Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Масло Рошен

Масло Рошен

Реально гівно.Якийсь спред  :bueee:
   
Re: Масло Рошен

Реально гівно.Якийсь спред  :bueee:
пальмовий
   
Re: Масло Рошен

прихильники певної політсили без рошен не могут
   
Re: Масло Рошен

пальмовий

З Еквадору
   
Re: Масло Рошен

ок. умовили . куплю таки петромасла. і проведу експеримент . чи натюрліх воно чи ні )
   
Re: Масло Рошен

Чудова реклама )))
Так , вже час нагадати , шо Рошен виробляє дуже смачну продукцію . А то щось давно не нагадували .
Нажаль,  придбати саме масло Рошен,  важко ., бо його відразу розбирають . Цінники є , а масла немає . На питання де , відповідь вже розібрали . :K
   
Re: Масло Рошен

пальмовий
м,яке як береш з холодильнику одразу можна намазувати ознака що зроблено з рослиної  олії навіть вершкового ароматизатору пожлобились докласти безсмакове лайно
   
Re: Масло Рошен

ок. умовили . куплю таки петромасла. і проведу експеримент . чи натюрліх воно чи ні )
хуюрлих хуйня хуйнею викинуті гроші
   
Re: Масло Рошен

ок. умовили . куплю таки петромасла. і проведу експеримент . чи натюрліх воно чи ні )
о , це якраз твоя робота., кухня,  ганчірка.Відосики зроби , подивимося.  А не про танки з чоловіками розмовляй .
   
Re: Масло Рошен

Масло якісне, розбирають одразу. Здивую ідіотів: масло чисто вершкове іноді нормально можна намазати і з холодильника.
Жодних добавок в Рошені немає. Перевірено всіма службами Зе-ідіота. Шукали і хєр знайшли.
У кого є НАУКОВІ докази фальсифікації - будь-ласка, давайте сюди.
   
Re: Масло Рошен

Масло якісне, розбирають одразу. Здивую ідіотів: масло чисто вершкове іноді нормально можна намазати і з холодильника.
Жодних добавок в Рошені немає. Перевірено всіма службами Зе-ідіота. Шукали і хєр знайшли.
У кого є НАУКОВІ докази фальсифікації - будь-ласка, давайте сюди.

ну ти тут вибив базу з під ніг ворогів - всі ж знають що в україні науки не має. лиш наукові ступені)))
   
Re: Масло Рошен

Миши плакали давились но продолжали жрать рошен
   
Re: Масло Рошен

редиска кучерявий масло гівно кондитерка від цукру аж щелепи зводить звичайно цукор дешевше какаомасла та бобів (td)
   
Re: Масло Рошен

редиска кучерявий масло гівно кондитерка від цукру аж щелепи зводить звичайно цукор дешевше какаомасла та бобів (td)
прежде чем жрать сладкое сходите к стоматологу
   
Re: Масло Рошен

Масло якісне, розбирають одразу. Здивую ідіотів: масло чисто вершкове іноді нормально можна намазати і з холодильника.
Жодних добавок в Рошені немає. Перевірено всіма службами Зе-ідіота. Шукали і хєр знайшли.
У кого є НАУКОВІ докази фальсифікації - будь-ласка, давайте сюди.
нахер я нормальне масло від спреда розрізнити можу Рошен гівно це була перша і остання пачка масла від кучерявого пiдораса  (td)
   
Re: Масло Рошен

Re: Масло Рошен

редиска кучерявий масло гівно кондитерка від цукру аж щелепи зводить звичайно цукор дешевше какаомасла та бобів (td)
так, цукор з пальмою
   
Re: Масло Рошен

:lol:
угу :laugh:
   
Re: Масло Рошен

Тю, може Петро десь молочну ферму відкрив і виготовляє власне масло? Чи ви хочете сказати, що він перекупив молоко у когось ?
   
Re: Масло Рошен

Тю, може Петро десь молочну ферму відкрив і виготовляє власне масло? Чи ви хочете сказати, що він перекупив молоко у когось ?
пальмову плантацію
   
Re: Масло Рошен

Щось у голандського фріко ніякого* іноді "не спостерігається :gigi:
   
Re: Масло Рошен

але . в україні вирізали всіх корів. звідки береться молоко для всього цього "натурального" масла?
   
Re: Масло Рошен

Тільки но зараз з коХве ,скуштував бутерброд з сьомгою та маслом "Рошен". Чудове масло! Найкраще з відчизняних в Україні. Краще є,на мій погляд, з поширених брендов,тільки новозеланське. Навіть  фінське "Валіо" поступається "Рошену". Ще сподобалося одне німецьке (не всі!), лише один бренд (назву підзабув).

  Так що жріть, ЗЮзікі, "ТульскАє" , чи там "ВалагоТскає"- це для підкацапнутого ЗЕленого бидла саме те. :fuck:
   
Re: Масло Рошен

Тільки но зараз з коХве ,скуштував бутерброд з сьомгою та маслом "Рошен". Чудове масло! Найкраще з відчизняних в Україні. Краще є,на мій погляд, з поширених брендов,тільки новозеланське. Навіть  фінське "Валіо" поступається "Рошену". Ще сподобалося одне німецьке (не всі!), лише один бренд (назву підзабув).

  Так що жріть, ЗЮзікі, "ТульскАє" , чи там "ВалагоТскає"- це для підкацапнутого ЗЕленого бидла саме те. :fuck:

волька - та те що ти петру в сраку без масла лізеш - вже давно не новина - після - порохоботи ви ведете себе як гавно)) _ ти там дав пораду на автора книг про раси. то ти скажи - ти вже арієць чи ще ?  :)

   
Re: Масло Рошен

Спробував яєчню пожарити на ньому смак як у смаженной на маргарині :(
   
Re: Масло Рошен

Тільки но зараз з коХве ,скуштував бутерброд з сьомгою та маслом "Рошен". Чудове масло! Найкраще з відчизняних в Україні. Краще є,на мій погляд, з поширених брендов,тільки новозеланське. Навіть  фінське "Валіо" поступається "Рошену". Ще сподобалося одне німецьке (не всі!), лише один бренд (назву підзабув).

  Так що жріть, ЗЮзікі, "ТульскАє" , чи там "ВалагоТскає"- це для підкацапнутого ЗЕленого бидла саме те. :fuck:
то ти собі шмурдяком смакови рецептори спалив :laugh:
   
Re: Масло Рошен

Спробував яєчню пожарити на ньому смак як у смаженной на маргарині :(

так задумано по рецептурі масла. якщо ти не любиш петра - то масло тобі відгонить гавном і маргарином - а  коли любиш петра  -  на смак як новозеландське
   
Re: Масло Рошен

то ти собі шмурдяком смакови рецептори спалив :laugh:
-------------------------------------------------------
 Та у таких ЗЕ-торчків як ти мабуть і грошей на "Рошен" нема. Все ти кіздиш як Троцький. :fuck:
   
Re: Масло Рошен

так задумано по рецептурі масла. якщо ти не любиш петра - то масло тобі відгонить гавном і маргарином - а  коли любиш петра  -  на смак як новозеландське
Смажити яєшню на маслі - навіть новозеландському - це збочення! :)
Тіко на шкварках!!
   
Re: Масло Рошен

Реально гівно.Якийсь спред  :bueee:

ну так жери сватів B-)
   
Re: Масло Рошен

прихильники певної політсили такие тупые. Зе6ил,  открывший ветку, даже не понял, что сделал рекламу маслу)
   
Re: Масло Рошен

-------------------------------------------------------
 Та у таких ЗЕ-торчків як ти мабуть і грошей на "Рошен" нема. Все ти кіздиш як Троцький. :fuck:
37 гривень то не гроші ціна як у іншого масла на ринку єдине Рошен ніяк не схоже на вершкове масло це просто спред причому несмачний
   
Re: Масло Рошен

там я чув хтось про масло?(с)

   
Re: Масло Рошен

Смажити яєшню на маслі - навіть новозеландському - це збочення! :)
Тіко на шкварках!!
не знаю моя баба все смажила на вершковому маслі для мене це смак дитинства
   
Re: Масло Рошен

не знаю моя баба все смажила на вершковому маслі для мене це смак дитинства
Ну, людина має право вибору
   
Re: Масло Рошен

Ну, людина має право вибору
не має  :( просто жінки Зара немає дома тому маю час і наснагу провести невелички досліди з цим так званим "маслом"

Останнє редагування: 16 січня 2021 10:19:03 від Zero Sum
   
Re: Масло Рошен

Чудова реклама )))
Так , вже час нагадати , шо Рошен виробляє дуже смачну продукцію . А то щось давно не нагадували .
Нажаль,  придбати саме масло Рошен,  важко ., бо його відразу розбирають . Цінники є , а масла немає . На питання де , відповідь вже розібрали . :K
Говно ваше масло Рошен. В Метро полно было 36 грн. по акции скидка 50%, никто не брал. :laugh:
Я взяла пару пачек , попробовала - говно говном. Для випечки разве что пойдет :laugh:
Для меня лучшее масло - Молокия, если что.
   
Re: Масло Рошен

Для меня лучшее масло - Молокия, если что.

Теж спред.
   
Re: Масло Рошен

Шо опять? Смешные ей богу, то порохоботы в пн исчезнут, то рошен из пальмового масла.
Порошенко zebilam должен быть благодарен за рекламу. Народ слушает и понимает, хорошие сапоги, нужно брать.
   
Re: Масло Рошен

кондитерка від цукру аж щелепи зводить звичайно цукор дешевше какаомасла та бобів

Там не цукор, а дешевий замінник, в рази солодший за цукор. Тому такий смак.
І ще той замінник шкідливий для нирок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія