Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Мене не було на фупі як дописувача до 2017 року. Хоча я його читала під час Помаранчевої революції. Яке взагалі відношення я маю до Павла?

ви з ним брат і сестра во петрі))
   
Я теж
Після Грузії 2008 стало очевидно.
Але саме тут "самі матьорі порошки" он як ПавелВ тоді несамовито топили за кацапів. :K
В 2008 році ФУП нагадував for-ua
Канадійський чоловік може сформулювати що не так з президентом Зеленським та чому про-кремлівський   Порошенко краще?
Чи це ти йому свою "думку" надула в вуха?

Чому це він не може сформулювати свою думку? у нього дві вищі освіти і він інтелектуальна думаюча людина. А інфа є всюди, включаючи від мене та інших джерел.
   
А ти шо, яйця зібрався до нього підкатувать?

Для мене найсексуальніша частина тіла чоловіка - це мозок. А у Мічіганушки його нема. Тому, навіть якби мені і треба було, це не герой мого роману  :gigi:
   
Мене не було на фупі як дописувача до 2017 року. Хоча я його читала під час Помаранчевої революції. Яке взагалі відношення я маю до Павла?
Саме пряме.
Ти опинилася в одному "човні" з україно-ненависниками та кацапами, які маскуються під порохоботів та вдягли "вишиванку".
Хавай це повною ложкою та думай над тим що я написав.
Чи подобаються тобі такі "колеги" - це вже твоя справа.
Дуже ти далека від України, страшно далека ти від українського народу. (с)
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Для мене найсексуальніша частина тіла чоловіка - це мозок. А у Мічіганушки його нема. Тому, навіть якби мені і треба було, це не герой мого роману  :gigi:
Єббать... Ти ще й до Мічігана зібрався свої гарошкі підкатувать? Адже там мова йшла про Вовчіка.  :facepalm:  Ну, ти й підерас...
   
Бєгі, беггі!! Ти так багато накропав, а читати немає чого. Все бєс толку. БєсПЄСди.
дык, кнопка игнора доступна всем юзверям.
Так, камушек в догонку. С большим уважением отношусь к вашей борьбе с бытом. Но, не понимаю, как умная женщина может не видеть куда мы идём прямо сейчас.
   
Чому це він не може сформулювати свою думку? у нього дві вищі освіти і він інтелектуальна думаюча людина. А інфа є всюди, включаючи від мене та інших джерел.
Що він каже про спроби пристроїти свої "грошики" в офшорах Пєцюндрою в той час як в Іловайську кращих синів України розстрілювали?
   
Саме пряме.
Ти опинилася в одному "човні" з україно-ненависниками та кацапами, які маскуються під порохоботів та вдягли "вишиванку".
Хавай це повною ложкою та думай над тим що я написав.
Чи подобаються тобі такі "колеги" - це вже твоя справа.
Дуже ти далека від України, страшно далека ти від українського народу. (с)

Це все бездумна риторика, не підтримана фактами. А я звикла дивитися на ДІЇ та РЕЗУЛЬТАТИ - чи у роботі, чи у відносинах із чоловіками і взагалі з людьми, чи у оцінці політиків.

Дії і результати при каденції Порошенка обсмоктувалися тут тисячі раз і я не збираюсь вчергове пояснювати цю тезу.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

дык, кнопка игнора доступна всем юзверям.
Так, камушек в догонку. С большим уважением отношусь к вашей борьбе с бытом. Но, не понимаю, как умная женщина может не видеть куда мы идём прямо сейчас.
А кауда ви ідьотє? На уй? Тагда мінє с вамі нє па путі.
   
Для мене найсексуальніша частина тіла чоловіка - це мозок. А у Мічіганушки його нема. Тому, навіть якби мені і треба було, це не герой мого роману  :gigi:
Пробач, я ТП зразу помічаю, та стараюся обходити десятою дорогою.
Плюс I am happily married with two children, so I don't need your advances.
   
Єббать... Ти ще й до Мічігана зібрався свої гарошкі підкатувать? Адже там мова йшла про Вовчіка.  :facepalm:  Ну, ти й підерас...

Ну так це Мічіган сінгл, а я звідки знаю, що там у Вовчика? у Сіленціо точно є жінка поважного віку.
   
дык, кнопка игнора доступна всем юзверям.
Так, камушек в догонку. С большим уважением отношусь к вашей борьбе с бытом. Но, не понимаю, как умная женщина может не видеть куда мы идём прямо сейчас.

типу ми були на вершині і зараз зкчуємось)))

Україна вже третій десяток років твердо лежить н адні і посилеено його поглиблює))))) в цьому плані можеш бути спокійним - нічого н е зміниться))
   
Пробач, я ТП зразу помічаю, та стараюся обходити десятою дорогою.
Плюс I am happily married with two children, so I don't need your advances.

Ну слава тобі Господи. Рада, що в тебе все ок  :gigi:
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Ну так це Мічіган сінгл, а я звідки знаю, що там у Вовчика? у Сіленціо точно є жінка поважного віку.
Так якого уя ти приїбався до Вовчіка зі своїм "Сіленціо"? Думать нада, і робить це треба головою, а не сракою, і не тим більше, гарошкамі.  :punish:
   
типу ми були на вершині і зараз зкчуємось)))

Україна вже третій десяток років твердо лежить н адні і посилеено його поглиблює))))) в цьому плані можеш бути спокійним - нічого н е зміниться))
пане Аеліте, вони винайшли екскаватор!!!
   
Що він каже про спроби пристроїти свої "грошики" в офшорах Пєцюндрою в той час як в Іловайську кращих синів України розстрілювали?

Ну вам же офшорне бабло зе чомусь не пече? а ти що робив під час розстрілу в Іловайську??
   
Так якого уя ти приїбався до Вовчіка зі своїм "Сіленціо"? Думать нада, і робить це треба головою, а не сракою, і не тим більше, гарошкамі.  :punish:

Я? це ти чомусь причепилася до мене з викочуванням яєць. Звідки мені знати, що в тебе в голові і чиї яйця ти маєш на увазі?

Мені і в реалі чоловічої уваги вистачає, як я уже недавно зазначала.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Я? це ти чомусь причепилася до мене з викочуванням яєць. Звідки мені знати, що в тебе в голові і чиї яйця ти маєш на увазі?

Мені і в реалі чоловічої уваги вистачає, як я уже недавно зазначала.
Онаній, уважно прочитай, до кого ти приїбався зі своїм "Сіленціо", а потім вже будеш продовжувати тут торохтати своїм горохом.
   
пане Аеліте, вони винайшли екскаватор!!!

)))

   
Чому не побачите?
В понеділок зелена роса таки виїсть зебуїнам очі і вони осліпнуть?

   
Онаній, уважно прочитай, до кого ти приїбався зі своїм "Сіленціо", а потім вже будеш продовжувати тут торохтати своїм горохом.

Я пішла прибирати. В кінці-то кінців.
   
Re: Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Чому не побачите?
В понеділок зелена роса таки виїсть зебуїнам очі і вони осліпнуть?
Нє. Коричневе гівно таки затопить кнурят і вони.... (угадай із трьох ударів, що з ними станеться).
   
Вот, Кароффка, мне почему-то пофиг, то реальный персонаж или "онаний". как, впрочем, и ваша реальность. Обсудили, погалдели, ничего не изменилось. ФУП есть индикатор. Тут основа - люди среднего или немного ниже достатка, достаточно активные, не бухарье, которые о завтрашнем дне думают. И мне очень интересно, как такие люди, а они с головой, могли купиться на Зе.
   
Вот, Кароффка, мне почему-то пофиг, то реальный персонаж или "онаний". как, впрочем, и ваша реальность. Обсудили, погалдели, ничего не изменилось. ФУП есть индикатор. Тут основа - люди среднего или немного ниже достатка, достаточно активные, не бухарье, которые о завтрашнем дне думают. И мне очень интересно, как такие люди, а они с головой, могли купиться на Зе.

ті хто обрав зе - не хотіли зе - вони просто не хотіли бачити презом знову пе)))))
в принципі нічму дивуватись. українці завжди обирають гавно. так було і з пе - так є і з зе.
то чому ти бідкаєшся?))) тобі які резни з того що на місці одного гавна всілось інше))))))

   
И вот, завтра придет завтрашнее дно. Кароффка, вы же не сбежите, вы же с нами будете претерпевать то, к чему стремились?
   
И вот, завтра придет завтрашнее дно. Кароффка, вы же не сбежите, вы же с нами будете претерпевать то, к чему стремились?

каровка і до завтраш нього дна не жирувала - то їй нічого і н езміниться. як і луценкам - м теж нічого не зміниться - вон ибудуть н аволі і при наколядованих статках.  максимум - підуть на політичну пенсію)))) і надалі отримуючи з бюджету великі виплати за заслуги - і маючи мега кубишки. і луценки не постраждають)) пеця максимум емігрує на запасний аеродром - при бабках теж.

ніякої катастрофи . нікому.
   
Вот я с  своего банковского айп выхожу так как на работе еще...........вот давай с своего выйди, тогда поверю про зарплаты..........Я в торонто в даунтане в банковском небоскребе.......
   
каровка і до завтраш нього дна не жирувала - то їй нічого і н езміниться. як і луценкам - м теж нічого не зміниться - вон ибудуть н аволі і при наколядованих статках.  максимум - підуть на політичну пенсію)))) і надалі отримуючи з бюджету великі виплати за заслуги - і маючи мега кубишки. і луценки не постраждають)) пеця максимум емігрує на запасний аеродром - при бабках теж.

ніякої катастрофи . нікому.
Луценко - "смотрящий" від лужніковських Бабакова-Гінера-Воєводіна.
Таких навіть не тюрьма.
Таких тільки куля зупиняє грести під себе.
   
назви тему, яка видає цю картинку
Демотиватори на приклад ... і ще якусь дурню приписати...  :facepalm1:
   
Вот я с  своего банковского айп выхожу так как на работе еще...........вот давай с своего выйди, тогда поверю про зарплаты..........Я в торонто в даунтане в банковском небоскребе.......

пьяный кацап осваивает ВПН. товарищ майор, ебните этого дебила. ну а Кароффка давно зарисовалась как бычка.
   
ті хто обрав зе - не хотіли зе - вони просто не хотіли бачити презом знову пе)))))
в принципі нічму дивуватись. українці завжди обирають гавно. так було і з пе - так є і з зе.
то чому ти бідкаєшся?))) тобі які резни з того що на місці одного гавна всілось інше))))))
да, пане Аеліте, від вас як не залетить шмат лайна в пику українця, то день дарма дався. Зрадойоб еталоний. Ото, я би вас відвіз до Парижу, завів в Палату мер та вагів,  влаштував би під шкляним дзвоном та відкачав повітря. Бо, еталон. Але, то вологі фантазії. А в п'ятницю приходьте, шклянку пива випьемо. Ви знаете куди. О сьомій.
   
всі  на  майдан! За порошенко,  за  свинарчуків, за  мудачука! Відстоїмо наше  майбутнє!

Людасе,  що  там  в  Полтаві? Тут  на  пісцях замєс  красівенний,  ляшки  пєси шматки  ригів,  перефарбовані  юльки  пруть  одним  фронтом.

 Ніде  вони  не  дінуться,  біля  сраки  рінат-лінідича  їх  язики  так  і  залишаться.
В  мене таке  враження  що  ахмєт  їх  пачками  скуповує
Бідний Льолік, пишуть що в Полтаві ідуть від Слуги іще більші негідники ніж там були, наче підібрали туди чим більший бандит... От у людуса і депресняк, бухнув на вихідних, а кращеб пішов у ребіалітаційний центр для АТо або в церкву.
   
да, пане Аеліте, від вас як не залетить шмат лайна в пику українця, то день дарма дався. сомневающийся* еталоний. Ото, я би вас відвіз до Парижу, завів в Палату мер та вагів,  влаштував би під шкляним дзвоном та відкачав повітря. Бо, еталон. Але, то вологі фантазії. А в п'ятницю приходьте, шклянку пива випьемо. Ви знаете куди. О сьомій.



тобто через сім днів? бо сьогодні початок суботи

(зрештою я завжди аргументовано і фактажно лгічно обгрунтовую свої сентенції )) )
   
Який нах початок? Вже година суботи.
   
Який нах початок? Вже година суботи.

ну так. година суботи. 4,2 % суботи))) 4,2% можна вважати початком?))
   
Вот я с  своего банковского айп выхожу так как на работе еще...........вот давай с своего выйди, тогда поверю про зарплаты..........Я в торонто в даунтане в банковском небоскребе.......

Я і пишу тільки з домашнього айпі, яке можна побачити просто на форумі.

А з роботи я не пишу, тому що на роботі я працюю і це непрофесійно. Не кажучи вже про порушення відповідних полісіз. Сьогодні я взяла вихідний. А по статистиці моїх дописів можна легко проаналізувати, що я не пишу під час бізнес-годин у місті Калгарі  :gigi: .
   
Ваши сентенції, Аеліте, гівна варті, бо то все здебільш теорія, хочь ви і живете серед людей. Але більшого зрадойоба ніж ви я в житті не бачив. Навить я, песімист, маю надію, що Україна переживе те, що коїться. Ви вже її поховали. Рази три чи чотири.
   
Ваши сентенції, Аеліте, гівна варті, бо то все здебільш теорія, хочь ви і живете серед людей. Але більшого сомневающийся* ніж ви я в житті не бачив. Навить я, песімист, маю надію, що Україна переживе те, що коїться. Ви вже її поховали. Рази три чи чотири.
і це тільки за сьогодні.
   
Ваши сентенції, Аеліте, гівна варті, бо то все здебільш теорія, хочь ви і живете серед людей. Але більшого сомневающийся* ніж ви я в житті не бачив. Навить я, песімист, маю надію, що Україна переживе те, що коїться. Ви вже її поховали. Рази три чи чотири.


ну українцям правда звісно що гівно. тому вони такі й брехливі)))

звичайно якось то територія України падшість українців переживе - зрештою цій територій десь 4 мільяри років. кого тут тільки не бігало))) спочатку суцільний жар - були і вкриті водою ці території - плавали в ній амеди - бігали на ній динозаври - поовзали змії лазили всілякі пітекантропи - біали гуни з гтами венеди з скіфами - ця територія пережила їх  переживе і нас)) ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія