Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Смешной воприс :) А что я могу сделать, кроме того, что я и моя жена каждый месяц часть наших з/п переводим на ЗСУ? Была б у меня М777 в кладовке припрятана — отдал бы давно  :D
+============================+
Дуже просто - не пі3діти на ФУПі!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Насколько я понимаю, в банды у них загребают не пенсионеров. Да и двойная пенсия - вряд ли аргумент для того, чтобы лишиться жизни.
пенсію отримають батьки а беруть воювати синів і внуків. все по кацівськи-батя за сина не відповідає тим більше за внука.......... коли на кону його пенсія.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Показати зображення...
Найкраще фото що я бачив ! Ось його потрібно на марку !
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

хз через що така срака з цією допомогою...можливо зорі так ся склали?
Он відомий астролог віщує:
кожен шукає свою вигоду..а нам своє робить
це вже кіздєц коли тут астрологів "мнєніє" постять. арестовичу нема що тут робити-точно скотиться в маргіненс при ТА%КИХ авторитетах для публіки. :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Найкраще фото що я бачив ! Ось його потрібно на марку !
:D  (tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

це вже кіздєц коли тут астрологів "мнєніє" постять. арестовичу нема що тут робити-точно скотиться в маргіненс при ТА%КИХ авторитетах для публіки. :facepalm1:

Дмитро не лізе в публічні простори. Це з його фб розтягують прогнози. І таки так, він багато в чому попадає в ціль.
 На противагу, наприклад, Каті Соляник, яка скотилася в маргінес.


   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Президент Российской Федерации Владимир хуйло сказал, что ответ страны на вступление в НАТО Швеции и Финляндии будет зависеть от расширения инфраструктуры этого военно-политического блока.

"Проблемы создаются на голом месте", приводит слова российского лидера ТАСС.

Глава РФ добавил, что его страна не имеет проблем с Швецией и Финляндией, поэтому само вступление этих государств в Альянс непосредственной угрозы не создает.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Хуйло просто решил помочь Украине с нерешаемым вопросом что делать с ватой  :-)o
Воістєну.
Щоправда, там залишаться самки, злі голодні через втрату якого-неякого кармільца, разом з виводком.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

С запада до Донца ВСУ ещё не дошли,но наверняка есть огневой контроль, а с востока ВСУ на рубеже Оскола с парочкой плацдармов на правом берегу оного

 :shuffle:

 
Дойти до Донца с запада можно, но там упремся, ведь мосты взорваны
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

А скоко по карті від острова Готланда да Путєнбурха?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Воістєну.
Щоправда, там залишаться самки, злі голодні через втрату якого-неякого кармільца, разом з виводком.

 На Росії краще пенсії по втраті годувальника
Хай їдуть
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Глава РФ добавил, что его страна не имеет проблем с Швецией и Финляндией, поэтому само вступление этих государств в Альянс непосредственной угрозы не создает.

а как же время подлёта ракет, на которое истерила Балаландия?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

а как же время подлёта ракет, на которое истерила Балаландия?

То другое - у Финляндии нет гиперзвуковых носителей.

А вот у Украины...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

https://t.me/nexta_live/28507

https://t.me/Ateobreaking/63257

Вивезти поранених в диру, щоб їх там катували і добили? :S
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Вивезти поранених в диру, щоб їх там катували і добили? :S
Похоже на вброс
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Похоже на вброс

Враховуючи джерело, то є так.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

дистанции нлавов не хватает. в этом смысле стугна сильно лучше

...
Танковий прорив пішов.  Все думаю, не вистоємо.  НЛАВшик на низькому старті сидить, щоб хоч на підході розїбать цього пдрмішку.  Зв'язківці та ВМЗ зайняли кругову оборону на підходах до штабу.  Усі у броніках та зі зброєю.  Російська піхота пре.  Ми їх кришимо, а вони лізуть і лізуть.  Але під’їхали  наші ведмедики і відкинули пдров.  Без них було б дуже важко
..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пестец! Не раньше июля! Это че за гребаный лэнд-лиз? Щас опять забанят за "панику"   Из-за одного сенатора-подхуйловца все силы добра поставлены на паузу? Кто в это поверит?
Плядь, та кого ти слухаєш? :facepalm:
Знаного писдуна льошу, пожиратєля сєрдєц дам бальзаківського віку?
Сподіваюсь, на фупі врешті будуть банити за публікацію його оналітєки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Президент Российской Федерации Владимир хуйло сказал, что ответ страны на вступление в НАТО Швеции и Финляндии будет зависеть от расширения инфраструктуры этого военно-политического блока.

"Проблемы создаются на голом месте", приводит слова российского лидера ТАСС.

Глава РФ добавил, что его страна не имеет проблем с Швецией и Финляндией, поэтому само вступление этих государств в Альянс непосредственной угрозы не создает.

Ах тыж сучечка….
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Но Арестович всегда скармливает дезу.
Одно из двух - или будет раньше, или позже

 :gigi:  :-)o







Останнє редагування: 16 травня 2022 16:35:21 від chegevar
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

а как же время подлёта ракет, на которое истерила Балаландия?


До уральского бункера одинаковое расстояние
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ну вот. Я говорив, у хуйла просто ненависть до Украіни. І як обично все що він говорив про НАТО,Украіну в НАТО - піздьош.
200 км до Петербурга будуть натівські ракети, але хуйло проблем не бачить
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Вивезти поранених в диру, щоб їх там катували і добили? :S

Це провокації... там якісь дивні зараз події:

https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTIzMzIwMzU4MDIxNzIyNzoxOTQ5NjkxNjQxOTAxNzM3
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Пішли перші намацування про заморозки конфлікту
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Це провокації... там якісь дивні зараз події:

https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTIzMzIwMzU4MDIxNzIyNzoxOTQ5NjkxNjQxOTAxNzM3

У мене немає фейсубуку. Вчора читала на інформнапалмі про провокації.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

666 страница на кону... Давайте гарних новин, проскочити цю цифру
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Андрей Шор (andreas)
2 ч.  ·
Орки ноют из-за Печенегов
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Найкраще фото що я бачив ! Ось його потрібно на марку !

Це був фотошоп. Перед тим як тягнути все підряд з твітеру бажано почитати коменти.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2


У мене немає фейсубуку. Вчора читала на інформнапалмі про провокації.

Трохи вище пост з ссилой на Машовця. То навезли наших полонених та видають за евакуацію поранених.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

У мене немає фейсубуку. Вчора читала на інформнапалмі про провокації.

Це посилання на ФБ Інформнапалм. :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

тобто пенси посилають своїх дітей на смерть за ради подвійних пенсій, чисто кацапська філософія життя

це тільки ОДНА з причин. але як по мені сама важливіша. повторюсь коли з ними спілкуєшся то тільки і чуєш у вас газ дорогой, у меня две пенсии. а сколько ти за свет платишь. Як тут писали не раз холодильник перемагає телевізор. Молодь з ними спілкується. Слухає їх. От і все.

п.с що не відміняє кацапської пропаганди. у мене дуже давній знайомий. друг дитинства. Бізнесмен. Дрібний але успішний. в 2014 він зі сином надивились на зверства биндер по рос тв каналах. Закинули у дупу свій бізнес і пішли воювати. пів року назад були ще живі зараз хз.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



16/05/22 Азовсталь
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Що там пенсії. Під них створили цілий телеканал, на який тільки в грудні бухнули 500 млн гривень.
пущені по пиз.. по крейсеру Масква гроші. Взагалі на вітер.  :(  краще бронежилетів на цю суму купили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 25 гостей
 
Повна версія