Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Я думала , что этому открытию удивляются только в подростковом возрасте. Потом смиряются и учатся с этим знанием жить.

Видимо это индивидуальный процесс.

Нам следовало бы удивляться только нашей способности чему-нибудь ещё удивляться.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Янголи безсмертні
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

У меня почему-то начинает зарождаться подозрение, что на самом деле скрижали Моисею попали по ошибке.

И что на самом деле ад - здесь.

Згідно біблії - ангели тупі роботяги що допомагали створювати наш світ, а потім його ефективно контролювати. Виконавці. За сучасною термінологією - дрони. Бог ніколи напряму не впливав на людей - тільки через дронів, пардон ангелів. Тому ж мойсею з його скрижалями ніхрена не бог явився. Тільки ангелопророк.. Й Ісусу тільки ангелопророк. І Марії. Насправді єдиний кому бог явився - тільки адаму з євою. І тут же поставив дронів охороняти рай від них же.
Тому пофіг які в роботів крила.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Таку пекельну фантазію як в цій гілці не потрібно витрачати на хворуми а перетворювати в щось прибуткове.
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Таку пекельну фантазію як в цій гілці не потрібно витрачати на хворуми а перетворювати в щось прибуткове.

Написати ще одну Дюну?
   
В контексті згадування про Блаватську цікаво почути думку суспільства - Чи можна вважати Тайну Доктрину частиною укрвїнської культури ( мадам народилася у Дніпрі)
безсумнівно. Там і зараз відьом повно
   
Янголи безсмертні
І падші ангели теж безсмертні))))
   
безсумнівно. Там і зараз відьом повно
Думаєш ці труди потрібні?
   
Написати ще одну Дюну?
це не гроші, маркетинг якийся віральний, чи щось на ютюбі тік тоці, прості люди піднімають мільйони бабла на якійсь повній муйні з мільйонами переглядів, тільки голову чешеш настільки ти далекий від народа, а тут така фантазія фонтаном пре за дарма.
   
Аллах значно ближче чим серця.
Храм це душа людини.  Без людей, церква - це просто споруда.
Ангел знаходиться на правому плечі , діявол на лівому
Слухайте Совість (вона у всіх однакова) і все зрозумієте.
Боже надав людині право вибору.

Це все з різних релігій і все вони мають однакову суть.

+1
   
Re: Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Ні. Люди самі по собі гавно. А не форма життя)
   
Когда ангелы умирают, они превращаются в людей

Ну, це, до речі, думка цікава

І поетична

Не зустрічав раніше
   
Думаєш ці труди потрібні?
у мене з Тайною доктриною щось особливе. Маю книжки, неодноразово пробував читати. Але не можу, мене щось зупиняє
   
Не зустрічав раніше
подивись кіно Небо над Берліном
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія