Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Хм. У Вольки нік порохоботи спиздили  попросили покористуватись ?

Волька,  ти 15 штук офіційної платні світив на місяць під податки ? Скільки років ?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Ну сьомги десь ...ну розібїємо на день; 250 грн. Ну телятини.чи баранини десь на 180 грн. або хамону,або буженини, ну фруктів... клубники та чорники на 300 грн. Трохи ікри десь на 250... Ну сметанимасла вершкового фінського, вершків, всякого тіпа стевії по 200 грн.- вже півтори.
Не бреши, Волька. Навіть тут 250+180+300+250+200 = це 1180 а не 1.5.  Крім того це все зжерти не реально, так що не бреши.  Якщо стільки ввалювати щодня, то здохнеш за місяць.  Кіло м'яса у день на двох + риба + ікра, бггг
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Подтверждается тезис, что на ФУПе одни алєгархи  :laugh:
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Я даже без бухла в каком-нибуть урбан дели деликатесами скупиться и на 100 могу, и все это сьедаеться за ужин вдвоем.
Тільки волька живе у Запорожопьє і там з урбан делікатесів - реально пліснявий сир у АТБ
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Хм. У Вольки нік порохоботи спиздили  попросили покористуватись ?

Волька,  ти 15 штук офіційної платні світив на місяць під податки ? Скільки років ?

Щоб так було, треба всі роки так світити.
А якщо не всі, то в інші роки більше, щоб компенсувати.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Тільки волька живе у Запорожопьє і там з урбан делікатесів - реально пліснявий сир у АТБ
Да оно еще и дороже стоить будет тк импорт.
Добавь бухло, курево и будет 1500 спокойно.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Хм. У Вольки нік порохоботи спиздили  попросили покористуватись ?

Волька,  ти 15 штук офіційної платні світив на місяць під податки ? Скільки років ?
-------------------------------------------------
 Ну моя фірма існувала з 1991 року. (те що було до того  не  важливо). тобто за 28 років я як директор,мав певну непогану зарплату.Звісно,що декларував десь третину,  потім вже десятину чи п'ядисятину... Зараз тре підіймати документи,щоб виявити якісь там приблизний офіційний курс. Ну все ж таки офіційно я мав десь у 5,або часом у 10 разів більше за своїх працівників офіційно.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Не бреши, Волька. Навіть тут 250+180+300+250+200 = це 1180 а не 1.5.  Крім того це все зжерти не реально, так що не бреши.  Якщо стільки ввалювати щодня, то здохнеш за місяць.  Кіло м'яса у день на двох + риба + ікра, бггг

Тут 500 грн. виходить, коли майже і нічого не брав.
А якщо і делікатеси то 1500 нєфікдєлать.
   
А якщо не всі, то в інші роки більше, щоб компенсувати.
В останні роки потрібно ніфуйову світити зарплату.
Хоча, може алкофілософ просто сприйняв те, що назбиралося за 3 місяці на картці, шо то одна пенсія )))
Там коли подаєш на оформлення, то пенсія одразу капає за весь той час, починаючи з  дня, у який подано документи. 2-3 місяці легко може бути.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Не бреши, Волька. Навіть тут 250+180+300+250+200 = це 1180 а не 1.5.  Крім того це все зжерти не реально, так що не бреши.  Якщо стільки ввалювати щодня, то здохнеш за місяць.  Кіло м'яса у день на двох + риба + ікра, бггг

Щось Волька сьогодні розгулявся. З*їсть то він може і з*їсть , але  тупо стільки не висере.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Тільки волька живе у Запорожопьє і там з урбан делікатесів - реально пліснявий сир у АТБ
-----------------------------
Фомочка, что? Опять? Я в АТБ никогда не хожу. Был там жа жисть дважды.Убожество. Не равняй по себе отрыжка нищебродская. Опять же прямь счас обосрёшся. хОЧЕШЬ? По новой тебя задолбать? Тупорылое?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

-------------------------------------------------
 Ну моя фірма існувала з 1991 року. (те що було до того  не  важливо). тобто за 28 років я як директор,мав певну непогану зарплату.Звісно,що декларував десь третину,  потім вже десятину чи п'ядисятину... Зараз тре підіймати документи,щоб виявити якісь там приблизний офіційний курс. Ну все ж таки офіційно я мав десь у 5,або часом у 10 разів більше за своїх працівників офіційно.

Оте твоє з 1991 я так розумію майже до сраки.  Електроний облік в собєсах пішов після 2004 якщо не помиляюсь.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Тут 500 грн. виходить, коли майже і нічого не брав.
Щодня 15 баксів якщо нічого не брати? Дідус, ти хворий?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

 Гаразд... може навіть 1100 втрачаю... це багато змінює? Я прикинув... але ще є базар... :D
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

По новой тебя задолбать? Тупорылое?
Задовби себе по адресі 3 Hofwijckstraad бгг, якщо це ти зможеш прочитати.  Не може людина в 60+ років стільки жерти у день як ти написав.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

-------------------------------------------------
 Ну моя фірма існувала з 1991 року. (те що було до того  не  важливо). тобто за 28 років я як директор,мав певну непогану зарплату.Звісно,що декларував десь третину,  потім вже десятину чи п'ядисятину... Зараз тре підіймати документи,щоб виявити якісь там приблизний офіційний курс. Ну все ж таки офіційно я мав десь у 5,або часом у 10 разів більше за своїх працівників офіційно.

Знову ти про курс.
Твоя зарплатня порівнюється з середньою по Україні.

Це є коефіцієнт.
Потім знаходиться середній.
Середня є за всі роки на сайті ПФУ.

А взагалі там є і прога для самостійного розрахунку.

   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

-------------------------------------------------
 Ну моя фірма існувала з 1991 року. (те що було до того  не  важливо). тобто за 28 років я як директор,мав певну непогану зарплату.Звісно,що декларував десь третину,  потім вже десятину чи п'ядисятину... Зараз тре підіймати документи,щоб виявити якісь там приблизний офіційний курс. Ну все ж таки офіційно я мав десь у 5,або часом у 10 разів більше за своїх працівників офіційно.

То якщо ти мав 15 штук офіційної платні в середньому, судячі з пенсії , то ти платив своїм робітникам
1500-3000 відповідно ? Скільки їх там в тебе було ? 40 ?
І яка в них пенсія є чи буде на тебен одного ?
 
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Гаразд... може навіть 1100 втрачаю... це багато змінює? Я прикинув... але ще є базар...
Я так розумію що можеш показати транзакції за місяць з картки?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Оте твоє з 1991 я так розумію майже до сраки.  Електроний облік в собєсах пішов після 2004 якщо не помиляюсь.
------------------------------------------
Да! Так і було. Але рахували по середньому,я так розумію.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

То якщо ти мав 15 штук офіційної платні в середньому, судячі з пенсії , то ти платив своїм робітникам
1500-3000 відповідно ? Скільки їх там в тебе було ? 40 ?
І яка в них пенсія є чи буде на тебен одного ?
-------------------------------------
Навіть не знаю.  "Король Луи любил гулять в  прекрасном парке Фонтенбло,а что крестьянин голодал-монарха это не еб...не волновало!" B-)
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Щодня 15 баксів якщо нічого не брати? Дідус, ти хворий?

Сам ти хворий.
Приїдь в Україну і переконайся.
Звичайний сир 200 грн, трохи покраще 500.
Півкіла взяв , вже 250.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D
LSD

Вітаю Вольку з пенсією, нашому полку прибуло. Хочу щоб ви за мене пораділи. Цього місяця мені за багато років добавили 90 коп. Думаю, навіщо вони це зробили?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Я так розумію що можеш показати транзакції за місяць з картки?
---------------------------------------
 Можу. Тільки оборот.  Ось за ноябрь 467500 грн. Самі трансакції... ну це таки трішечкі тайна... :fuck:
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Я разраховував на десь 1500 гривень і тому не ходив до ПФ місяці три. Потім ще місяці два я не ходив за пенсіной карткою. Ну шо мені дадуть ці 1500 гривень,якщо я стільки ж втрачаю у Сільпо на мене та дружину за день! Сьогодні отримав..... картку з песією 5000 грн. на місяць. ( 4940-якщо точно). Ну це,звісно,копійки,але на авіапереліт та навіть отель в Черногорії вистачить на тиждень за рік. Мою друзяки так і роблять. 

Тре Гросю хоча б в уяві трохи потріпати за щочку! :D

Я аж красный от негодования! :X  Вольтер, там мы с тобой куй когда Украину построим.
Вроде есть бабло у тебя , нахера ты вообще пенсию оформлял? Не стыдно?
Ты же знаешь что есть миллионы украинцев, которые до сих пор по 500 грн получают и жевриют?
Или про дефицит ПФ никогда не слышал???
Я два раза даже от выдвижения на госпремию отказывался по этим соображаениям.
Завтра шоб тут был скан твоей заявы об отказе от пенсии. Тем более что ты её не заработал. :punish:
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Я аж красный от негодования! :X  Вольтер, там мы с тобой куй когда Украину построим.
Вроде есть бабло у тебя , нахера ты вообще пенсию оформлял? Не стыдно?
Ты же знаешь что есть миллионы украинцев, которые до сих пор по 500 грн получают и жевриют?
Или про дефицит ПФ никогда не слышал???
Я два раза даже от выдвижения на госпремию отказывался по этим соображаениям.
Завтра шоб тут был скан твоей заявы об отказе от пенсии. Тем более что ты её не заработал. :punish:

 :-B
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

В останні роки потрібно ніфуйову світити зарплату.
Хоча, може алкофілософ просто сприйняв те, що назбиралося за 3 місяці на картці, шо то одна пенсія )))
Там коли подаєш на оформлення, то пенсія одразу капає за весь той час, починаючи з  дня, у який подано документи. 2-3 місяці легко може бути.

Більше всього на це схоже.
Вольтер, ти отримав першу пенсію 5000 чи три по 5000?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

У мене пенсія ще до Вови г.

Вова пересчитал ..... так скока?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Я аж красный от негодования! :X  Вольтер, там мы с тобой куй когда Украину построим.
Вроде есть бабло у тебя , нахера ты вообще пенсию оформлял? Не стыдно?
Ты же знаешь что есть миллионы украинцев, которые до сих пор по 500 грн получают и жевриют?
Или про дефицит ПФ никогда не слышал???
Я два раза даже от выдвижения на госпремию отказывался по этим соображаениям.
Завтра шоб тут был скан твоей заявы об отказе от пенсии. Тем более что ты её не заработал. :punish:
------------------------------------
А я шо? Это Грося! Я субсидий не получаю. И шо мне делать? B-)
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

-------------------------------------
Навіть не знаю.  "Король Луи любил гулять в  прекрасном парке Фонтенбло,а что крестьянин голодал-монарха это не еб...не волновало!" B-)

Ну це їх  не їбло до  пори і часу. Як і в Росії , власне.  А потім то голови відріжуть як у Франціїї, то в яму скинуть як в Росії..
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D
LSD

Я аж красный от негодования! :X  Вольтер, там мы с тобой куй когда Украину построим.
Вроде есть бабло у тебя , нахера ты вообще пенсию оформлял? Не стыдно?
Ты же знаешь что есть миллионы украинцев, которые до сих пор по 500 грн получают и жевриют?
Или про дефицит ПФ никогда не слышал???
Я два раза даже от выдвижения на госпремию отказывался по этим соображаениям.
Завтра шоб тут был скан твоей заявы об отказе от пенсии. Тем более что ты её не заработал. :punish:
:lol:
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Більше всього на це схоже.
Вольтер, ти отримав першу пенсію 5000 чи три по 5000?

Думаю всі три 5000 разом. То Вольку , мабуть, трохи під каніну понесло.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Півкіла взяв , вже 250.
Півкіла сиру щодня?
Можу. Тільки оборот.  Ось за ноябрь 467500 грн. Самі трансакції... ну це таки трішечкі тайна...
А ти все крім сільпо сховай,  бгг.  Але усі ж знають що ти брехло.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Ты же знаешь что есть миллионы украинцев, которые до сих пор по 500 грн получают и жевриют?

Гипа, не пи3ди, от пи3дежа у тя на долонях волосы вырастут.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Грося начислил- я не виноватый...Он сам пришел!
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Гипа, не пи3ди, от пи3дежа у тя на долонях волосы вырастут.

Ну я точно не знаю, я для убедительности. :shuffle:
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Думаю всі три 5000 разом. То Вольку , мабуть, трохи під каніну понесло.
-----------------------------------
Да нет. половину от октября и полностью за ноябрь : 7985,00 , то есть 4940 за ноябрь и 3045 за часть октября. Ну там какие -то проценты снялись ,но то копейки.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

4940-якщо точно
зразу видно що не босяк/голота, працював
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Вова пересчитал ..... так скока?

Тому я і написав куйня.

Ніхто нічого не перераховував.

Я вже писав, вони придумали розвод лохів і ніде це не афішують.

Наприклад у тебе було хай 3000, після їхньої рехформи стало   2700.
Але менше вони платити не можуть, тому рахують пенсія 2700, доплата 300 . На руки 3000. І це є на персоніфікації.

Хай перерахували. Добавили 100 грн.
Буде. Пенсія 2800, доплата 200. На руки ті ж 3000.

І так буде 3000 доки перерахунками не перекриють доплату.

Для деяких це ніколи.

Фактично пенсію заморозили , сучари.
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

Півкіла сиру щодня?
А ти все крім сільпо сховай,  бгг.  Але усі ж знають що ти брехло.

Чому щодня?

Хоча на чотирьох, наприклад ,це багато?
   
Re: Чуваки! Мені нарахували пенсію!!!! :D

зразу видно що не босяк/голота, працював

Тва фуй там. Видно взятку сунул за начисление.
У нас в Киеве 5 000 грн за 1000 грн пенсии такса.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія