Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

у людей поїздка до Туреччин
українці що мешкали і працювали як заробітчани  за кордонами звикли  до певного стилю життя
використовувати плюси країн перебування  і виключати мінуси як країни перебування так і українські
і там  не один раз на рік  урлауб
а міг бути  і тричі на рік)
але  то навіть не про відпустки
більше про стиль коли заробітчани зависали між правовими статусами  країн
що давало норм профіти

то є напевно перший закон який торкнув макітри
тому таке збудження

користі (проти ухилянтів за кордонами) в ньому мало
але додає тут стресу
і це як не парадоксально  ( в аспекті негативу - сусідкорова  здохла) є  норм
це розподіляє стрес між українцями за кордонами і в Україні рівномірніше
комусь в Ненці його зменшить
суспільна солідарність хоча б в моральному аспекті 

вчора писав що питання нмд погоджене з євробюрократами
сьогодні є інфа з брюселю з єк (інсайд не обс) що так
навіть більше з розмовии- що в травні 22го були консультації  але укрукряд потім зняв то питання
 
офф панове
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Щоб стати на постійний консульський облік, мало постійно проживати закордоном.  Потрібно знятися з обліку в Україні.  Це досить муторна справа, тому таких хто стоїть на постійному обліку, одиниці. В більшості стоять на тимчасовому обліку.
так,я постійно продовжував
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Яку частину на яку?)
В Україні нічого такого не помічаю
Хіба в Варшаві якісь ібоньки плигали на робітниць дп «документ»)

1 частина: ухилянти, що не встигли виїхати за кордон (як ти, наприклад)

2 частина - ухилянти, що зуміли виїхати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

як було до війни
при тривалму перебуванні за кордоном, більше 3 місяців, громадянин україни був зобовязаний стати на консульский облік, хоча фактично ніякого примусу не було, є два види, постійний, це ті хто виїхав на пмж і тимчасовий, раніше ставили 10 років, або на час дії дозволу преребування в країні знаходження, потім змінила на макс 5.

коли громадянин україни звертався за консульскими послугами, то автоматом ставили, при підтверджені легального статусу перебування, на тимчасовий консульский облік, відмовляли тим в кого такого дозволу не було, крім надання посвідки на повернення в україну і консульської підтримки внаслідок надзвичайних ситуацій, тоді без різниці легально людина в країні перебування чи ні.

що потрібно було зробити тепер. всім військово зобовязаним за кордоном вимога стати на консульский облік, що відповідно оновлює дані в реєстрі військовозобовязани х, тобто є адреса на яку шлеться повістка.

в такої особи не має бути обмеження вїзду-виїзду з україни, репресивні заходи, типу тих що є тепер, застосовувати до тих хто похєрив на таку повістку, а робити всіх злочинцями тому, що людина живе за кордоном, тупий популізм із серії простих рішень...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

українці що мешкали і працювали як заробітчани  за кордонами звикли  до певного стилю життя
використовувати плюси країн перебування  і виключати мінуси як країни перебування так і українські
і там  не один раз на рік  урлауб
а міг бути  і тричі на рік)
але  то навіть не про відпустки
більше про стиль коли заробітчани зависали між правовими статусами  країн
що давало норм профіти

то є напевно перший закон який торкнув макітри
тому таке збудження

користі (проти ухилянтів за кордонами) в ньому мало
але додає тут стресу
і це як не парадоксально  ( в аспекті негативу - сусідкорова  здохла) є  норм
це розподіляє стрес між українцями за кордонами і в Україні рівномірніше
комусь в Ненці його зменшить
суспільна солідарність хоча б в моральному аспекті 

вчора писав що питання нмд погоджене з євробюрократами
сьогодні є інфа з брюселю з єк (інсайд не обс) що так
навіть більше з розмовии- що в травні 22го були консультації  але укрукряд потім зняв то питання
 
офф панове
Ось тут я з тобою повністю згоден)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

1 частина: ухилянти, що не встигли виїхати за кордон (як ти, наприклад)

2 частина - ухилянти, що зуміли виїхати
Хуєсос, я не збираюся виїжджати за кордон)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

як було до війни
при тривалму перебуванні за кордоном, більше 3 місяців, громадянин україни був зобовязаний стати на консульский облік, хоча фактично ніякого примусу не було, є два види, постійний, це ті хто виїхав на пмж і тимчасовий, раніше ставили 10 років, або на час дії дозволу преребування в країні знаходження, потім змінила на макс 5.

коли громадянин україни звертався за консульскими послугами, то автоматом ставили, при підтверджені легального статусу перебування, на тимчасовий консульский облік, відмовляли тим в кого такого дозволу не було, крім надання посвідки на повернення в україну і консульської підтримки внаслідок надзвичайних ситуацій, тоді без різниці легально людина в країні перебування чи ні.

що потрібно було зробити тепер. всім військово зобовязаним за кордоном вимога стати на консульский облік, що відповідно оновлює дані в реєстрі військовозобовязани х, тобто є адреса на яку шлеться повістка.

в такої особи не має бути обмеження вїзду-виїзду з україни, репресивні заходи, типу тих що є тепер, застосовувати до тих хто похєрив на таку повістку, а робити всіх злочинцями тому, що людина живе за кордоном, тупий популізм із серії простих рішень...
Похуй
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та многие из тех выехали до 22го... А ещё немало выехало через кацапстан. Процентов 10 украинских беженцев чичас имеют только кацапские паспорта.

А вони, як треба по правилам програми, виїхали З УКРАЇНИ В ЄС після 24.02.2022 чи прямо з раші на програму, маючи лише запис в кацапському аусвайсі що місце народження УРСР\Україна  їх приймають? :S
Так можна наприймати повно військових злочинців, сєпарів і пр. !
Я вважала що можна з ТОТ через рашку виїхати в Україну, там пройти перевірку щодо участі в незаконних збройних формуваннях "ЛДНР", співпраці з окупантами, зради військових що перейшли з ЗСУ до армії раші і т.п., а вже потім "з чистим сумлінням" поновити документи і паспорти і лише потім, ті хто має право, виїхати за кордон.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

як було до війни
при тривалму перебуванні за кордоном, більше 3 місяців, громадянин україни був зобовязаний стати на консульский облік, хоча фактично ніякого примусу не було, є два види, постійний, це ті хто виїхав на пмж і тимчасовий, раніше ставили 10 років, або на час дії дозволу преребування в країні знаходження, потім змінила на макс 5.

коли громадянин україни звертався за консульскими послугами, то автоматом ставили, при підтверджені легального статусу перебування, на тимчасовий консульский облік, відмовляли тим в кого такого дозволу не було, крім надання посвідки на повернення в україну і консульської підтримки внаслідок надзвичайних ситуацій, тоді без різниці легально людина в країні перебування чи ні.

що потрібно було зробити тепер. всім військово зобовязаним за кордоном вимога стати на консульский облік, що відповідно оновлює дані в реєстрі військовозобовязани х, тобто є адреса на яку шлеться повістка.

в такої особи не має бути обмеження вїзду-виїзду з україни, репресивні заходи, типу тих що є тепер, застосовувати до тих хто похєрив на таку повістку, а робити всіх злочинцями тому, що людина живе за кордоном, тупий популізм із серії простих рішень...
я особисто не оформлював виїзд з України на пмп, хоч тут маю постійне місце проживання
консульство ніколи не робило проблем, ставили па рік або на три на консульський облік
той облік був потрібний тільки для того щоб можна було виїхати до України власною машиною
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

1 частина: ухилянти, що не встигли виїхати за кордон (як ти, наприклад)

2 частина - ухилянти, що зуміли виїхати

Ну нашо ти так на Ale?
Який він ухилянт?
Він - герой, вівцю під ракетами їбе!  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А вони, як треба по правилам програми, виїхали З УКРАЇНИ В ЄС після 24.02.2022 чи прямо з раші на програму, маючи лише запис в кацапському аусвайсі що місце народження УРСР\Україна  їх приймають? :S
Так можна наприймати повно військових злочинців, сєпарів і пр. !
Я вважала що можна з ТОТ через рашку виїхати в Україну, там пройти перевірку щодо участі в незаконних збройних формуваннях "ЛДНР", співпраці з окупантами, зради військових що перейшли з ЗСУ до армії раші і т.п., а вже потім "з чистим сумлінням" поновити документи і паспорти і лише потім, ті хто має право, виїхати за кордон.

Не нужно это... Москва - Стамбул - Дублин... И все... Донбасс и Крым - это Украина... Гражданство значения не имеет. Сейчас есть даже семья граждан Нигерии... Они тоже беженцы с Украины...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не нужно это... Москва - Стамбул - Дублин... И все... Донбасс и Крым - это Украина... Гражданство значения не имеет. Сейчас есть даже семья граждан Нигерии... Они тоже беженцы с Украины...

Але якщо людина має лише паспорт раші, то як ви встановлюєте що він громадянин України - просто каже сам?

Щодо ЛДНР і Крима, то без перевірки в Україні не можна - сєпари, зрадники, колаборанти і т.п. сцють заїхати в Україну за паспортами, а у вас їх приймають з порушенням правил програми - це не правильно. Діти,   то святе, звідки б не приїхали. А дорослі повинні проходити перевірку, реєструватись в Україні як переміщені особи, отримувати паспорти і лише потім на програму в ЄС.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не нужно это... Москва - Стамбул - Дублин... И все... Донбасс и Крым - это Украина... Гражданство значения не имеет. Сейчас есть даже семья граждан Нигерии... Они тоже беженцы с Украины...

Більшість мешканців окупованих територій не мають закордонних українських паспортів.

Далі Стумбулу такі громадяни України не доїдуть, а звідти їх через декілька днів повернуть на Рашу.

Дякуємо Кулебі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Більшість мешканців окупованих територій не мають закордонних українських паспортів.

Далі Стумбулу такі громадяни України не доїдуть, а звідти їх через декілька днів повернуть на Рашу.

Дякуємо Кулебі.
Яким чином їх повернуть до раші?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Але якщо людина має лише паспорт раші, то як ви встановлюєте що він громадянин України - просто каже сам?

Щодо ЛДНР і Крима, то без перевірки в Україні не можна - сєпари, зрадники, колаборанти і т.п. сцють заїхати в Україну за паспортами, а у вас їх приймають з порушенням правил програми - це не правильно. Діти,   то святе, звідки б не приїхали. А дорослі повинні проходити перевірку, реєструватись в Україні як переміщені особи, отримувати паспорти і лише потім на програму в ЄС.

Я правила не устанавливаю.... Даже вопросы многие задавать низзя, бо ООН должна быть неитральной по отношению к конфликту... Если супруга выйдет за рамки, ее просто выкинут из программы, а это значит, что многим помочь не сможем...

Еще раз... Директива квалифицирует лиц, имеющих право на временную защиту, как лиц проживающих постоянно или имеющих право постоянно проживать на территории Украины на декабрь 2021... Донбасс и Крым включительно...

Есть примеры тех, кто с 2014 года жил в Москве... Сейчас в Ирландии... под защитой.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Особливо не варто хвилюватися за тих, хто повтікали. Будуть просити статус біженців,  по крайній мірі це буде відповідати їх дійсному статусу.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В какой ветке тут больше всего воют? в этой?
может кто то прочитает из власть имущих

пора заканчивать блядство с учебой онлайн в вузах
например в группе моего сына осталось 6 человек ( невыездные на начало войны)
Остальные посланы нахуй деканатом
пора по всей стране так сделать
дипломы и так низкосортное говно, а с онлайн учебой можно помножить на ноль
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Більшість мешканців окупованих територій не мають закордонних українських паспортів.

Далі Стумбулу такі громадяни України не доїдуть, а звідти їх через декілька днів повернуть на Рашу.

Дякуємо Кулебі.
Через Колотилівку. Або до Польщі через росію.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну нашо ти так на Ale?
Який він ухилянт?
Він - герой, вівцю під ракетами їбе!  :laugh:
Навіщо ти єбеш вівцю?
В Кракові хіба є вівці?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не нужно это... Москва - Стамбул - Дублин... И все... Донбасс и Крым - это Украина... Гражданство значения не имеет. Сейчас есть даже семья граждан Нигерии... Они тоже беженцы с Украины...

а як в стамбулі посадять на літак без ірландської візи?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Через Колотилівку. Або до Польщі через росію.

Польща без закордонного паспорта України вже не впускає.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Людині досить сказати на кордоні любої країни я біженець і втік від війни
вона отримає притулок їжу і папери
і їй не потрібні українські паспорти  вона покинула Україну
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Більшість мешканців окупованих територій не мають закордонних українських паспортів.

Далі Стумбулу такі громадяни України не доїдуть, а звідти їх через декілька днів повернуть на Рашу.

Дякуємо Кулебі.


Вони мають кацапські паспорти і їм в Стамбулі продають квитки будь-куди
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Польща без закордонного паспорта України вже не впускає.

Та давно.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вони мають кацапські паспорти і їм в Стамбулі продають квитки будь-куди

Чому більшістть- майже всі мають кацапські паспорти
кацапи поставили умови або паспорт і маєшь їжу роботу пенсію або нічого
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вони мають кацапські паспорти і їм в Стамбулі продають квитки будь-куди

Комарік, бідь ласка, не пиши того, що не знаєш.

В аеропорту Стамбула навіть з квитком тебе не посадять до літака, якщо у тебе немає візи або біометричного паспорта України.

Все. Крапка. Приїхали.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а як в стамбулі посадять на літак без ірландської візи?

Citizens of Ukraine do not need a visa to travel to Ireland.

If you do not have a current passport, you can use another form of identification to travel to Ireland (for example, national ID card, expired passport or birth certificate). The Irish Government has asked airlines to accept these documents.

https://www.citizensinformation.ie/en/moving-country/asylum-seekers-and-refugees/the-asylum-process-in-ireland/coming-to-ireland-from-ukraine/

Свидетельство о рождении или старый паспорт... И в полет...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Комарік, бідь ласка, не пиши того, що не знаєш.

В аеропорту Стамбула навіть з квитком тебе не посадять до літака, якщо у тебе немає візи або біометричного паспорта України.

Все. Крапка. Приїхали.
Рабство сумно це все
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Комарік, бідь ласка, не пиши того, що не знаєш.

В аеропорту Стамбула навіть з квитком тебе не посадять до літака, якщо у тебе немає візи або біометричного паспорта України.

Все. Крапка. Приїхали.

В Ирландию посадят... Это запрос от правительства Ирландии... Если есть просроченный украинский паспорт, свидетельство о рождении или внутренний паспорт (даже в телефоне в Дие)... посадят...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Citizens of Ukraine do not need a visa to travel to Ireland.

If you do not have a current passport, you can use another form of identification to travel to Ireland (for example, national ID card, expired passport or birth certificate). The Irish Government has asked airlines to accept these documents.

https://www.citizensinformation.ie/en/moving-country/asylum-seekers-and-refugees/the-asylum-process-in-ireland/coming-to-ireland-from-ukraine/

Свидетельство о рождении или старый паспорт... И в полет...

мова про тих хто має лише раша паспорт, а український не було змоги заникати, чи втрачено або забрали...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому більшістть- майже всі мають кацапські паспорти
кацапи поставили умови або паспорт і маєшь їжу роботу пенсію або нічого

Це зрозуміло
Але українські паспорти у них каци не забирають.
Якщо хтось з наших громадян з ТОТ втратив наш паспорт і залишився лише кацапський, то приїхавши в Україну то легко відновити (пройшовши перевірку)

На окупованих територіях України вже кацапи, що ніколи не мали ніякого стосунку до України і ніколи не були її громадянами, мільйонами поселились і ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЬ як мешканці. В їх паспортах з куркою місцем проживання вказана НАША ОКУПОВАНА ТЕРИТОРІЯ Донбас і Крим - от вони теж приїздять в Ірландію з курячими аусвайсами і отримують притулок з усіма ніштяками. А це острів - продали квиток на літак без візи по роспаспорту і куди їх потім подіти, знов витрачати гроші ірландців на літак для повернення....куди? Простіше просто не продавати квитки до Ірландії по роспаспортам без візи чи без закордонного паспорта України.

Зараз рівняють з землею Харків, мільйонне місто, жінки, діти і старі таки поїдуть знов шукати безпеки, а тут вже повно кацапів.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Людині досить сказати на кордоні любої країни я біженець і втік від війни
вона отримає притулок їжу і папери
і їй не потрібні українські паспорти  вона покинула Україну
Точно - і її зразу до сирійських біженців в палатки)
Хитра свиня ти вуд)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Рабство сумно це все
Так - піраміди будувати тяжко)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

мова про тих хто має лише раша паспорт, а український не було змоги заникати, чи втрачено або забрали...
Або спалили - це про кримчан)
Хай котяться к хуям)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В Ирландию посадят... Это запрос от правительства Ирландии... Если есть просроченный украинский паспорт, свидетельство о рождении или внутренний паспорт (даже в телефоне в Дие)... посадят...

Брехня.

Просто 100-відсоткова брехня.

Півроку тому родич з другом виїхали з Криму. Летіли Мінводи-Стамбул.

У друга родича був діючий закордонний паспорт, але без біометрії.

У Стамбулі його не впустили на жоден рейс до Європи.

Я розумію, що у фанатазіях воно якось все просто, а в реальному житті - все зовсім по-іншому.
   
У Литві допустили допомогу Україні у поверненні чоловіків призовного віку, — міністр оборони країни Лаурінас Кащюнас.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Брехня.

Просто 100-відсоткова брехня.

Півроку тому родич з другом виїхали з Криму. Летіли Мінводи-Стамбул.

У друга родича був діючий закордонний паспорт, але без біометрії.

У Стамбулі його не впустили на жоден рейс до Європи.

Я розумію, що у фанатазіях воно якось все просто, а в реальному житті - все зовсім по-іншому.
А чого йому в мін водах не сиділося?)
Дивний крисіянин)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

У Литві допустили допомогу Україні у поверненні чоловіків призовного віку, — міністр оборони країни Лаурінас Кащюнас.
Це контрольний кілок емігам у сраку)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Брехня.

Просто 100-відсоткова брехня.

Півроку тому родич з другом виїхали з Криму. Летіли Мінводи-Стамбул.

У друга родича був діючий закордонний паспорт, але без біометрії.

У Стамбулі його не впустили на жоден рейс до Європи.

Я розумію, що у фанатазіях воно якось все просто, а в реальному житті - все зовсім по-іншому.

А російського паспорта чого не показав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія