Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трансгендер впервые выступит на Олимпийских играх

В январе 2016 года медицинский комитет МОК рекомендовал допускать спортсменов-трансгендеров до участия в Олимпийских играх. Согласно прежним рекомендациям сменившие пол спортсмены должны минимум два года проходить гормональную терапию

Трансгендер Лорел Хаббард вошла в состав сборной Новой Зеландии по тяжелой атлетике на Олимпийские игры в Токио. Об этом в понедельник сообщил национальный олимпийский комитет страны.

Лорел Хаббард станет первым трансгендером, принявшим участие в Олимпийских играх.


В январе 2016 года медицинский комитет МОК рекомендовал допускать спортсменов-трансгендеров до участия в Олимпийских играх, даже если они не проводили операции по смене пола. Согласно прежним рекомендациям, утвержденные в 2003 году, сменившие пол спортсмены должны минимум два года проходить гормональную терапию, что давало им право на допуск к соревнованиям.

Спонсоры Олимпиады в Токио взялись за оценку ущерба их брендам из-за Игр
Другие

Сейчас хирургическое вмешательство не является обязательным. Спортсмены, сменившие мужской пол на женский, минимум за год до соревнований должны доказать, что их уровень тестостерона соответствует установленным показателям.

Олимпийские игры в Токио пройдут с 23 июля по 8 августа 2021 года.

Подробнее на РБК:
https://sportrbc.ru/news/60d0456f9a79473b2d65c07b?from=newsfeed
   
 :facepalm:
   
толково (tu)
уверен дальше будет интересней
   
уверен дальше будет интересней
Чим, скандалами?
   
бажаю ігри в будапешті
   
Чим, скандалами?
Звичайно.
"жіночий спорт" яким ми його знали закінчується. (td)
Бо трансгендери тупо сильніші, витраваліші - це чиста біологія, а біологічно це чоловіки які вирішили змагатися в жіночих видах спорту.
   
Ну тут то еще ладно,бывшая баба будет тягаться с мужиками в штанге и тут мне кажется у нее шансов нету.А если наоборот и мужик будет выступать в каком то женском спорте,где он чисто физически всегда будет сильнее?Все ебанулись (с)
   
Ну тут то еще ладно,бывшая баба будет тягаться с мужиками в штанге и тут мне кажется у нее шансов нету.А если наоборот и мужик будет выступать в каком то женском спорте,где он чисто физически всегда будет сильнее?Все ебанулись (с)
нет, только вы, димес :)
   
Це п..да жіночому спорту як такому. Офіційна.
   
Скільки тепер їбанутих ломануться в жіночий спорт за славою  :laugh:
   
Господи, хто дивився ту жіночу важку атлетику, що тепер заливається сльозами.
   
Скільки тепер їбанутих ломануться в жіночий спорт за славою  :laugh:

Зате скільки нових рекордів буде.
   
а що, 2 роки гормонотерапії не зроблять свою справу?
   
Зате скільки нових рекордів буде.

так, є рух до гендерної рівності в спорті
будуть зрівнювати жіночі рекорди з чоловічими
цілком сучасна тенденція
   
На днях попадался прикол.Самое гендерно-нейтральное обращение:Эй,ты,говно,слушай сюда  :laugh:
   
а що, 2 роки гормонотерапії не зроблять свою справу?
Ніяка гормонотерапія не замінить те, що біологічно чоловіки сильніше та витриваліше.
Незважаючи на ту муйню що несуть феміністки про "рівність", чому тоді існують окремі види спорту для чоловіків та жінок?
Або що жіноча збірна США з футболу, чемпіон світу!, програє команді хлопчиків з коледжу Далласа віком 15 років?
   
так із ГДР , хто був чемпіонами - всі трансгендери !
самі розказували
як говорили після останньої Олімпіади,
хімія США проти "народної медицини" Китаю  :D
   
А хто може пояснити чому в шахах жінки виступають окремо від чоловіків?
Що за гендерна дискримінація? :X
   
Ніяка гормонотерапія не замінить те, що біологічно чоловіки сильніше та витриваліше.
Незважаючи на ту муйню що несуть феміністки про "рівність", чому тоді існують окремі види спорту для чоловіків та жінок?
Або що жіноча збірна США з футболу, чемпіон світу!, програє команді хлопчиків з коледжу Далласа віком 15 років?
навіщо тоді їм два роки гормонотерапія дають? :zrada:
   
Спонсоры уйдут и вся эта хуня трансгендерная закончится как и началась
   
А хто може пояснити чому в шахах жінки виступають окремо від чоловіків?
Що за гендерна дискримінація? :X

Я можу пояснити. Якраз в шахах ніхто нікого ніколи не дискримінував і від початку змагань жінки грали на рівних з чоловіками. Але позаяк крім деяких унікальних представниць жіночої статі, таких як Віра Менчик чи Юдіт Полгар, на рівних з чоловіками грати у жінок не виходить, створили окремі жіночі чемпіонати. Просто тому що в звичайних (змішаних) у найсильніших шахісток немає шансів проти найсильніших шахістів.
   
ппц. Торжество политкоректности над здравым смыслом. Очередное.
   
навіщо тоді їм два роки гормонотерапія дають? :zrada:

ті гормони до сраки, вибачаюсь, для щільності кісток, їхньої ширини-довжини, щільності та тканин м'язів, особливо в ногах, об'єму легенів, і т.д.

там ще можна зупинити якщо гормони до пубертатного періоду, а після то вже до дупи
може голос зміниться трохи
   
ппц. Торжество политкоректности над здравым смыслом. Очередное.
Ну може феміністки почнуть непримеренну боротьбу проти трансгендерів у жіночому спорті от тоді дійсно
толково   (tu)
уверен дальше будет интересней
  :-)o
   
Re: Трансгендер впервые выступит на Олимпийских играх
smx

Ну тут то еще ладно,бывшая баба будет тягаться с мужиками в штанге и тут мне кажется у нее шансов нету.А если наоборот и мужик будет выступать в каком то женском спорте,где он чисто физически всегда будет сильнее?Все ебанулись (с)

+100500
   
Володарка поточних світових рекордів у важкій атлетиці серед жінок Лі Веньвень (Китай), 21 рік, рекорди встановила в 19 років.

   
Спонсоры уйдут и вся эта хуня трансгендерная закончится как и началась
Які спонсори в жіночих силових видах спорту, та й в значній кількості легкоатлетичних, це завжди були чіти для імперських амбіцій, тому там всі медалі отримували СРСР та концтабір, досі дофіга рекордів з 80-х. Доки будуть імперські амбіції, ці види спорту будуть існувати. Китайці будуть штампувати трансгендерів як електроніку та одяг, усякі Азербайджани-Казахстани-Узбекістани сховають патріархально-релігійну гордість та теж будуть працювати із трансами.
   
Це п..да жіночому спорту як такому. Офіційна.

а як же ж рівноправ'я?
   
Тут більшість пише, що два роки гормональної терапії і доведення гормонів до певних рівнів нічого не дає.
А є якісь дослідження, чи тільки ваша"професійна думка"?
   
Просто тому що в звичайних (змішаних) у найсильніших шахісток немає шансів проти найсильніших шахістів.

Так чому не має шансів?

Розділення чемпіонатів зробили, щоб заохотити жінок дівчат приймати участь, бо по-іншому буде виглядати помилково, що вони гірше грають бо більше чоловіків виграють, але в відсотковому відношенні чоловіків набагато більше ніж жінок і це не сприяє заохоченню.

Порівняйте з квотами на українську музику, всього пару десятків років тому, були одиниці українських гуртів, які могли конкурувати з російськими, а зараз? Так і з шахами, тільки це займе трохі більше часу, так як навіть зараз після сотень років дискримінації не всі розуміють чому дівчатам треба грати шахи
   
а як же ж рівноправ'я?
я за рівноправ'я. унісекс командних спорт це буде щось. футбол, хокей, синхронне плавання :K

ось вам!

   
я за рівноправ'я. унісекс командних спорт це буде щось. футбол, хокей, синхронне плавання :K

ось вам!
https://www.youtube.com/watch?v=Ui4NMWBuuv0
це так  [KA] -ів тролили?
   
А чого не створити окрему категорію? Є Чоловіки Є Жінки і будуть Трансіки.

   
А чого не створити окрему категорію? Є Чоловіки Є Жінки і будуть Трансіки.
Думаєте  бюджети і рівень "слави" за перемогу у такії категорії будуть не менше ніж жіночої?  :-)o
   
Я можу пояснити. Якраз в шахах ніхто нікого ніколи не дискримінував і від початку змагань жінки грали на рівних з чоловіками. Але позаяк крім деяких унікальних представниць жіночої статі, таких як Віра Менчик чи Юдіт Полгар, на рівних з чоловіками грати у жінок не виходить, створили окремі жіночі чемпіонати. Просто тому що в звичайних (змішаних) у найсильніших шахісток немає шансів проти найсильніших шахістів.
Тобто шахи навіть тут розбили марення рад-фемок про "рівність" в усьому між жінками та чоловіками?
   
навіщо тоді їм два роки гормонотерапія дають? :zrada:
скоріше "данина моди".
Намагаються пригнічити тестостерон щоб у решти жінок з'явилися хоч теоретичні шанси на перемогу? Це моє припущення.
   
Показати зображення...
Незрозуміла картинка.
Чому жіночка на 2 місці ціла а на 3-ому побита наче під танк попала?
   
Re: Трансгендер впервые выступит на Олимпийских играх

Что то я протупил и подумал что это женщина стала мужиком,а оказывается что наоборот  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія