Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Квартира Лещенко: скандал

Re: #Квартира Лещенко: скандал

Холодницький відзначив, що аналіз доходів і видатків Лещенка показав, що нардеп не може дозволити собі придбати квартиру у центрі Києва.
Про що й з самого початку була мова.
Не знаю, чим Холодницький Луценкові не догодив, але за таку позицію. я би Холодницького залишив на посаді, а Луценка гнав сцяними ганчірками.
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Я не розумію. 270 тисяч баксів за квартиру. Хіба це така велика сума, що до нього усі причепились? Йому 36 років. Що за цей час не можна назбирати цю суму при його доходах, я думаю. При тому він розказує що і ця дружина накинула і позичив ще грошей. Я вважаю, що це усе наша жаба. Ну і бажання влади трохи його прищучити, мабуть є защо.
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Я не розумію. 270 тисяч баксів за квартиру. Хіба це така велика сума, що до нього усі причепились? Йому 36 років. Що за цей час не можна назбирати цю суму при його доходах, я думаю. При тому він розказує що і ця дружина накинула і позичив ще грошей. Я вважаю, що це усе наша жаба. Ну і бажання влади трохи його прищучити, мабуть є защо.
Сірожа Квартирний всю жисть декларував мінімальну зарплату і гнєвно клєйміл сина Ющенка за мовляв страшно дорогий тіліпончик.
Томк таки да, 270 тисяч - це занадто дорого для квартірооптіміста  :shuffle: .
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Сірожа Квартирний всю жисть декларував мінімальну зарплату і гнєвно клєйміл сина Ющенка за мовляв страшно дорогий тіліпончик.
Томк таки да, 270 тисяч - це занадто дорого для квартірооптіміста  :shuffle: .
Ну так півкраїни декларує мінімальну зарплату. І півкраїни живе не по декларації, бо вийди надвір і кількість джипів не зрівняти з їх кількістю в тій же Німеччині. Так що усіх під НАБу?
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Ну так півкраїни декларує мінімальну зарплату. І півкраїни живе не по декларації, бо вийди надвір і кількість джипів не зрівняти з їх кількістю в тій же Німеччині. Так що усіх під НАБу?
Так, якщо справді хочемо реформ, а не халяви. Починати можна з суддів та антикорупціонерів, до речі.
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал
IP

Ну так півкраїни декларує мінімальну зарплату. І півкраїни живе не по декларації, бо вийди надвір і кількість джипів не зрівняти з їх кількістю в тій же Німеччині. Так що усіх під НАБу?

тоді нефіг із себе целку строїти.
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

тоді нефіг із себе целку строїти.
З цим згоден. Але тоді треба усіх шерстити у кого неспівпадають витрати з прибутками. Чи не так?
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

З цим згоден. Але тоді треба усіх шерстити у кого неспівпадають витрати з прибутками. Чи не так?

Звичайно всіх. Спочатку всі декларують власність....
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал
IP

З цим згоден. Але тоді треба усіх шерстити у кого неспівпадають витрати з прибутками. Чи не так?

так. Тільки це не панацея, багато хитрожопих біткоіни задекларували.
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Так, якщо справді хочемо реформ, а не халяви. Починати можна з суддів та антикорупціонерів, до речі.
А ви особисто готові до того, що податкова буде ходити по помешканнях, скажімао кожні півроку? І за усе що ви купили муситимете прозвітувати, показати чеки і т.д. Скажімо у кого чеки на тищу доларів більші за доходи - на місяць в тюрму. у кого на 10 - на рік і т.д. Як вам така схема?
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

А ви особисто готові до того, що податкова буде ходити по помешканнях, скажімао кожні півроку? І за усе що ви купили муситимете прозвітувати, показати чеки і т.д. Скажімо у кого чеки на тищу доларів більші за доходи - на місяць в тюрму. у кого на 10 - на рік і т.д. Як вам така схема?
Я не іксперд, тому не готовий відразу оцінити Вашу схему.
Але що подобається, що по цій схемі Макаку можна буде щодня розстрілювати  :laugh:
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал
IP

Звичайно всіх. Спочатку всі декларують власність....

Впровадити систему титулів Торенса й усі все задекларують.
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Лещенко походу взагалі не на жарт новими квартирами захопився

https://me3.com.ua/article/5106-u-kiyevi-dabi-anulyuvala-dozvil-na-budivnictvo-novogo-budinku-na-podoli

"ДАБІ анулювала дозвіл на будівництво житлового будинку в історичній частині Києва на вулиці Вознесенський узвіз, 28-30.... У ДАБІ зазначають, що під час позапланової перевірки, яку було проведено на звернення народного депутата України Сергія Лещенка, встановлено, що проект розроблений без отримання замовником всіх вихідних даних та не погоджений з органами...."
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Лещенко походу взагалі не на жарт новими квартирами захопився

https://me3.com.ua/article/5106-u-kiyevi-dabi-anulyuvala-dozvil-na-budivnictvo-novogo-budinku-na-podoli

"ДАБІ анулювала дозвіл на будівництво житлового будинку в історичній частині Києва на вулиці Вознесенський узвіз, 28-30.... У ДАБІ зазначають, що під час позапланової перевірки, яку було проведено на звернення народного депутата України Сергія Лещенка, встановлено, що проект розроблений без отримання замовником всіх вихідних даних та не погоджений з органами...."

В Киеве КАК МИНИМУМ 62 дома строят незаконно. На деле в 3-4 раза больше https://me3.com.ua/article/4101-у-києві-62-житлових-будинки-будується-не
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

В Киеве КАК МИНИМУМ 62 дома строят незаконно. На деле в 3-4 раза больше https://me3.com.ua/article/4101-у-києві-62-житлових-будинки-будується-не

Ваш лінк не працює. Мабуть Ви цей постили https://me3.com.ua/article/4101-u-kiyevi-62-zhitlovih-budinki-buduyetsya-nezakonno-infografika

Ну, заради справедливості треба зазначити, що дивлячись що вважати незаконними забудовами. Не подовжили вчасно дозвіл на ведення будівельних робіт - все, будмайданчик незаконний. Подовжили - знову законний :)
Але на фоні будинків Войцеховського, отой, що заборонила ДАБІ на Подолі за зверненням Лєщєнка, має якісь зовсім "дитячі" порушення. Судіть самі:
1) проект розроблений без отримання замовником всіх вихідних даних та не погоджений з органами, уповноваженими у сфері охорони культурної спадщини, та Українським товариством охорони пам’яток історії і культури (в наших умовах це формальність, але часто "вирішується" забудовниками "заносами")
2) документом повністю не забезпечено потребу об’єкта у майданчиках (господарчих, дитячих, для відпочинку тощо), зменшено кількість необхідних парко місць.

Погодьтесь, порушення, м'яко кажучи, не відповідають рівню уваги народного депутата
   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Чтобы помнілі!

   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Жена экс-нардепа Лещенко назвала украинцев «придурками и колхозниками»
26.08.2019

Супруга экс-нардепа Сергея Лещенко, диджей Анастасия Топольская, назвала«придурками» и «колхозниками» пользователей, которые раскритиковали певицу Алину Паш за ее концерты в России и отсутствие четкой проукраинской позиции.

Скандал произошел в Instagram под одним из постов певицы.

После выступления на Дне Независимости пользователи Сети вспомнили Алине Паш ее выступления в России, высказывания о том, что она космополит, а также визит в аннексированный Крым после 2014 года.

Какое-то время Паш отвечала критикам, но после опубликовала анонс своего вечернего концерта, пригласила туда хейтеров, пообещав, что «изгонит из них дьявола».

«Всех смелых хейтеров жду в 23:00 на CEMENT stage… потому что я задолбалась ваши матюки банить — приходите, изгоню из вас дьявола», — написала артистка.

В комментариях пользователи интересовались у Паш, когда она выпустит «курточку с флагом Новороссии», а также советовали«гуглить, как смыть зеленку».

В какой-то момент к диалогу подключилась жена экс-нардепа Лещенко, диджей Анастасия Топольская, назвав критиков Паш «придурками» и «колхозниками».

«Да вы все придурки тут. Колхозники. Что поделать?! Алина Паш, чтобы я больше не видела никаких упоминаний об этих лузерах! Они не достойны ни комментария, ни секунды твоего времени. Тупо лошары безмозглые из прошлого. Ты крутая и срать на них всех. Тебе и не нужно признание этих жалких неудачников. Приходят же сюда чтобы только кайфонуть от вони собственного дерьма», — написала она в защиту коллеги-артистки.

Паш осталась благодарна Топольской, назвав комментаторов «орками» и «саранчей».

Кроме этого, пользователи нашли скрин, в котором певица рассказывает о том, что летала на территорию полуострова Крым уже после аннексии через Москву.

На странице в Facebook певицы этого поста уже нет, ездила ли она в Крым через территорию страны-агрессора, что запрещено украинским законодательством, Паш пока не ответила.
УКРОП

   
Re: #Квартира Лещенко: скандал

Ого, яку гілочку знайшов Мазепа!  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія