Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

2 гектара украинской земли - как можно получить :S

Лучше у реки купить, я когда-то к Мутину присматривался. Много заброшенных хат - копейки стоят.

Буде дисонанс з місцевим населенням по майновому рівню і по менталітету.
   
Лучше у реки купить, я когда-то к Мутину присматривался. Много заброшенных хат - копейки стоят.
это тоже вариант, но там участки небольшие по 10-20 соток, а нужны гектары
   
"Лиса и виноград" (с)?
От в мене ситуація навпаки - сусідка явно не проти, але в неї чоловік майже постйно вдома сидить, це сцуко ризик шо ну нах.
Я вмикаю дурня, шо типа не розумію, навіщо мені чути про розмір її грудей.
это банальная ситуация, дома встречаться вообще не вариант - нужно какое-то нейтральное место - от машины и отеля до съемной хаты. Пусть муж сидит дома, а соседка пошла по делам, за покупками  ...
   
это тоже вариант, но там участки небольшие по 10-20 соток, а нужны гектары
І дурних нема, щоб біля річки продали файний шматок.
Для фермерства тих 2 гектари, то ніщо.  Треба брати в оренду більше . Але я їпу, як ти візьмеш більше, коли все нормальне вже в "оренді на 100500 років" у латифундистів.

дома встречаться вообще не вариант - нужно какое-то нейтральное место - от машины и отеля до съемной хаты
То воно ж мене до себе додому кличе )))
І навіть якшо шифруватись, то баба є баба, все одно спалиться, ну не може не спалитись в принципі.

Останнє редагування: 16 квітня 2021 17:38:35 від птах Сорока
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S

Буде дисонанс з місцевим населенням по майновому рівню і по менталітету.

Так и должно быть. Сумская и Черниговская обл. Такими и были. Едешь - едешь, пустота и хаты, потом херак поместье ... Румянцев Задунайский и прочие. Наоборот владеть поместью там наиболее выгодно чем в Киеве, ибо садовники, кухарки, горничные почти бесплатно
   
Наоборот владеть поместью там наиболее выгодно чем в Киеве, ибо садовники, кухарки, горничные почти бесплатно
Турч, ти  іноді як бовкнеш шо я їпу.  :facepalm1:
Садівник, кухарка, покоївка - це не просто селюки галімі, а люди з певним рівнем освіти, навичками та менталітетом.
З цим навіть у Києві та Вінниці  дефіцит, а ти кажеш про якісь залупосранські їпеня, що там мовляв можна на шару набрати.
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S

Турч, ти  іноді як бовкнеш шо я їпу.  :facepalm1:
Садівник, кухарка, покоївка - це не просто селюки галімі, а люди з певним рівнем освіти, навичками та менталітетом.
З цим навіть у Київі та Вінниці  дефіцит, а ти каже про якісь залупосранські їпеня.

Ты вообще нифуя не пониманешь, просто нифуя ...
   
В країні є 40 мільйонів осіб і кілька мільйонів гектарів нерозподіленої землі. Виходитть десь так, що на кожні 2 Га претендує приблизно 30 людей. Якщо вам вдасться, то решта 29 людей не отримають.
Нагадало СССР. Мій батько став на чергу на автомобіль через профсоюз чи райвно, він був 72-й. На цю чергу давали по 2 автомобілі на рік. Час очікування був 36 років.
Уіпіхів!
Якщо хочете землю, то через два місяці знімуть мораторій і купіть собі що хочете і де хочете. Якщо у вас нема грошей, то у вас ще є два місяці щоб їх заробити.
   
Ты вообще нифуя не пониманешь, просто нифуя ...
Не звизди.  Я особисто стикався з цією фуйнею. 
З селючки не зробиш нормальну, не те що покоївку, а навіть прибиральницю, а з селюка, що не закінчив навіть аграрної бурси - садівника.
Нє, ну звісно, якшо рагуль намутить собі "помєстьє" в селі, обладе себе такою ж самою рагульською "прислугою", відповідно йому те звично та комфортне, то нема питань.
Але ж ти типа не рагуль, йопт.

На цю чергу давали по 2 автомобілі на рік. Час очікування був 36 років.
Але невеликий хабар й машинка вже є ))) Так само й з  квартирами.



Останнє редагування: 16 квітня 2021 17:50:15 від птах Сорока
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S
Via

должны быть :) Половина  ФУПчеков алегархи, правда вторая половина нищеброды. Неужели никто не получал землю по закону?
Ніхто. Що тобі дасть це знання?
Закон є, механізму виконання - нема.
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S
Via

Зеленського на вас нема з його РНБО.
Якими краями зелене жабеня до української землі?
На мене - в сенсі? РНБО якими краями?
   
Якими краями зелене жабеня до української землі?
На мене - в сенсі? РНБО якими краями?
Землі нема. Чому її нема? Де гроші за землю на вотчині Свободи? Розібратися треба на РНБО.

Останнє редагування: 16 квітня 2021 18:07:07 від хутір
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S

Я вважаю, шо 2Га української землі має надаватись тількі і виключно нєйтівному населеню. Тобто треба 100% розмовляти українською мовою як першою мовою і постійною, по друге маєшь довести що три коліна жили та працювали в Украіні. Якщо хтось з предків состояв у КПРС - відразу ж нафуй.
Наприклад - пане Бебіфоксе патріот і розмовляє українською, але
- на битовому рівні спілкуеться російскою
- діди, тобто друге коліно приїхали з Сібиру
- батьки состояли у КПРС.

Тобто Сергій йде нах.

Ось пані Віяро, мені здаеться має шанс отримати 2 Га.

Якщо так фільтрувати, то землі хватить справжнім українцям нейтівному населеню.
   
Я вважаю, шо 2Га української землі має надаватись тількі і виключно нєйтівному населеню.
Така фуйня ще б прокатила  на початку 90-х, але не зараз.
Бо й землі нема,  й довести шо хтось десь там був/не був на порядок складніше

Ось пані Віяро, мені здаеться має шанс отримати 2 Га.
А Фаріонша тоді точно не має :K
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S

В РФ можно получить бесплатно 1 Га на Дальнем Востоке

Сколько земли дадут

Один человек может получить один участок площадью не более 1 га. Можно подать коллективное заявление (не более десяти человек), например всей семьей. Таким образом, максимальная площадь земли, которая предоставляется бесплатно по коллективной заявке, составляет 10 га. Участок можно получить в Чукотском автономном округе, Амурской, Магаданской, Сахалинской и Еврейской автономных областях, Забайкальском, Камчатском, Приморском и Хабаровском краях, республиках Бурятия и Саха (Якутия).

Подробнее на РБК:
https://realty.rbc.ru/news/5e4565289a79475d75ef9c25
   
Re: 2 гектара украинской земли - как можно получить :S

На какой срок предоставляется земля

Сначала земельный участок предоставляется на пять лет. Причем в течение первого года заявителю необходимо определиться с видом использования участка, через три года — задекларировать его освоение. После пяти лет безвозмездного пользования участок можно получить в собственность или оформить длительную аренду — на 49 лет (это касается лесных участков — их нельзя оформить в собственность). Однако если в течение пяти лет пользователь не начинает осваивать землю, то он автоматически теряет на нее право.

Подробнее на РБК:
https://realty.rbc.ru/news/5e4565289a79475d75ef9c25
   
Почитал законодательство и решил получить 2га земли в собственность. Как реально это можно сделать? Интересуют практические кейсы. Кто-то получал? Как найти нераспаеванную землю и т.п.
Та ніяк. У мене в селі на дачі, селян охочих до 2га чимало, і вони всі місцеві від народження живуть. Так от, з'явилося поле гектарів 50, селяни подали документи, їх завернули бо неправильно шось написали в заявах, поки вони переписували земелька знайшла власників.  :laugh:  Зараз будуть судитись.
   
Спитайте у депутата партії "Родіна" Сергія Соболєва. Людина, яка проти продажу землі, активно нею володіє. :weep:

declarations.com.ua/declaration/nacp_70e9a221-332c-491e-aa82-d63966de572a
Еге ж. Юлька мабуть 112 мільйонів теж на земельку "доні позичила".
   
2 Га это именно земля сельскохозяйственно го назначения. Понятно, что там где есть паи и собственник - нельзя получить, наверное, и можно получить там где земли гос резерва

Ти точно читав законодавство?
Бо складається враження що ти його курив
Цитата: Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарськ их підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарськ их підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарськ их підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.
Цитата: Стаття 1. Поняття особистого селянського господарства
Особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарськ ої продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства, у тому числі й у сфері сільського зеленого туризму.

Члени особистого селянського господарства здійснюють діяльність на свій розсуд і ризик у межах встановленого правового господарського порядку, дотримуючись вимог цього Закону, законів України, інших нормативно-правових актів.

Діяльність, пов'язана з веденням особистого селянського господарства, не відноситься до підприємницької діяльності.
   
Ти точно читав законодавство?
Бо складається враження що ти його курив
Я в курсе этого и что? Может я ОСГ хочу организовать?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія