Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що с Турчем?

Що с Турчем?

Вже до третьої сторінки дійшов. Як він там? Вичухується?
   
Re: Що с Турчем?

Що, тоже "коронований"???
   
Re: Що с Турчем?

Що, тоже "коронований"???

Так. Привіз різновид варшавянка.
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.
   
Re: Що с Турчем?

Вже до третьої сторінки дійшов. Як він там? Вичухується?

Видос снимает как он победил чуму 21-го века )))
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.

Так ти на домашньому лікуванні чи зліг у лікарню ?
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.
Тримайся! :-B
   
Re: Що с Турчем?
den

Тримайся! :-B
++
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.

а дети ти його підхопив?
ти ж, наче, більш-менш, ізольований у своїй зоні)?

пс
Одужуй!
   
Re: Що с Турчем?

Одужання.  І головне, щоб без наслідків для організму і з швидкою реабілітацією.
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.

Небагатослівний. Мабуть трохи зле. Видужуй!
   
Re: Що с Турчем?

Одужуй, Турч!  :-B  :-B  :-B
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.

Як рідні? На ізоляції від тебе?
   
Re: Що с Турчем?

Одужання.  І головне, щоб без наслідків для організму і з швидкою реабілітацією.
(tu)
   
Re: Що с Турчем?

Граф с короной... оригинально.

Выздоравливай и восстанавливайся.
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.
а дети ти його підхопив?
ти ж, наче, більш-менш, ізольований у своїй зоні)?

пс
Одужуй!

Він міг корону підхватити де попало
Подивись його відео - як нема поліції - то маска під носом (в Польщі!)
А як в Україні - то ХЗ. Нах маску носити в Україні, чи українському самольоті?
Папуаси  теж не носили до сьогодні

Турч - хитрий! Наєпйот всіх!
Але Ковід хитрих посилає нах!
Недавно послав президента Танзанії, 62 роки пацану, відмінив Ковід в країні, а Ковід відмінив його на той світ
   
Re: Що с Турчем?

А як в Україні - то ХЗ. Нах маску носити в Україні, чи українському самольоті?
Маска у літаку - до сраки. Всі дихають тим самим повітрям. Пан Кенгура теоретик, тому хай не розказує як літають у пандемію.
   
Re: Що с Турчем?

Видимо пошло косить массово, я больше года продержался, а вчера тест позитивный пришел
Теперь думаю куда отчалить из дома чтобы своих не заразить. Может хату прийдется снять на какое-то время  8-)
   
Re: Що с Турчем?

Видимо пошло косить массово, я больше года продержался, а вчера тест позитивный пришел
Теперь думаю куда отчалить из дома чтобы своих не заразить. Может хату прийдется снять на какое-то время  8-)

масово косить ідіотів !
Турч під час пандемії, якого хєра поперся в Польшу ?!

Зараз всі бляді(артисти і тд) на Балі, Мальдівах, Карібах ... і тд
Випускати і не впускати !
Карантин для всіх чи може є не для всіх ? ...
   
Re: Що с Турчем?
MAG

Так. Привіз різновид варшавянка.
Гуляйте Європами в карантин?  ;o

Нехай одужує! [ua]
   
Re: Що с Турчем?

Да переболеет и забудет
   
Re: Що с Турчем?

Так. Привіз різновид варшавянка.
вихри враждебные веют над нами, темные силы нас злобно гнетут!
   
Re: Що с Турчем?

Маска у літаку - до сраки. Всі дихають тим самим повітрям. Пан Кенгура теоретик, тому хай не розказує як літають у пандемію.

Easing of restrictions
At 11:59 pm Friday 26 February, Victoria returned to the previous COVIDSafe Settings that were in place prior to the Black Rock outbreak.
Victorians can host up to 30 people in their home per day and outdoor gatherings can increase to 100.
Meanwhile, public and private sector office workers can return to work at up to 75% a day.
Face masks are only required on public transport, in rideshare vehicles and taxis, in sensitive settings such as aged care facilities – and in some larger retail settings including indoor shopping centres, supermarkets, department stores and indoor markets.
Density limits remain for pubs, restaurants and cafes, beauty services, retail business, gyms, funerals and wedding and nightclubs and community facilities, such as libraries, RSLs and community halls.

Літак - це паблік транспорт
Сусідка - китаянка із Харбіну
Не може вилетіти із Китаю додому,бо
You know the Australian government very strict on the limit of people (only 30 people per flight, and the flight once a week) come into the country every day. So my flight has been changed several times plus the ticket are very expensive at the moment. We have to wait until it getting better.

Срака там, де порушують закон і порядок, Фома.
   
Re: Що с Турчем?

Видимо пошло косить массово, я больше года продержался, а вчера тест позитивный пришел
Теперь думаю куда отчалить из дома чтобы своих не заразить. Может хату прийдется снять на какое-то время  8-)

Хату с докторшей блондинкой (tu)
   
Re: Що с Турчем?

Easing of restrictions
At 11:59 pm Friday 26 February, Victoria returned to the previous COVIDSafe Settings that were in place prior to the Black Rock outbreak.
Victorians can host up to 30 people in their home per day and outdoor gatherings can increase to 100.
Meanwhile, public and private sector office workers can return to work at up to 75% a day.
Face masks are only required on public transport, in rideshare vehicles and taxis, in sensitive settings such as aged care facilities – and in some larger retail settings including indoor shopping centres, supermarkets, department stores and indoor markets.
Density limits remain for pubs, restaurants and cafes, beauty services, retail business, gyms, funerals and wedding and nightclubs and community facilities, such as libraries, RSLs and community halls.

Літак - це паблік транспорт
Сусідка - китаянка із Харбіну
Не може вилетіти із Китаю додому,бо
You know the Australian government very strict on the limit of people (only 30 people per flight, and the flight once a week) come into the country every day. So my flight has been changed several times plus the ticket are very expensive at the moment. We have to wait until it getting better.

Срака там, де порушують закон і порядок, Фома.
ми все ох уенно зрозуміли)
   
Re: Що с Турчем?

Видимо пошло косить массово, я больше года продержался, а вчера тест позитивный пришел
Теперь думаю куда отчалить из дома чтобы своих не заразить. Может хату прийдется снять на какое-то время  8-)
Знімай.
Я так минулого жовтня - 3 тижні подалі від дружини та дітей "перекантувався" з короною пересидів "на самоті".
   
Re: Що с Турчем?

Все добре, викарабкуюсь потрохи.
Турч - тримайся. :super:
Важко буде тільки перший тиждень, й то більше "психологічно".
   
Re: Що с Турчем?

Турч під час пандемії, якого хєра поперся в Польшу ?!


здається, у нього сім"я в Польщі?
чи я помиляюся :S
   
Re: Що с Турчем?

Одужання.  І головне, щоб без наслідків для організму і з швидкою реабілітацією.

+1
   
Re: Що с Турчем?

Турч, выздоравливай и возвращайся! Без тебя тут тоска смертная!  Только ты и алкопатриарх тут оживляли пейзаж. Хотя ты и не должен был заболеть- спортсмен, свежий воздух, чистая природа- должен был бы быть мощный иммунитет....
   
Re: Що с Турчем?

Літак - це паблік транспорт
Де усі сидять Х годин. Ви у літаку під час корони літали чи теоретик? Якщо ні, то я розказую. 

1) Завжди в літаку є діти які не в масках
2) Завжди у літаку є ті кому маски не можна
3) Коли люди п'ють / їдять, то в них маски теж нема
4) В літаку іде циркуляція повітря

Чим більш тривалий переліт - тим більш оті маски до сраки.
   
Re: Що с Турчем?

Корона просто так не відпускає...

Навіть при "легкому" варіанті хвороби
   
Re: Що с Турчем?

Де усі сидять Х годин. Ви у літаку під час корони літали чи теоретик? Якщо ні, то я розказую. 

1) Завжди в літаку є діти які не в масках
2) Завжди у літаку є ті кому маски не можна
3) Коли люди п'ють / їдять, то в них маски теж нема
4) В літаку іде циркуляція повітря

Чим більш тривалий переліт - тим більш оті маски до сраки.

а з борисполя на пунта-кану \ла-роману 767й  повний туди-сюди мотається  - 12годин льоту  :(
   
Re: Що с Турчем?

а з борисполя на пунта-кану \ла-роману 767й  повний туди-сюди мотається  - 12годин льоту
Отож, можна одразу зняти маски, гірше не буде.
   
Re: Що с Турчем?

Ну ваще-то важкість перебігання хвороби залежить скільки ти хапнув вірусняка.
Такшо маска в літаку допоможе хапнути його менше, якщо вже не врятує від зараження.
   
Re: Що с Турчем?

Такшо маска в літаку допоможе хапнути його менше, якщо вже не врятує від зараження.
Як менше? Будеш менше дихати? Чи вікно відкриєш?  :laugh:
   
Re: Що с Турчем?

Як менше? Будеш менше дихати? Чи вікно відкриєш?  :laugh:
Маска фільтрує повітря яке ти вдихаєш від крапель води, пилу та інших часток на яких може утримуватися вірус.
   
Re: Що с Турчем?

А що з дочкою. Він брав її з собою. Чи теж захворіла?
   
Re: Що с Турчем?

В літаку треба бути одночасно в респіраторі, масці, щитку ще й замотаним у шалик до чола. Особливо, як летиш на відпочинок.
Але можна і без. хто кого силує? Кожен сам собі "кузнєц".
   
Re: Що с Турчем?

Маска фільтрує повітря яке ти вдихаєш від крапель води, пилу та інших часток на яких може утримуватися вірус.
Якщо на протязі кільком годин ти дихаєш буквально одним повітрям з інфікованими людьми - будь певен, хапнеш достатню дозу, з маскою чи без.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія