Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вы верите Порошенку, что в мае будет безвизовый режим с ЕС?

Опитування
Вы верите Порошенку, что в мае будет безвизовый режим с ЕС?
Всього проголосувало: 72
Верю  18 
 
 25% 
Не верю  52 
 
 71% 
Я колбасник или евролох  3 
 
 4% 




За його словами, запровадження біометричних паспортів громадян України для виїзду за кордон – це ключовий крок до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС.
"Цього кроку ЄС чекає від України для того, щоб надати нам безвізовий режим", – сказав глава держави під час відвідування сервісного центру з видачі паспортів.
"Цей паспорт - це останній крок, який Україна мала зробити, щоб отримати на саміті Східного партнерства, який відбудеться у Ризі у травні цього року, безвізовий режим із ЄС", - сказав президент під час отримання біометричного паспорту.



Я не верю. Турок маринуют лет 50. Паспорт биометричный лет 5 уже.

   
ему верить- себя не уважать
   
Порошенко движется сумасшедшими темпами к званию пездобола года!
   
в травні тілки розглянуть план обговорення загальних принципів Дорожньої Карти руху до візового режиму  :gigi:
   
нет пункта "пох"
   
только при этом турки мочат курдов, игнорят принципы равенства полов и свободы прессы... а так да биометрика есть.
   
не вірю жодному слову
   
А где опция "ТС дебил"?
   
только при этом турки мочат курдов, игнорят принципы равенства полов и свободы прессы... а так да биометрика есть.

Было бы у них что-то ценное, затащили бы и в Евросоюз и в Союз собутыльников навек.
   
не вірю. може до кіня 2016 по біометричних паспороах.
   
Порошенко движется сумасшедшими темпами к званию пездобола года!

дык он там уже.
а движется к званию супер-п***а
   
Он уже вроде отъехал на "в мае озвучат сроки", не?
   
можно верить не верить но украина идет в ЕС а не слушает аргументы ватного колбасника  Шелленберг, который сам в ЕС крутится, а тут чешит про ужасы  :)
   
 Так это шутка такая. Он в ироничной манере обучает глупую нацию. Учитесь, пока он жив!
   
можно верить не верить но украина идет в ЕС...

на жаль темпи руху України до ЄС сильно відстають від подій всередині самого ЄС
так що Україна постійно (з затримкою) дивться на той ЄС якого вже немає

важливий також час входження.
якщо Румунія і болгарія ще заскочили на ост. вагон, то Україну ЄС, обтяжений пошуками свогєї гармонії, може і не перетравити

я не знаю мотивів Шелдленлерга чому він обсирає ЄС
але сувора правда така що українцям таки не варто створювати собі кумира з ЄС
   
Я Верю. но не Пидрошенко
   
можно верить не верить но украина идет в ЕС а не слушает аргументы ватного колбасника  Шелленберг, который сам в ЕС крутится, а тут чешит про ужасы  :)

А надо не идти, а дойти наконец. Несовершенные действия считаются пустым разговором.
   
я вірую тільки у протони, електрони і хвотони, матері його ковінька!
   
може і не в травні, але буде. ТС, переживеш?
   
може і не в травні, але буде. ТС, переживеш?

не було ще так щоб зовсім ніяк не було
якщо не в травні то після дощику в четвер - вже точно!
   
не понимаю этого фетиша с безвизовым режимом. ведь легко мультишенген польский или словацкий открывается.

безвизовый с нами, это совсем не то, что внутри ес представляет из себя передвижение. это не как из Бельгии в Холландию поехать. а как скандинавам или британцам сейчас в Штаты, или как прибалтам в ЕC до 2004г. - беседа с иммиграционным офицером в пункте прибытия. и если что-то не понравится, то спокойно могут завернуть.

зачем такие спецэффекты? гораздо спокойней визу иметь.
   
А где опция "ТС дебил"?

как обычно в моих голосовалках  B-)
   
В мае,не в мае...но в 2015-м вполне вероятно.
   
Я не верю. Но условие есть, и его надо выполнить.
   
Забаная смычка вагиноносцев и подхуйлятников.
   
Вірю, як і про закінчення АТО за два тижні, та і долар по 9.60
   
У принципі, я б не дуже вижопувався на місці країн ЄС. Українці набагато краще інтегруються в місцеве суспільство, ніж мусульмани і вихідці з Африки.
Друге покоління українців в Європі нічим не відрізняється від корінних.
Близькі культури, які добре асімілюються.
Є проблеми, але в порівнянні з вихідцями з Азії та Африки - це дрібнички.
Португальці зараз не нарадуються, що свого часу одноразово дали українцям 30 тисяч робочих віз.
   
Раньше мая будет.
   
Забаная смычка вагиноносцев и подхуйлятников.

Ці форумні австріяки нагадують мені негра- запроданця з фільму Ранго. Ніби свій негр, але ж яка сука.
   
ВР виконала всі вимоги?
   
ВР виконала всі вимоги?

Євродурню, всіх вимог ніхто і ніколи не виконає.
   
Євродурню, всіх вимог ніхто і ніколи не виконає.

А ти тут при чому, росіянин???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія