Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

В твоїх очах? Хе-хе...
Твої очі отримають вагу тільки після
двох тижнів на передку.
Коли дворняги рівняють себе з солдатами,
то дуже смішно.
Гео собі заслужив говорити більше, ніж інші.

1. Я не настільки льохкава павідєнія, шоп па сопствєннаму желанію скіке там (на пєрєдкє) балтацца. А якщо серйозно то як тількимене призвуть, так зразу ж, оскільки я навіть під 7-му хвилю не підпадаю. Але я згодна пітти на фронт добровольцем, як тільки знатиму, що ти там вже одтарабанив щонайменше півроку відповідно до чинного законодавства.

2. А зважаючи на ті його слова, що тут вже в гілочці принесли, та вся срань нівелює всі його заслуги, якими б вони не були. Його АТОшність не дає йому права таке говорити. Маєш таку думку - тобі ніхто не заборонить її мати, але протестуй проти ього ногами, а не дрислятиною по форуму. Накрайняк, у лічькі з*ясовуй відносини, якщо це для тебе так принципово, але треба бути коректним. Служба в АТО на це індульгенції не давала.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Он прав
ФУП надо почистить от таких как ты


оце така порохоботська суть: зачистити всіх для теплої вани Петру.
А я, юльок, навпаки, ходив на СУП запрошував повернутись сюди, для спільної боротьби, так би мовити
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Його АТОшність не дає йому права таке говорити.

Дає.
Посидиш в окопі - зрозумієш.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

твій? ніразу. Мабуть він у тебе малий.
пані, ви так чюдово вмієте сратись, але це поза межею прілічій. ви ж прілічна жіночка.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Судя по его последним высерам он ипанулся наглухо :weep:  :facepalm1:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027271.120
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

оце така порохоботська суть: зачистити всіх для теплої вани Петру.
А я, юльок, навпаки, ходив на СУП запрошував повернутись сюди, для спільної боротьби, так би мовити



   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Дає.
Посидиш в окопі - зрозумієш.

А ты типа разницу знаешь? :facepalm1:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

"ТОваріщЪ Альона Юр'євна...а ну-ка сказани мені щось таке...звіздані с барского плєча "про Стандарти БіБіСі" на цій сєпарській помийці, яку ти тут розвела?"
і ви таку порядну та патріотичну людину хочете мучити дописами на сепарській помийниці?  :S


Каждый раз один и тот же сценарий.  :facepalm1: Тут полно атошников,но никто не ведет себя так вызывающе и свысока.Он один всегда прав и самый умный,а кто не согласен,тот сепар и враг
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

пані, ви так чюдово вмієте сратись, але це поза межею прілічій. ви ж прілічна жіночка.

Та ну, пані, де я і де прілічія? То ви мене з кимось переплутали.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Судя по его последним высерам он ипанулся наглухо :weep:  :facepalm1:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027271.120

О, пасіб, шо приніс. Ти диви як я вгадала його політичну орієнтацію... ніажидала...
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

"ТОваріщЪ Альона Юр'євна...а ну-ка сказани мені щось таке...звіздані с барского плєча "про Стандарти БіБіСі" на цій сєпарській помийці, яку ти тут розвела?"
і ви таку порядну та патріотичну людину хочете мучити дописами на сепарській помийниці?  :S
да лачше бы тебя на пожизненное, чем Гео,
Хоть форум приятнее будет читать.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Я проти бану назавжди. Можна було пів року дати , якщо вже так допекло. І взагалі ми тут під час баталій що , один одному троянди повинні дарувати? Навпаки срач має бути жорсткий і безпощадний, щоб аж пір'я летіло. І з Олени юрївни теж.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Каждый раз один и тот же сценарий.  :facepalm1: Тут полно атошников,но никто не ведет себя так вызывающе и свысока.Он один всегда прав и самый умный,а кто не согласен,тот сепар и враг
вот кому-кому, а тебе лучше помолчать.
Ты же настоящий провокатор.
Хоть и позиционируешь себя как - против всех, но очень четко стараешься подлить масла в огонь во всех дискуссиях.
Шо, фсб хорошо платить стало, что с форума не вылазишь?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

последнее время GEO заходил на фуп только тогда, когда выпивал.

я за разбан GEO,
что бы и как он не писал, здесь очень мало таких же порядочных людей, как он.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Навпаки срач має бути жорсткий і безпощадний, щоб аж пір'я летіло.
Якщо тобі цього не вистачає, іди на базар.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Коровка, за Гео забодаю.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Я проти бану назавжди. Можна було пів року дати
+1
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

да лачше бы тебя на пожизненное, чем Гео,
Хоть форум приятнее будет читать.

а він теж бруд на голову власника ресурса виливає?
Чи це у вас уйобків таке розуміння хороших манер?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Каждый раз один и тот же сценарий.  :facepalm1: Тут полно атошников,но никто не ведет себя так вызывающе и свысока.Он один всегда прав и самый умный,а кто не согласен,тот сепар и враг


при цьому він активно чмирить на СУПі слабаків і двурушників, які пишуть на ФУПі в той час, коли він цього не робить
але при тому все читає від корки до корки і періодично в запарі прибігає сюди висловити свою цінну думку, тут же починає плюватись, розказувати, як йому тут усе огидне і з гордо піднятою головою ретирується на СУП, ділитись із однодумцями враженнями про огидну сепарську помойку
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Я проти бану назавжди. Можна було пів року дати , якщо вже так допекло. І взагалі ми тут під час баталій що , один одному троянди повинні дарувати? Навпаки срач має бути жорсткий і безпощадний, щоб аж пір'я летіло. І з Олени юрївни теж.

Согласна.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

последнее время GEO заходил на фуп только тогда, когда выпивал.

я за разбан GEO,
что бы и как он не писал, здесь очень мало таких же порядочных людей, как он.

тут шо богодєльня для тих кому в жізні не повезло чи як?
Чому проста людина, яка хоче просто поспілкуватися та обговорити конкретні питання, повинна копирсатися в слонячих купах лайна, які відкладють зграї поранених на політичних колчаковскіх фронтах.
Я розумію, що інтернет розширив кордони психіатричних лікарень та ЛТП, але ж всьому повинна бути межа
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

А що тримає поціновувачів зареєструватися на СУПі?
Чи бажання отруїти життя іншим перемагає тягу к прєкрасному?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

вот кому-кому, а тебе лучше помолчать.
Ты же настоящий провокатор.
Хоть и позиционируешь себя как - против всех, но очень четко стараешься подлить масла в огонь во всех дискуссиях.
Шо, фсб хорошо платить стало, что с форума не вылазишь?

Ну сколько можно молоть эту херню про ФСБ и прочую дичь?  :facepalm1: Человек заходит на форум и тут же начинает оскорблять всех подряд,называя сепарами и дебилами,форум помойкой,хозяев русурса продажными итд.Какой реакции он ждет?Да и ты как считаешь:какой она должна быть?Ну смешно же.Пусть он будет трижды участником АТО и порядочным человеком,но это не дает права срать всем на голову причем безнаказанно.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

а він теж бруд на голову власника ресурса виливає?
Чи це у вас уйобків таке розуміння хороших манер?
тваринка, это где и когда он бруд на голову власника виливав?
Сегодня!? Не видел что-то.
Обращение да - было, но ни как не бруд.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Олдбой, трусливое бесполое сцущество, как всегда красивенько так по шакалячьи передёрнул. Тьфу ...
Бан Гео дали скорее всего из-за грепанного Дидуся...

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Коровка, за Гео забодаю.

 :kiss3:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

тваринка, это где и когда он бруд на голову власника виливав?
Сегодня!? Не видел что-то.
Обращение да - было, но ни как не бруд.

так ти ж там теж був в тій темі.
Чи у вас у всіх очі позаливало?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
smx

Гео же уже вроде улетал в ніколи после вылета сладкой парочки и возвращения АЮ
что сегодня уже опять умудрился в ніколи ?  :gigi:  ;o  :facepalm:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ну сколько можно молоть эту херню про ФСБ и прочую дичь?  :facepalm1: Человек заходит на форум и тут же начинает оскорблять всех подряд,называя сепарами и дебилами,форум помойкой,хозяев русурса продажными итд.Какой реакции он ждет?Да и ты как считаешь:какой она должна быть?Ну смешно же.Пусть он будет трижды участником АТО и порядочным человеком,но это не дает права срать всем на голову причем безнаказанно.
не отмазывайся, не выйдет.
Всем известно то, что вор громче всех кричит - держи вора.
А то, что Гео сегодня сказал, так это все ожидаемо.
А про оскорбление лучше молчи.
Тут почти у каждого в посту оскорбления присутствуют.
Вот пост от дописувача, к примеру.
 - а він теж бруд на голову власника ресурса виливає?
Чи це у вас уйобків таке розуміння хороших манер? -
Ну да, называть уебками - это так культурно.
И замечу, за это его не запенят  :smile3:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

тут шо богодєльня для тих кому в жізні не повезло чи як?
Чому проста людина, яка хоче просто поспілкуватися та обговорити конкретні питання, повинна копирсатися в слонячих купах лайна, які відкладють зграї поранених на політичних колчаковскіх фронтах.
Я розумію, що інтернет розширив кордони психіатричних лікарень та ЛТП, але ж всьому повинна бути межа
На каких-каких фронтах? На политических колчаковскіх? Уточните плиз - это счас про Гео было?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Олдбой, трусливое бесполое сцущество, как всегда красивенько так по шакалячьи передёрнул. Тьфу ...



тебе якщо цікавлять мої статеві ознаки, я тобі дуже легко можу їх продемонструвати
скидки на твою юродивість робити не буду
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

так ти ж там теж був в тій темі.
Чи у вас у всіх очі позаливало?
Ну был и шо.
Обращение видел, а не помои на голову.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

На каких-каких фронтах? На политических колчаковскіх? Уточните плиз - это счас про Гео было?

чорним по білому не можете читати, чи мова складно дається.
То я можу кольоровим текстом по-русски.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

забаньте меня вместо гео
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Ну был и шо.
Обращение видел, а не помои на голову.

це ти так теж обращаєшься до людей, до яких в гості прийшов?

ТОваріщЪ Альона Юр'євна...а ну-ка сказани мені щось таке...звіздані с барского плєча "про Стандарти БіБіСі" на цій сєпарській помийці, яку ти тут розвела?

То може ти кацап?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

чорним по білому не можете читати, чи мова складно дається.
То я можу кольоровим текстом по-русски.
Дякую,  все зрозуміла. Тоді з чистим сумлінням жму  :dopovid:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

тебе якщо цікавлять мої статеві ознаки, я тобі дуже легко можу їх продемонструвати
скидки на твою юродивість робити не буду
Відповзи, бо коли та якщо , ти мене ....реально зацікавиш...))) то тоді ти громадянине дуже сильно
можеш почати  шкодувати.. :kez_04: .. але нажаль вже було запізно.

П.С. я мав на увазі не реальні якісь твої ознакі, хоч в гендерні- я суто ментально, на кшталт ,що саме ти з себе уявляєш...ну принаймі віртуально.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

А ведь когда 9 лет назад Притула отсюда выпиливала йульков, те визжали и брыкались.
Как щас помню...

Но именно БЮТ отличается масштабностью и цинизмом, который превращает саму идею комментариев в фарс и мусорку. По этим комментариям уже давно нельзя судить – хорошая статья или плохая, правильно ли сделал лидер такой-то, заявив о том-то...

Ниже я приведу несколько примеров штабной работы БЮТ. И все это – маленькая капелька в мутном океане комментаторов от Тимошенко.

Именно от Тимошенко. Потому что именно ее окружение допускает такие черные игры со всеми читателями украинского Интернета. Игры, искажающие реальность, зомбирующие мозги, одурманивающие. Они пишут из всех регионов страны, создавая сомнительную массовую поддержку своему лидеру.

И этому надо положить конец.

Пока мы не можем технически вывести штабных комментаторов на чистую воду. И, пожалуй, всегда будут проблемы с тем, чтобы перекрыть для таких людей доступ для писательства пасквилей и панегириков.

Единственно, что я могу сделать – говорить об этом постоянно. Усложнять задачу для безумных исполнителей горе-технологов от БЮТ.

Я ОБЪЯВЛЯЮ ВАМ ВОЙНУ.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

забаньте меня вместо гео

неистово плюсую!!! X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія