Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Методи вирішення проблем з паливом

Re: Методи вирішення проблем з паливом

Ніби трохи небезпечні. Бо той маховик може тріснути і зруйнуватись. Буде фарш. Не тільки в салоні, а й поруч з ним.
це давно вирішили, "супермаховики" Гуліа накручували із стрічки, у випадку руйнування проблем не виникало.
Зараз клепають на їх основі стаціонарні накопичувачі енергії  :-)o 
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом
Ser

в Україну наразі їде пальне із ЄС.
до війни Україна отримувала здебільшого пальне з :
білаРаша (країна кортопляного дебілізму ) + пальне із Кременчузького НПК ( власник жид Коломойша). і ше була труба мертвейчука з підараші (соляра).


зараз пішло пальне із ЄС.

ціна буде європейська.

це все шо хтів сказати по цьому питанні ...
але це тимчасове вирішення питання
глобально треба запускати НПЗ на некацапській нафті - це Галичина і Одеський + Шебелинка на своїй нафті

на Галичину Одеський НПЗ трубою Одеса Броди Гданьськ - з любого боку - як вийде
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

Я так думаю, что правильным решением может быть централизация закупок и распределения топлива по Украине военной администрацией.

Разумеется, в приоритете военные и транспорт критической инфраструктуры.

Вся цепочка - от закупки топлива и до его распределения по конкретным АЗС, объемы и лимиты должны быть подчинены военным.

Гражданские могут покупать талоны в пределах лимита, по установленным ценам - авансом, с привязкой к конкретной АЗС по регистрации.

Пора завязывать с бизнесом.
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

У Польщі працюють відмінні від України закони, які дозволяють виробляти різні види палива (включно з твердим) з відходів.
https://gre4ka.info/statti/61342-yak-peretvoriuvaty-vidkhody-na-palyvo-dosvid-yes
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

єдиний спосіб це відпустити ціни, відпустити курс валют

і ринок все розставе на місця. військовим держава купе.

засирати екологію, щоб возити безробітних - таке собі рішення. в африканському стилі...

Останнє редагування: 14 травня 2022 20:22:20 від DeL1T
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом
PAL

засирати екологію
перепрошую, пан це на повному серьйозі переймається екологією під час активних воєнних дій?  ;o
це не тролінг такий?
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

перепрошую, пан це на повному серьйозі переймається екологією під час активних воєнних дій?  ;o
це не тролінг такий?

Я теж переймаюсь....а що? Просто звички на раз-два не змінюються. І потім : я завжди думаю  - а що буде після війни ? В якому світі ми будемо жити ?
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

Я теж переймаюсь....а що? Просто звички на раз-два не змінюються. І потім : я завжди думаю  - а що буде після війни ? В якому світі ми будемо жити ?
Оптимістка ;)
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом
Ale

Я теж переймаюсь....а що? Просто звички на раз-два не змінюються. І потім : я завжди думаю  - а що буде після війни ? В якому світі ми будемо жити ?
Враховуючи скільки завезуть блях та відміну стандартів на паливо - гадаю не набагато чистішому)
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом
PAL

Я теж переймаюсь....а що? Просто звички на раз-два не змінюються. І потім : я завжди думаю  - а що буде після війни ? В якому світі ми будемо жити ?

эммм
Ти бачила фото, як прилетіло до складу добрив?
А про прильот побіля Сум по цистерні з аміаком?
А хмари від пожеж опісля попадань?
А НПЗ у Кременчузі?
А викиди та витоки з військової техніки???

Й після цього переймаєтеся тим, що хтось там проїде зайву сотню км на автівці???? Серьйозно???

   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

перепрошую, пан це на повному серьйозі переймається екологією під час активних воєнних дій?  ;o
це не тролінг такий?

так може давайте і від гігієни відмовимось, раз війна? і повернемось у середньовіччя?

ви не розумієте що здорова екологія, це +10 років життя на ровному місці?

сподіваюсь що світова енергокриза лише починається, і після війни з паливом буде ще напряжніше.


Останнє редагування: 14 травня 2022 23:30:05 від DeL1T
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом
PAL

так може давайте і від гігієни відмовимось, раз війна? і повернемось у середньовіччя?

ви не розумієте що здорова екологія, це +10 років життя на ровному місці?

сподіваюсь що світова енергокриза лише починається, і після війни з паливом буде ще напряжніше.

ви не розумієте, що під час воєнних дій "здорова екологія" неможлива апріорі?

хоча певне так, не розумієте, раз про гігієну теж розводите. Пану б на пару місяців десь у поле виїхать, у складі військової частини. Де "гігієна" це у кращому випадку вологі серветки або відро з водою та кружкою (щоб багато води не витрачали, бо взяти немає звідки). Відмовляться, звичайно, не можна, але "осєтра уріж"

   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

Не зрозупіло скільки буде ще продовжуватися війна. Тому можна домовлятися з Польшею про побудові в них нашого НПЗ. Тому що в нас є великий ризик, що  знищать ракетами.
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

ви не розумієте, що під час воєнних дій "здорова екологія" неможлива апріорі?

хоча певне так, не розумієте, раз про гігієну теж розводите. Пану б на пару місяців десь у поле виїхать, у складі військової частини. Де "гігієна" це у кращому випадку вологі серветки або відро з водою та кружкою (щоб багато води не витрачали, бо взяти немає звідки). Відмовляться, звичайно, не можна, але "осєтра уріж"

Мова ж не про поле а про тил. ТС пропонує щоб рагулі у дворі ті шини палили.
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом

Ще є синтетичне паливо. Проблема у законах. А також у (не-)виконанні законів.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Синтетичне_паливо
Можна виробляти бензин з газу, вугілля, органічних відходів.
   
Re: Методи вирішення проблем з паливом
PAL

Мова ж не про поле а про тил. ТС пропонує щоб рагулі у дворі ті шини палили.

а, ну це дурість, ясна річ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія