Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія хотів би шантажувати світ

Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Карова, собирай боНбу. подаришь Арахамии, будете шантажировать весь мир  :gigi:
проходя-проході=не піздя-нє пізді  ==>  проходя=нє пізді.

я тобі все сказала.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Карофка, ты така спорящая и агрессивная...  прийди ко мне на  день, обижать не буду , будем спорить. у меня были жены(дурненькие)  . я их обучал  в институтах козырных.. Они любили меня покуда я был умнее их. Но когда им казалось что они стали умнее меня .. мы расставались. 
Дєдушка, а сколька тібє лєт? І сколька послє тібя астанєцца наслєдства? Я хачю аценіть: памочь тібє, ілі сам...
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

це диверсія від шлюх
Ядерний шантаж "Слуги народу": як шкодять Україні міжнародні заяви Зе-команди
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2021/07/29/7126014/
шлюхі магістра, захадітє, я хачю на вас пасматрєть.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Тупа зелень, як завжди, спочатку говорить, а потім думає. Завтра скаже, що його неправильно зрозуміли.
Тупі ПЄСдуни не  мають інтелектуального ресурсу  про що  сказав Арахамія.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Тупі ПЄСдуни не  мають інтелектуального ресурсу  про що  сказав Арахамія.
=========================
Ну если Арахамия у тебя РЕЗУРЗ, то ви вааще дегенераты.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Показати зображення...

Пишу  порошок  і  всі  розуміють  про  кого  це.
Кнур - також.
Пєсдун - також.
Порохобздьох - також.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Пишу  порошок  і  всі  розуміють  про  кого  це.
  - також.
Пєсдун - також.
Порохобздьох - також.
================================
 Точно,для такого як ти Арахамія тупорила таки авторитет. Пляяяяя ЗЕ-генерати повні! Де ж вас таких тупих штампують? :facepalm:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

РЕЗУРЗ


Пєсдуни не знають як писати  слово ресурс.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

================================
 Точно,для такого як ти Арахамія тупорила таки авторитет. Пляяяяя ЗЕ-генерати повні! Де ж вас таких тупих штампують? :facepalm:

Пєсдуни  як  почали пєсдіти  про кацапскі танки  у Запоріжжі, так  пєсдять до цих днів.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Пєсдуни  як  почали пєсдіти  про кацапскі танки  у Запоріжжі, так  пєсдять до цих днів.
----------------------------------
Пішов нах,тупориле ти чмо. ЗЕлень,що взяти! Холоп. :fuck:
   
----------------------------------
Пішов нах,тупориле ти чмо. ЗЕлень,що взяти! Холоп. :fuck:

может Стабил и есть Арахамия? уж больно однотипные придурки  :gigi:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Пішов він назуй ця Арахаиія.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

А знаете, что подумал весь мир глядя на этих Арахамий? Подумал как хорошо, что у этих гоблинов забрали ЯО. Да и вообще, если там за отакое голосует большая часть населения то может им в Мордоре самое место? Прежде чем обвинять Меркель подумайте, смотрит она на весь этот цирк на дроте и думает - стоит за такое вписываться или ну его нах? И приходит к выводу - ну его нах.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Родился 23 мая 1979 года в Сочи. Некоторое время жил в Гагре (Республика Абхазия/Грузия[3]). В 1992 году, спасаясь от войны в Абхазии, переехал с родителями в украинский Николаев. Там вырос и окончил общеобразовательную школу № 36.[4]

Изучал экономику в Европейском университете[uk] (магистр)[5]. Прошёл магистерскую программу Professional Management в Open University London[6].

В марте 2014 года Арахамия вместе со знакомыми открыл сайт для сбора средств на экипировку десантников 79-й бригады. С этого началась волонтёрская инициатива «Народный проект[uk]».

В августе 2014 был назначен советником председателя Николаевской облгосадминистрации по вопросам волонтёрской деятельности[7], в сентябре — уполномоченным министра обороны по вопросам закупок, а в октябре — советником министра обороны и председателем Совета волонтёров при Министерстве обороны Украины. В ноябре 2014 стал соучредителем Ассоциации народных волонтёров Украины и куратором «волонтёрского десанта» — группы волонтёров, которые начали работать в Минобороны.

В феврале 2015 года гражданин Грузии Арахамия получил паспорт гражданина Украины[8].
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Карофка, ты така спорящая и агрессивная...  прийди ко мне на  день, обижать не буду , будем спорить. у меня были жены(дурненькие)  . я их обучал  в институтах козырных.. Они любили меня покуда я был умнее их. Но когда им казалось что они стали умнее меня .. мы расставались. 
ти... теє-то... будь обережний! кароффка з штангенциркулем- термоядерне поєднання....  :shuffle:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

Родился 23 мая 1979 года в Сочи. Некоторое время жил в Гагре (Республика Абхазия/Грузия[3]). В 1992 году, спасаясь от войны в Абхазии, переехал с родителями в украинский Николаев. Там вырос и окончил общеобразовательную школу № 36.[4]
Изучал экономику в Европейском университете[uk] (магистр)[5]. Прошёл магистерскую программу Professional Management в Open University London[6].

В марте 2014 года Арахамия вместе со знакомыми открыл сайт для сбора средств на экипировку десантников 79-й бригады. С этого началась волонтёрская инициатива «Народный проект[uk]».

В августе 2014 был назначен советником председателя Николаевской облгосадминистрации по вопросам волонтёрской деятельности[7], в сентябре — уполномоченным министра обороны по вопросам закупок, а в октябре — советником министра обороны и председателем Совета волонтёров при Министерстве обороны Украины. В ноябре 2014 стал соучредителем Ассоциации народных волонтёров Украины и куратором «волонтёрского десанта» — группы волонтёров, которые начали работать в Минобороны.

В феврале 2015 года гражданин Грузии Арахамия получил паспорт гражданина Украины[8].

А.И. Корейко.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

А знаете, что подумал весь мир глядя на этих Арахамий? Подумал как хорошо, что у этих гоблинов забрали ЯО. Да и вообще, если там за отакое голосует большая часть населения то может им в Мордоре самое место? Прежде чем обвинять Меркель подумайте, смотрит она на весь этот цирк на дроте и думает - стоит за такое вписываться или ну его нах? И приходит к выводу - ну его нах.

Ху..вничает Арахамия (мегрел), а списывают - на украинцев.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Кого волнует что там могут говорить?
Косташу:

план хуйла щодо України

Цитувати
http://kremlin.ru/events/president/news/66182
стаття мовою, за підписом хуйла
це програмний документ
тому його варто знати


хуйло: Затримання в Білорусі 33 "вагнерівців" - операція спецслужб України і США
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ти... теє-то... будь обережний! кароффка з штангенциркулем- термоядерне поєднання....  :shuffle:
мася, ти ревнуєш? X(


то коли ти відповіси на моє запитання? можна в лічьку.

нагадаю, якщо забув: М.. чи С..?  :blush2:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

мася, ти ревнуєш? X(


то коли ти відповіси на моє запитання? можна в лічьку.

нагадаю, якщо забув: М.. чи С..?  :blush2:

Ты тоже собираешься шантажувати?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

мася, ти ревнуєш? X(


то коли ти відповіси на моє запитання? можна в лічьку.

нагадаю, якщо забув: М.. чи С..?  :blush2:
нічого я не ревную, просто попереджаю про граблі  B-)
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

нічого я не ревную, просто попереджаю про граблі  B-)
ах, то це вже граблями зветься...

ладно-ладно, М10.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Ты тоже собираешься шантажувати?
там немає чого шантажувати - безпробудна сєрость і .......
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ
U2

там немає чого шантажувати - безпробудна сєрость і .......

Чем. Шантажувати.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ах, то це вже граблями зветься...

ладно-ладно, М10.
так, вивчати жінок в козирних інститутах- граблі
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

так, вивчати жінок в козирних інститутах- граблі
ну да, після інституту не розрізнити болт і гвинт... :facepalm:  це ж які козирі треба мати в технічному інституті, щоб тобі з таким пустим багажем знань видали диплом магістра з відзнакою. Хто із твоїх родичів на керівних посадах працював у тому вузі, де ти вчився?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

Чем. Шантажувати.
покажи спочатку свій інструмент шантажа.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

ну да, після інституту не розрізнити болт і гвинт... :facepalm:  це ж які козирі треба мати в технічному інституті, щоб тобі з таким пустим багажем знань видали диплом магістра з відзнакою. Хто із твоїх родичів на керівних посадах працював у тому вузі, де ти вчився?
після того, як юризд починає пояснювати інженегру різницю  між болтом і гвинтом не бачачи гайки...  :lol:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

між болтом і гвинтом не бачачи гайки.
А пара гвинт/гайка, ні?
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

А пара гвинт/гайка, ні?
я в тій гілці про полігональну кладку все розклав по поличках
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

А пара гвинт/гайка, ні?
вот! він не розуміє. а там ключове, що болт закручується ключем, а гвинт - викруткою.


карочь, він після такого просьора ще намагається тримати голівку рівно. А диплом то він вже про...
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

після того, як юризд починає пояснювати інженегру різницю  між болтом і гвинтом не бачачи гайки...  :lol:
узбагойся. визнай, що я технічно грамотніша за тебе і ніяких технічних вузів не закінчувала. :kez_04:  у мене це в крові, а ти 6 років штанці протирав.

ну, не будеш ти вище мене, та й малий ти ще... от доростеш до моїх років... ах да... я забула, тобі ж подавай лише 25-35.. але все одно, рівняйся на мене хоча б в плані розумових здібностей.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

узбагойся. визнай, що я технічно грамотніша за тебе і ніяких технічних вузів не закінчувала. :kez_04:  у мене це в крові, а ти 6 років штанці протирав.

ну, не будеш ти вище мене, та й малий ти ще... от доростеш до моїх років... ах да... я забула, тобі ж подавай лише 25-35.. але все одно, рівняйся на мене хоча б в плані розумових здібностей.
прям хуго шмайсер!  :weep: данінг з крюгером радісно потирають лапки... :laugh:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

я в тій гілці про полігональну кладку все розклав по поличках
:gigi: та в тебе там і полички не тримаються купи. поки я не зайшла і не пояснила, як можна отримати такі плотні шви у кладці, ти навіть і не здогадався до такого. а я тьотка, і технічних інститутів не закінчувала. :beee:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

вот! він не розуміє. а там ключове, що болт закручується ключем, а гвинт - викруткою.


карочь, він після такого просьора ще намагається тримати голівку рівно. А диплом то він вже про...
:weep:  :facepalm:
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

прям хуго шмайсер!  :weep: данінг з крюгером радісно потирають лапки... :laugh:
ти знову мені заздриш? ну, давай вже помиримося і не будем соріцца.  :first_mov: я пробачаю тобі все, шо я тобі должна.
І прошу вибачення за те, шо ше тобі не зробила.
   
Re: Арахамія хотів би шантажувати світ

:weep:  :facepalm:
отож. а ти провчився у вузі 6 років і не знав таких елементарних речей.  :kez_04:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія