплатно. Щас понял?

звичайно не безкоштовно.  Мені розповідали скільки він отримав як за політреформу так потім і за коалу.  А фантика потім призначили ширмою для відмивання бабла.
   
После 22го апреля этот персонаж будет КОЛОТЬ Украину и давить свою тему об автономии Луганска и Донбасса в составе Украине и стать на этой территрии намесником, генерал-губернатором от Тупина

Скоро вы все это увидите и ощутите

Спасибо за это Пидру Педрошенка

https://www.pravda.com.ua/news/2021/01/24/7281008/


Кремль віддає контроль над підприємствами ОРДЛО Медведчуку – активісти
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2006/11/1/4407822/
много фоток со свадьбы дочки 2006 года
   
После 22го апреля этот персонаж будет КОЛОТЬ Украину и давить свою тему об автономии Луганска и Донбасса в составе Украине и стать на этой территрии намесником, генерал-губернатором от Тупина

Скоро вы все это увидите и ощутите

Спасибо за это Пидру Педрошенка

https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/2/7282097/


ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАБЛОКУВАВ КАНАЛИ МЕДВЕДЧУКА: РНБО НАКЛАЛА САНКЦІ
   
https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/2/7282097/


ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАБЛОКУВАВ КАНАЛИ МЕДВЕДЧУКА: РНБО НАКЛАЛА САНКЦІ

Але ж ти щось знав...!
   
Не вірю! У фракції ЗЕ сидить кум Медведчука і тут такий фінт? Не вірю!
   
Гімор виявився не таким вже й гімором?
   
Скоріш за все, на мою думку, це відповідь на інформаційну атаку з ОПЗЖ і медіа Медведчука. Тарифи до яких причетні одіозні фігури ОПЗЖ, мітинги, перекриття доріг, медійна розкрутка на цих каналах. Падіння рейтингу. А потім вже відповідь у вигляді санкцій.
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Не вірю! У фракції ЗЕ сидить кум Медведчука і тут такий фінт? Не вірю!

На 2ой тур готовится
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Мудачук ничего не сможет. Да,свои 20% будет иметь,ну через Бойка. Да,это не мало. Но не победит.
   
Re: Будущий огромный гимор это - МЕРТВЕЙЧУК!!!

Мудачук ничего не сможет. Да,свои 20% будет иметь,ну через Бойка. Да,это не мало. Но не победит.

Так это и надо

Fantamaz попереджав
   
ну шо, багато наколов смердючий політичний труп мертвечук?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія