Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Я не антиваксер, якби не хворів, напевно зробив би щеплення.

Через 3 місяці після хвороби можна вакцинуватись.
Ти не зробив щеплення, значить ти антиваксер.
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

природній імунитет найсильніший, а щеплення може його послабити - це те що кажуть видатні науковці. Невидатні кажуть те що накаже влада...

 8-:

"Видатні вчені" - це ідіоти типу Петі Шаблезуба?
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

8-:

"Видатні вчені" - це ідіоти типу Петі Шаблезуба?

видатні науковці - це ті які зробили щось значне в науці. Я ж переклав 2 частини інтерв"ю з винахідником mRNA вакцин тут

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.1640

там він пояснює чому тотальна вакцинація під час пандемії хибна. Авжеж там довго і нудно але тези обгрунтовані результатами наукових досліджень і статистичними данними. Кращого вахівця світового рівня у мене для вас немає.
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

"Винахідник  РНК вакцин" - це як Др. Шива "винахідник емаіл"?

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Shiva_Ayyadurai

Той також тарампанзі-антиваксер.
   
Хотя можно и ширнуться на халяву. Но зачем если болел?

Минулого тижня звонила знайома, яка торік перехворіла, і зараз хворіє. Вакцинуватись не збирається, обидва рази перенесла без лікарні.

Просто хворіти, виходить, можна не один раз.
   
Минулого тижня звонила знайома, яка торік перехворіла, і зараз хворіє. Вакцинуватись не збирається, обидва рази перенесла без лікарні.

Просто хворіти, виходить, можна не один раз.
Отже тобі звоинила людина з психосаматикою яка собі надумала хворобу уже 2 раз. Доказів вона не має... Ви розвісили вуха і повірили їй на слово.
   
Отже тобі звоинила людина з психосаматикою яка собі надумала хворобу уже 2 раз. Доказів вона не має... Ви розвісили вуха і повірили їй на слово.

Та ні, наче казала, що перший раз робили ПЛР, а другий - ПЛР підтвердив КОВІД у контактної особи, то вона вирішила зайвий раз не витрачатись  :gigi:

Але мені то до сраки, я з нею тільки телефоном контактую, а у мене вже дві дози є.
   
Та ні, наче казала, що перший раз робили ПЛР, а другий - ПЛР підтвердив КОВІД у контактної особи, то вона вирішила зайвий раз не витрачатись  :gigi:

Але мені то до сраки, я з нею тільки телефоном контактую, а у мене вже дві дози є.

вони рішили що хворі ковід. От це реально.))))
   
Через 3 місяці після хвороби можна вакцинуватись.
Ти не зробив щеплення, значить ти антиваксер.
Ти його розстроїв.
   
Через 3 місяці після хвороби можна вакцинуватись.
Ти не зробив щеплення, значить ти антиваксер.
Можна, але чи потрібно? Якщо рівень антитіл все ще високий. Як тільки рівень антитіл буде наближатися до 1, буду вакцинуватися. Я не проти вакцини в принципі. Тут питання коли робити щеплення, якщо маєш природний захист після перенесеної хвороби. Мій досвід показує, що і після 7 місяців, як минула хвороба, захист все ще присутній. Дай Бог, щоб я не помилявся...
   
Re: Життя і думки антиваксери, життя і думки ваксера. :heart:

Можна, але чи потрібно? Якщо рівень антитіл все ще високий. Як тільки рівень антитіл буде наближатися до 1, буду вакцинуватися. Я не проти вакцини в принципі. Тут питання коли робити щеплення, якщо маєш природний захист після перенесеної хвороби. Мій досвід показує, що і після 7 місяців, як минула хвороба, захист все ще присутній. Дай Бог, щоб я не помилявся...

природний імунитет пожиттєвий згідно останніх досліджень, але він не запобігає зараженню теж. Ви напевно будете хворіти новими штамами, але шанс на виживання буде вищій ніж при вакцинації.
   
Не будуть визнавати "перехворів" в Україні, це просто буде недорога ничка для купівлі індульгенції.
Зараз дорога, тому малодоступна :)
   
Можна, але чи потрібно? Якщо рівень антитіл все ще високий. Як тільки рівень антитіл буде наближатися до 1, буду вакцинуватися. Я не проти вакцини в принципі. Тут питання коли робити щеплення, якщо маєш природний захист після перенесеної хвороби. Мій досвід показує, що і після 7 місяців, як минула хвороба, захист все ще присутній. Дай Бог, щоб я не помилявся...
Ото вам охота бігати ті антитіла міряти?
Ширнулись - та й по всьому :)
 
   
Ото вам охота бігати ті антитіла міряти?
Ширнулись - та й по всьому :)

антитіла не є мірилом імунитету а лише ознакою протікання запальних процесів... про довготривалість природного імунитета тут
https://www.bbc.com/russian/news-57270589
   
"Полнейшая чепуха". Почему сдавать тесты на антитела к ковиду не имеет смысла
https://www.bbc.com/russian/features-57921868
   
антитіла не є мірилом імунитету а лише ознакою протікання запальних процесів... про довготривалість природного імунитета тут
https://www.bbc.com/russian/news-57270589

ні-ні-ні, тебе антиваксера будемо вакцинувати кожні 3 місяці, в язік... Чисто як для антиваксерів послуга))))

   
видатні науковці - це ті які зробили щось значне в науці. Я ж переклав 2 частини інтерв"ю з винахідником mRNA вакцин тут

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.1640

там він пояснює чому тотальна вакцинація під час пандемії хибна. Авжеж там довго і нудно але тези обгрунтовані результатами наукових досліджень і статистичними данними. Кращого вахівця світового рівня у мене для вас немає.

Мутації відбувається через кількість відтворень, у вакцині немає чому само відтворюватись, воно кстроване.

На 200 мільйонів хворих, відповідно уявити скільки раз вірус розмножився, утворюється житєздатні мутації аж 5 мутацій.

І вони не сильні і мутації... чим більше захворівших тим більше буде мутацій, ті хтовакциновані не будуть створювати мутації ...

Приписувати не жвивій природі розум? Це якась хвора конспірологія.
   
Цитата: Історія
- Знаєш чого я проти вакцинації?
Відповісти тобі не дають...
- Держава за нас не дбає не те що в Ізраїлі, коли першими купили все, першими домовились...
Ти розумієш, що людина видала сакральне, погана держава і вона його зобідила, тому на зло державі не буду вакцинуватись.
- Тому що вакцина сира...
Пішов стандартний набір чого тянув до останього, тиж не достукаєшся до людини, що для математики мільйон за 10 років і мільйон за 6 місяців формули тіж. Держава його обідила, життя не склалось, хтось же має бути винний?
Виходить винна вакцина.  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія