Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бажання

Re: бажання

В Канаді з цим більш-менш ОК. Неврози трапляються рідко, але здебільшого саме від потреби поводитися, як дорослий: стримувати емоції, бути стоїком, не чинити дій під впливом емоційних поштовхів.
Є й невеликий відсоток тих, в кого невроз - результат гормонального дисбалансу, що є результатом неякісного харчування, - але то вже інакша історія.
По великому рахунку, Канада на 2 порядки стабільніша в ментальному плані від України, де серйозні розлади навіть не вважаються відхиленнями, а депресію повсюди лікують водярою.

Ну умнічай там де не шариш...
Попасти до психотерапевта проблема бо хворих більше ніж лікарів
Антидепресанти після аспірину найбільш продовані ліки.
Сиди тихенько в канаді віддавай кредит за житло і не піздякай про сьогоднішню украіну
   
Re: бажання

Проблема віддаленого поселення це те що запросто можуть ограбити хату. Сусідів нема та й по длпомогу довго їхатимуть. Чи ви не збираєтесь звідти нікуди виїзжати?
   
Re: бажання

Ні. Бентлі та бари....
   
Re: бажання

чи не виникає в вас бажання послати кфуям цивілізацію, поселитись десь в відлюдному місці і жити без стресів і вічноі біготні?


Виходячи з того, що ти живеш у лісі - взагалі на краю цивіілізації, чи не хочеш ти запросити увесь ФУП до себе жити у твоєму відлюдному місці?  :gigi:
   
Re: бажання

в мене більше бажання послати усі заняття нах і користати з життя
бо через роботу нема часу жити
а час втікає

Да? Тагда ми ідьом к вам!
   
Re: бажання

Проблема віддаленого поселення це те що запросто можуть ограбити хату. Сусідів нема та й по длпомогу довго їхатимуть. Чи ви не збираєтесь звідти нікуди виїзжати?

Без зброї у віддаленні жити по любому не можна
   
Re: бажання

У мене рік стояло все незамикане. Буквально вчора навішав замки від чесних людей.

Короче локейшн локейшн локейшн

Але скажу важко, для городянина перші роки дуже вадкі. Купу всього зробити потрібно і навчитися.

Шлях шо люди йдуть десятиліттями доводиться проходити за пару років
   
Re: бажання

В Канаді з цим більш-менш ОК. Неврози трапляються рідко, але здебільшого саме від потреби поводитися, як дорослий: стримувати емоції, бути стоїком, не чинити дій під впливом емоційних поштовхів.
Є й невеликий відсоток тих, в кого невроз - результат гормонального дисбалансу, що є результатом неякісного харчування, - але то вже інакша історія.
По великому рахунку, Канада на 2 порядки стабільніша в ментальному плані від України, де серйозні розлади навіть не вважаються відхиленнями, а депресію повсюди лікують водярою.
це поведінка біоробота, а не мислячої істоти.
більшість "хвороб", " ментальних відхилень" - єресь, видумана графоманами від медицини, щоб стригти манюпаса.
   
Re: бажання

це поведінка біоробота, а не мислячої істоти.
більшість "хвороб", " ментальних відхилень" - єресь, видумана графоманами від медицини, щоб стригти манюпаса.

Так ніхто тебе не вимушує бути постриженим. Можеш сам розібратись зі своїми "хворобами".... Але це не міняє факт їх наявності....
   
Re: бажання

Так ніхто тебе не вимушує бути постриженим. Можеш сам розібратись зі своїми "хворобами".... Але це не міняє факт їх наявності....
Міняє. Тут відчувається наша щира українська натура у вселенському масштабі - "в мене корова здохла, в тебе корова здохла, то давай зробимо, щоб і в Івана здохла". :(
   
Re: бажання

Міняє. Тут відчувається наша щира українська натура у вселенському масштабі - "в мене корова здохла, в тебе корова здохла, то давай зробимо, щоб і в Івана здохла". :(

Так в тому то і справа що проблема в тобі, а не в корові
   
Re: бажання

Так в тому то і справа що проблема в тобі, а не в корові
ти  не зрозумів, про шо мова. :(
   
Re: бажання

ти  не зрозумів, про шо мова. :(

Ну поясни докладніше
   
Re: бажання

Ну поясни докладніше
Ок.
протяг існує?
Так/Ні.?
   
Re: бажання

Короче локейшн локейшн локейшн

Цікаве пишете.
Доля Германа Стерлігова вам відома, напевно? Ви в тому ж напрямку живете/працюєте?
   
Re: бажання

Ок.
протяг існує?
Так/Ні.?

Існує. Не заважає
   
Re: бажання

Існує. Не заважає
А Супруниха вважає, що раз в англійській мові такого поняття нема, то і протягу не існує.
Хто правий з вас?
   
Re: бажання

А Супруниха вважає, що раз в англійській мові такого поняття нема, то і протягу не існує.
Хто правий з вас?

Є в англійській мові.... Draft
   
Re: бажання

Є в англійській мові.... Draft
Нехай. так усе ж - хто правий з вас двох?
   
Re: бажання

Нехай. так усе ж - хто правий з вас двох?

Я також не вірю в сквозняк. Я з нею
   
Re: бажання

Я також не вірю в сквозняк. Я з нею

Я - теж.
   
Re: бажання

Ніхто і ніколи мені не пояснив чим відрізняється протяг від звичайного вітру.
І чому радянські люди так бояться протягів, і зовсім не бояться вітру? ;o
   
Re: бажання

Ніхто і ніколи мені не пояснив чим відрізняється протяг від звичайного вітру.
І чому радянські люди так бояться протягів, і зовсім не бояться вітру? ;o

Зате не бояться асбесту, п'явок, шкварків.
   
Re: бажання

Я також не вірю в сквозняк. Я з нею
Я зрозумів.
проблема в тому, що кожен раз абсолютно неправильно  було використано такий потужняцький інструмент, як принцип Оккама.
Супруниха вважає, що раз поняття не існує, то нєфіг ускладнювати собі життя.
Ти вважаєш, що поняття існує, але раз воно тобі поки-що "не заважає", то нєфіг ускладнювати собі життя.
Ті хто вважають, що в них купа "ментальних проблем" користуються  послугами "психоаналітиків"  щоб не ускладнювати собі життя.
Когнітивний диссонанс, який починає плющити, вирішується знову таким самим чином, аби не ускладнювати собі життя - виправдовуючи власні поняття, переконання або поведінку, а не
шляхом розмірковувань та їх зміни.
   
Re: бажання

Ніхто і ніколи мені не пояснив чим відрізняється протяг від звичайного вітру.
І чому радянські люди так бояться протягів, і зовсім не бояться вітру? ;o
Пояснюю  - протяг - це локальне переміщення повітряних мас. Коли твоє тіло обдувається рівномірно - це одна справа,
А коли лише шию, то це зовсім інша справа. І результат буде абсолютно різний.
   
Re: бажання

Зате не бояться асбесту, п'явок, шкварків.
а чого їх боятись?
 при роботі з асбестом- вдягнув респіратор і вперед. П"явки є різні. котрих саме тре боятись?
А шкварки чим завинили?
   
Re: бажання

Ніхто і ніколи мені не пояснив чим відрізняється протяг від звичайного вітру.
І чому радянські люди так бояться протягів, і зовсім не бояться вітру? ;o
хто не вірив у протяги той потім лікував спину.
це дуже боляче - продути бік.

вітром теж надути болячку може. але протягом надійніше і більш цілеспрямоване.
   
Re: бажання

хто не вірив у протяги той потім лікував спину.
це дуже боляче - продути бік.

вітром теж надути болячку може. але протягом надійніше і більш цілеспрямоване.

У мене є певні думки стосовно продування.... Коли тримаєш все що треба заповненим то про продування ніхто не балака......
   
Re: бажання

чи не виникає в вас бажання послати кфуям цивілізацію, поселитись десь в відлюдному місці і жити без стресів і вічноі біготні?

я кілька днів сам в селі пожив
без сусідів, без телефону
чуть не здурів

Коли я знаю , що дружина на городі шось робить, хлопці на рибалці
я також чимсь займаюсь , як правило стрижу газон
Кіт рядом мурчить ... ВСЕ ОК

А вечором ... визвав таксі і дружина приїхала  :)


   
Re: бажання

хто не вірив у протяги той потім лікував спину.
це дуже боляче - продути бік.

вітром теж надути болячку може. але протягом надійніше і більш цілеспрямоване.
++
і шию. і... мона продовжувати
і таки так, протяг надійніше.
   
Re: бажання

Без зброї у віддаленні жити по любому не можна

І яка це відсутність стресів, коли мусиш жити за величезним парканом, із зграєю сторожових злих псів і ще й з зброєю, яку треба завжди тримати напоготові + камери спостереження і індикатори руху.

І то все не дає гарантії, що шайка грабіжників, в будь-якій країні, а не лише в Україні!,  не влізе і не повбиває всіх разом з псами.

Де той спокій?
   
Re: бажання

І яка це відсутність стресів, коли мусиш жити за величезним парканом, із зграєю сторожових злих псів і ще й з зброєю, яку треба завжди тримати напоготові + камери спостереження і індикатори руху.

І то все не дає гарантії, що шайка грабіжників, в будь-якій країні, а не лише в Україні!,  не влізе і не повбиває всіх разом з псами.

Де той спокій?

Отож
   
Re: бажання

Отож
не отож. покажіть мені таке безлюдне місце, де все це потрібно.
   
Re: бажання

Цікаве пишете.
Доля Германа Стерлігова вам відома, напевно? Ви в тому ж напрямку живете/працюєте?

Не чув про цього доброго пана
   
Re: бажання

я кілька днів сам в селі пожив
без сусідів, без телефону
чуть не здурів

Коли я знаю , що дружина на городі шось робить, хлопці на рибалці
я також чимсь займаюсь , як правило стрижу газон
Кіт рядом мурчить ... ВСЕ ОК

А вечором ... визвав таксі і дружина приїхала  :)

Сучасному містянину погано з самим собою. Тому потрібно калейдоскоп подій та інформаціі шоб не дай боже не залишитися один на одинці з своім нутром.

У мене, ж, навпаки, моменти самотності, то є золото мого життя. Уявляєте, по вечорам ше співають цвіркуни..

Приіхав сьогодні по справах до міста., тут є квартира. Але немає чим дихати вже...
   
Re: бажання

ну скажем так ,я живу на повному відшибі ,до найближчого сусіда метрів 500 :laugh:
але то не є то
маю бажання купити шмат лісу або стару хату в лісі з землею в ємтлянд або північній далярні яких там багато ,побудувати там хату і на старість переїхати туди
єдине що мене тримає щоб зробити то нині ,малий ще не закінчив школу
старість то поняття відносне , може за 5-7 років як буду близько 50
   
Re: бажання

Пане Ґонто а дружина переіде також?
   
Re: бажання

Пане Ґонто а дружина переіде також?
ну натуральне хиба)))
   
Re: бажання

Не зрозумів вашоі одповіді
   
Re: бажання

Сучасному містянину погано з самим собою. Тому потрібно калейдоскоп подій та інформаціі шоб не дай боже не залишитися один на одинці з своім нутром.

У мене, ж, навпаки, моменти самотності, то є золото мого життя. Уявляєте, по вечорам ше співають цвіркуни..

Приіхав сьогодні по справах до міста., тут є квартира. Але немає чим дихати вже...
міста я органічно не переношу взагалі
жити там би не зміг
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія