Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Можу розповісти.
Син родився в місті де ми якийсь час жили, але немає рідні. От проїздом у відпустці заїхали, що так і так нам потрібне свідоцтво нового зразку. Чесно розповів, що ми проїздом і будемо повертатися за кілька тижнів. Сказали нема проблем, пишіть заяву. Робітник архіву зараз у відпустці., але за декілька днів буде. Залишили ми свій телефон і поїхали. Десь через тиждень нам телефонують, що в архіві помилка в прізвищі, приїдете то бистро можна вирішити. Я без жодних підозр, кажу добре, заїдемо.
Приїжджаємо, мені малюють цифру 300,питаю гривень, ні домальовують євро. У мене на руках було свідоцтво старого зразку і виписка з пологового будинку. Де все правильно без помилок. Запис в архіві, мені показати відмовили.
Дальше розповідати?

і так все ясно, як я і говорив
ти сам запропонував "порішати" і дав свій телефон, аби тобі було зручно забрати документ по дорозі назад
ініціатива була від тебе

   
масова тотальна корумпованість як норма це саме те що і надає українцям окремішність - характерна відзнака - скрепа - яка єднає україну як державу купи - київ дає право регіонам містам містечкам села - коурцпіонерити казнокрадити звідкатами в київ - і саме це і тримає їх києва купи - інакше за браком золотого запасу і конкурентного продукуючого населення і ресурсів - регіони б просто порозбігались до багатших атаманів)))) а так - києву корупція і казнокрадство норма - регіонам норма і населенню норма - а рапзом все це україна і українськість)))

Ну, якщо основний стержень держави і основна «скрєпа» нації це КОРУПЦІЯ, яку «нє трьожь а то пасть парву», то може… нехай все і далі валиться в тар тарари. Чим швидше - тим краще. Навіщо ці агонії. Може колись на цих руїнах і виросте щось путнє.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

і так все ясно, як я і говорив
ти сам запропонував "порішати" і дав свій телефон, аби тобі було зручно забрати документ по дорозі назад
ініціатива була від тебе
В якому саме місці я запропонував порішати? Коли сказав, що мені потрібно свідоцтво? Я думав, що виправити помилку, яку мені не показали, можна цілком законно. Я ж писав, у мене на руках було старе свідоцтво і виписка з пологового будинку. Хабаря я їм не пропонував.
   
Ну, якщо основний стержень держави і основна «скрєпа» нації це КОРУПЦІЯ, яку «нє трьожь а то пасть парву», то може… нехай все і далі валиться в тар тарари. Чим швидше - тим краще. Навіщо ці агонії. Може колись на цих руїнах і виросте щось путнє.

чим швидше - що?
ковбасник, а ти не офуїв на наші голови біду кликати?
може, краще в тебе чим швидше щось би трапилось, щоби ти зайнявся своїми колодами в очах?
   
Ну, якщо основний стержень держави і основна «скрєпа» нації це КОРУПЦІЯ, яку «нє трьожь а то пасть парву», то може… нехай все і далі валиться в тар тарари. Чим швидше - тим краще. Навіщо ці агонії. Може колись на цих руїнах і виросте щось путнє.

захід підтримує животіння українців як окремішних від росії - винятково з єдиною метою - унеможливити підсилення росії і вихід росії до сонму східних кордонів європи :laugh:  - тому й триває це диво - державність українців - вже понад три длесятиліття - рекордна в її історії -  [ua]
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

В якому саме місці я запропонував порішати. Коли сказав, що мені потрібно свідоцтво? Я думав, що виправити помилку, яку мені не показали, можна цілком законно. Я ж писав, у мене на руках було старе свідоцтво і виписка з пологового будинку. Хабаря я їм не пропонував.
біда україни то розбудована бюрократія , то причина корупції і інших негараздів
треба скоротити мінімум 70% тої піздоти яка нічого не робить а тільки мішає людям жити
   
В якому саме місці я запропонував порішати? Коли сказав, що мені потрібно свідоцтво? Я думав, що виправити помилку, яку мені не показали, можна цілком законно. Я ж писав, у мене на руках було старе свідоцтво і виписка з пологового будинку. Хабаря я їм не пропонував.

в якому місці?
розповідаючи, що ти в цій їхній дірі проїздом, і що тобі дуууже треба, і телефончик дав
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

біда україни то розбудована бюрократія , то причина корупції і інших негараздів
треба скоротити мінімум 70% тої піздоти яка нічого не робить а тільки мішає людям жити

Доречі, це було на Львівщині.  :D
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Доречі, це було на Львівщині.  :D
стопудово дрогобич :lol:
наші галицькі інтелігенти
   
захід підтримує животіння українців як окремішних від росії - винятково з єдиною метою - унеможливити підсилення росії і вихід росії до сонму східних кордонів європи :laugh:  - тому й триває це диво - державність українців - вже понад три длесятиліття - рекордна в її історії -  [ua]
==========================
Аэлитик, в чем я согласен,что сейчас в Украине  время леваЦкого тупого прокацапского холопства. Быдло вылезло, после реального подъёма патриотизма. Это наши вечные циклы, которые ни одно поколение уже заепали. Но ты то чего хочень? Кацапского вонючего портяночного рабства? Ты что нам предлагаешь? Это своё пуццинское гавно?!!! Та иди нах... бабабол шизофреничный.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

в якому місці?
розповідаючи, що ти в цій їхній дірі проїздом, і що тобі дуууже треба, і телефончик дав
Я їх спровокував? Зрозумів.
А так вони взагалі чесні і хабарів не беруть.  :D
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

я тут розказував як хотів поміняти свій український паспорт, так от дякуючи чиновничкам мзс україна має мінус 2 громадян
я і мій син , якого з дурі зареєстрував коли народився в консульстві
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

стопудово дрогобич :lol:
наші галицькі інтелігенти
Блін Гонта, ну тебе нафіг....  :weep:
   
==========================
Аэлитик, в чем я согласен,что сейчас в Украине  время леваЦкого тупого прокацапского холопства. Быдло вылезло, после реального подъёма патриотизма. Это наши вечные циклы, которые ни одно поколение уже заепали. Но ты то чего хочень? Кацапского вонючего портяночного рабства? Ты что нам предлагаешь? Это своё пуццинское гавно?!!! Та иди нах... бабабол шизофреничный.

волька . закусуй))) я пропоную переставати бути недолугим продажним брехливим лінивим сцикливим інфантильним лайном що сповідує агресивне невігластво і якому весь світ винен)))). для початку
   
Я їх спровокував? Зрозумів.
А так вони взагалі чесні і хабарів не беруть.  :D

беруть
їм пропонують - і вони беруть
не пропонуй

ініціатива ЗАВЖДИ (100% випадків) надходить від зацікавленої сторони
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Блін Гонта, ну тебе нафіг....  :weep:
п´ємонт бля , від слова п´ємо будьмо
вишиванка, в неділю до церкви, з квітами до шевченка і одночасно дай десять долярів а я тобі справку зроблю
нахер ти редиска нужен разом з своєю справкою
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

У мене було дві спроби отримати то злощасне свідоцтво. Через два роки ходила дружина. Вже там були інші люди, ніби все йшло добре, поки не пішла в архів.
Закінчилося тим, що ми подали документи на громадянство зі старим свідоцтвом і без апостиля. Чесно розповіли, що отримати новий не можемо. На щастя пройшло.
   
ну так всі фупівські еміги з Штатів пишуть, що ніколи з криміналом чи грубістю не стикалися. але хто ж тоді сидить по американським тюрмам з світвою першістю кількість увязнених до населення?

Ідеальних країн НЕ ІСНУЄ. Скрізь є ВСЕ. І я про це пишу вже десяток років лише тут. І повторив на першій сторінці.

Проблема лише В КІЛЬКОСТІ того всього.

Якщо хтось в Штатах (Франції, Італії, Великобританії) оселився в якійсь клоаці, то мабуть з грубістю і криміналом він стикатиметься щодня. А хтось, хто оселився в пристойних місцях, зовсім не бачитиме такого. Таке може бути. Хто що шукатиме.

Я постійно відпочиваю в Мексиці. А там ніби то справжні війни, бензопилками відрізають голови, відстрілюють поліцейські дільниці. Але мене якось все це обминало. Все завжди пристойно і спокійно. Але когось навіть і з інтуристів іноді вбивають. Я якось провів дослідження тих нечастих випадків вбивств туристів. І всі вони були практично однакові - десь серед ночі в якихось клоаках шукали наркоту чи якихось пригод. Дехто таки знайшов.

Кількість же ув‘язнених в американських тюрмах свідчить в першу чергу про те, що правоохоронна система ПРАЦЮЄ. Поки що працює. От коли перестануть садити, як це зараз відбувається в Каліфорніі, тоді тюрми будуть пусті, але прийде повний кирдик.
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

беруть
їм пропонують - і вони беруть
не пропонуй

ініціатива ЗАВЖДИ (100% випадків) надходить від зацікавленої сторони
Я не пропонував.
   
волька . закусуй))) я пропоную переставати бути недолугим продажним брехливим лінивим сцикливим інфантильним лайном що сповідує агресивне невігластво і якому весь світ винен)))). для початку
========================
 Ги! Коли усілякі підкацапники,тіпо nik(a) Анального бісяцця, що його ніяк не перекинуть на когось ще, бо я може не так часто тут буду,але спокою пі.дарасу цьому реальному не дам, коли Саут Бл.яді вже не приховують,що вони тут працюють плечовими, коли всі шукають тих міфічних олігархів,яких тре розкуркулити та поділити ( а х...й їм!), коли паразит на паразиті...то тут я згоден. Я розачарувався вже давно в сратому ПРОСТОМУ НАРІДІ!  Вибрали-жріть! Ну так...така в нас вже карма. Але й у інших в світі лайна вистачає і ще років 20 буде колошматити не по ДЄЦКІ! А я, группенфюррер,вже СМЄРТЄЛЬНО УСТАЛ. Буду лише грошики заробляти...Нах у кізду все це. B-)
   
чим швидше - що?
ковбасник, а ти не офуїв на наші голови біду кликати?
може, краще в тебе чим швидше щось би трапилось, щоби ти зайнявся своїми колодами в очах?

Ви ВЖЕ їх накликали. Які ще біди можуть прийти? Вже практично повний комплект. Включно з війною. Чи хочете дочекатись ще одного геноцида?

Про колоди в очах тут ти вірно підмітив - ви їх з впертістю самогубців не помічаєте. Вам хоч пеньки на голові теши…

 :(
   
========================
 Ги! Коли усілякі підкацапники,тіпо nik(a) Анального бісяцця, що його ніяк не перекинуть на когось ще, бо я може не так часто тут буду,але спокою пі.дарасу цьому реальному не дам, коли Саут Бл.яді вже не приховують,що вони тут працюють плечовими, коли всі шукають тих міфічних олігархів,яких тре розкуркулити та поділити ( а х...й їм!), коли паразит на паразиті...то тут я згоден. Я розачарувався вже давно в сратому ПРОСТОМУ НАРІДІ!  Вибрали-жріть! Ну так...така в нас вже карма. Але й у інших в світі лайна вистачає і ще років 20 буде колошматити не по ДЄЦКІ! А я, группенфюррер,вже СМЄРТЄЛЬНО УСТАЛ. Буду лише грошики заробляти...Нах у кізду все це. B-)

волька. ти бережи себе. ти -не просто волька шмурдяковар. ти волька - тотемна тваринка фупа . не зважай на всіляких підарасів. ісус христос казав що і підарасів любити треба - а ти х декларуєш що християнин- принаймі томос для тебе досягнення )
   
Re: Ви все ще шукаєте якихось винних десь на строні?

Я не пропонував.
галичина була скорумпована ще за союза
хочеш в інститут чи універ? нада нужним людям підмазати
тому багато випускників їхало і поступало в вузи на східній україні чи росії , там того бардака не було
   
Предсказуемо. Все острые углы по Канаде Маковий обошел и опять как истинный канадский баняк взялся читать лекции как обустроить Украину. Любимое дело.

Останнє редагування: 19 червня 2021 20:33:51 від Olga Taylor
   
зазвичай, такі пропозиції надходять, коли товар має брак, неконкурентноспромо жний, і т.д. а розгрібати цю фуйню має інженер
Так. Причому можуть ціну для фірми понизити. Та інженера додатково стимулювати. Тому що той може законно повернути товар назад і будуть збитки в постачальника. А так інженер бере частину ризиків на себе і згладжує ситуацію. Товар переробляють з мінімальними втратами.
   

Я постійно відпочиваю в Мексиці. А там ніби то справжні війни, бензопилками відрізають голови, відстрілюють поліцейські дільниці. Але мене якось все це обминало.

Ещё раз демонстрирует твой уровень владения предметом.

Картели как раз и владеют местами отдыха в Мексике. И им такая слава совсем не нужна для их дойной коровы.
   
Категорично не згоден відносно прирівняння корупційних грошей до чайових.

В тому то і проблема - корупцією пронизане все суспільство, починаючи від няні і санітарки. Те що вони беруть то не чайові. Хоч часто і виглядає як чайові. Чайові це хочеш платиш, хочеш не платиш. Але коли прямо вимагають «додаткову оплату», інакше того що вона ПОВИННА робити вона НЕ ЗРОБИТЬ - це корупція в чистому вигляді.



А де я писав що няні чи санітарки вимагають. Оплачуєш коли хочеш щоб зайвий раз вночі до хворого встала, краще попіклувалась.
   
Ви ВЖЕ їх накликали. Які ще біди можуть прийти? Вже практично повний комплект. Включно з війною. Чи хочете дочекатись ще одного геноцида?

Про колоди в очах тут ти вірно підмітив - ви їх з впертістю самогубців не помічаєте. Вам хоч пеньки на голові теши…

 :(

Отвлеченный пример.

Депутат устраивает на работу в горсовет на хлебное место невестку с несоответствующей специальностью и опытом работы 0.

Это коррупция или нет?
   
Так. Причому можуть ціну для фірми понизити. Та інженера додатково стимулювати. Тому що той може законно повернути товар назад і будуть збитки в постачальника. А так інженер бере частину ризиків на себе і згладжує ситуацію. Товар переробляють з мінімальними втратами.
номальний інженер на таку угоду з совістю не піде. тому його ставлять перед фактом. врешті-решт закінчується тим, що брак відкликають і фірма попадає на бабки.
   
Ещё раз демонстрирует твой уровень владения предметом.

Картели как раз и владеют местами отдыха в Мексике. И им такая слава совсем не нужна для их дойной коровы.

Я володію предметом. І тому спокійно їду відпочивати в Мексику. Незважаючи на війни.

   
Отвлеченный пример.

Депутат устраивает на работу в горсовет на хлебное место невестку с несоответствующей специальностью и опытом работы 0.

Это коррупция или нет?

Корупція. В чистому вигляді.
   
Я володію предметом. І тому спокійно їду відпочивати в Мексику. Незважаючи на війни.

Да понятно, тебя типа проносит. Только где-то кто-то кому-то приказал тебя и подобных просто не трогать, бо вы - источник бабла. :)
   
Корупція. В чистому вигляді.

Спасибо. :)
   
Кстати - ещё одна брехня Маковия - с коррупцией в медицине сталкивался практически любой канадец. Что бы не стоять бесконечно в очереди очень хорошо иметь знакомого врача, что бы тот помог попасть на приём.

Конечно строжайше запрещено законом, но почему-то люди массово кладут на запрет с прибором.
   
Да понятно, тебя типа проносит. Только где-то кто-то кому-то приказал тебя и подобных просто не трогать, бо вы - источник бабла. :)

Якби я серед ночі вештався по якихось мексиканських клоаках і шукав наркоту, а вштирившись почав би ще активно шукати мексиканок, то боюсь і мене не пронесло б. Незважаючи ні на яке бабло.
   
Кстати - ещё одна брехня Маковия - с коррупцией в медицине сталкивался практически любой канадец. Что бы не стоять бесконечно в очереди очень хорошо иметь знакомого врача, что бы тот помог попасть на приём.

Конечно строжайше запрещено законом, но почему-то люди массово кладут на запрет с прибором.

Ух ти… Розкажи як ще робиться. А то я чомусь в ту кількість «практически любой канадец» ніяк не втраплю. Ось, лише черпаю інформацію на ФУПі. Я хочу вивчити канадську корупцію «із середини».

Я знаю, що в деякі пакети бенефітів від компаній входить така опція - позачерговий сервіс вузьких медичних спеціалістів. Ми в сім‘ї якийсь час навіть мали такі бенефіти. Хоч скористатись цією опціює так і не випало нагоди. І слава Богу. Але то все законно.

Останнє редагування: 19 червня 2021 20:47:52 від Маковій
   
номальний інженер на таку угоду з совістю не піде. тому його ставлять перед фактом. врешті-решт закінчується тим, що брак відкликають і фірма попадає на бабки.
Яка угода з совістю? Нормальна життєва практика. Між постачальником і покупцем нормальні партнерські стосунки.  При постачанні товару виявляється якась невідповідність товару. Формально товар можна повернути. Але постачальник просить переробити товар обіцяючи покрити всі можливі втрати. Керівник компанії може доручити інженеру владнати ситуацію з мінімальними втратами для колеги-постачальника.
   
Ви ВЖЕ їх накликали. Які ще біди можуть прийти? Вже практично повний комплект. Включно з війною. Чи хочете дочекатись ще одного геноцида?

Про колоди в очах тут ти вірно підмітив - ви їх з впертістю самогубців не помічаєте. Вам хоч пеньки на голові теши…

 :(

ковбасник-неадекват з комплексом месії   (td)  гидота
   
Ух ти… Розкажи як ще робиться. А то я чомусь в ту кількість «практически любой канадец» ніяк не втраплю. Ось, лише черпаю інформацію на ФУПі. Я хочу вивчити канадську корупцію «із середини».

Да пожалуйста - последняя история как избранные получали доступ к к вакцине вне очереди.

https://www.msn.com/en-ca/video/watch/allegations-of-vaccine-queue-jumping-at-ontario-nursing-home/vi-BB1drgf3

Цитувати
A nurse at a Toronto-area long-term care home says she was told to give COVID-19 vaccines to at least one board member, and family members and friends of several managers. Her union has filed a complaint with public health authorities.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія