Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

масква мріє про зміну влади в Україні, НАТО закликає зберегти курс

Гарні речі не робляться у нелегальний спосіб. Сидіти твоєму Парубію в буцегарні за фальшування багатьох голосувань - він знищив саме розуміння виборноі демократіі.
їм не потрібна демократія. Вони її зневажають і ненавидять
   
дебильный манипулятивный опрос. ----> .i.
а в чем манипуляция?
У нас сейчас впервые за многие годы
четко определен курс на евроинтеграцию и НАТО.
Этой властью определенный курс.
До этого ничего подобного и рядом не валялось.
Смена власти, "новый курс" это.. что??
Ну блин элементарная логика же.
Ты идешь из пункта А в пункт В,
а потом обьявляешь "новый курс"
и начинаешь идти даже если и не обратно
в пункт А то в пункт С какой-нить. 
У тебя сохранился курс на пункт В?
Не говоря уже о том, что пора наконец определиться
и перестать метаться из стороны в сторону,
а то вообще никуда не придем.
В курсах государственных, димон,
главное последовательность и предсказуемость.
Идти в одном направлении надо,
чтоб придти куда-нить наконец.
Это как с валютой.
Угрозой благосостояния граждан и экономического роста
является не дорогая национальная денежная единица
и не в дешевая -
угроза в постоянном изменении ее курса.
   
тоді скажіть з ким? З кремлівською зозулею, руськомірним падаючимнаколіна коміком, непосадженим вишкобойком,  ручним підарасом Ахмєтова, чи незрозумілим небойовим полковником???? Хто ще там має хоч якісь шанси на перемогу?

+100
   
а так зусилля були кинуті на боротьбу з саакашвілі, яценюком, чим завгодно

а нагадайте мені, юзер, хто з ким боровся?
Про пустопрожнього павіана Сааку навіть не цікаво,
за нього всім все зрозуміло. І мені теж.
За Яценюка розкажіть. З ним хто боровся?
Хто вирував, істерив, кризи влаштовував хто?
Які фракції ВР добивались і добились його відставки?
   
Кеп, тут залишилось мало притомних, здатних як в шахах, оцінювати ситуацію на багато кроків вперед. Нажаль. Здебільшого ,більшість тут, та ті що вже вам відповіли, вони на емоціях...деякі, особливо жінки, на нервах. Марна справа ....ще раз нажаль.  :) Вони хотять всього і відразу...і слухають власні образи, на власну нездатність і не бажання просто робити,важко робити спочатку для себе...

не погоджусь. Не марна.
Нє, ну переконувати в чомусь дурнів, або штабних
справа звичайно марна. Я, наприклад, перед собою 
такої задачі й не ставлю.  Але є читачі ще.
Люди, що просто читають форум.
І нормальних там більшість,
якщо виходити з голосуваннь.
   
Крутой антикризисное менеджмент був продемонстрированны й зовсім іншими людьми
"Олег Ленисенко
#письмоКоломойскому

                          Люди ,  вы люди ?

Разве можно так быстро терять совесть ? Когда весной 2014 - го  у всех дымилась задница от страха , когда вражина попер на Киев как дурной , вам было в радость , что Коломойский встал на защиту рубежей .Когда он тратил бабло миллионами  , и тупо заменил собой министерство обороны , вам это тоже нравилось . Когда он поставил агрессора раком , вы спокойно спали по своим норкам , прожигая жизнь . А сегодня  прям уже истерика , мол он олигарх , мол нечего ему делать в политике , мол у него свои интересы .Кто вам вдувает эту бредятину ? Какой шоколадный гандон вам диктует эти тексты ? Коломойский раз и навсегда доказал , если Родине надо , он всегда поможет , в отличии от всей остальной п***а .в общем извините за прямоту , но я считаю что те кто сегодня поднимает протестную волну против Коломойского , сами уроды , причем как моральные так и в социальном плане . не нравится человек , лучше промолчите , чем поливаете грязью того , кто спас ваши вонючие рты !"

щяз расплачусь от умиления
   
дебильный манипулятивный опрос.
+1
В НАТО без вказаних товаришів.
   
голосування більш ніж красномовне. але  ж суко де ці всі розумні люди в коментарях????? чому одна штабна пездота на юльку працює і форум перетворює на гівно. Причому і колишні ригі і всіх мастей кацапи в єдиному екстазі виконують антипорошенківськую арію.

не всі в ладах з епістолярним жанром,
багато хто чита просто.
У мене, наприклад, теж не завжди
кльоцать по клаві є бажання,
а стаж кльоцання - огогого..
   
не всі в ладах з епістолярним жанром,
багато хто чита просто.
У мене, наприклад, теж не завжди
кльоцать по клаві є бажання,

а стаж кльоцання - огогого..

Брешеш як завжди. Коли партія наказує ти і в дощ і в сніг на посту.
Ти тільки в цій гілці накльоцав шість дописів підряд? :lol:
Відволікись від кльоцання і почитай поіменне голосування по крадіям в законі.
Хоча навіть після цього до тебе не дійде, ні чому в нато треба не з цими людьми
ні чому опрос маніпулятивний. Порохоботи не схильні до оцінки ситуаціі власними
мізками.
   
а в чем манипуляция?
У нас сейчас впервые за многие годы
четко определен курс на евроинтеграцию и НАТО.
Этой властью определенный курс.
До этого ничего подобного и рядом не валялось.
Смена власти, "новый курс" это.. что??
Ну блин элементарная логика же.
Ты идешь из пункта А в пункт В,
а потом обьявляешь "новый курс"
и начинаешь идти даже если и не обратно
в пункт А то в пункт С какой-нить. 
У тебя сохранился курс на пункт В?
Не говоря уже о том, что пора наконец определиться
и перестать метаться из стороны в сторону,
а то вообще никуда не придем.
В курсах государственных, димон,
главное последовательность и предсказуемость.
Идти в одном направлении надо,
чтоб придти куда-нить наконец.
Это как с валютой.
Угрозой благосостояния граждан и экономического роста
является не дорогая национальная денежная единица
и не в дешевая -
угроза в постоянном изменении ее курса.


Манипуляция в том,что только с этим ворьем страна сохранит проевропейский курс.Есть Гриценко,есть Кошулинский ,которые поддерживают этот курс.У той же Юли на митингах стояли люди с плакатами Украину в НАТО.Даже Зе настроен на европейский курс,но сделал поправку,что вначале нужно навести порядок у себя в стране,а потом куда то идти.Вы же предлагаете на бумажке написать я иду в НАТО и ЕС и больше ничего не делать,а только продолжать воровать и покрывать коррупцию через кумовей Генпрокуроров и прочий карманный сброд
   
Манипуляция в том,что только с этим ворьем страна сохранит проевропейский курс.Есть Гриценко,есть Кошулинский ,которые поддерживают этот курс.У той же Юли на митингах стояли люди с плакатами Украину в НАТО.Даже Зе настроен на европейский курс,но сделал поправку,что вначале нужно навести порядок у себя в стране,а потом куда то идти.Вы же предлагаете на бумажке написать я иду в НАТО и ЕС и больше ничего не делать,а только продолжать воровать и покрывать коррупцию через кумовей Генпрокуроров и прочий карманный сброд

 (tu)
но он не поймет или как минимум сделает вид
   
От те нато глупе.. Зрадойопи вже ж доказали шо Пєтя веде нас до москви з медведчуком.!
   
Маніпулятивне опитування з розряду
"У тебе є акваріум, Пєтька? Значить ти редиска!"
нікуди нинішній режим крадіїв не веде - їм комфортно грабувати країну так як є.
   
а в чем манипуляция?
У нас сейчас впервые за многие годы
четко определен курс на евроинтеграцию и НАТО.
Этой властью определенный курс.
До этого ничего подобного и рядом не валялось.
Смена власти, "новый курс" это.. что??
Ну блин элементарная логика же.
Ты идешь из пункта А в пункт В,
а потом обьявляешь "новый курс"
и начинаешь идти даже если и не обратно
в пункт А то в пункт С какой-нить. 
У тебя сохранился курс на пункт В?
Не говоря уже о том, что пора наконец определиться
и перестать метаться из стороны в сторону,
а то вообще никуда не придем.
В курсах государственных, димон,
главное последовательность и предсказуемость.
Идти в одном направлении надо,
чтоб придти куда-нить наконец.
Это как с валютой.
Угрозой благосостояния граждан и экономического роста
является не дорогая национальная денежная единица
и не в дешевая -
угроза в постоянном изменении ее курса.
Вітаю друже... Я в адмінці Міросі відповідав, то перенесу сюди, як додаток до твого коменту:
++++++++++++
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.

Останнє редагування: 11 лютого 2019 11:40:51 від Лисогорець
   
Вітаю друже... Я в адмінці Міросі відповідав, то перенесу сюди, як додаток до твого коменту:
++++++++++++
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.
:D

вибирають по тенденціям а одна з них як в рф ц 1997р.
ОВГЗ 17%
велкам до дефолту
   
Брешеш як завжди. Коли партія наказує ти і в дощ і в сніг на посту.
Ти тільки в цій гілці накльоцав шість дописів підряд? :lol:
Відволікись від кльоцання і почитай поіменне голосування по крадіям в законі.
Хоча навіть після цього до тебе не дійде, ні чому в нато треба не з цими людьми
ні чому опрос маніпулятивний. Порохоботи не схильні до оцінки ситуаціі власними
мізками.

нi, брешеш ти.
Постiйно при чому.
Чи може в тебе є якi докази того,
що менi "партiя наказує"?
Щодо "дописiв пiдряд") I що?
Можу написати чимось зацiкавившись,
можу не писати, бо стрьомно
з такими довбнями, як ти
на одному гектарi знаходитись.
На цей раз прокинувшись релаксував в лiжку,
читав новини фупiвськi та й реагував по ходу.
Ти, барсєг, пiдмiняєш логiку i тему обговорення
власними мареннями.
Треба тобi якось мозок перезавантажити.
Спробуй медитувати.
   
Манипуляция в том,что только с этим ворьем страна сохранит проевропейский курс.Есть Гриценко,есть Кошулинский ,которые поддерживают этот курс.У той же Юли на митингах стояли люди с плакатами Украину в НАТО.Даже Зе настроен на европейский курс,но сделал поправку,что вначале нужно навести порядок у себя в стране,а потом куда то идти.Вы же предлагаете на бумажке написать я иду в НАТО и ЕС и больше ничего не делать,а только продолжать воровать и покрывать коррупцию через кумовей Генпрокуроров и прочий карманный сброд

бред.  Но я выше писал уже,
что не ставлю себе задачей
разубедить идиотов.
   
Вітаю друже... Я в адмінці Міросі відповідав, то перенесу сюди, як додаток до твого коменту:
++++++++++++
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.

 :lol:
   
бред.  Но я выше писал уже,
что не ставлю себе задачей
разубедить идиотов.

Свинья,ты бы вместо оскорблений попробовала лучше доказать свою точку зрения аргументами
   
але ж давайте до суті. Суть отут
історія вчить, що раз на 100 років якось складається, що знаходяться серед заможних українців такі, що починають успішну боротьбу за незалежність, та потім ці керівники (що, звісно, не подобаються маскві), різко перестають подобатися легковірній напівграмотній довірливій і ласій до бруду від конкурентних змі масі, тож загальними зусиллями відбувається зміна успішних щодо незалежності керівників, і це знову закінчується черговою окупацією
то який рецепт і кому пропонує кеп?
   
Вітаю друже... Я в адмінці Міросі відповідав, то перенесу сюди, як додаток до твого коменту:
++++++++++++
Манюпас стосовно виборів ділиться на ТРИ КАТЕГОРІЇ.
1. (дурні та бидло)Це ті хто вірять. В зовнішність, вміння солодко говорити, в харизму, заламування рук ...тощо.Ну просто вірять бо сприймають все не холодним розумом а чимось іншим...( це здебільшого прихильники ювт)
2. (починають думати) ті хто судить по справам. Що наобіцяно. Що виконано ....тощо.Плюс, мінус, баланс, а там і рішення...- за чи проти.
3.(розумні) Це ті хто ... вибирають по тенденціям напрямку і його незмінності. До цієї категорії відношусь я. Та інші розумні та виважені та зважені люді.

повнiстю пiдтримую.
   
але ж давайте до суті. Суть отут
то який рецепт і кому пропонує кеп?


Какой тут может быть рецепт?#твердозапидра!
   
Свинья,ты бы вместо оскорблений попробовала

ЫЫЫЫЫ))))) 
Это человек меня в оскорблениях уличает :weep:
Димон, таки с логикой у тебя полный швах
   
ЫЫЫЫЫ))))) 
Это человек меня в оскорблениях уличает :weep:
Димон, таки с логикой у тебя полный швах

Ну я тебе ответил на идиотов.Но ты не съезжай,а поясни свою позицию.Ты же себя умным считаешь и объективным.Так раскрой тему
   
Какой тут может быть рецепт?#твердозапидра!
це ясно, але що він пропонує робити з тими поганими масами?
   
це ясно, але що він пропонує робити з тими поганими масами?

їм треба пояснити що і до чого.

Особисто мені ЛИШЕ НЕДАВНО згадалося, що першими кроками в реформуванні успішних нині поствоскових країн були так звані НЕПОПУЛЯРНІ реформи, - ЗАВЖДИ було встановлення світових цін на енергоносії.
Бо це основа економіки - світові ціни на базові продукти

Ще мені стає зрозуміло хто на користь державі працює, а хто виключно на свій черговий тимчасовий політпроект, коли ДЕХТО на ЯВНО біле каже чорне, і навпаки. Так було і про безвіз, і про Томос, і про НАТО.
Коли якийсь розумник заявляє "Томос не такий, треба було кращий", "НАТО гарно, але не на часі", "безвіз стільки біди приніс українцям", - питання про "інший курс" викликає розуміння бажання цим розумником іншого курсу - без Томосу, без НАТО, без безвізу. Розуміння що результат такого "нового курсу" - то концтабори і биківні біля кожного містечка, вииникає відповідна реакція щодо агітатора за таке...
   
їм треба пояснити що і до чого
а, пояснити. Ну пояснюйте. Не знаю, як ви, а я в час пояснень вже жив, в країні совєтов. Там заможні комуняки теж весь час закликали маси терпіти і голодними/босими йти до світлого майбутнього. Конкурентних смі, які вам заважають, не було. Мрія, ні? На всяк випадок, ви не з комуняк?
   
Радует что через 2 месяца эти проповеди для лохов закончатся


Через 9 місяці - ще вибори у Раду попереду.
   
Через 9 місяці - ще вибори у Раду попереду.


Ну их исход будет во многом зависеть от президентских.Да и у Зе где то проскакивало что он сразу распустит раду после вступления в должность.Вот только не помню это он сам говорил или кто то ему предлагал.В любом случае будет сильный ход.
   
нi, брешеш ти.
Постiйно при чому.
Чи може в тебе є якi докази того,
що менi "партiя наказує"?
Щодо "дописiв пiдряд") I що?
Можу написати чимось зацiкавившись,
можу не писати, бо стрьомно
з такими довбнями, як ти
на одному гектарi знаходитись.
На цей раз прокинувшись релаксував в лiжку,
читав новини фупiвськi та й реагував по ходу.
Ти, барсєг, пiдмiняєш логiку i тему обговорення
власними мареннями.
Треба тобi якось мозок перезавантажити.
Спробуй медитувати.

Ти на що-небудь по суті крім викривлення ніку
і безпідставних образ здатний?
Коли сідати на гектарі думатимеш, спитай ще
чи мені то не буде огидно.
Я розумію, вік, альцгеймер мабуть дошкуляє...
Якщо ти кращий чи розумніший за мене, чого
поводиш себе як примитивна свиня.
Розумію, твій рік зараз, але ти ж себе інтелектуалом
тут позиціонуєш. То бий мене аргументами, а якщо не иає
таких, то краще промовчи і я вирішу що ти розумний :laugh:
А поради свої побережи для дружини, з нею медитуй.
   
а, пояснити. Ну пояснюйте. Не знаю, як ви, а я в час пояснень вже жив, в країні совєтов. Там заможні комуняки теж весь час закликали маси терпіти і голодними/босими йти до світлого майбутнього. Конкурентних смі, які вам заважають, не було. Мрія, ні? На всяк випадок, ви не з комуняк?

Що, не треба пояснень? "Хачу прямо зараз і баста?"
ЗМІ розбередило в людях почуття відчаю. Якого НЕМАЄ саме завдяки планомірній роботі в останні 4,5 роки наших західних партнерів, що примушують нашу владу реформувати економіку комплексно. З цією владою за величезного скрипу реформування іде, іде поступово - та у вірному напрямку! Наші західні партнери бояться зміни цієї ситуації на гірше, бо нові люди гарантовано мінімум зменшать налагоджений рух, а 50% є що і взагалі змінять вектор.
   
капітан Басаргін, 10 лютого 2019 23:47:05
масква мріє про зміну влади в Україні, НАТО закликає зберегти курс

ще раз:
слухайте Волкера, панове, СЛУХАЙТЕ УВАЖНО: особливо з 13.01 секунди, і з 16.01 секунди, і з 22.01 секунди, особливо з 23.30 сек, з 25.30 , особливо - з 31.30 до кінця! 


 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k


пане капітан, офіційно представник НАТО в Україні застерігає, що відсутність реформ у СБУ унеможливлює будь яку співпрацю з НАТО. про що у старттопіку йдеться? що за маячню ви подаєте?
до речі, про парубія можете запитати будь кого з сотників Самооборони Майдану 
   
капітан Басаргін, 10 лютого 2019 23:47:05
масква мріє про зміну влади в Україні, НАТО закликає зберегти курс

ще раз:
слухайте Волкера, панове, СЛУХАЙТЕ УВАЖНО: особливо з 13.01 секунди, і з 16.01 секунди, і з 22.01 секунди, особливо з 23.30 сек, з 25.30 , особливо - з 31.30 до кінця! 


 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k

пане капітан, офіційно представник НАТО в Україні застерігає, що відсутність реформ у СБУ унеможливлює будь яку співпрацю з НАТО. про що у старттопіку йдеться? що за маячню ви подаєте?
до речі, про парубія можете запитати будь кого з сотників Самооборони Майдану 

Ви вбачаєте єдину проблему - реформування сбу??? Я вбачаю значно більше проблем, що заважають нам прямо завтра вступити в НАТО. Але знаю, що рух у вірному напрямі призведе до вирішення цих проблем, рух же невідомо якої нової команди або гарантовано суттєво зменшить рух, або взагалі змінить вектор. Вікно можливостей, що зараз історично для нас все ще відкрите, може і призачинитися...... .. максималізм завжли ворог існуючого достатньо гарного
   
Ви вбачаєте єдину проблему - реформування сбу??? Я вбачаю значно більше проблем, що заважають нам прямо завтра вступити в НАТО. Але знаю, що рух у вірному напрямі призведе до вирішення цих проблем, рух же невідомо якої нової команди або гарантовано суттєво зменшить рух, або взагалі змінить вектор. Вікно можливостей, що зараз історично для нас все ще відкрите, може і призачинитися...... .. максималізм завжли ворог існуючого достатньо гарного
я нічого не вбачаю, я бачу заяву офіційного представника, який відповідальний за комунікацію між Україною та НАТО. тому я не підтримую імітацію діяльності популістів з верховної ради та адміністрації президента. також бачу офіційні заяви американського посла, яка посилається на корупцію, і те, як вона заважає розвитку України. тому у віртуальне вікно можливостей можна вірити, як і у томос. але результату не буде. потрібна зміна влади. старі еліти мають йти
   
Що, не треба пояснень? "Хачу прямо зараз і баста?"
ЗМІ розбередило в людях почуття відчаю. Якого НЕМАЄ саме завдяки планомірній роботі в останні 4,5 роки наших західних партнерів, що примушують нашу владу реформувати економіку комплексно. З цією владою за величезного скрипу реформування іде, іде поступово - та у вірному напрямку! Наші західні партнери бояться зміни цієї ситуації на гірше, бо нові люди гарантовано мінімум зменшать налагоджений рух, а 50% є що і взагалі змінять вектор.
так що, все таки з комуняк?
   
так що, все таки з комуняк?

Дивний висновок, як мінімум дивний...
   
я нічого не вбачаю, я бачу заяву офіційного представника, який відповідальний за комунікацію між Україною та НАТО. тому я не підтримую імітацію діяльності популістів з верховної ради та адміністрації президента. також бачу офіційні заяви американського посла, яка посилається на корупцію, і те, як вона заважає розвитку України. тому у віртуальне вікно можливостей можна вірити, як і у томос. але результату не буде. потрібна зміна влади. старі еліти мають йти

Зміна еліт просто необхідна.
Рух до НАТО зберегти необхідно.
   
Зміна еліт просто необхідна.
Рух до НАТО зберегти необхідно.
НАТО в Україні має бути. але як тоді з Парубієм? він якось не  вписується у систему...
   
Дивний висновок, як мінімум дивний...
ви пишете немов цитуєте зі сторінок "Молодого агитатора", тільки НАТО/ЄС замість комунізму
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія