Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))

а чего без страховки?
Затрудняет движения-- основательно замедляет процесс.
А время-- деньги.
пс. Используется конечно, но достаточно редко.
ппс. Мы работали на обьекте--ведомство, которое отвечает за стандарты и контроль качества всего что только можно.
Утром каждый день был обязательный часовой инструктаж-- с пристальным глядением в глаза( психолог) и с вопросиками- ответиками.
Но там и деньги по- другому считались---на таких обьектах можно ходить нога за ногу и ничего толком не сделать-- главное что в экипировке.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Дописувач з ніком Ісе9192,Ваша поведінка типова кацапська,з вас просто гівно лізе,звиняйте.Він Вас на Ви,а Ви йому мало що тикаєте,так ще і матюкі в лице.Фу
Ще один череповимірювач намалюваввсь?
Так от слухай, люди які крадуть і брешуть "невзначяй", а з того хизуються на "Ви" не заслуговують.
...можеш тепер іти свого протеже далі дякувати і в дупу цілувати...
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

гонта якась. В мастюхах і теж на будовах.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

гонта якась. В мастюхах і теж на будовах.

Мастюха-- то в колеги.
Такий собі нацик ))

А взагалі--
" ох.уітілниє історіі"))--

Працював на одній з фірм зовсім недовго-- тільки почав і все нове для мене.
Схема яка?
Є майстер, який організує роботу і вміє налагодити процес--- збирає під себе декілька бригад і заколочує на цьому бабки.
Як?-- стає субпідрядником у шефа фірми.З однієі сторони-- всі знають що ця фірма робить роботу-- респект ій і уважуха, з другоі-- якщо щось пішло не так-- всі шишки на субпідрядника. Ну і по бабкам-- шеф бере купу грошей-- за ім"я, за матеріал, за фірму-- а субпідряднику вже те що залишається-- а він вже робітникам-- щоб на життя ставало. Як всюди коротше.
Ну і в той час на тій фірмі був такий субпідрядник і я був в його бригаді.
Гроші отримували по п"ятницям. Шеф з субпідрядником катався в банк -- знімав налік( це ж чорний налік мав бути) і потім ми мали приіхати на квартиру до субпідрядника.
Закінчили ми роботу-- приіжджаємо на квартиру--- район-- теж гетто( але не таке як описував раніше-- більш біле))).
Захожу в квартиру-- літо , жара--- круглий стіл, за столом 4 чувака-- теж герюстбауери, але я іх не знав в той час--- з голими торсами--- а там -- галерея на галереі)))Один з них-- сидів з своіх 40- ка з чимось вже 16 років-- і за щось серйозне, інші просто в малюнках.
Ну і картинка-- я захожу в кімнату( до речі такий собі дрищ на той час)--- за столом 4 чувака всі в мускулах і мастях, на столі пиво з ящик, карти, бабло купками,перед кожним дороги і в центрі стола купка білого порошку( спід-- пізніше розкажу про Німеччина і Наркотики))).
Відчував я себе як в кіно-- трєніровочний день-- коли молодий коп- дрищ по притонам шляється)))
Типічний такий притон)))

Ну це невеличка історія про масті))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я тут ще допишу трохи?
Бо--
Сказав а-- скажи і бе))

Закінчу про Караючу Руку Німецького Правосуддя))--

Ці всі часи описані вище-- про тюрьми і депорти-- вже в більшості свойому канули в Лєту))
Знаю-бачив випадки коли наші реально попадалися на хуліганці-- побилися між собою на вулиці-- в одного була віза просрочена на декілька років))--- чувак на слідуючий день був вже там вже вдома в себе.
Чому так?--
Існує вже багато років теза що ці депортаційні тюрьми перевантажені і вже не вміщують всіх бажаючих))
В більшості своій ( якщо там не було щось цікавішого за душею)--- люди( наші) , які потрапляють в кпз з просроченим сроком перебування, або ті кого зловили на нелегальній роботі--зазвичай наступного ранку вже вдома.
Виписують ім бумажку-- той самий депорт( але далеко вже не у всіх випадках)-- який зобов"язує іх залишити краіну в 10- ти денний термін.
Якщо ні-погрожують ув"язненням( таким як я описував-- місяць і на літак).
Іноді вдавалося окремим персонажам ходити туди- сюди і продовжувати той термін тимчасового перебування--- чувак затягнув на 3 місяці-- і в цей час постійно ходив на чорну роботу-- ще встиг заробити бабло.))
Коротше останнім часом значно лояльніше ставляться до незначних правопорушень такого гатунку.

пс. Ну і повторюся-- особисто знаю чувака, який зараз працює в Німеччині по чорному--за спиною в нього 3 пожиттєвих депорта))
Так що там були погрози про " персона нон грата"-- наразі ніочьом.
ппс. Думаю що з введенням новоі системи контролю( яка планується)-- все значно погіршиться для нелегальних заробітчан.
Але прогнозую що будуть самі затягувати-- так як це невигідно німецькій державі.( на деякий час)

пппс. Що стосується мене особисто-- я ідеально чистий з цієі точки зору-- я зміг уникнути майже всіх таких моментів.
Чому майже-- один раз за 20 з чимось років заплатив штраф за непристібнутий пасажирський пасок))

ппппс.
Слідуюча "ох.ітєльная історія"-- Німеччина і Кримінал))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Авторе - Ви, по-перше - позитивний чувак.
По-друге - реально Ви - раб.
По-третє - йолоп. Бо якщо Ви не можете працювати легально в тій сраній Німеччині, то є не порушуйте закон, а знайдіть спосіб, як робити це ЛЕГАЛЬНО!

Підказую:
1. Зареєструй фірму такого ж профілю в Польщі.
2. Підпиши з працедавцем німецьким договір від тої польської фірми в якості практичного інструктора і працюй собі - і легально і жопа прикрита, і в турму не засадять, і не депортують.
3. Так - це додаткові витрати, АЛЕ менші ніж німецькі податки + ти в правовому полі.

А так якийсь тупізм чистої води... Воно звичайно добре, що щастить тобі, але ж то кацапська рулєтка. Он який болукан настукає (а воно ж реально йобнуте) і кирдик тоді - дохвалився.

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Авторе - Ви, по-перше - позитивний чувак.
По-друге - реально Ви - раб.
По-третє - йолоп. Бо якщо Ви не можете працювати легально в тій сраній Німеччині, то є не порушуйте закон, а знайдіть спосіб, як робити це ЛЕГАЛЬНО!

Підказую:
1. Зареєструй фірму такого ж профілю в Польщі.
2. Підпиши з працедавцем німецьким договір від тої польської фірми в якості практичного інструктора і працюй собі - і легально і жопа прикрита, і в турму не засадять, і не депортують.
3. Так - це додаткові витрати, АЛЕ менші ніж німецькі податки + ти в правовому полі.

А так якийсь тупізм чистої води... Воно звичайно добре, що щастить тобі, але ж то кацапська рулєтка. Он який болукан настукає (а воно ж реально йобнуте) і кирдик тоді - дохвалився.

Це що Ви підказали-- це вже більш сучасні тєми.
Не так давно вони почали розвиватися.
І там теж є нюанси.
Але так-- це одна із схем не платити німецькі податки, а платити менші в Польщі.

пс. Абстрагуйтеся від мене))--
Я якось вирішу питання свого працевлаштування))
І не так в мене все погано як здається на перший погляд))
Історіі ці-- в основному це давнє вже минуле, по багатьом питанням змінилися умови- нюанси, десь збігли сроки давності))
Те що якийсь ображений соціальщик настрочить десяток скарг-- з усіма моіми фоточками)))--- на фіг він комусь там здався розглядати хрєнь?
Поліція( та й Цоль той самий)-- має і без нього купу роботи з якою не можуть впоратися-- ще б вони на мене час витрачали))
ппс. Тим більше що на данний момент не можуть мені нічого пред" явити нелегального))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Трошки переключився на інші теми-- інші справи.
Помітив як цікаво мені на ФУПі підтягує рекламку-- вже якийсь раз рекламка працевлаштування в Німеччині)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Кстати вопросик задали( девушка наверное-- ночное коте).
Про цены на жилье, проезды и таке инше.
Ей неинтересно-- она в другие страны нацелилась вроде.
А вдруг кому интересно-- напишу---
пс. Все про город Кельн.
1. Жилье.
Снять квартиру ( это несмотря на все вышеописанное )---
400-500 евро минимально. Все зависит от района.
Там где я живу-- в среднем 1000 евро.
В Мешенише-гетто-- так же--500.
Когда снимаете-- оговариваете условия сколько вас там будет--- соответственно сумму можно делить на количество людей.

2. Проезд.
Проезд всеми видами общественного транспорта-- 100 евро в месяц.
Это если в пределах Кельна.
Давно когда- то практиковалось массово поездка зайцем-- сейчас уже не так-- цивилизовались люди.
Хотя и некоторые немцы зайцем катаются. Некоторые даже принципиально так делают.
Штраф 60 евро.
пс. В простые билеты не вдаюсь в подробности потому что редко пользуюсь( у меня проездной).
Проезд на общественном транспорте-- удобен настолько, что лично мне с моими потребностями машина нужна бывает редко.
И расписан по минутам.))

3. Еда.
Могу конечно детализировать-- но это если кому-то важны-нужны детали.
А так-- навскидку евро 400-500 на двоих.
На меня одного-- 300 где-то в месяц.
Можно если очень прижаться питаться за 200.
Можно есть консервированные бобы и очень прижаться за 100.
Но так неинтересно-- поэтому 300-400-500.
В магазинах ассортимент как для самых бедных-- консервы по 0,5-1 евро. Так и для богатых-- хотя нет такого различия по еде для среднего класса-- то есть и бомж и безработный и средний средний класс покупают в одинаковом магазине.
Чуть-чуть есть разница в самих магазинах-- некоторые немного дороже в общем итоге, некоторые дешевле.
Дешевле-- Алди, Пенни,Лидл.
Дороже-- Рэвэ.
Но это нюансы на самом деле.

Всякие медстраховки не описываю-- не моя тема)))
Поход к стоматологу запломбировать зуб-- евро 100-150.( давно было у жены-- сам я здоров)).
пс. Про медицину---
Даже будучи абсолютно нелегально-- абсолютно реально пользоваться медициной.
За деньги меня даже быстрее обслуживают чем по мед. карточкам.
То есть в той же стоматологии меня за нал быстрее обслужили чем людей из очереди по страховке.
Жена полностью обследовалась во время беременности до 8- го месяца -- все за нал-- даже все бумажки обследований на руки получили и здесь уже в Украине рожали с ними.))

Не знаю что еще кого по ценам интересует.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Чомусь незаслужено цікава( на мою думку) і актуальна тема заболуканилась в срач(((
Тому піднімлю я іі?)))
Фоточок ( як ви любите))—— вже потім якось накидаю нових))
А поки що——історія невеличка про сьогодення))——
Працюю на вулиці—— підходить чувачок——" ви гаварітє по руски"?—— я—"гаварю"
"А ви аткуда"?—— "Украіна"—— "о майн гот——і я""
Короче——
Виявилося що чувак з Чернівців))
Приіхали по безвізу чуваки під полтіннік кожному попрацювати в Німеччину в перший раз—— раніше в Польщі були пару разів.Попали в Дюсельдорф. Попали на украінців—— роботодавців.
Ті як це часто буває з новачками—— кинули іх на бабло.
Двоє зібралися і поіхали назад, а третій вирішив якось залишитись і пішов вулицями приставати до робочих))
Короче накидав я йому парочку телефончиків наших пацанів—— і чувак вже на слідуючий день вийшов на малярку якусь))
Потім почав надзвонювати—— помогти з квартирою—— і нібито і це питання вже вирішилось))
Так що——
Ще рік—два і украінці почнуть з Польщі перебиратися десь далі))

пс. Хто переживав як там у мене справи)))——
У мене все ок)) Дякую))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
tyv

Лисий, ти де Болукашку подів?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Лисий, ти де Болукашку подів?

Десь він попав під роздачу((
Але скорш за все—— заслужив))
Нудний він))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ще рік—два і украінці почнуть з Польщі перебиратися десь далі))
було б супер.

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

було б супер.

Але справа в тому що тут іх і надалі не чекають поки що((
Так що збільшиться тільки "чорна" хвиля міграціі трудовоі((
пс. Хіба що німці трохи щось змінять в законах—— а передумови невеличкі до цього є——
В мене є ще цікава історія, але напевно вже завтра))

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

мало
тут мин 5шт надо чистыми  - иначе нищеброд  фуповцы гыдують спилкуватися

  (tu)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Короче——
Виявилося що чувак з Чернівців))
Може це Ганс був?
Приїхав підзаробити і набратися досвіду. А то він ніяк свій гараж не може добудувати.  :D
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Може це Ганс був?
Приїхав підзаробити і набратися досвіду. А то він ніяк свій гараж не може добудувати.  :D
Нє—— я бачив авіатора на фотках))
Та й пенсією своєю він тут хизувався))
пс. Цікаво мені як чувак протримається і скільки))
ппс. Правда в нього Величезний Бонус є))——
Я дозволив йому при рекомендаціях називати себе моім товаришем——приятелєм))
Поки що це чудово спрацювало)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Нє—— я бачив авіатора на фотках))
Та й пенсією своєю він тут хизувався))
пс. Цікаво мені як чувак протримається і скільки))
ппс. Правда в нього Величезний Бонус є))——
Я дозволив йому при рекомендаціях називати себе моім товаришем——приятелєм))
Поки що це чудово спрацювало)))

Там вже нема чим хизуватися. Треба виходити на стару роботу на 2 роки, тоді перерахують.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А Німеччина і наркотики скоро?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Перечитав все на одному диханні.

Гілка шикардос - мабуть не гірше, ніж Шикарна квартира в Чернівцях! :laugh: Просто знахідка року! :laugh:

Не знаю, що тут навіть шикарніше - зняття рожевих окулярів чи те, як закордонні неукраїнці зі стокгольмським синдромом плескають своїм соціалістичним гівном про обкрадання якихось німецьких податкових.  :take_exam:

Останнє редагування: 15 червня 2018 05:12:08 від cheshire cat
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Слав Написав:
 -------------------------------------------------------
 > ачо в свете паследних собитий 
 > народ у нас чисто бидло 
 > так пускай маскали керують 
 > хоть накормять и газ дишовий
 
 Тепер Ти розумієш, чому я в Канаді?

Бляяяяяяяя Грізмо  ....

Дайте мені постуха..... отжеж худоба  :weep:

Наочна різниця між вільними людьми і інтернаціоналу з невмирущими ідеями марксизму.  :lol:

Останнє редагування: 15 червня 2018 04:33:15 від cheshire cat
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ти ж хвалився що ти начорно працював  - не?
податків не платив, але жив у німецькому соціумі, користувався їх інфраструктурою
по суті частково жив на їх утриманні, а оце зараз кажеш яким ти чином до соціалу?
хлоп в тебе щось не впорядку з головою ...

 :laugh: Ох трясця... рабів до раю не пускають...

Ну так нехай вони виставлять йому рахунок за утримання і користування інфраструктрою?

Що, тупічок? Ну тоді він ніхуя і не винен. Крапка.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Гілка позитивна тим, що таке жорстоке побиття рожевих окулярів соціальщиків і статистів (від слова "стейт" - держава як релігія) супроводжувалося деанонімізацією автора і професії фотками, на що не кожний піде.

Бо без фото клуб стокгольмського синдрому одразу падає на педаль, що такоготутнєт.  :rotate:

І навіть після фоток тут вспливає "це агєнт Крємля і етанєаргумєнти"  B-)  Мабуть не тих кацапами назвали.  :laugh:

Резюме - пиши ще.  (tu)

Останнє редагування: 15 червня 2018 05:09:55 від cheshire cat
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Якщо цікаво кому-- питайте.)))
Правда що німцю пернути в присутності інших, як нам/їм пчихнути/кашлянути?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Правда що німцю пернути в присутності інших, як нам/їм пчихнути/кашлянути?

Правда. Не все себя так ведут но оочень многие
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Правда. Не все себя так ведут но оочень многие
мій прадід про це розказував і сприймалось як зневага до інших народів
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Правда що німцю пернути в присутності інших, як нам/їм пчихнути/кашлянути?

Самый волнующий всех вопрос?))
На самом деле немцы ко всем проявлениям такого плана относятся как к личному делу каждого и не будут сильно лезьть и поучать как надо.
Ну и такое вот чтобы совсем—— то скорее у пожилых людей все—таки—— молодежь такая как везде.
Ну и с другой стороны чисто физиологически—— никто не будет в себе держать чтоб не дай бог кто—то не подумал что и ты так делаешь)))
Да и вообще физиологические моменты—— легче происходят—— немецкие тетки на Карнавал без зазрения совести ходят в мужской туалет потому что там нет таких очередей.
Да и вообще физиология—— личное дело каждого.
пс. Сегодня кстати в магазине за мной тетка пожилая стояла—— обратил внимание что такие конкретные борода и усы выросли( старческая вот такая физиология)—— ну не буду ж я к ней лезьть со своими представлениями как кто должен выглядеть—— ее личное дело.( и никто не будет).
ппс. Ну и по одежде например есть интересные моменты))——
Немцы ходят в том в чем удобно им и пофиг абсолютно как они в этом выглядят если им комфортно—— часто можно встретить таких неадекватов))—— но всем окружающим абсолютно пофиг.Кстати и в рабочей одежде ходить—— абсолютно нормальное явлениехх хотя читал парочку удивленных вопросов по этому поводу.
Ну такое))
Спрашивайте еще))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

iq 131  :facepalm1:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А Німеччина і наркотики скоро?

На прохання читачів)))——
Німеччина і Наркотики))

В Німеччині наркотики можна купити практично всюди))—— треба лише мати певний специфічний контингент знайомств))
Ну і звичайно велику роль відіграє близкість Нідерландів—— працювали недавно в Аахені—— це практично кордон з Голандією—— навіть в Кьольні( а це доволі таке пролетарське місто)—— немає такоі кількості капутних людей((—— і трансів встиг зустрінути і купу алкоголіків та наркоманів.
Почнемо з трави——
Трава є у кожного більш—менш вуличного шалопая турецького походження.
Трава до речі—— шикарна( знов таки близкість до Голандіі)—— я мав змогу порівняти своі декілька разів розкурок таких в студентські часи в нас і вже тут на початку "кар"єри")))—— пригостили мене пацани під перший перегляд Матриці до речі—— оце поєднання Матриця і хороша трава—— вразили мене надовго)). Ну і пізніше коли бухав ще—— ходив в гості до знайомих побухати і під траву в шахи пограти)))
Таблєтки——
Я особисто з ними ніколи не зтикався, але знайомий був—— бізнесом його на той час було зкататися в Голандію та перекинути до пів кило екстазі по дискотекам.
Теж цікава історія з цим знайомим———
В Голандіі купили Гриб ( в цьому я вже взагалі не розбираюся)—— ну і "приймати" його пояснили маленьким шматочком——— а чувак хапнув пів—Гриба——
Коротше його так переклинуло—— що він попав в психіатричну лікарню ——— йому стало видаватися що він——— стакан апельсинового соку——— я би сам в це не повірив, якщо б пацани не розповіли які провідували його там.Здається що і до сих пір він там сидить(((—— ось така неприємна сторі((

Що там далі?——
З того що я бачив на власні очі——
Амфетамін.
Я працював на фірмі людей так під 50 було——— з них двоє—— я і мій водій нічого не вживали—— а всі решта були хто під чим))
Амфетамін проявляється на деякий час великим приливом сил—— тому його використовували в той час на таких важких роботах.
Чуваки кожний день робили мінімум дорожку одну.
Ну і теж сторі яка відбувалася в мене на очах—— хтось би розповів—— не повірив би))——
Чувака жінка обібрала до нитки і виставила з хати—— чувак так опустився що прийшлося йому десь кантуватися в якихось соціальних притулках для безхатченків—— але ходив на роботу і все бабло з горя витрачав на амфетамін.
Початок роботи—— виіжджаємо зі склада—— чувак просить зупинитися і робить собі одну дорогу. Попутно заіхаємо в магазин поснідати і чувак купує 10 пляшок пива. Приіжджаєм на об"єкт—— ще одна дорога і 3 пляшки пива( там спрага починається). Коротше за день( робочий до речі)—— чувак зробив 3 дороги і випив 12 пляшок пива.При цьому ще стояв на ногах і робив вигляд діяльності якоісь.))( Чувак раніше був хорошим спеціалістом і родичом далеким бауляйтера—— тому і проходили час від часу такі витівки)
Про амфетамін багато сторіз—— але то вже нюанси більше.
Кокаін—— ніколи не стикався але по розповідям чув про чувака який заробив великі грощі на тому що з Туреччини завозив кокаін в Німеччину—— ніби і не посадили навіть—— грощі хапнув і переключився на легальний біз.
Ну і все інше тіпа героіну і ще там щось—— ніколи не стикався.

пс. Розповіді не про мене —— я з цього всього тільки курив парочку разів буквально і все.
А взагалі я не п"ю алкоголь вже 14 років абсолютно ніякий і не палю 15 років абсолютно.
ЗОЖ)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

iq 131  :facepalm1:

Ти ж не полінувався сходити на Чернівецький форум))
А гілочку де я пропонував проходити тест Айзенка—— пропустив?))
Це—— результат тесту Айзенка на той час))
Похвалися своім?)))
пс. Нічо що я так зразу на Ти?—— бо починається на Ви—— а потім і незручно післати нікуди)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

iq 131  :facepalm1:

До речі))——
Спеціально відрив гілочку))——
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=999239.msg20971561#msg20971561

Велкам—— похизуйся разом з тими чим є чим)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я тут вам фоточок приніс))——
Для ПОЦіновувачів))——
Там і Бохтер знов кине фоточку з Брата2, і про "психічні захворювання " є можливість згадати, і про Пальці(с) )))
Так що велкам))——

Два Чудища)))


Чудище заморское))




))


Моя Прелесть))))


Понад дахами))




Пальці)))


   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ті покушаль? а покакаль?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А поки що Історія))———

Про німецьку медицину.( правда в аспекті заробітчанському трохи).
Жінка хорошого знайомого працює рочків з 10 тут по пуцуванню—— тобто прибирає квартири.
Ну і останнім часом почало іі паморочити і почала вона падати в обмороки.Тупо йшла по вулиці й упала—— люди підняли, хотіли швидку викликати, але попустило і віднєкалась.
Ну але з часом це все прогресує ((
Знайома німкеня у якоі та працює сказала що в неі були подібні симптоми і це нагадує епілепсичні припадки—— і порадила звернутися до відомого в цій галузі професора.
Ну а так як офіційно через кранкенкассу не дуже й звернешся—— то ця ж німкеня допомогла зробити з цим професором термін і пішли вони на прийом( ще з однією моєю знайомою—— офіційною правда)
На прийомі професор теж запідозрив епілепсію і дав направлення на МРТ—— але попередив що без кранкенкасси це все може дорого коштувати.
Ну а тут трохи в сторону забіжу—— чоловік цієі хвороі( я вже якось писав)—— збирає бригади з наших і дуже добре заробляє на цьому( пощастило з хорошим партнером—турком—— який знаходить йому постійно об"єкти за хороші грощі) Короче чувак за останні 3 місяці які він працював отримав щось біля 18 куе.
Ну і професор каже——" це може дорого коштувати"——
А та така——" нічого, грощі є"))—— і витягає пачками ті бабки))
Пройшла значить вона МРТ—— виявили щось інше ніж епілепсія—— але все рівно це вже постійно треба сидіти на пігулках і підтримувати образ життя.
Ну і розрахунок))——
Вона знов з тими пачками бабла перемотаними резинками——
МРТ?—— ось
Консультація?——ось
Пігулки?——ось
))
Коротше і сам пан поважний професор і ті всі медсестри в шоці були від того всього цирку))
В кінці кінців він все ж запитав——
"А ким ви працюєте"??
Ну у відповідь трохи прибрехали вже—— щоб зовсім професора шанованого не збити з пантелику)))
Ось така історія))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ті покушаль? а покакаль?

Да.
Всьо харашо))
Але ж ти хотів про "психічні захворювання"))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А поки що Історія))———

Про німецьку медицину.( правда в аспекті заробітчанському трохи).
Жінка хорошого знайомого працює рочків з 10 тут по пуцуванню—— тобто прибирає квартири.
Ну і останнім часом почало іі паморочити і почала вона падати в обмороки.Тупо йшла по вулиці й упала—— люди підняли, хотіли швидку викликати, але попустило і віднєкалась.
Ну але з часом це все прогресує ((
Знайома німкеня у якоі та працює сказала що в неі були подібні симптоми і це нагадує епілепсичні припадки—— і порадила звернутися до відомого в цій галузі професора.
Ну а так як офіційно через кранкенкассу не дуже й звернешся—— то ця ж німкеня допомогла зробити з цим професором термін і пішли вони на прийом( ще з однією моєю знайомою—— офіційною правда)
На прийомі професор теж запідозрив епілепсію і дав направлення на МРТ—— але попередив що без кранкенкасси це все може дорого коштувати.
Ну а тут трохи в сторону забіжу—— чоловік цієі хвороі( я вже якось писав)—— збирає бригади з наших і дуже добре заробляє на цьому( пощастило з хорошим партнером—турком—— який знаходить йому постійно об"єкти за хороші грощі) Короче чувак за останні 3 місяці які він працював отримав щось біля 18 куе.
Ну і професор каже——" це може дорого коштувати"——
А та така——" нічого, грощі є"))—— і витягає пачками ті бабки))
Пройшла значить вона МРТ—— виявили щось інше ніж епілепсія—— але все рівно це вже постійно треба сидіти на пігулках і підтримувати образ життя.
Ну і розрахунок))——
Вона знов з тими пачками бабла перемотаними резинками——
МРТ?—— ось
Консультація?——ось
Пігулки?——ось
))
Коротше і сам пан поважний професор і ті всі медсестри в шоці були від того всього цирку))
В кінці кінців він все ж запитав——
"А ким ви працюєте"??
Ну у відповідь трохи прибрехали вже—— щоб зовсім професора шанованого не збити з пантелику)))
Ось така історія))

На западе с этими кранкенкассами сложно доказать, что ты болен.
А в Украине при расцвете капитализма - что здоров  :rotate:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

    Цікаво було почитати. Я вчинив трішки не так. Витратив десь зо 4 роки на збирання різних важливих для канадського посольства папірців, дочекався імміграційних віз - і 6 травня 2012 року зліз із аеросвітовського (він ще тоді літав) Боїнгу в Торонто. На запитання від канадського прикордонника про ціль мого візиту до Канади, я відповів, що хочу тут жити і працювати, той аж в стільчику підскочив, допоки не побачив імміграційних віз моєї сім'ї. Далі нам швиденько оформили папери в аеропорту, дали статус постійного жителя Канади - і вуаля, ти повністю легальний, тобі не потрібно ні від кого переховуватися, ти можеш працювати легально і відкрито. Я в Торонто вирішив не затримуватися, а зразу вирушив до Едмонтону. На той час тут був економічний бум, роботу мені допомогли знайти дуже швидко. Теж як тут називають Construction але все легально, все офіційно, все з податками, все зі страховками. Зарплати в принципі тут трішки більші ніж в Дойчланді але і видатки більші. В серпні 2016 року я отримав канадське громадянство і тепер мене вже вигнати з Канади буде не так просто. Але то я більше громадянство заради своєї дитини отримував (вона його автоматично дістала разом зі мною). Мені воно особисто вже не дуже і потрібно, тут можна з Permanent Residency хоч все життя прожити, головне не вчиняти серйозних кримінальних злочинів. Із мінусів звичайно що клімат (остання зима в Едмонтоні тривала 167 діб) і віддаленість від України (на авто не сядеш і додому не доїдеш). А так жити можна трішки краще ніж в Україні. 
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я тут вам фоточок приніс))——
Для ПОЦіновувачів))——
Там і Бохтер знов кине фоточку з Брата2, і про "психічні захворювання " є можливість згадати, і про Пальці(с) )))
Так що велкам))——

Два Чудища)))

Чудище заморское))


))

Моя Прелесть))))

Понад дахами))


Пальці)))

Скільки таке коштує, поснідати?
Бо я таким не наїмся.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія