Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А от я не хочу стати Президентом! B-)

Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Сільська восьмирічна школа. Наш клас не був дружнім - селяни ненавиліли "кутлян" - жителів окраїни (кутка). Разом із тим ті та інші ненавиділи пітомніцських (переселенців котрі працювали у плодово-розсадницькому радгоспі).
  (Це щось на зразок сьогодення: східняки ненавидять західняків, українськомовні російськомовних і т. д.)
  Крім того усі ми знали, що серед нас є куплений за невідомо які коврижки стукач (інформатор). Кожен вчинок, кожне слово вмить ставало відомим компартійному керівництву школи.  :zrada:
  Після закінчення восьмирічки частина класу перейшла вчитися у міську десятирічку. Спочатку атмосфера взаємовідносин була напруженою. Це як вдова переходить жити до вдівця й переводить в нову оселю все своє господа. Курей в тому ж числі. Ясна річ, спочатку кури не сприймають чужинців а півні і поготів. Ну, ви зрозуміли - виникли тертя серед однокласників.
  Через три тижні такого життя одна із однокласниць запропонувала: - А давайте но залишимось після уроків й кожен із нас вийде на середину класу а усі інші скажуть йому в очі щиро все, що про нього думають. О, то був негідникам жорстокий урок!
  Надалі клас став дружнім - виникло громадянське суспільство при котрому усі свої, усі друзі. Якось хлопці дурачилися й ненароком розбили вікно. Хтось взяв шапку й усі не рахуючи повигрібали копійки із кишень. На нове скло вистачало. Послали гінця в скломайстерню. Його відсутність на подальших уроках ми дружньо "відмазали". І, що цікаво, про розбите скло директор школи не дінався - не було серед нас сексота тому що...
  На що я натякаю? А не громадянське у нас суспільство. Кожен сам за себе. Себто "Умри ти сьогодні а я завтра".
  Якщо громадянське суспільство то ми усі в одній команді. Якщо воювати то усім. Себто "Обком закрыт - все ушли на фронт".
Це як у Сталіна два сини на фронті а у нациста командуючого крінгсмаріне Дьоніца син загинув у підводному човні...
  Про Гітлера не говорю - у нього не було дітей...
  А ви що про це думаєте? Громадянське у нас суспільство? Ми усі в одному човні але чи свої по духу? Га?  8-)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  А чи завжди люди, бажаючи миру, готувались до війни, щоб ворогів злякати? Літопис цивілізації - Біблія дає відповідь на це питання: 
Коли люди слухалися Бога, ходили згідно Його заповідей, тоді Господь захищав народ від ворогів, посилав дощі своєчасно, усував нещастя та хвороби. Та напившись, наївшись, насолодившись миром та спокоєм, люди розбещувалися, ставали горді, жорстокі. Пророків Божих убивали, із заповідей Творця свого глузували і за своїм уподобанням вибирали собі вождів та ідолів для поклоніння…
  Тоді Господь возвеличував ворогів, і ті успішно утискували народ. Небо не давало дощу своєчасно, наступали голод, стихійні лиха, хвороби.
  У часи великого горя люди згадували Творця свого, каялися у численних гріхах своїх, просили прощення за страшні беззаконня свої.
  Господь чув їх і, за великим милосердям Своїм, давав їм спасителів й ті рятували народ. Наступав мир та спокій. Небо давало дощі своєчасно, земля рясно родила плоди, нещастя та хвороби відступали…
  Та напившись, наївшись, насолодившись миром та спокоєм, люди знову розбещувались… (Книга пророка Неємії).
  Так повторювалось багато разів. Історія свідчить, що людство не робить висновків із своїх помилок та і кожна людина також: "Як тривога - так до Бога, а нещастя минуло - знову до гріха".
  П.С. Якщо я скажу цю давно відому істину нашим людям - засміють. У нас же на керманича обирають тих, хто гарно обіцяє те, що люди хочуть щоб їм пообіцяли.  :gigi:
  Якщо колись наші люди не обрали багатолітнього політв"язня В. М. Чорновола то сьогодні не оберуть і мене. Рипатись безглуздо.  8-)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Цуко  :facepalm: 
Антіку, а Ви ніколи не доходили думки про покаяння?
Бо на Вас гріх гордині..., що аж волає з кожного допису.
+ Зневіра, + Заздрість?
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Цуко  :facepalm: 
Антіку, а Ви ніколи не доходили думки про покаяння?
Бо на Вас гріх гордині..., що аж волає з кожного допису.
+ Зневіра, + Заздрість?
Його, тварюку, чорти будуть смажити у пеклі на перепалиній олії після чебуреків
Споконвічно
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон)
 8-) 
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)
Ale

  Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон)
 8-) 
Тебе не залучать бо ти дибіл, твоїх дітей теж бо дибіли, родичі думаю такі ж самі)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

https://www.radiosvoboda.org/a/zelenskyy-ne-poperedyv-pro-vtorhnennya/31992880.html
  Керівництво України отримувало інформацію про підготовку наступу Росії з кінця 2021 року, однак вирішило не сіяти паніку в країні.
Про це в інтерв’ю The Washington Post сказав президент Володимир Зеленський. За його словами, через масову еміграцію напередодні повномасштабної війни країна втратила б податкові надходження та не змогла б протистояти агресії армії РФ. 
   Що відповів Володимир Зеленський?
Президент України Зеленський висловив переконання, що в разі, якщо б українці були попереджені про вторгнення завчасно, то Росія змогла б взяти Київ за 3 дні, як і планували в Кремлі. Рішення залишити людей у країні, де вони могли би боротися, щоб захистити свої домівки, було ключем до відбиття будь-якого вторгнення, сказав президент. (С)
  А от я би на місці керманича попередив би народ. Я дебіл?  :shuffle:
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

 Ну й Слава Богу, відлягло в мене. B-)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Чому у нас навати станцію іменем Льва Толстого не можна бо він росіянин, а росіянина Сирського призначити Головкомом можна?
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Чому у нас навати станцію іменем Льва Толстого не можна бо він росіянин, а росіянина Сирського призначити Головкомом можна?
АНЕКДОТ №-322319005
Чей это памятник?
- Толстого.
- А, это тот, который написал ``Муму``?
- Нет, ``Муму`` написал Тургенев.
- Странно, ``Муму`` написал Тургенев, а памятник поставили Толстому.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)
Ale

Чому у нас навати станцію іменем Льва Толстого не можна бо він росіянин, а росіянина Сирського призначити Головкомом можна?
Росіянин це громадянин або житель Росії
Ти стверджуєш що Сирський - громадянин Росії?)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Росіянин це громадянин або житель Росії
Ти стверджуєш що Сирський - громадянин Росії?)
Він по крові росіянин і рідня його в раші отож як він може воювати проти своїх єдинокровних?
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Це все-одно що Гітлер призначив би головнокомандуючим Штірліца.  :gigi:  :facepalm1: 
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон)
 8-) 
Про гріхи відповіси? Чи відьми тобі скажуть що  ти жертва?
Визнай, що ти й дня не вірив, а був служником диявола.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)
Ale

Це все-одно що Гітлер призначив би головнокомандуючим Штірліца.  :gigi:  :facepalm1: 
Напиши в СБУ - вони оцінять)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Про гріхи відповіси? Чи відьми тобі скажуть що  ти жертва?
Визнай, що ти й дня не вірив, а був служником диявола.
ФУП із форуму найзапекліших політичних баталій перетворився на форум взаємних образ. Тут не дискутують на злободенні теми а обливають один одного брудом. Немає чим заперечити то: "сам дурень", "іди за тим кораблем", "забаньте уїбана" тощо.  :gigi:
П.С. Все, біжу на підробіток - на мінімальну пенсію ж то не проживеш...
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)
Ale

ФУП із форуму найзапекліших політичних баталій перетворився на форум взаємних образ. Тут не дискутують на злободенні теми а обливають один одного брудом. Немає чим заперечити то: "сам дурень", "іди за тим кораблем", "забаньте уїбана" тощо.  :gigi:
П.С. Все, біжу на підробіток - на мінімальну пенсію ж то не проживеш...
Знов щось поцупити хочеш? Який же це підробіток?
Чи ти ворожиш на картах таро для односельчан?)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

ФУП із форуму найзапекліших політичних баталій перетворився на форум взаємних образ. Тут не дискутують на злободенні теми а обливають один одного брудом. Немає чим заперечити то: "сам дурень", "іди за тим кораблем", "забаньте уїбана" тощо.  :gigi:
П.С. Все, біжу на підробіток - на мінімальну пенсію ж то не проживеш...
з ворогами під час війни не дискутують.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Президентом України повинен бути віруючий в Бога етнічний українець. Бажано щоб це був освічений чоловік котрий у минулому тіло й душу поклав за нашу свободу. (Як В.М.Чорновіл)
 Кожної неділі та в церковні свята він має в Храмі разом з людьми благати Всевишнього про мир та процвітання:
https://www.google.com/search?q=%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B5+%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%94%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%BD%D0%B0%D0%BC+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83+%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8&oq=%D0%91%D0%BE%D0%B6%D0%B5+%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9&aqs=chrome.2.69i57j0i433i512j0i512l8.10756j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:1ba1dffa,vid:Iki8gKoj-wA,st:0
  П.С. Коли ви останній раз бачили нашого керманича в церкві?  8-)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Президентом України повинен бути віруючий в Бога етнічний українець. Бажано щоб це був освічений чоловік котрий у минулому тіло й душу поклав за нашу свободу. (Як В.М.Чорновіл)
 Кожної неділі та в церковні свята він має в Храмі разом з людьми благати Всевишнього про мир та процвітання:
https://www.google.com/search?q=%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B5+%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%94%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%BD%D0%B0%D0%BC+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83+%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8&oq=%D0%91%D0%BE%D0%B6%D0%B5+%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9&aqs=chrome.2.69i57j0i433i512j0i512l8.10756j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:1ba1dffa,vid:Iki8gKoj-wA,st:0
  П.С. Коли ви останній раз бачили нашого керманича в церкві?  8-)
Нахуя цього гандона з бану випустили
Ну вибішує ж
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

  Амбітний чоловік, котрий захоче у нас стати Президентом повинен бути хитрим пристосуванцем, демагогом. Честь, совість, порядність а тим більше розум тут шкідливі. Основна умова: ти повинен стати потрібним зацікавленим впливовим, грошовитим особам. (мафії)
  Колишній партфункціонер Л.М.Кравчук не був поряднішим та розумнішим за багатолітнього політв»ягня В.М.Чорновола але… Але в його розкрутку (піар) були вкладені величезні капітали. (Російські в тому ж числі.)
  Та ж історія й із Л.Д.Кучмою.
  Ставленик Кучми - Ющенко В.А. переміг тому, що так було задумано. Ним крутили як циган сонцем. Жодних обіцяних реформ він не провів й пішов з 5% рейтингом з кличкою «нікчема».
  В.Ф.Янукович. Ну це взагалі пісня. Двічі несудимий імпозантний мужчина але з мізерним інтелектом. Тут теж перемогли вкладені в піар гроші. (В основному «хуйловські».
  Порошенко. Синок корупціонера, Самозакоханий барига із гарно підвішеним язиком. Тут теж гроші мафії.
  Зеленський В.О. ("Стадіон так стадіон") Смазливе личико, почуття гумору, язик підвішений в обіцянках і… гроші в основному Коломойського.
  П.С. Тут зараз декотрі закидають мене какашками – антік, ти ж нитік, скиглій, невдаха, сракомий, дурник, письменник котрого ніхто не читає тощо. Та не потрібно у нас на посаді Президента бути порядним (тим хто виконує обіцяне) та розумним – все що тра тобі напишуть а ти лише прочитаєш із папірця чи то телесуфлера.  ;)
  Стань потрібним певним грошовитим політичним колам і ти в дамках.  :-)o
  Але танцювати під чужу дудку?  Нах воно мені тра...  :rotate:
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Президентом України повинен бути віруючий в Бога етнічний українець.
Ага, ще обов'язково щоб сидів.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Президентом України повинен бути віруючий в Бога етнічний українець.
Віра в міфи - не є ознакою адекватності.
Етнічність не визначає свідомості.
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)
Ale

Ага, ще обов'язково щоб сидів.
Причому сидів і в дурці і на нарах - але антік не хоче а інших таких я не знаю)
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

Ага, ще обов'язково щоб сидів.
  Дик, це обовязкова усмова. Ленін (Бланк) сидів, Сталін (Джугашвілі теж. І багато- багато "революціонерів" сиділо.  B-)
  А потім Бланк отримав німецькі гроші, створив банду (партію) й силою захопив владу. Залив кров"ю імперію, створив Гулаг і т. д. і т п.  :facepalm1:
  Розум - ніщо, піар - все!
  Та не був він генієм - сволотою, сатанистом він був. Зараз в персональному зіккураті спочиває. І сам хуйло всіляко присікає голоси за поховання сина сатани.
  А спробуй-но в раші вийти на площу з плакатом: "Чтоб не била в голову моча - похороните Ильича!"  :gigi:
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

П.С. Коли ви останній раз бачили нашого керманича в церкві?
ми його і в синагозі не бачили
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

ми його і в синагозі не бачили
Чомусь пригадалося в тему:
- Віктор Андрійович, а Ви до церкви ходите?
- За мене монахи моляться.
 :gigi:
   
Re: А от я не хочу стати Президентом!  B-)

- За мене монахи моляться.
а за цього - рабини
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія