Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

гра престолів, 8 сезон

все вибори та вибори…
але незалежно від результату Україна є і буде, а злостивці нехай захлинуться власною жовчю
ну підемо прямим шляхом, або звилистим – але ж прийдемо! слава Україні!

а от менш ніж через три місяці дізнаємось, чи збережеться вестерос, чи його поглине пітьма

не хочете обговорити?

   
Re: гра престолів, 8 сезон

ні, не хочемо.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

все вибори та вибори…
але незалежно від результату Україна є і буде, а злостивці нехай захлинуться власною жовчю
ну підемо прямим шляхом, або звилистим – але ж прийдемо! слава Україні!

а от менш ніж через три місяці дізнаємось, чи збережеться вестерос, чи його поглине пітьма

не хочете обговорити?
А що обговорювати? Всі помруть...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

рановати як на мене щось обговорювати
навіть повноцінного трейлера ще нема, тіки окремі кадри
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А що обговорювати? Всі помруть...
впевнена, що виживе тіріон
арія
сем
про інших не впевнена
але так, можливий хепі енд у цьому серіалі - коли помруть не зовсім всі
   
Re: гра престолів, 8 сезон

мій варіант: роль азора ахая судилась таки джону
довго розмірковувала щодо дейєнеріс – таки ні, з декількох міркувань

по-перше, джона відпочатку малюють як героїчний персонаж, хоч і з трагічними нотками
йому лічить подвиг, хоча вбивши короля ночі він і сам може загинути, цілком ймовірно

а от дейенеріс відпочатку малюють  з трагічними та навіть жертовними нотками
хоча вона попри все таки йде до заповітної мрії сісти на залізний трон – але, на жаль, їй роль спокутної жертви лічить більше, ніж джону

є ще декілька дрібніших міркувань
хто знає, скільки важить справжній меч?
не спеціально полегшений, типу як викуваний для арії: це має бути справжній валірійський меч
а меч, хоч і валірійський, все-таки не чарівний
їм не досить доторкнутись, їм необхідно розмахнутися і вдарити з неабиякою силою
це фізично може зробити атлетичного складу жінка – але не тендітна дейенеріс

отже, реінкарнація азора ахая - таки джон, на мою думку

є інші думки?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

впевнена, що виживе тіріон
арія
сем
про інших не впевнена
але так, можливий хепі енд у цьому серіалі - коли помруть не зовсім всі
Ну с дєдушкой-автором хєпіенд в принципі не проглядається а от НВО можуть своє додати для збільшення аудиторії.
   
Re: гра престолів, 8 сезон
Bmx

А коли починається?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

деякі моменти
все пам*ятають, що азор ахаєм може бути лише принц з роду таргарієнів, і вбити короля ночі він має валірійським мечем, загартованим у крові серця коханої людини

про меч трохи пізніше скажу, чому, впевнена, це буде не «довгий кіготь» а інший меч

хтось може уявити джона, що пронизує мечем серце дейенеріс?
я – ні, і не через кохання
джон ду-у-у-же правильний
«мета виправдовує засоби» - це не про нього
вбити невинну людину задля вищої мети – але ж саме за це він засудив мелісандру!

у те, що бувши не в змозі зробити це власноруч він доручить цю брудну роботу іншому віриться у сто разів менше
джон – вихованець неда старка, який вчив: ти тільки тоді маєш право виносити вирок, коли сам власноруч готовий його виконати
нед навіть лютововчицю санси не дав вбити кату, бо вона такого не заслуговує

отже, не джон вб*є дейенеріс
хоча в легенді азор ахай сам вбив кохану – але це ж не обов*язково?

в оточенні дейенеріс я бачу лише одну людину, яка здатна це зробити
якщо хтось бачить більше варіантів, то поділіться
   
Re: гра престолів, 8 сезон

деякі моменти
все пам*ятають, що азор ахаєм може бути лише принц з роду таргарієнів, і вбити короля ночі він має валірійським мечем, загартованим у крові серця коханої людини

про меч трохи пізніше скажу, чому, впевнена, це буде не «довгий кіготь» а інший меч

хтось може уявити джона, що пронизує мечем серце дейенеріс?
я – ні, і не через кохання
джон ду-у-у-же правильний
«мета виправдовує засоби» - це не про нього
вбити невинну людину задля вищої мети – але ж саме за це він засудив мелісандру!

у те, що бувши не в змозі зробити це власноруч він доручить цю брудну роботу іншому віриться у сто разів менше
джон – вихованець неда старка, який вчив: ти тільки тоді маєш право виносити вирок, коли сам власноруч готовий його виконати
нед навіть лютововчицю санси не дав вбити кату, бо вона такого не заслуговує

отже, не джон вб*є дейенеріс
хоча в легенді азор ахай сам вбив кохану – але це ж не обов*язково?

в оточенні дейенеріс я бачу лише одну людину, яка здатна це зробити
якщо хтось бачить більше варіантів, то поділіться
Свят, свят, свят...  ;o Знімаю капелюха...  :give_rose: Такі глибокі знаання сюжетної лінії мені не під силу... Я просто дивдюся цікавий динамічний серіал...  :shuffle:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Свят, свят, свят...   Знімаю капелюха...

 :shuffle:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

тепер щодо меча
джон навіть спить зі своїм довгим кігтем, тож що?
варіс (я тільки його бачу на цю роль, хтось вважає інакше?) вкраде у джона меч, вб*є дейенеріс, після чого поверне меча?

ні, це має бути інший валірійський меч
в сазі фігурують декілька валірійських клинків, я смутно пам*ятаю п*ять
на жаль, до озвучення легенди про азор ахая я сприймала валірійські клинки як просто рідкісну коштовну річ без сакрального змісту й не дуже їх відслідковувала

але я впевнена, що знаю, який меч вб*є дейенеріс, і, отже, короля ночі
   
Re: гра престолів, 8 сезон

але я впевнена, що знаю, який меч вб*є дейенеріс, і, отже, короля ночі
Пішов читати...  :pooh_go:
http://flibusta.is/s/28332
   
Re: гра престолів, 8 сезон

все вибори та вибори…
але незалежно від результату Україна є і буде, а злостивці нехай захлинуться власною жовчю
ну підемо прямим шляхом, або звилистим – але ж прийдемо! слава Україні!

а от менш ніж через три місяці дізнаємось, чи збережеться вестерос, чи його поглине пітьма

не хочете обговорити?
ось бачите до чого довела злочинна влада на чолі з петром та його вірними соратниками володимиром та андрієм пересічного українця, який від щоденних жахів реалій життя ховається в іллюзорному світі кіна
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ось бачите до чого довела злочинна влада на чолі з петром та його вірними соратниками володимиром та андрієм пересічного українця, який від щоденних жахів реалій життя ховається в іллюзорному світі кіна
Та й кіно ж не саме мелодраматичне...  :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Пішов читати...

якщо вичитаєте, які там ще є валірійські клинки, то поділіться
я пам*ятаю лише п*ять, і лише про три з них знаю у кого вони зараз
не пам*ятаю, куди подівся меч, що тайвін ланістер подарував джоффрі на весілля, та його брат-близнюк
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ось бачите до чого довела злочинна влада на чолі з петром та його вірними соратниками володимиром та андрієм пересічного українця, який від щоденних жахів реалій життя ховається в іллюзорному світі кіна
вай вай вай як страшна жіть  :weep:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

якщо вичитаєте, які там ще є валірійські клинки, то поділіться
я пам*ятаю лише п*ять, і лише про три з них знаю у кого вони зараз
не пам*ятаю, куди подівся меч, що тайвін ланістер подарував джоффрі на весілля, та його брат-близнюк
Так тут в тім і фішка що НВО можуть щось своє додати або змінити сюжет...  :eyes:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

мене цікавить, як буде співвідноситися книга (остання) і сезон.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

впевнена, що виживе тіріон
арія
сем
про інших не впевнена
але так, можливий хепі енд у цьому серіалі - коли помруть не зовсім всі

мля...
тарабарщина якась...

я якось нє у контексті - от що значить не бачити жодної серії...
А по якому каналу було?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Так тут в тім і фішка що НВО можуть щось своє додати або змінити сюжет...  :eyes:
по книзі азор ахаєм міг би стати ще один таргарієн, молодий гриф - але очевидно, що у фільмі він вже не з*явиться

натякалось, що у тіріоні також кров таргарієнів - але він ніяк не може бути принцом таргарієном, тільки бастардом таргарієном, на жаль
тіріон мені подобається  і впевнена, що він залишиться в живих і навіть буде десницею
скоріш за все виживе так мало, що вибір можливих десниць дуже невеликий
та й королів не більший
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А по якому каналу було?
я в інтернеті дивилась
   
Re: гра престолів, 8 сезон

отже, міркування про меч
впевнена, це фамільний меч роду тарлі, що зараз у сема

якщо у першому акті на стіні висить рушниця, то в останньому акті вона має вистрілити

сцена, як сем покидав вночі батьківський дім, забравши фамільного меча, змальовано з невластивим сему пафосом
автори ніби кричали: дивіться! запам*ятовуйте! сем забирає з собою валірійського меча!

а взагалі, навіщо йому меч? сем не воїн
що, у час вирішальної битви за людство він буде сидіти дупою на грізній зброї?
а кому з бійців біля себе він може його віддати?
у джона є свій валірійський меч, фамільний меч мормонтів
в принципі, сем міг би віддати меча джораху мормонту, якого він свого часу вилікував  8-)

але впевнена, що саме цьому мечу судилась вирішальна роль


Останнє редагування: 9 лютого 2019 23:24:49 від diletant(ka)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

я тут майже сама з собою розмовляю, отже піду в якусь іншу гілку
   
Re: гра престолів, 8 сезон

мля...
тарабарщина якась...

я якось нє у контексті - от що значить не бачити жодної серії...
А по якому каналу було?
https://toloka.to/t34988
https://toloka.to/t65001
   
Re: гра престолів, 8 сезон

мене цікавить, як буде співвідноситися книга (остання) і сезон.

Я слышал, что книги нет и не будет...Только кино (сценарий).
   
Re: гра престолів, 8 сезон

отже, міркування про меч
впевнена, це фамільний меч роду тарлі, що зараз у сема

якщо у першому акті на стіні висить рушниця, то в останньому акті вона має вистрілити

сцена, як сем покидав вночі батьківський дім, забравши фамільного меча, змальовано з невластивим сему пафосом
автори ніби кричали: дивіться! запам*ятовуйте! сем забирає з собою валірійського меча!

а взагалі, навіщо йому меч? сем не воїн
що, у час вирішальної битви за людство він буде сидіти дупою на грізній зброї?
а кому з бійців біля себе він може його віддати?
у джона є свій валірійський меч, фамільний меч мормонтів
в принципі, сем міг би віддати меча джораху мормонту, якого він свого часу вилікував  8-)

але впевнена, що саме цьому мечу судилась вирішальна роль


бльо...
А ще казали, що біле братсво то люте психічне кодування... Причому насильне.

імхо тут посильніще за рабиню ізауру буде... Навіть схоже, що без примушування..
доречі і її жодної серії не посилив...

Останнє редагування: 9 лютого 2019 23:36:51 від kleynod
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я слышал, что книги нет и не будет...Только кино (сценарий).

та ну, не може такого бути. Автора ж заб"ють ногами :)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

та ну, не може такого бути. Автора ж заб"ють ногами :)
а якщо автор вб*є тіріона після того як того залишать в живих творці серіалу - я сама буду готова забити автора ногами :)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а якщо автор вб*є тіріона після того як того залишать в живих творці серіалу - я сама буду готова забити автора ногами :)

:)
Якщо Ви є в ФБ, раджу зафрендити Мартіна - там бувають інсайди ;)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я знаю концовку. Но не скажу.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а якщо автор вб*є тіріона після того як того залишать в живих творці серіалу - я сама буду готова забити автора ногами :)
Та йому вже пофік...  :rotate:
Цитувати
Джордж Рэймонд Ричард Мартин (George Raymond Richard Martin)
Джордж Р.Р. Мартин родился 20 сентября 1948 года в Байоне, штат Нью Джерси (Bayonne, New Jersey). Его отец Рэймонд Коллинс Мартин (Raymond Collins Martin) был грузчиком, маму звали Маргарет Брэди Мартин (Margaret Brady Martin). У Джоржа есть 2 сестры Дарлин Мартин Лапински (Darleen Martin Lapinski) и Джанет Мартин Паттин (Janet Martin Patten).

Мартин учился в Школе Mary Jane Donohoe и в Средней школе Марист (Marist High School). Он начал писать очень рано: свои истории о монстрах Мартин продавал соседским детям. Позднее он стал поклонником комиксов. Коллекционируя их еще в средней школе, он стал придумывать сюжеты для специализированных фанатских журналов. Первая профессиональная продажа состоялась в 1970 году, тогда Мартину был 21 год. "Герой" ("The Hero") был приобретен Galaxy, и опубликован в выпуске 1971 года. С этого года творчество Мартина стало публиковаться.

Джордж Мартин в 1970 году с отличием закончил Северо-Западный Университет в Эванстоне, штат Иллинойс (Northwestern University, Evanston, Illinois). У него степень магистра по Журналистике.

В 70-х Мартин работал как волонтер в VISTA, и одновременно был директором по шахматам (в 1973-1976 гг. Мартин возглавлял Континентальную Шахматную Ассоциацию) и учителем (в 1976-1978 гг. Мартин являлся журналистом-инструктором в Колледже в Айове (Clarke College, Dubuque, Iowa)). Также нужно упомянуть то, что в 1972-1974 Мартин проходил альтернативную военную службу при Cook County Legal Assistance Foundation.

В 1975 Мартин женился на Гэл Барник (Gale Burnick), однако в 1979 они подали на развод, так и не став родителями. В 1979 Мартин полностью отдается литературе.

Позднее Мартин переезжает в Голливуд и становится одним из редакторов "Зоны Сумерек" (Twilight Zone) на канале CBS в 1986. Годом позже Мартин работает исполнительным Консультантом фильма "Красавица и Чудовище» (Beauty and the Beast) на CBS. В 1992-93 гг. он был исполнительным продюсером фильма "Порталы" (Doorways) для телевидения Коламбия Пикчерз (Columbia Pictures).

В настоящее время Мартин живет в Санта-Фе (Santa Fe) в штате Нью Мексика. Он член ассоциации писателей фантастики и фэнтези (Science Fiction & Fantasy) Америки, а также он входит в Гильдию Писателей Америки.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

та ну, не може такого бути. Автора ж заб"ють ногами :)

Все може бути...Кіно через місяць, а книгою ще і не пахне...((
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я знаю концовку. Но не скажу.
:weep:
Там мабуть ще й автор не в курсі... Але помруть всі. :zrada:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я знаю концовку. Но не скажу.

 Ну да... "У вас докУментов нету..." (ц) :)
   
Re: гра престолів, 8 сезон

8-й сезон - це шо 8-й рік шиза накриває??
   
Re: гра престолів, 8 сезон

:weep:
Там мабуть ще й автор не в курсі... Але помруть всі. :zrada:

Я уже прочитал «Ветра зимы». Шучу.

Но, если хорошо в инете порыться, то можно найти сливы сценария последнего сезона
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Все може бути...Кіно через місяць, а книгою ще і не пахне...((

В мене є версія, чому книгу досі не завершив ;) Сподіваюсь, в сезоні будуть, так би мовити, напрямні...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я уже прочитал «Ветра зимы». Шучу.

Но, если хорошо в инете порыться, то можно найти сливы сценария последнего сезона
Ну були публікації про витоки а от самі тексти я не знаходив  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія