Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери (tu)

Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

без вибору питає шо вибрати  :weep:

Пітух, що ти цитуєш? Якою вакциною вакциновуватись?

Я кажу, що пощбавили права вибору бути невакцинованим.
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

жертва

так, вакцинатори приносять це. Срати їм на людей :(
   
Пітух, що ти цитуєш? Якою вакциною вакциновуватись?

Я кажу, що пощбавили права вибору бути невакцинованим.
у нас не вакциновааних в країні 85% он тобі уже дебілу написали  :lol:
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

у нас не вакциновааних в країні 85% он тобі уже дебілу написали 

Дибіле, та хоч 99% вчепились то до мене. Я про себе говорю а не про інших.
   
Всупереч запевненням наших шановних МЗС і МОЗ, Євросоюз так і не визнав китайський препарат, тож чимало європейських країн в результаті не стали доступними для всіх вакцинованих українців. Пощастило тільки тим, кому вдалося "відхопити" чотири вакцини – BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Така ось сегрегація в 21 столітті.

Ну а вакциновані CoronaVac... залишилися з гірким почуттям усвідомлення того, що їх прирівняли до "антиваксів". Тепер їм і виїхати в частину країн не можна, хоч вони і вакциновані, і вколотися повторно іншими вакцинами українські лікарі їм не дозволяють.
Та да, тіко з Австрії повернувся, і усім якось пох чим ти вколотий. Дивляться нашу Дію і все гут. Угорцяи, Словакам, Румунам, Грекам також піх, аби вколотий хоч чимось. Може якщо летіти аєропланом тоді будуть проблеми.
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

Та да, тіко з Австрії повернувся, і усім якось пох

  (tu)

Всім пох на собачі пвспорти. Ніхто не дотримується правил, які встановли їхня влада  :laugh:
   
Дибіле, та хоч 99% вчепились то до мене. Я про себе говорю а не про інших.

а ти шо особлививй якийсь ? 85% не примушують, а тебе вибрали і на бутилку? в чому примус ? як інші живуть без вакцини, оті 85 ?
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

у нас не вакциновааних в країні 85% он тобі уже дебілу написали  :lol:
А він хоче грати по-чесному з наперсточниками. Проти лома є один прийом - зустрічний лом. З хамами треба по хамські також, купив би довідку і не парився.
А то страждає хернею з антидотами.
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

а ти шо особлививй якийсь ?

сам не знаю. Але факт є. Я не хотів вакциновуватись а мене змусили :(
   
А він хоче грати по-чесному з наперсточниками. Проти лома є один прийом - зустрічний лом. З хамами треба по хамські також, купив би довідку і не парився.
А то страждає хернею з антидотами.

тому таким дебілам Європа і закрита, таких олігофренів навіть пускати туда не потрібно
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

Як добре, що вакциновані Коронаваком прирівняні до антиваксів
Туповатый мазохист
   
я коли розповідав іспанцю шо у нас можна за 100 єврів купити фейкову довідку, або за 200-300 тебе внесуть в реєстр вколотих, без укола, у нього очі з орбіт виходили

не дивно, що вони нас єбанатів у себе бачити не хочуть :facepalm:
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

тому таким дибілам Європа і закрита, таких олігофренів навіть пускати туда не потрібно

Так вакцинованим Коронаваком - закрита.

Вакциновані Коронаваком - прирівняні до антиваксів  (tu)
   
Так вакцинованим Коронаваком - закрита.

Вакциновані Коронаваком - прирівняні до антиваксів  (tu)

так ти собі ше спутніка вїби  :laugh:
   
люди, ви пояснюєте імбецилу
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

нас єбанатів

Я помітив що ви такі. Виправляйтеся.

А я довідки не купляв. Не хотів вакциновуватись взагалі але мене позбавили права вибору.

 Ну що ж, в кожному морі є острів.
Вкололи мене Коронаваком а вколені Коронаваком прирівняні до не вколотих  :laugh:   (tu)
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

тому таким дебілам Європа і закрита, таких олігофренів навіть пускати туда не потрібно
А нам туди і не треба.
До речі, колються шмурдяками якраз молоді, яким треба закордонні подорожі. Або й не колються, а купують довідки.
Тому оті 15% - це наймолодші.
   
До речі, у США з коронаваком/сіноваком в'їхати можна, тільки європейці виябуються.
страшилки блть можно въехать почти везде
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

люди, ви пояснюєте імбецилу

так, не пояснюйте Косташу   (tu)
Косташу - шарлатан, який не вірить лікарям інфекціоністам :(
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

страшилки блть можно въехать почти везде
Польща не пускає.
   
А нам туди і не треба.
До речі, колються шмурдяками якраз молоді, яким треба закордонні подорожі. Або й не колються, а купують довідки.
Тому оті 15% - це наймолодші.

брехня срана

мої батьки вкололись модерною їм обом за 70м і нікуда не потрібно їхати

просто мають клепку в голові, а не єбанати
   
Так що форумні вакси - яких вкололи Коронаваком - це замасковані антивакси.  (tu)
еще один форумный сумасшедший кокойты
   
сам не знаю. Але факт є. Я не хотів вакциновуватись а мене змусили :(
Нікого не змусили а тебе змусили? Ти міг би просто купіти довідку алеж ні! Ти вакцинувався! Ти не просто вакцинутий, ти гірше. Ти колоборант!
   
Польща не пускає.

тобі нашо в Польщу ? сиди на городі у себе піднімай урожай
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

брехня срана

мої батьки вкололись модерною їм обом за 70м і нікуда не потрібно їхати

просто мають клепку в голові, а не єбанати
Я десь сказала, що нема ні одного вколотого старого?
Але якщо подивитися статистику вакцинації у віковому розрізі - це переважно молодь. Бо їм подорожувати треба.
Племінниця Пфайзером вкололася, бо в Єгипет їдуть.
   
Брехня. Ездил по Европе, сертификат из Дії проходить без проблем. Никто вообще не смотрит какая там написана вакцина. У меня короновак
а этот мудак никуда не ездил
   
Люди, вам нашов Європушку в якій 70+ вакцинованих людей?

там ж по вашому - дебіли живуть, ви шо в дурдом хочите? так у нас їх повно  :weep:
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

Ти міг би просто купіти довідку алеж ні!

Не міг. Це проти правил. Карма це може повернути. Це не варіант. Тут або вакцинуватись або ні.

Не вакциновуватись не дали права вибору :(
   
Ну а вакциновані CoronaVac... залишилися з гірким почуттям усвідомлення того, що їх прирівняли до "антиваксів".



я вколотий короноваком.
ніякого гіркого усвідомлення.
причетним до довбнів-антиваксерів себе не відчуваю.
   
Не міг. Це проти правил. Карма це може повернути. Це не варіант. Тут або вакцинуватись або ні.

Не вакциновуватись не дали права вибору :(

тишо дроти крутиш на якомусь європейському підприємстві ?

бо тільки там так жорстко, або прививка або нафуй з роботи, за тебе ніхто не буде платити грошенят лікарняних  :laugh:
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

тобі нашо в Польщу ? сиди на городі у себе піднімай урожай
Мені туди не треба. Сижу на городі у тітки, горіхи збираю, якраз урожай.
В межах країни поки що все одно, якою вакциною вколотися, різниці нема. А Європа щось там мудрує, Короновак не всюди визнають, ти це чудово знаєш.
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

Люди, вам нашов Європушку в якій 70+ вакцинованих людей?

Правильно антиваксів, які вколоті Коронаваком немає чого пускати в Європу.  (tu)

Вколотий Коронаваком - це замаскований антивакс  :laugh:
   
дякую, а то я хтив ей уколотся  (tu)
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

Короновак не всюди визнають, ти це чудово знаєш.

він то знає але ж дурня з себе корчить чомусь.
   
Всупереч запевненням наших шановних МЗС і МОЗ, Євросоюз так і не визнав китайський препарат, тож чимало європейських країн в результаті не стали доступними для всіх вакцинованих українців. Пощастило тільки тим, кому вдалося "відхопити" чотири вакцини – BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Така ось сегрегація в 21 столітті.

Ну а вакциновані CoronaVac... залишилися з гірким почуттям усвідомлення того, що їх прирівняли до "антиваксів". Тепер їм і виїхати в частину країн не можна, хоч вони і вакциновані, і вколотися повторно іншими вакцинами українські лікарі їм не дозволяють.

Ті, кому треба їздити за кордон, знайшли спосіб вколотись потрібною вакциною.

А взагалі за межі України не так багато людей їздить (десь були дані про 5% населення, яке взагалі виїжджало за межі України).
   
я коли розповідав іспанцю шо у нас можна за 100 єврів купити фейкову довідку, або за 200-300 тебе внесуть в реєстр вколотих, без укола, у нього очі з орбіт виходили

не дивно, що вони нас єбанатів у себе бачити не хочуть
:facepalm:

 :)
   
Мені туди не треба. Сижу на городі у тітки, горіхи збираю, якраз урожай.
В межах країни поки що все одно, якою вакциною вколотися, різниці нема. А Європа щось там мудрує, Короновак не всюди визнають, ти це чудово знаєш.

до того як штиритись короноваком, ви всі прекрасно знали, які вакцини визнає Європа

вкололись, а тепер ниєте ?
я ше розумію, як були б не проінформовані, як Євгрен

   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

він то знає але ж дурня з себе корчить чомусь.
Так і ти з себе дурня корчиш. Ти ж на роботу хотів, тебе на роботу пускають, довідку дали? То чого ти голосиш про закордон, тобі туди треба негайно?
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)

До речі, колються шмурдяками якраз молоді, яким треба закордонні подорожі. Або й не колються, а купують довідки.
Врёте, как обычно. Все мое окружении среднего и старшего возраста ждали пока станут доступны файзер и модерна. И укололась именно ими
   
Re: Ті, кого вкололи Коронаваком - антиваксери  (tu)
Via

до того як штиритись короноваком, ви всі прекрасно знали, які вакцини визнає Європа

вкололись, а тепер ниєте ?
я ше розумію, як були б не проінформовані, як Євгрен
Ото я те саме кажу - нема чого гівном колотися і нема чого нити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія