Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

40% российских мужчин не доживут до пенсии

А мне кажется, какие - то реально серьезные проблемы с деньгами

нам тут товарищ рожко, оно же дромна, ответственно заявил, что все заебись, просто кремль хочет еще улучшить уже улучшенную ситуацию
так что ты, Турчиноф, не писти
   
Дідус вже шпарить ольгінські методички навіть без картинок і адаптації. Молодець. Навіть неиприховує нового курсу, який поставив пукін для своє дресированої ляльки.

Я дав цитату з сайту Сьогодні ще за 13 Травня 2017

Страшна демографія: чому 40% українців не доживають до 60-ти
13 Травня 2017, 07:28 Переглядiв: 17292

Так що ти в калюжу перднув.   :fool:
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

нам тут товарищ рожко, оно же дромна, ответственно заявил, что все заебись, просто кремль хочет еще улучшить уже улучшенную ситуацию
так что ты, Турчиноф, не писти

Так у них покрашувачи еще те. Наши и рядом не стояли  :weep:
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я дав цитату з сайту Сьогодні ще за 13 Травня 2017

Страшна демографія: чому 40% українців не доживають до 60-ти
13 Травня 2017, 07:28 Переглядiв: 17292

Так що ти в калюжу перднув.   :fool:

Дидусь, при чем тут наши? Не будь похож на Сабееву. Та тоже ... чуть что про великую россиюшку пистанут - А в Украине ваще пистетс!
Зато сравнивают себя с США как минимум в величии
   
Дидусь, при чем тут наши? Не будь похож на Сабееву. Та тоже ... чуть что про великую россиюшку пистанут - А в Украине ваще пистетс!
Зато сравнивают себя с США как минимум в величии

Я завжди, коли розказують, що у сусіда корова здохла,
дивлюсь як там справи у нашої корови.
Часто виявляється, що наша здохла вже давно.  :pooh_lol:

І взагалі у нас тут є велике підприємство, більше 10 тисяч.
Постійно вивішують некрологи, так більшість до пенсіїї не доживає.

Навіть можу сказати, що критичний вік - 58 років.

Практика - критерій істини.


Останнє редагування: 22 червня 2018 00:54:00 від DiDUS
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Абстрагуємось від Рашки - яким чином пропонується збільшувати рівень пенсій при солідарній системі з нинішнім співвідношенням старших людей і працюючих? Є три декілька варіантів:
1. Підняти пенсійний вік, таким чином, пенсіонерів стає менше, і кожному виходить більше.
2. Збільшувати податкові поступлення - піднімати податки, котрі йдуть в пенсійний фонд з працюючих.
3. Збільшити дотації у ПФ з бюджету, забравши ці кошти з інших статтей витрат (оборона, медичина, освіта, інфраструктура, і т. д.)
4. Розстріляти частину пенсіонерів - ефект аналогічний до першого пункта.

Як на мене, збільшення пенсійного віку найліпший варіант. Але! При цьому потрібно урівняти пенсійний вік для жінок і для чоловіків - об'єктивні причини для ранішого виходу на пенсію жінок відсутні, а також мінімізувати кількість інших категорій, що виходять на пенсію раніше, залишити лише шкідливі або небезпечні для життя і здоров'я спеціальності.

Крім того, давайте дивитись правді у вічі - нинішнє покоління 30-річних буде жити довше, ніж нинішні 60-річні. Це видно навіть по тому, як в середньому зараз 30-річні виглядають. і порівняти, як виглядали 30-річні за совка.

Так що проблема насправді висосана з пальця, і я от абсолютно не проти. щоб для мого покоління був вищий пенсійний вік. Заодно і стажу добрати можна буде.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Абстрагуємось від Рашки - яким чином пропонується збільшувати рівень пенсій при солідарній системі з нинішнім співвідношенням старших людей і працюючих? Є три декілька варіантів:
1. Підняти пенсійний вік, таким чином, пенсіонерів стає менше, і кожному виходить більше.
2. Збільшувати податкові поступлення - піднімати податки, котрі йдуть в пенсійний фонд з працюючих.
3. Збільшити дотації у ПФ з бюджету, забравши ці кошти з інших статтей витрат (оборона, медичина, освіта, інфраструктура, і т. д.)
4. Розстріляти частину пенсіонерів - ефект аналогічний до першого пункта.

Як на мене, збільшення пенсійного віку найліпший варіант. Але! При цьому потрібно урівняти пенсійний вік для жінок і для чоловіків - об'єктивні причини для ранішого виходу на пенсію жінок відсутні, а також мінімізувати кількість інших категорій, що виходять на пенсію раніше, залишити лише шкідливі або небезпечні для життя і здоров'я спеціальності.

Крім того, давайте дивитись правді у вічі - нинішнє покоління 30-річних буде жити довше, ніж нинішні 60-річні. Це видно навіть по тому, як в середньому зараз 30-річні виглядають. і порівняти, як виглядали 30-річні за совка.

Так що проблема насправді висосана з пальця, і я от абсолютно не проти. щоб для мого покоління був вищий пенсійний вік. Заодно і стажу добрати можна буде.

А чего это "абстрагуэмость вид рашки"? Именно про нее и говорим. А как по мне вариант 3 самый верный. Бюджет, что такое бюджет? Не деньги ли это тех же пенсов? Если мы говорим про нефть/газ, то недра принадлежат народу - тем же пенсам. Так какого йуха они так "сбалансировали" бюджет типа не надо путать недра и пенсии. Недра - наши, пенсии - ваши! Такой большой салупой Куйло провело по губам российскому народу, впрочем как всегда.
   
Запомните этот твит (с). Поднимите тему, когда в Украине так же поднимут пенсионный возраст, чтоб быть ближе к ЕС  :weep:  :lol:
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я дав цитату з сайту Сьогодні ще за 13 Травня 2017

Страшна демографія: чому 40% українців не доживають до 60-ти
13 Травня 2017, 07:28 Переглядiв: 17292

Так що ти в калюжу перднув.   :fool:

значить в нас кацапів десь під 40 %, шо тут ніпанятна?
коли волають що нас стало менше з 52 мільйонів до 35, я кажу, що то відбувся ісход кацапів на історичну батьківщину.
він і зараз продовжується.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии
HH

Отсутствие медицины убивает, об этом почему-то не пишут. Недбале ставлення. Когда пенсия 1600, а медицина стоит сотни тысяч, да еще и все равно киданут и не вылечат, только выкачав бабло и пустив всех родственников по миру, при этом полная безнаказанность врачей - ни один не сидит и относятся к пациенту как к скотине, здорово не подбаешь. Из статьи выходит, как-будто украинцы так себя ненавидят, что врачи за ними бегают и пытаются засандалить укол в одно место, а они уворачиваются.
На Расії соціальна пенсія, згідно нової пенсійної реформи взагалі після 70 років призначається, B-)  ви ж на неї натякали?
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Запомните этот твит (с). Поднимите тему, когда в Украине так же поднимут пенсионный возраст, чтоб быть ближе к ЕС

Его уже подняли завуалированно. Ибо для необходимого страхового стажа уже сегодня нужно работать до 63-65лет :))))
http://www.kriza.com.ua/kakoj-pensionnyj-vozrast-v-ukraine-dlya-zhenshhin-i-muzhchin/
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

я кажу, що то відбувся ісход кацапів на історичну батьківщину.
він і зараз продовжується.

Старі на кладовише. молодь - в Польшу.
Демографія буде тільки погіршуватися. бо народжувати практично нема кому
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

А да... еще Россия это не Украина. Огород в России не кормит, огород у них дает только зелень на лето, ну может еще немного картохи, ну и клубнички поклевать.
Поэтому за что им жить - х.з.

Та ладно тебе.Я как то видел в деревне в кировской области (Вятка) в конце августа кусты с крупными помидорами похожими на Микадо, правда все одинакового зеленого цвета.Я спросил зачем они их сажают, если и так понятно что они не вызреют из за недостатка солнца.На что получил ответ,что после этого они их засовывают в валенки и кладут в теплое место, где они дозревают.Так что шах и мат русофобы  :laugh:
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

У нас краще.


А що краще? Те що 40%  українців не доживають до пенсії?

В минулому році фактичний пенс. вік підняли до 65.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

А чего это "абстрагуэмость вид рашки"? Именно про нее и говорим. А как по мне вариант 3 самый верный. Бюджет, что такое бюджет? Не деньги ли это тех же пенсов? Если мы говорим про нефть/газ, то недра принадлежат народу - тем же пенсам. Так какого йуха они так "сбалансировали" бюджет типа не надо путать недра и пенсии. Недра - наши, пенсии - ваши! Такой большой салупой Куйло провело по губам российскому народу, впрочем как всегда.

А в Украине не так? Недра наши, пенсии - ваши. Если доживете.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я дав цитату з сайту Сьогодні ще за 13 Травня 2017

Страшна демографія: чому 40% українців не доживають до 60-ти
13 Травня 2017, 07:28 Переглядiв: 17292

Так що ти в калюжу перднув.   :fool:

сьогодня - ахметівська гезетка, нє?
боротьба з алєгархами, нє?

 :lol:

   
Страшна демографія: чому 40% українців не доживають до 60-ти


Слухай, DiDUS, а не простіше тобі написати: "Я русский!"
І все зрозуміло!
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

не успокаивай себя. После 55 ти это не работник, а тупак.

А сколько тебе? Только без брехни.
   
Та ладно тебе.Я как то видел в деревне в кировской области (Вятка) в конце августа кусты с крупными помидорами похожими на Микадо, правда все одинакового зеленого цвета.Я спросил зачем они их сажают, если и так понятно что они не вызреют из за недостатка солнца.На что получил ответ,что после этого они их засовывают в валенки и кладут в теплое место, где они дозревают.Так что шах и мат русофобы  :laugh:

заметь как ты пишешь - "как-то видел помидоры"..... т.е. еду - еду и вдруг - ипааааать! Помидоры!!!!  :laugh:  Это уже само по себе - чудо!
   
А що краще? Те що 40%  українців не доживають до пенсії?

В минулому році фактичний пенс. вік підняли до 65.

ну поживи в каком -нить Чебракуле годик и поймешь в чем краще
   
А в Украине не так? Недра наши, пенсии - ваши. Если доживете.

у нас вроде тоже как ПФ дотационный. Сбалансируем?
   
А сколько тебе? Только без брехни.

45
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Покажи сиськи Серенька  :weep:

Ага, щас  :K

   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Как работодатель скажу, после 50- ти сотрудник начинает хорошо так тупить, после 55 мужик умственно колоссально деградирует.
:facepalm1: Може в них розвивається якась хвороба. Ніфіга це не не біологічний процес, бо дехто і до 70 нормально думає
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Как работодатель скажу, после 50- ти сотрудник начинает хорошо так тупить, после 55 мужик умственно колоссально деградирует. Именно поэтому пенсионный возраст я считаю 55 и никак по другому. Это биологический процесс. Я обычно сотрудников после 55 прошу на выход.
Что делает украинский старик - уходит в огороды, на рыбалку, за грибами. На то и живет до пенсии у нас она теперь с 60.

Что делать российскому дедку с 55 до 65 без бабла.... даже тяжело представить - 8 месяцев ждать сход снега и жрать ягель, бухать бояру


Цитувати
Сегодня наибольшую угрозу я вижу в том, что очень активно ведут себя представители восточноевропейских университетов и колледжей. Они активно приглашают нашу молодежь учиться, порой даже бесплатно. Это побуждает молодежь туда ехать, а возвратятся, скорее всего, немногие.

скоро придется бизнес закрывать. ни пенсов, ни молодых :)
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Цитувати
Сколько нужно рожать, чтобы поколение родителей заместилось поколением детей?

- В среднем при современном уровне детской и подростковой смертности нужно, чтобы каждая женщина за свою жизнь родила 2,15 ребенка. Ни в одной стране Европы этот коэффициент не превышает 2. В Украине сейчас этот показатель примерно равен 1,5. При благоприятном развитии событий можно рассчитывать на его повышение до 1,65-1,75. Но рассчитывать на восстановление численности населения в 52 млн не стоит (для этого каждая украинка должна рожать не менее 2,3-2,4 детей).

прогноз понятен?
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я обычно сотрудников после 55 прошу на выход.
газда нафі стайл, балуваний.
мабуть твоя робота не потребує високої кваліфікації, скоріш за все в основному говноменеджери з продажів.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я обычно сотрудников после 55 прошу на выход.
Скоро будеш як в Польщі бігати за ними, а не гнати
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Скоро будеш як в Польщі бігати за ними, а не гнати
Буде сам вйопувати, зато ніхто не тупитеме. B-)
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Как работодатель скажу, после 50- ти сотрудник начинает хорошо так тупить, после 55 мужик умственно колоссально деградирует. Именно поэтому пенсионный возраст я считаю 55 и никак по другому. Это биологический процесс. Я обычно сотрудников после 55 прошу на выход.


да то ты себе видать одних кацов в контору берешь, нацбол хренов  :laugh:

это кацы после 50-ти - в гафффно.
европейцы и в 60 умнее, чем кацы в 30
 B-)
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

сразу видно кто за 55 перевалил, сорри чуваки))) сам таким буду, лет 10 осталось
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

сразу видно кто за 55 перевалил, сорри чуваки))) сам таким буду, лет 10 осталось

Турч, ти не прав.
Ні, трохи не так. Як що ти кажеш про бидло, то 100%.
А от як що, про освічених і досвідчених технарів, творчих людей, тощо, то помиляєшся.
Наприклад Георгиу. Я думаю йому вже 80, а він фори молодим дасть.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я обычно сотрудников после 55 прошу на выход.

Гандон конченый, ты сколько народа оставил без пенсии?
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Турч, ти не прав.
Ні, трохи не так. Як що ти кажеш про бидло, то 100%.
А от як що, про освічених і досвідчених технарів, творчих людей, тощо, то помиляєшся.
Наприклад Георгиу. Я думаю йому вже 80, а він фори молодим дасть.

ЮАР, ну я же вижу по сотрудникам. Я не говорю что тупыми станут, но начинают резко тупить.... во многих вопросах несомненно шарят, но буксуют не по детски. Многое повторяют одно и то же, становятся занудами, долго рассказывают какие - то банальные вещи, требуют к себе особого внимания, сами чувствуют что молодежь их "давит" ибо технологически совсем другие и умнее, из- за этого истерят, стараются показать свою важность которая вообще выглядит нелепо и тем самым провоцируют конфликты.

Я не знаю Георгиу и ты не знаешь. На ФУПе все умные - максимально. В работе где нет времени на принятие решение - не факт. Я не работал с Георгиу, ничего не могу сказать. Я знаю точно что 55 серьезныф такой порог у мужика, климакс чтоли
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Скільки знаю нормальних спеців, поверх пенсіїї іпашили, поки здоров'я хватало.
Кваліфікований спеціаліст, він не зайнятий важкою фізичною працею, також робота у нього більш відповідальна, ніж пов'язана зі стресами.
Тому навіть на пенсіїї він може працювати досить продуктивно, якщо здоров'я дозволяє.
Також завдяки своїм знанням і досвіду такий спеціаліст може точно оцінити скільки часу і зусиль робота може зайняти.
Просто Турчинов не любить таких людей, йому не потрібна якість, йому важливо дешево на мать його вйоб здати роботу.
Тому йому підходять дешеві юнці готові за дурняк пахати цілодобово.
Вопщем газа нафі стайл.
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Скільки знаю нормальних спеців, поверх пенсіїї іпашили, поки здоров'я хватало.
Кваліфікований спеціаліст, він не зайнятий важкою фізичною працею, також робота у нього більш відповідальна, ніж пов'язана зі стресами.
Тому навіть на пенсіїї він може працювати досить продуктивно, якщо здоров'я дозволяє.
Також завдяки своїм знанням і досвіду такий спеціаліст може точно оцінити скільки часу і зусиль робота може зайняти.
Просто Турчинов не любить таких людей, йому не потрібна якість, йому важливо дешево на мать його вйоб здати роботу.
Тому йому підходять дешеві юнці готові за дурняк пахати цілодобово.
Вопщем газа нафі стайл.

Ок
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

кільки знаю нормальних спеців, поверх пенсіїї іпашили, поки здоров'я хватало.

Справа не в іпошенні. Справа в тому. що більшість чоловіків дійсно не доживає навіть до 60 років
   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

Я знаю точно что 55 серьезныф такой порог у мужика, климакс чтоли

Колись я працював у проектному інституті.
Там були такі хлопці - ГІПи (головний інженер проекту).
Вони були усі за 50, це були вовки, які все знали, мали величезний досвід, бо все попереднє життя працювали саме в цій галузі, і жоден молодий хлоп не зміг би їх замінити.

   
Re: 40% российских мужчин не доживут до пенсии

У нас є, і була така установа - Дніпроенерго.
Я роблю в IТ, і знаю про що кажу.
Так ось, сісадмінами і взагалі інженерами пов'язаними з керуванням мережами, брали лише чоловіків, яким за 45, і досвід роботи в галузі, від DOS s до Нетскейпа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія