Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить? :X

Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить?  :X

https://страна/news/322860-vzjatki-v-voenkomatakh-rastut-nakanune-zakona-zelenskoho-skolko-stoit-otkosit.html

новина за 15 число минулого місяця. Та Яндекс зараз затягнув її, там все контрольовано, а не по алгоритму чим ти цікавишся.

Цитата: Цитата
Откосить за $3000. Почему в украинских военкоматах резко выросли взятки за уклонение от службы


Чого я не спостерігаю в реалі.

Але Яндекс тільки зараз починає підтягувати статті вкинуті заздалегіть, затягує для уських.


Мало того що твердження виціцяна з паця так і розраховано на уських, а не на нас.

==============
Нотатки Божевільного
   
Чего вкыды? У них всегда пруфы есть. Они обнажают неприятную реальность. Конечно, постить стелсы из чужих авиабаз патриотичнее...
   
Re: Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить?  :X

Чего вкыды? У них всегда пруфы есть. Они обнажают неприятную реальность. Конечно, постить стелсы из чужих авиабаз патриотичнее...
так-так, нєпріятную рєальность, наприклад вкид про бєспілотнік з бонбою на голову хлопчику - рєальность для срани.юа, а спростування від ВСУ - подлая лож, нє стоіт публікациі
   
так-так, нєпріятную рєальность, наприклад вкид про бєспілотнік з бонбою на голову хлопчику - рєальность для срани.юа, а спростування від ВСУ - подлая лож, нє стоіт публікациі

 :pooh_lol:
   
Re: Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить?  :X

Чего вкыды? У них всегда пруфы есть. Они обнажают неприятную реальность. Конечно, постить стелсы из чужих авиабаз патриотичнее...
Я знаю що це тіпа лбюбима Срана Зеленського, як він казав.

Але Пруфи у них натягування сови на глобус. :facepalm1:
   
Что их,что Перший Незалежний постоянно цитируют кацапские сми и ставляют в свои передачи из их эфиров.Правда иногда и Прямой попадает
   
Я про Военкоматы знаю  :S и другие штучки
   
Re: Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить?  :X

Якби були такі побори як вишуть Срана Уа. У нас би уже люди почали ворчати при таких цінах і відсутності коштів.
   
это и есть информационная диверсия во время войны  :S
   
Re: Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить?  :X

это и есть информационная диверсия во время войны  :S
Вони цим постійно займались, маскують під обєктивність.
   
Якого Яндекса? Він у нас заборонений.
   
Re: Цікаво, Срана.уа для яндекса вкиди робить?  :X

Якого Яндекса? Він у нас заборонений.

Якого? Звичайного, через ВПН. Обходити ВПН не заборонено.  :facepalm1:

Давно не заходив, шукав інфу, думав може там вспливе, включив ВПН.  :facepalm1:

Срана в ТОПІ яндекса, як головні новини...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія