Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Бажаю вам педропідари зникнути з політичного життя України як найтупіших іуд, а по факту ворогів звіздуйте за свінарчуками вони вас приютять в своїх іспанських маєтках

Дуже сильно. :)
   
уже.
один приклад є?
   
свин злодій, крадій, брехун, покидьок і агент фсб
свин клован злодій, крадій, брехун, покидьок і агент фсб. Это все слова. Языком чесать может каждый. Что из своих сладких обещаний сделал Зе для вас? Ну, хоть что-то?
   
один приклад є?
да. Есть один пример. Зеленский Владимир Алексеевич.
   
Бажаю вам педропідари зникнути з політичного життя України як найтупіших іуд, а по факту ворогів звіздуйте за свінарчуками вони вас приютять в своїх іспанських маєтках
не прихистять, ця біомаса відпрацьована
   
Від завтра повна відповідальність за долю країни лежить на прихильники певної політсили.
Біомаса прихильники певної політсили повинна навчитись дума ти. на власній шкурі.
   
свин клован злодій, крадій, брехун, покидьок і агент фсб. Это все слова. Языком чесать может каждый. Что из своих сладких обещаний сделал Зе для вас? Ну, хоть что-то?

скинув Петра ..
 :shuffle:


   
Доказати намагання???????????????? дібілбля
Гм. Добто звинувачувати в намаганні можна, і доводити цього не треба? Я так розумію?
   
Ще одна досить проста пропагандистська заготовка для того щоб зіскочити з теми.
Далі має бути заява про те що опонент не вартий того що б йому відповідати. :)
Так?
що так, я оцінив ваше пояснення пропагандиста. Не подобається? Так то ваша проблема
   
В 2010, когда Ющера убрали, несколько месяцев скулеж шел. Но тогда проплаченных ботов на порядок меньше было.
   
свин клован злодій, крадій, брехун, покидьок і агент фсб. Это все слова. Языком чесать может каждый. Что из своих сладких обещаний сделал Зе для вас? Ну, хоть что-то?
закінчив епоху брехні. Вже
   
да. Есть один пример. Зеленский Владимир Алексеевич.
злив зарах.
   
Від завтра повна відповідальність за долю країни лежить на прихильники певної політсили.
Біомаса прихильники певної політсили повинна навчитись дума ти. на власній шкурі.
кляти папиредники все пять лет все паскудить будут. Сукапитро. Не удастся стать локомотивом Европы, это все Свинарчуки. И вообще, про какую ответственность вы говорите? Негласное правило: новый у корыта не сажает прежнего прикорытника. Он же тоже однажды станет прежним.
   
злив зарах.
таки на зарплате. Не знал. Все, с вами больше не дисскутирую
   
закінчив епоху брехні. Вже
Ви це кажете від щирого серця, чи ви все-таки бот? Як можна говорити про закінчення епохи брехні, якщо вони (Зеленський і партнери) весь час брешуть?
   
да, ещё не всё потоки зелебанда перехватила, недорабатывают, пиzдюки. Ну, ничего, они справятся. Полотенчико вам не нужно, зелёная роса на глазах высыхает сама. Косташу, мое место возле миски с говном, которое мы все будем по итогу есть, слева от вас, я вам многое припомню.

До Зеленського гівно від Порохатого було смачнішим?  :bueee:
   
таки на зарплате. Не знал. Все, с вами больше не дисскутирую
Походу да... аж сумно.
   
В 2010, когда Ющера убрали, несколько месяцев скулеж шел. Но тогда проплаченных ботов на порядок меньше было.
повторю - треба розслідувати на ТСК організацію і діяльність фабрики ботів свина. Ця ганьба не повинна більше повторитись
   
що так, я оцінив ваше пояснення пропагандиста. Не подобається? Так то ваша проблема

Правильно.
Це і є прийом, про який я казав.
Можна говорити про що завгодно, головне не говорити про підстави тієї брехні яка розкручується.
Бо тоді прийдеться чимось цю брехню аргументувати.
А аргументувати її нічим.
   
Гм. Добто звинувачувати в намаганні можна, і доводити цього не треба? Я так розумію?
зраду Савченко довели, а те що війсковий стан переносить як мінімум вибори у вас сумніви
і може суспільству пояснили для чого він був введений чого досягли
боєздатність підвищили запчастин прикупили
повідомляю якщо вам не відомо в Україні продають набої БАРНОУЛЬСКОГО заводу
НЕ ШАНОВНІ або ідіть в небуття будь ласка або критикуйте ЗЕ за діло а не за Теслу на платформі
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Ой, зе-Людасе.
З понеділка розпочнеться найбільша трагикомедія сучасної України.
І порохоботи розкуплять на неї всі квитки та попкорн, аби подивитися на вас в якості біомасовки на сцені.
   
таки на зарплате. Не знал. Все, с вами больше не дисскутирую
злив зарах 2. Вітаю з дуплетом!
   
Ви це кажете від щирого серця, чи ви все-таки бот? Як можна говорити про закінчення епохи брехні, якщо вони (Зеленський і партнери) весь час брешуть?
будете розказувати про висоту Тесли? :lol:
   
скинув Петра ..
 :shuffle:
гора не имеет заслуг за то, что с нее скатился камень. Она ничего для этого не сделала. Гравитация, однако. Петро довыйопывался. Ннна! А тут и альтернативы нет, кроме Зе.  А вот уже началось, а будет усугубляться. Нам с этим жить, крепитесь, люди.
   
зраду Савченко довели, а те що війсковий стан переносить як мінімум вибори у вас сумніви
і може суспільству пояснили для чого він був введений чого досягли
боєздатність підвищили запчастин прикупили
повідомляю якщо вам не відомо в Україні продають набої БАРНОУЛЬСКОГО заводу
НЕ ШАНОВНІ або ідіть в небуття будь ласка або критикуйте ЗЕ за діло а не за Теслу на платформі

За перевищення повноважень можна покритикувати ?
   
Правильно.
Це і є прийом, про який я казав.
Можна говорити про що завгодно, головне не говорити про підстави тієї брехні яка розкручується.
Бо тоді прийдеться чимось цю брехню аргументувати.
А аргументувати її нічим.
ви теж зливаєтесь чи напишете щось конкретне?
   
в Україні продають набої БАРНОУЛЬСКОГО заводу
де?!
   
как представлю, как все эти сучечки юльковские будут потом скавчать, как будут переобуваться в прыжке...мммм. будет не скучно. 
   
будете розказувати про висоту Тесли? :lol:
До чого тут тесла?
   
де?!
Ібіс
   
До чого тут тесла?

что ты пытаешься доказать боту? тем более такому примитивному, который действует только по схеме no u.
   
как представлю, как все эти сучечки юльковские будут потом скавчать, как будут переобуваться в прыжке...мммм. будет не скучно. 
багата мова. Давно відкинулись?
   
ви теж зливаєтесь чи напишете щось конкретне?

Прошу.
Ваш пост про те що Порошенко намагався зірвати вибори - відверта брехня.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Як сказав контроверсійний Гєна Балашов: вам доведеться розчаруватися не в Зеленському, а в самих собі.
Буде сююреалістичне похмілля, але бенкет лише розпочинається.
   
До чого тут тесла?
у вас є приклад брехні? Давайте
   
До Зеленського гівно від Порохатого було смачнішим?  :bueee:
вы старый бот, из уважения к вашим сединам отвечу. А вы разбираетесь во вкусах говна? Я - нет. Однако, есть его приходится каждый раз после выборов. Эйфория у вас быстро пройдет, у кого была. Но, вы достаточно умны, чтоб иметь понимание о сущности пиzдеца, в который мы попали. А сделать ничего нельзя. Будем есть зеговно и вы, и я, и косташу, и Шуша. Мы это понимаем и о том говорим, вы это понимаете, но продолжаете рекламную кампанию. Удачи.

Останнє редагування: 20 липня 2019 12:33:13 від beggy
   
багата мова. Давно відкинулись?

для тебя стараюсь, мой кацапский не-друг, чтоб ты чувствовал себя как дома. кстати, а может ты с зоны нам тут строчишь по сто постов на день? слишком много времени даже для бота ты здесь висишь.
   
За перевищення повноважень можна покритикувати ?
Якщо вони будуть тільки не кажи що він Власова звільнив
   
Прошу.
Ваш пост про те що Порошенко намагався зірвати вибори - відверта брехня.
я вам сказав, де докази - тут, ЗМІ і навіть стенограми ради. Прочистіть свій склероз
   
зраду Савченко довели, а те що війсковий стан переносить як мінімум вибори у вас сумніви
і може суспільству пояснили для чого він був введений чого досягли
боєздатність підвищили запчастин прикупили
повідомляю якщо вам не відомо в Україні продають набої БАРНОУЛЬСКОГО заводу
НЕ ШАНОВНІ або ідіть в небуття будь ласка або критикуйте ЗЕ за діло а не за Теслу на платформі
Ще один з теслою... Військовий стан був, перенесення виборів не було, мало того, зразу з введенням військового стану було заявлено, що на хід (початок) виборів він не вплине. Мені ваша шана нафіг не потрібна, я б хотіла щоб ви мізки включили, але то напевно марна справа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія