Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

О... ви в темі, а як вас здадуть?
спробуйте
   
Ти не зрозумів на УЙ "патріот" якщо мозгу не вистачає дати оцінку діяльності та поведінки Петра
что за поток сознания? Давайте по частям разбирать. Вы обвиняете меня в патриотизме? Справедливо, у меня нет возражений. Вы говорите, что  Петро злодей? Не спорю. То мы с вами во мнениях сошлись? Может я как и вы бот?
   

пане Георгиу. Вы, вроде не мальчик. Откуда вы черпаете этот романтизм, что там бывают разные, если даже люстрированных привлекают и собственно они и рулят? Может нужно глаза вымыть? Передел власти и денежных потоков в пользу Каламойскага. Всех делов. А мы- статисты, ничего не решаем. Но, альтернатива этому ещё хуже.
[/quote]
Заблуждения и романтизм делают по духу моложе! :) Моложе истинного возраста.  В этом плане я наверно моложе многих,значительно моложе меня.
 Заблуждающийся романтик , циник и оптимист  в одном стакане..время покажет всё, будет день,будет и пища! Будет время Зе,будет время и после Зе!
 Вроде как Коломойский единственный среди олигархов не согласился с планом хуйло насчёт Украины...
 У тех.у кого высшее.следует почаще вспоминать законы Диалектики и следствия из них или даже снова их себе напомнить по учебникам.
   
Для зрозуміння
Національна безпека України — комплекс законодавчих та організаційних заходів, спрямованих на постійну захищеність життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, за якої забезпечуються сталий розвиток суспільства, своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізація реальних та потенційних загроз ...

В Указі сказано "для створення безпечних умов дорожнього руху". :)
Про життєво важливі інтереси там ні слова. :)

   
спробуйте
Так я ж вам не своя. Вас свої здадуть, як ви там писали наввипередки.
   
пане Георгиу. Вы, вроде не мальчик. Откуда вы черпаете этот романтизм, что там бывают разные, если даже люстрированных привлекают и собственно они и рулят? Может нужно глаза вымыть? Передел власти и денежных потоков в пользу Каламойскага. Всех делов. А мы- статисты, ничего не решаем. Но, альтернатива этому ещё хуже.
Заблуждения и романтизм делают по духу моложе! :) Моложе истинного возраста.  В этом плане я наверно моложе многих,значительно моложе меня.
 Заблуждающийся романтик , циник и оптимист  в одном стакане..время покажет всё, будет день,будет и пища! Будет время Зе,будет время и после Зе!
 Вроде как Коломойский единственный среди олигархов не согласился с планом хуйло насчёт Украины...
 У тех.у кого высшее.следует почаще вспоминать законы Диалектики и следствия из них или даже снова их себе напомнить по учебникам.
[/quote]

Можливо то прояв інфантилізму. :(
   
Пане Георгиу, прогноз среднесрочный ваш, как мыслящего человека хотелось бы услышать, если то возможно. Особенно ценно, что он будет из уст приверженца Зе.

Останнє редагування: 20 липня 2019 13:12:36 від beggy
   
Не с вашим счастьем, лакеи!
  О! Пани Владычица Морская обьявилвсь. Мадам Стороженко, не паплюжте Одессу. Вы делаете мине больно.
   
Так я ж вам не своя. Вас свої здадуть, як ви там писали наввипередки.
добре, хай вони спробують. Ще щось?
   
Масовий психоз почався ще до президенських виборів, коли людей через всі засоби інформації свідомо накручували проти Порошенка. Я так, забожіння вже закінчилося, а чого борщовий набір в 3 рази дорощий за минулий в цей час, і що цікаво ніслова про це.
Угу, то стояв стогін і прокльони за дорогу цибулю, по кілька тем на форумі щодня
А зараз помідори з перцем коштують дорожче, ніж в Європі, та і інші овочі теж
І нічичирк
Я он спитала зубожілих цибулефанів, які руки ломали з горя навесні
Як їм помідорки в розпал сезону по 50 і перець по 100?
А вони "а шо такова"?

   
Угу, то стояв стогін і прокльони за дорогу цибулю, по кілька тем на форумі щодня
А зараз помідори з перцем коштують дорожче, ніж в Європі, та і інші овочі теж
І нічичирк
Я он спитала зубожілих цибулефанів, які руки ломали з горя навесні
Як їм помідорки в розпал сезону по 50 і перець по 100?
А вони "а шо такова"?

Тема така виникла, бо ТС та його співчуваючі самі тут пишуть за гроші.

І так само думають про своїх опонентів.

Але ніт  :gigi:
   
сейчас будет зелёная коалиция в Раде. Пане Георгиу, прогноз среднесрочный ваш, как мыслящего человека хотелось бы услышать, если то возможно. Особенно ценно, что он будет из уст приверженца Зе.
Думаю очень быстро,но с согласия многих украинцев будет плохо или очень плохо,но с  заранее указанным сроком этого плохо.
 А затем ситуация в среднесрочной перспективе  будет выправляться.в том числе и  из-за солидной  финансовой западной помощи.
 Перемены,даже хорошие,это всегда болезненно и объективно плохо некоторое время.пока не приспособятся.
 На мой взгляд есть два варианта развития будущего.
 Хороший.когда олигархат не будет особо сопротивляться переменам.а чиновников-саботажников переломают увольнениями.
И плохой....когда будет саботаж на всех уровнях.
 Плохой вариант может привести к грандиозным проблемам для Украины в целом.Вплоть до варианта.который не получился у хуйло к маю-июню  2014 года.

Останнє редагування: 20 липня 2019 13:24:39 від Георгиу
   

ЗЕКомонда чекае
колиж там москалi виконауть умови Трибуналу по звiлненню морякiв ?
нiколи, чи коли сочтуть за потрiбне ..
а де та Ленка Зеркаль? де преЗедент ?
по фантанам бiгають? шаурму жеруть? новий офiс облаштовують? гавкають на пiдлеглих?
над виборчою компанiею весь час процюють? попередникiв шмалять? .......
чому не займаються своiми прямими обов'язками ?
чому не пiдiймають питання про звiлнення морякiв в радi безпеки ООН ?
чому не подають аппеляцiю до cуду про звiльнення Маркiва ?
не бажають за потрiбне ?
само разсосеЦЦя ?

а санкцii, та виграшнi суди на кацапiю з неба впали?
не-е, то була важка праця попередньоi "злочинноi" влади
нуцетаке ..
 :shuffle:



   
Угу, то стояв стогін і прокльони за дорогу цибулю, по кілька тем на форумі щодня
А зараз помідори з перцем коштують дорожче, ніж в Європі, та і інші овочі теж
І нічичирк
Я он спитала зубожілих цибулефанів, які руки ломали з горя навесні
Як їм помідорки в розпал сезону по 50 і перець по 100?
А вони "а шо такова"?
  Помидорки по 20-25, перец-по десять. Есть разница между  "не уродило по всей Украине" (ещё надо разобраться, почему) и "весь лук внагляк продали в Индию, создав в Украине бешеный дефицит" В первом случае-природа, во втором-воля чиновников высшего ранга, которые нажились на ситуации....
   
  Помидорки по 20-25, перец-по десять. Есть разница между  "не уродило по всей Украине" (ещё надо разобраться, почему) и "весь лук внагляк продали в Индию, создав в Украине бешеный дефицит" В первом случае-природа, во втором-воля чиновников высшего ранга, которые нажились на ситуации....

Чиновники продали?  ;o
   
Чиновники продали?  ;o

Порошенко лично с весами бегал.
   
тема "досвиданья мой маленький мишка" перетворилась на овочеву
   
  Помидорки по 20-25, перец-по десять. Есть разница между  "не уродило по всей Украине" (ещё надо разобраться, почему) и "весь лук внагляк продали в Индию, создав в Украине бешеный дефицит" В первом случае-природа, во втором-воля чиновников высшего ранга, которые нажились на ситуации....
Тобто не вродило? У мене на дачі огірків (6*3м)  через день 4 відра (вже сусідам роздаю), а в Києві вони дешевше 25 не були. 
   
тема "досвиданья мой маленький мишка" перетворилась на овочеву
Ну кому що блить. прихильники певної політсили пєтрушки, нам огірки :)
   
  Помидорки по 20-25, перец-по десять. Есть разница между  "не уродило по всей Украине" (ещё надо разобраться, почему) и "весь лук внагляк продали в Индию, создав в Украине бешеный дефицит" В первом случае-природа, во втором-воля чиновников высшего ранга, которые нажились на ситуации....
Не знаю де це такі ціни - в Києві гниляки 35 нормальні від 50
Сьогодні знов подорожчали, і всі інші овочі теж
І багато що окрім овочів
Овочі показово, бо тепличні ранної весни коштували дешевше, а на новий рік стільки ж як зараз (в кінці липня)
Просто помідорки гонять на Кацапію, аж гай гуде
Подейкують, дали "зелене світло" і не тільки їм :)
Тому чекаємо далі
   
тему не читала. по стартпосту:

а то чому? тут якраз петрушкам скоро буде де резвитися - Слуги - 100%, Голос(?), Батьківщина(?) будуть біля корита, а ЄС - в опозиції скоріш за все. шикарне поле для епістолярної діяльності :D
   
ЄС - в опозиції
в жовтих водах
   
Чиновники продали?  ;o
Петро лічно з'їв усю цибулю
А узєлєнська сарана взагалі все зжерла - ціни вищі ніж у Північній Європі
Може якщо такий неврожай варто зняти митні збори хай нам з Норвегії помідорок привезуть, ну щоб подешевше :)
   
в жовтих водах
ок. але Слуги і можливо Голос з Батьківщиною таки будуть біля корита - тисячі тем будe для баталій.
   
 "весь лук внагляк продали в Индию, создав в Украине бешеный дефицит"  ( конец цитаты)
А так бывает? Ну, если он тут по три рубля, а там по семь, то бывает, наверное. Но, обычно рынок есть саморегулирующаяся система.
   
Эй, зельки, мое зубажиння чешется и не проходит. В понедельник полегчает? Что там у вас говорят?
   
ок. але Слуги і можливо Голос з Батьківщиною таки будуть біля корита - тисячі тем будe для баталій.
Ви впевнені що вам дозволять ті баталії? Тут вже пропонували всіх хто проти Зеленсього на стовпи.
   
Ви впевнені що вам дозволять ті баталії? Тут вже пропонували всіх хто проти Зеленсього на стовпи.
Коли побуваєш в концетраті зелюків, то висіти на стовпі здається непоганою ідеею
Принаймі товариство буде пристойне :)
   
ок. але Слуги і можливо Голос з Батьківщиною таки будуть біля корита - тисячі тем будe для баталій.
чиїх?)))
   
Думаю очень быстро,но с согласия многих украинцев будет плохо или очень плохо,но с  заранее указанным сроком этого плохо.
 А затем ситуация в среднесрочной перспективе  будет выправляться.в том числе и  из-за солидной  финансовой западной помощи.
 Перемены,даже хорошие,это всегда болезненно и объективно плохо некоторое время.пока не приспособятся.
 На мой взгляд есть два варианта развития будущего.
 Хороший.когда олигархат не будет особо сопротивляться переменам.а чиновников-саботажников переломают увольнениями.
И плохой....когда будет саботаж на всех уровнях.
 Плохой вариант может привести к грандиозным проблемам для Украины в целом.Вплоть до варианта.который не получился у хуйло к маю-июню  2014 года.

ситуация без зеленского начала исправляться, теперь вы пишите то, о чем вам говорили 5 лет слово в слово
но украинцы устали! или вы думаете пока зеленский будет воровать, люди будут терпеть?
   
рынок есть саморегулирующаяся система
:lol:
   
Коли побуваєш в концетраті зелюків, то висіти на стовпі здається непоганою ідеею
Принаймі товариство буде пристойне :)
У всьому повинно бути щось хороше :)
   
Чиновники продали?  ;o
врєдітєлі і саботажнікі  :gigi:



   
Эй, зельки, мое зубажиння чешется и не проходит. В понедельник полегчает? Что там у вас говорят?
вам ні
   
Ви впевнені що вам дозволять ті баталії? Тут вже пропонували всіх хто проти Зеленсього на стовпи.
ліхтарі! :X
   
врєдітєлі і саботажнікі  :gigi:

Показати зображення...

Чудовий плакат.
прихильники певної політсили і переробляти майже нічого не потрібно.  (tu)
   
Ви впевнені що вам дозволять ті баталії? Тут вже пропонували всіх хто проти Зеленсього на стовпи.
чтоб вы не сомневались. Ещё до нового года будет закон об административной ответственности за "ложь" и защите "чести и достоинства" Зе.  Это вам не свина гонять, это будет по- взрослому.
   
ліхтарі! :X

На бігборди Порошенка.  :)
   
врєдітєлі і саботажнікі  :gigi:

Показати зображення...
от дякую, це ж від свина - ми не дозволим! дамо по рукам! відрубаем руки! і інша совкова пурга :lol:
   
Чудовий плакат.
прихильники певної політсили і переробляти майже нічого не потрібно.  (tu)
зверніть увагу, що там 1931-32рр, і показники йдуть різко догори.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія