Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рада освободила производителей COVID-вакцины от ответственности за препарат

ну кто в очередь вакцинироваться?  :D
   
теперь можно колоть Новичок ?
   
Херассе,отето поворот..
   
В таком случае осталось освободить от отвеццтвенности производителей горючки, листричества, жорева и вааще всего всего. Отэта будет жисть... :-)o
   
В принципі їм нічого і не могли пред'явити. Вакцини закуповувалися міністерством,яке видало постанову про недоцільність повноцінного комплексу випробувань. Крім того, виробник НАВІТЬ НЕ ПРОДАВАВ вакцини безпосередньо Україні, а продав якійсь прокладці. В теорії там ручки чисті
   
Прийняли стандартне рішення, як це зробив ЄС.

Зрадабля!
   
Так зробили всі. Видно тому що вакцини дуже безпечні.  :laugh:
   
Я в такой же теме спрашивал:а как с этим с дургими вакцинами (не от ковид) и в других странах.А то помню разные истории как дети умирали после прививок и я не помню чтобы кто то что то предъявлял их производителю.Макси мум на врачей наезжали за то что не проверили противопоказания и состояние здоровья перед вакцинацией
   
Так зробили всі. Видно тому що вакцини дуже безпечні.  :laugh:

патамуша Білгейтс. Чіп 5G
   
Штати надали імунітет виробникам вакцин ще за царювання Обами, Канада та ЄССР недавно. Тепер Україна долучилася до когорти братніх євгеників.
   
Прийняли стандартне рішення, як це зробив ЄС.

Зрадабля!

И Штаты...

Но антивакцерам главное поистерить.
В соседней ветке они истерят по поводу того что влада ничего с распространением ковида не делает ;o
   
В Штатах Держава віддуваєцця за пройоби фарми. Є спєц відділ який розглядає випадки та щось там може виплатити. А може і ні.
   
Я в такой же теме спрашивал:а как с этим с дургими вакцинами (не от ковид) и в других странах.А то помню разные истории как дети умирали после прививок и я не помню чтобы кто то что то предъявлял их производителю.Макси мум на врачей наезжали за то что не проверили противопоказания и состояние здоровья перед вакцинацией

медпрепарат то завжди на тоненького. Тому і бумаженція така прикладається де попереджається і знімається відповідальність.
Тому що один випив і побіг у футбол грати, а іншого повезли в холодний цех.
І це прості звичайні пігулки.

А щось більш серйозне має і наслідки.

Тому препарат допускають на ринок спеціальні органи.
Вони кажуть, що від дієвий. Побочки ставлять до відома покупця. Контроль за наданням покладають на лікаря.
Абсурдно було б засудити виробника якогось цитрамону, якби якийсь Вася допився його до цироза печінки
   
Штати надали імунітет виробникам вакцин ще за царювання Обами, Канада та ЄССР недавно. Тепер Україна долучилася до когорти братніх євгеників.

Ну так пусть колются своими вакцинами,чтобы не идти на поводу у фарм - мафии
   
медпрепарат то завжди на тоненького. Тому і бумаженція така прикладається де попереджається і знімається відповідальність.
Тому що один випив і побіг у футбол грати, а іншого повезли в холодний цех.
І це прості звичайні пігулки.

А щось більш серйозне має і наслідки.

Тому препарат допускають на ринок спеціальні органи.
Вони кажуть, що від дієвий. Побочки ставлять до відома покупця. Контроль за наданням покладають на лікаря.
Абсурдно було б засудити виробника якогось цитрамону, якби якийсь Вася допився його до цироза печінки

На побочки я сам часто обращал внимание и еще смеялся,что проще не пить лекарство,потому что там в списке:потеря сознания,эпилепсия,внутреннее кровотечение итд Но понятно что так они просто страхуются,чтобы если что ,сказать что предупреждали
   
На побочки я сам часто обращал внимание и еще смеялся,что проще не пить лекарство,потому что там в списке:потеря сознания,эпилепсия,внутреннее кровотечение итд Но понятно что так они просто страхуются,чтобы если что ,сказать что предупреждали

саме так. Є навіть статистика побочки. Там як навіть 1 випадок на мільйон то вже буде в списку
   
Ну так пусть колются своими вакцинами,чтобы не идти на поводу у фарм - мафии

Це було б некошерно. Краще зняти відповідальність і примусити манюпас до вакцинного геноциду.
   
На побочки я сам часто обращал внимание и еще смеялся,что проще не пить лекарство,потому что там в списке:потеря сознания,эпилепсия,внутреннее кровотечение итд Но понятно что так они просто страхуются,чтобы если что ,сказать что предупреждали

Ціково що за інші медпрепарати відповідальність не знімали. Тільки за вакцини. Дуже вже ж видно безпечні.  :laugh:
   
Щодо вакцинного геноциду - алєні, не забувайте що так званий 'ковід' - визваний саме вакцинацією від грипу.
   
Це було б некошерно. Краще зняти відповідальність і примусити манюпас до вакцинного геноциду.

Сравним от чего больше умерло: от ковида или от вакцинации?
   
Щодо вакцинного геноциду - алєні, не забувайте що так званий 'ковід' - визваний саме вакцинацією від грипу.

Феномен старий, називаєцця VAED.
   
Сравним от чего больше умерло: от ковида или от вакцинации?

Щодо вакцинного геноциду - алєні, не забувайте що так званий 'ковід' - визваний саме вакцинацією від грипу.

Феномен старий, називаєцця VAED.

Ще в 2009 році помітили що мор корелювався з грипозною вакцинацією проти не того штама, але ж correlation is not causation...
   
У тих людей, які закидали вірус на паблік, яка мета була? Тільки не говоріть, що все пішло з Ухані. Зробіть аналогію з однією операційною системою в IT, де паралельно з'явилися віруси та антивіруси від одного і того виробника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія