Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки не Порошенко

Re: Тільки не Порошенко

Навіщо олігарху вступати до ЄС.
Лозунги і дії - то різні речі.

Порошенко - единий, хто хоч щось для цього зробив.
   
Re: Тільки не Порошенко

я запропонував відому фігуру всеукраїнського рівня, а хто таких Кузьміних?
В чому полягає його більша відомість, ніж відомість будь-якого іншого бойового офіцера?
Тільки в тому що саме Забродський сидів за сміттєвими баками, щоб у потрібний момент разом зі Свином, його героїчною дружиною, і Пастором вистрибнути з-за тих баків і обманом "очолити" ветеранську колону на День Незалежності-29?
   
Re: Тільки не Порошенко

Порошенко - единий, хто хоч щось для цього зробив.
Неправда. Він лише був змушений реалізувати вимогу Майдану.
   
Re: Тільки не Порошенко

Порошенко - единий, хто хоч щось для цього зробив.
Коли відкривав оффшор у Панамі, чи коли світ дізнався, як люб"язно запопадливо Свин чірікає з Хуйлом, коли думає, що їх ніхто не чує?
   
Re: Тільки не Порошенко

Неправда. Він лише був змушений реалізувати вимогу Майдану.

 :lol:

А що зробило зелене бидло за два роки, крім гавкання на Захід?
   
Re: Тільки не Порошенко

Голосувати " за" Порошенка - це голосувати за вступ України до ЄС і НАТО.
якраз навпаки
   
Re: Тільки не Порошенко

:lol:

А що зробило зелене бидло за два роки, крім гавкання на Захід?

Змагання "хто більше лайно" нас нікуди не наблизить.
У нас немає політичних партій, у нас є лише клуби підпримки інтересів олігархів.
Ми нікуди не рухаємось... (
   
Re: Тільки не Порошенко

Змагання "хто більше лайно" нас нікуди не наблизить.
У нас немає політичних партій, у нас є лише клуби підпримки інтересів олігархів.
Ми нікуди не рухаємось... (

Оцінка західних країн підійде?
   
Re: Тільки не Порошенко

Яке " за родіну , за сталіна " ?
Голосувати " за" Порошенка - це голосувати за вступ України до ЄС і НАТО.
І голосувати за " геть від Москви ".
Хто ще пропонує таку програму ?
Та ніхто.
Можна, дійсно, почекати років десять, поки хтось підросте , створить партію і запропонує таку програму.
Але чи хочемо ми чекати десять - п'ятнадцять років ?
Я не хочу.
Тому і голосую за Порошенка.

Здається, я не зовсім чітко зформулював думку

Я повністю вас підтримую, тему завів для того, щоб побачити настрої і живучість цієї тези

Повторюся- такі посили, як рутердам, свинарчюкі, "тільки не Порошенко" і т.д. не мали б вимагати аналізу- це просто прошивка
   
Re: Тільки не Порошенко

пан ідіот

я запропонував відому фігуру всеукраїнського рівня, а хто таких Кузьміних?

Забродський для зовнішньої політики- це нульовий результат

При всій до нього повазі

І для опонування таким патріотам, як бєня, йому абсолютно забракне пороху  :)
   
Re: Тільки не Порошенко

Тiльки за зеленського, хтоб за ним не стояв
   
Re: Тільки не Порошенко

Оцінка західних країн підійде?
а хіба західні країни низько оцінюють наразі Вовку? Або Хуйла? Або Бідона?
   
Re: Тільки не Порошенко

Тiльки за зеленського, хтоб за ним не стояв


Переконаний, що справжні "чьоткі" патріоти України жодних варіантів підтримки Зеленського і Порошенка на наступних виборах не розглядають.
   
Re: Тільки не Порошенко

Повторюся- такі посили, як рутердам, свинарчюкі, "тільки не Порошенко" і т.д. не мали б вимагати аналізу- це просто прошивка
все погане пропетро - це прошивка
і панама, і оффшори, і Мудачук, і навіть жмурукання з Хуйлом після Дебальцевого
все - "прошивка"!
   
Re: Тільки не Порошенко

все погане пропетро - це прошивка
і панама, і оффшори, і Мудачук, і навіть жмурукання з Хуйлом після Дебальцевого
все - "прошивка"!

Які справи проти По ще не розвалились ?

Є ще щось ?

Чи згадаємо , як Зе благав хуйла "забрать его атсюда " ?

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 16:09:55 від WestNik
   
Re: Тільки не Порошенко

Повторюся- такі посили, як рутердам, свинарчюкі, "тільки не Порошенко" і т.д. не мали б вимагати аналізу- це просто прошивка
Та прошивка. Прошивка. С защитой от перезаписи. Так шо можешь розпрягать и спочывать.  :laugh:
   
Re: Тільки не Порошенко

Які справи проти По ще не розвалились ?

Є ще щось

Чи згадаємо , як Зе благав хуйла "забрать его атсюда " ?
Якщо чесно, то мені байдужі розвалені чи не розвалені справи проти цього ненаситного україножера
Мені достатньо пам"яті як воно витягувало з політнебуття свою рідну ПР у 2005, як викидало людей на вулицю з гуртожитку і як волало на весь світ про якісь злочини українців.
   
Re: Тільки не Порошенко

все погане пропетро - це прошивка
і панама, і оффшори, і Мудачук, і навіть жмурукання з Хуйлом після Дебальцевого
все - "прошивка"!

Не :D

Это у тебя информация от конеёба Онищенко.
   
Re: Тільки не Порошенко

Якщо чесно, то мені байдужі розвалені чи не розвалені справи проти цього ненаситного україножера
Мені достатньо пам"яті як воно витягувало з політнебуття свою рідну ПР у 2005, як викидало людей на вулицю з гуртожитку і як волало на весь світ про якісь злочини українців.

Главное, что тебе не байдуже разносить кацапскую пропаганду со старательностью пионэра.

Тьі же без этого дьішать не можешь, подхуйлятница.
   
Re: Тільки не Порошенко

Цікаво, чому про Яценюка вже ніхто не згадує.

А він же став прем'єром у найважчий для України час.

І в тому, що гроші в казначействі з'явились, є і його заслуга.

Як і Гонтаревої, яку тут масово обсирають.

Та і Грося теж непогано попрацював.

А те, що у нас (і на ФУПі, і в Україні загалом) псевдопатріотів, як гівна - то що ж поробиш  :gigi:

Одне вже те, що і вата, і патріоти одне одного обзивають ватою і кацапами, показує, що вата і кацапи загалом не в пошані :)

Хіба що кожен визначає для себе, хто є хто, на свій лад  :shuffle:
   
Re: Тільки не Порошенко

Та прошивка. Прошивка. С защитой от перезаписи. Так шо можешь розпрягать и спочывать.  :laugh:

я ще і не запрягався

і зовсім не впевнений, чи буду
   
Re: Тільки не Порошенко

Якщо чесно, то мені байдужі розвалені чи не розвалені справи проти цього ненаситного україножера
Мені достатньо пам"яті як воно витягувало з політнебуття свою рідну ПР у 2005, як викидало людей на вулицю з гуртожитку і як волало на весь світ про якісь злочини українців.

після люкса ви наступна, кому "байдуже" на факти

просто "тільки не Порошенко"

десь так я і думав
   
Re: Тільки не Порошенко

після люкса ви наступна, кому "байдуже" на факти

просто "тільки не Порошенко"

десь так я і думав

Так Порошенко ще візьме і і доб'ється ПДЧ для України!

І примусить виконувати все, щоб цей план виконувався!

А цим дописувачам НАТО - як серпом по... найдорожчому  :K
   
Re: Тільки не Порошенко

Здається, я не зовсім чітко зформулював думку

Я повністю вас підтримую, тему завів для того, щоб побачити настрої і живучість цієї тези

Повторюся- такі посили, як рутердам, свинарчюкі, "тільки не Порошенко" і т.д. не мали б вимагати аналізу- це просто прошивка

Живучість тези " хто завгодно - тільки не Порошенко - сильна.
Кацапи тут перемогли українців.
Треба сказати, спрацювали кацапи майстерно.
Є слова - якорі для українців : свинарчукеее, ліпецька фааабрикаа,, ротердам +
Синарчуків немає , а в мізках українців вони є.
Ліпецька фабрика украдена хуйло, а в мізках українців вона працює на порошенка.
Нейролінгвістичне програмування від кацапів пороблено українцям, з любов'ю.

Зєленський теж намагається заякорити відомість українців проти порошенка словом " медведчук ."
Колись , в майбутньому, за такі експерименти со свідомістю українців будуть саджати за грати.
Но не сьогодні.
 :)


   
Re: Тільки не Порошенко

Навіщо олігарху вступати до ЄС.
Лозунги і дії - то різні речі.
Щоб безпошлінно продавати свої цукерки по всій ЄС. Нє?
   
Re: Тільки не Порошенко

Живучість тези " хто завгодно - тільки не Порошенко - сильна.
Кацапи тут перемогли українців.
Треба сказати, спрацювали кацапи майстерно.
Є слова - якорі для українців : свинарчукеее, ліпецька фааабрикаа,, ротердам +
Синарчуків немає , а в мізках українців вони є.
Ліпецька фабрика украдена хуйло, а в мізках українців вона працює на порошенка.
Нейролінгвістичне програмування від кацапів пороблено українцям, з любов'ю.

Зєленський теж намагається заякорити відомість українців проти порошенка словом " медведчук ."
Колись , в майбутньому, за такі експерименти со свідомістю українців будуть саджати за грати.
Но не сьогодні.
 :)

Колись , в майбутньому, за такі експерименти со свідомістю українців,    будуть саджати за грати.
Но не сьогодні.
   
Re: Тільки не Порошенко

Бубби своих в обиду не даст (tu)

Если бьі ЗЕ!ленский не разрешил кацапам вьіступать в Украине и продолжать засирать мозги людасам, то это сделал бьі Порошенко!


Зеленський відповів на петицію Кондратюка про заборону концертів росіян.

У президента оприлюднили відповідь на петицію, автором якої є відомий телеведучий Ігор Кондратюк, стосовно заборони концертів росіян на території України.

Джерело: сайт петицій до президента

Деталі: У своїй петиції Кондратюк просить повністю заборонити гастролі та концерти виконавців, які мають громадянство РФ, до остаточного припинення війни на сході та повернення Криму. Ведучий запропонував дозволити виступи лише тих російських артистів, які відкрито підтримали Україну.

Зеленський відповів, що в чинному законодавстві вже передбачено механізми для контролю та обмеження виступів виконавців-громадян РФ. Зокрема, СБУ може заборонити такі виступи, якщо в них беруть участь небезпечні для України росіяни. До того ж, українське законодавство забороняє проводити будь-які масові заходи, де шириться російська пропаганда або виправдовується окупація українських територій Росією.
Також президент зазначив, що, згідно із законом "Про телебачення та радіомовлення", телеканали не можуть транслювати виступи чи телепрограми за участі людей, які загрожують безпеці України.

Водночас президент направив текст петиції до секретаря РНБО Олексія Данілова, голови СБУ Івана Баканова та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, щоб з’ясувати можливі недоліки в чинному законодавстві та вдосконалити методи контролю та обмеження таких порушень.
Дослівно: "Відповідно до статті 15 Закону України "Про кінематографію" Міністерство культури та інформаційної політики України складає Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Статтями 3 та 3-1 Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" визначені обмеження при проведенні гастрольних заходів та встановлено особливості організації і проведення гастрольних заходів, учасниками яких є громадяни держави-агресора, зокрема забороняється проведення гастрольного заходу, учасником якого є особа, внесена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці".

   
Re: Тільки не Порошенко

після люкса ви наступна, кому "байдуже" на факти

просто "тільки не Порошенко"

десь так я і думав
ви помиляєтеся
не тільки "тільки не порошенко", а ще й "тільки не Мудачук", "тільки не Бойко", "тільки не Мураєв"
Яценюк? Проголосую за нього у разі потрапляння в пару з будь-яким ПРдоном

А тепер розкажіть, що саме примусило вас впертися рогом "Тільки порошенко! І ніхто інший!" ?
   
Re: Тільки не Порошенко

Так Порошенко ще візьме і і доб'ється ПДЧ для України!

І примусить виконувати все, щоб цей план виконувався!

А цим дописувачам НАТО - як серпом по... найдорожчому  :K
Мрійте.
Якщо Хуйло такого завдання не поставить, а він не поставить, то фігвам чогось буде "добиватися" ваш петро.
   
Re: Тільки не Порошенко

ви помиляєтеся
не тільки "тільки не порошенко", а ще й "тільки не Мудачук", "тільки не Бойко", "тільки не Мураєв"
Яценюк? Проголосую за нього у разі потрапляння в пару з будь-яким ПРдоном

А тепер розкажіть, що саме примусило вас впертися рогом "Тільки порошенко! І ніхто інший!" ?

Пчёльі против мёда.

Малоросска против русского мира :facepalm:
   
Re: Тільки не Порошенко

ви помиляєтеся
не тільки "тільки не порошенко", а ще й "тільки не Мудачук", "тільки не Бойко", "тільки не Мураєв"
Яценюк? Проголосую за нього у разі потрапляння в пару з будь-яким ПРдоном

А тепер розкажіть, що саме примусило вас впертися рогом "Тільки порошенко! І ніхто інший!" ?

Я не вперся рогом, я реаліст. Бачу на сьогодні пару по- зе. Далі впевнений, що зе це гірший вибір. Вирішив освіжити зріз вподобань і шаблонів, які супроводжують вибір

   
Re: Тільки не Порошенко

Я не вперся рогом, я реаліст. Бачу на сьогодні пару по- зе. Далі впевнений, що зе це гірший вибір. Вирішив освіжити зріз вподобань і шаблонів, які супроводжують вибір
ну а я впевнена, що нема гірше варіанту за будь-кого з ПРдонів
чий голос зверху?
   
Re: Тільки не Порошенко

ви помиляєтеся
не тільки "тільки не порошенко", а ще й "тільки не Мудачук", "тільки не Бойко", "тільки не Мураєв"
Яценюк? Проголосую за нього у разі потрапляння в пару з будь-яким ПРдоном

А тепер розкажіть, що саме примусило вас впертися рогом "Тільки порошенко! І ніхто інший!" ?

 добре  сказано,  от  тільки за  яценюка  з  ПРдоном не  зрозуміло.
   
Re: Тільки не Порошенко

добре  сказано,  от  тільки за  яценюка  з  ПРдоном не  зрозуміло.
та я хз, який був хід думки у той момент
напевно так
у першому турі навряд чи проголосую за Яценюка - все ж таки сподіваюся на більш широкий і різноманітний вибір
а от у другому, у разі пари наприклад Порошенко-Яценюк я беззаперечно проголосую за Сєню, в той час як у парі Порошенко-Мудачук викреслю обох
   
Re: Тільки не Порошенко

Це ви шукайте лідера.
Мене Порошенко влаштовує.
Чому я повинна когось шукати ?
 :)
Верю. Он ведь тебя кормит. Но миллионы уезжающих с тобой не совсем согласны.
   
Re: Тільки не Порошенко

У нас нет губернаторов, опёздол кацапский!
 Несите другого!
холуй мажора, схемы формируют головы обладинистраций. Они назначают руководителей бюджетной сферы, занимаются выборами, назначают дуп департиментов. Так складывается схема распила всего.Ну и далее вверх. Чего твой хозяин опять в корыто лезет? Да бабло пилить. Потом немного отстегивает таким холуям как ты.
   
Re: Тільки не Порошенко

Верю. Он ведь тебя кормит. Но миллионы уезжающих с тобой не совсем согласны.

Краще поясніть, чим зе перевершив по

Якийсь список переваг чи що, може Леся і я змінимо думку
   
Re: Тільки не Порошенко

з тих можливих хто є зараз, тільки Порошенко

   
Re: Тільки не Порошенко

з тих можливих хто є зараз, тільки Порошенко

Хіба зе може піти під ротацію, в по реального конкурента немає, і не думаю, що з’явиться до виборів

В електорату по вимоги до кандидата значно вищі, їм не заведеш кандидата через рояль чи серіал
   
Re: Тільки не Порошенко

Хіба зе може піти під ротацію, в по реального конкурента немає, і не думаю, що з’явиться до виборів

В електорату по вимоги до кандидата значно вищі, їм не заведеш кандидата через рояль чи серіал

шансів у Петра стати наступним президентом лише теоретичні
наступним більш ймовірний - Розумков, тіж яйця що Зе, тільки з боку, але так вирішать олігархи а народ знов як лохи подивляться телевізор

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія