Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи стане Дубілєт Прем'єром?

Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

 Які б фінансові інтереси б не мав Дубілєт,але людина,яка зробила в свій час самий продвинутий банк у Європі, по послугам та рівню безпеки- бо банки Європи були унилим г...вном- все ж таки класний менеджер. Стандарти "Привата" тільки но зараз копіюють у банках навіть самих розвинутих країн Європи. Стандарти Привата не зламала навіть націоналізація. Я розумію навіть Коломойського,який каже,що :  Нафтовий бізнес це таке...сьогодні є,завтра нема... віджав і годі. А "Приват" це як дитина,це моє творіння. -Ну щось таке... подивиться його інтерв'ю Соні Кошкіної,там сказано точно. Але це "творіння" Дубілета.

Якщо прийде Дубілет,то він зможе бути ефективним Прем'єром. АЛЕ...але... Навіть ЗЕлі нашоптує Єрмак,що Дубілет його з'їсть. А разом з Розумковим,рейтинг якого вище зараз за прихильники певної політсили, вони його перетворять у декоративну мавпу. Вважаю,що й Аваков до цієї трійки під'єднається. Це буде щось на кшталт перевороту. Конституційного,звісно,бо у нас Парламентсько-президентська республіка. Хто залишиться у прихильники певної політсили? Рябошапко? Воно перебіжить-впевнений. Або не буде дуже заважати. СБУ? Не впевнен.

 Тепер питання: на кого зможе опиратися Зе? Ні на кого. Доходять плітки,що Розумков вже двічі послав прихильники певної політсили на хутор ловити метеликів. Сам я,звісно,"не местний" особисто не чув, но злі язики писали.
И ось головне: А що тоді це буде? Що це нам принесе? Може стабільність.а може ще гірший жах. Бо що там у Бені на думках-знає лише Беня.

 Тому,вважаю,що ЗЕ буде  цьому протидіяти,але що в ЗЕлі на думках-не знає ніхто,бо у довбня їх нема. B-)

Останнє редагування: 4 лютого 2020 20:47:52 від Wolter
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

заиппали Премьеров менять..
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

як гончаруком хтось керує, той і дубілетом буде керувати
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Не стане.
Алезки вже зярядили лайномети...
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Навіть ЗЕлі нашоптує Єрмак,що Дубілет його з'їсть. А разом з Розумковим,рейтинг якого вище зараз за прихильники певної політсили, вони його перетворять у декоративну мавпу
А я давно кажу про тотальну додонізацію Зє, як єдиний вихід. Так і буде. Вся ссуть в тому, хто опиниться в реґентах.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

як гончаруком хтось керує, той і дубілетом буде керувати
============================
Їм буде керувати лише Коломойський. А що хоче Коломойський? Хто знає?
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Його називають тіньовим Прем'єром...
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Які б фінансові інтереси б не мав Дубілєт,але людина,яка зробила в свій час самий продвинутий банк у Європі, по послугам та рівню безпеки- бо банки Європи були унилим г...вном- все ж таки класний менеджер. Стандарти "Привата" тільки но зараз копіюють у банках навіть самих розвинутих країн Європи. Стандарти Привата не зламала навіть націоналізація. Я розумію навіть Коломойського,який каже,що :  Нафтовий бізнес це таке...сьогодні є,завтра нема... віджав і годі. А "Приват" це як дитина,це моє творіння. -Ну щось таке... подивиться його інтерв'ю Соня Кошкіної,там сказано точно. Але це "творіння" Дубілета.

Якщо прийде Дубілет,то він зможе бути ефективним Прем'єром. АЛЕ...але... Навіть ЗЕлі нашоптує Єрмак,що Дубілет його з'їсть. А разом з Розумковим,рейтинг якого вище зараз за прихильники певної політсили, вони його перетворять у декоративну мавпу. Вважаю,що й Аваков до цієї трійки під'єднається. Це буде щось на кшталт перевороту. Конституційного,звісно,бо у нас Парламентсько-президентська республіка. Хто залишиться у прихильники певної політсили? Рябошапко? Воно перебіжить-впевнений. Або не буде дуже заважати. СБУ? Не впевнен.

 Тепер питання: на кого зможе опиратися Зе? Ні на кого. Доходять плітки,що Розумков вже двічі послав прихильники певної політсили на хутор ловити метеликів. Сам я,звісно,"не местний" особисто не чув, но злі язики писали.
И ось головне: А що тоді це буде? Що це нам принесе? Може стабільність.а може ще гірший жах. Бо що там у Бені на думках-знає лише Беня.

 Тому,вважаю,що ЗЕ буде  цьому протидіяти,але що в ЗЕлі на думках-не знає ніхто,бо у довбня їх нема. B-)

Завжди думав, що Приват зробив Тигібко.  А воно ось як...
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

як гончаруком хтось керує, той і дубілетом буде керувати

Ну у второго проблеск мысли виден.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Завжди думав, що Приват зробив Тигібко.  А воно ось як...
Він і іншими банками керував, але Приват не повторив.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Завжди думав, що Приват зробив Тигібко.  А воно ось як...
===========================
Коли був Тігіпко- це було щось незрозуміле,"камсамольский банк". Але він продав свою частку і тоді Приват став змінюватися.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Завжди думав, що Приват зробив Тигібко

ну там БАГАТО людей робили
цей дубілєт про якого каже вольтер керував діджиталізацією
а на чолі банку то взагалі то інший дубілет
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

ну там БАГАТО людей робили
цей дубілєт про якого каже вольтер керував діджиталізацією
а на чолі банку то взагалі то інший дубілет
----------------------------------------
Ну звісно не він один. Але кадри ж набирати теж тре уміти. Це вам не палікмахери. Я кажу про Валерія Дубілета. Але навіть якщо це буде його син Александр,то ми ж усі розуміємо,хто буде приймати рішення.

Останнє редагування: 4 лютого 2020 20:56:48 від Wolter
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?
den

Дубілет до приват24 стосунку прямого не має

Його папа пристроїв на хорошу помалу ( іт директор приваибанку) в 27 років
На той момент п24 вже існувала  в тому чи іншому вигляді 12 років

   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Дубілет до приват24 стосунку прямого не має

Його папа пристроїв на хорошу помалу ( іт директор приваибанку) в 27 років
На той момент п24 вже існувала  в тому чи іншому вигляді 12 років
=============================
Що це змінює? Ну в реалі?
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Але навіть якщо це буде його син Александр,то ми ж усі розуміємо,хто буде приймати рішення.

Не факт.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Не факт.
=============================
Ото він піде проти папи та "дяді Бені"? :D
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

============================
Їм буде керувати лише Коломойський. А що хоче Коломойський? Хто знає?
а гончаруком зараз хтось інший керує? да?
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?
den

=============================
Що це змінює? Ну в реалі?

Змінює те
Що це бренд а не персона з цілями які нам потрібні

До речі
Папа дубілета успішно накосячив в приватні так
Що ми вимушені були скидатись на порятунок банку

   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Волька, ти як  рафінований прибічник гетьмана навіть срати на одному гектарі не маєш права з холопами Бєні.
А ти його в прем*єри.  Здурів ?
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

----------------------------------------
Ну звісно не він один. Але кадри ж набирати теж тре уміти. Це вам не палікмахери. Я кажу про Валерія Дубілета. Але навіть якщо це буде його син Александр,то ми ж усі розуміємо,хто буде приймати рішення.

а дмитро хто?
вова ти шось ЗАМУТИВ
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

а гончаруком зараз хтось інший керує? да?
============================
Ні....там трохи складніше. прихильники певної політсили дуже й дуже жадібний (про це сам Коломойський казав), якщо б Беня йому поставив умови 50 : 50, то хто зна? А тут ще й МВФ, та США слідкують... не все з Приватом так просто.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

ну там БАГАТО людей робили
цей дубілєт про якого каже вольтер керував діджиталізацією
а на чолі банку то взагалі то інший дубілет


У банку керував його папаша, то Волька просто з перепою почув знайоме прізвище і наваяв пост
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

я за

але соросята мають бути покарані

маркарова+смолій сісти так точно
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

а дмитро хто?
вова ти шось ЗАМУТИВ

---------------------------------
Александр папа,хто створив Приват,Дмитро син. Схоже що не сина,а папу хочуть поставити. Але навіть якщо сина,то ми ж усе розуміємо. Думаю,що не поставлять.

Останнє редагування: 4 лютого 2020 21:12:48 від Wolter
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

У банку керував його папаша, то Волька просто з перепою почув знайоме прізвище і наваяв пост

банком керуав олександр
дмитро його син - зараз міністр кабінету
а валерій то батько олександра - не знаю взагалі хто він
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Дубілет.....  :facepalm1:
Чому у  нас у депутатів такі афуєнні фамілії?
То пинзденик, то дубина, то, ібіомать, огризок. Тепер блін дубілєт, іпать його нах :facepalm1:
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

я за

але соросята мають бути покарані

маркарова+смолій сісти так точно

а коломосята?
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

а коломосята?
вони не причетні до піраміди.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?


Папа та син.
Дмитрий Дубилет (Дмитро Олександрович Дубілет)
Бизнесмен


Описание Дмитрий Александрович Дубилет — украинский бизнесмен, один из создателей первого мобайл-онли банка в Украине. Министр Кабинета министров Украины с 29 августа 2019 года. Википедия
Родился: 27 мая 1985 г. (возраст 34 года), Днипро
Супруга: Екатерина Кузьменко
Родители: Александр Валерьевич Дубилет
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

вони не причетні до піраміди.

ну я ж не про піраміду питаю
а про ПОКАРАННЯ
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

а коломосята?
============================
Ви там поразбиратеся середь вашого лайна. :D  X(
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

============================
Ви там поразбиратеся середь вашого лайна. :D  X(

Вот тут с Вольтером соглашусь , монобанк и приват , самые охрененные банки .
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

ВОЛЬКА!

Злые и поганые языки  и так кажуть шо Дубилет очень симпатичен Зеленскому
и в правительстве является серым кардиналом

так шо считай много чего в правительстве и то шо делает правительство это одобрение Дубилета  ;)

так ,что делайТе выводы.

П.С.
Нао ставить реального реформатора СААКАШВИЛИ  B-)
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

Гончарук може цей рік допрацювати, а там вже можна буде вимірювати його ефективність. Наразі крім слабуватого управлінського бекгранду, не має особливих вад. Все таки керівник не має пояснювати підлеглим базові речі, як ото на плівках - а одразу ж заміняти на більш компетентних людей одразу як тільки побачив що хтось у команді не тягне.   В порівнянні ж з тими лузерами що були на цій позиції за 30 років - кращий прем'єр на мою думку взагалі.
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

не стане

беня , як акела, промахнувся ... і віслюк зробив висновки ...

1)  бенені не голосували у ВРУ за закон про скороечення депів ...  Віслюкам помогли голоси  жОПИ
2) на 1+1 вже обшуки СБУ , будуть вилучати ПК на яких монтували плівки прослуховування
   
Re: Чи стане Дубілєт  Прем'єром?

на 1+1 вже обшуки СБУ , будуть вилучати ПК на яких монтували плівки прослуховування

Цирк на дроті

СБУ проводить обшук на телеканалі "1+1"

Головна  5 лютого 2020 17:54
Про це народний депутат від "Слуги народу", який раніше працював на "1+1", Олександр Дубінський, написав у себе в Telegram-каналі, передає Depo.ua.

"Прямо зараз на телеканалі "1+1" за адресою Куренівська, 18 - йде обшук. "Маски-шоу" організовані СБУ", – повідомив Дубінський.

"Я виїжджаю на місце. Пропоную приєднатися колегам-депутатам. І журналістам", – закликав нардеп.

Нагадаємо, у листопаді нардепка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні "пора приглушити свободу слова". :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія