Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СБУ викрила на державній зраді помічника народного депутата України

ГАРМАШОВ Ігор Юрійович – секретар робочої групи з питань розвитку та вдосконалення законодавчого забезпечення державної прикордонної політики України.
цікаво, Безугла була в курсах?
   
понабирали з вулиць, але хіба погано що зрадник вже в руках СБУ, та яка різниця з якої партії той зрадник?

Понабирали за квотою... Кума... Вгадайте якого?
   
Понабирали за квотою... Кума... Вгадайте якого?
я так скажу нік АТФ - бот що пропагує срач, я в бан не хочу, на форумі є цікаві люди для теревень, адью :malyas:
   
та яка різниця з якої партії той зрадник?
Респект. Вот это, я понимаю, непредвзятый человек. (tu)
Уверен, вы так же сказали бы при аресте предателя, состоящего в какой угодно политсиле.
   
Респект. Вот это, я понимаю, непредвзятый человек. (tu)
Уверен, вы так же сказали бы при аресте предателя, состоящего в какой угодно политсиле.
ви пишете щось типу "масло масляне" :D , точно шпійон
   
ви пишете щось типу "масло масляне" :D , точно шпійон
Поясните, пожалуйста, чтобы я не палился в следующий раз
   
я так скажу нік АТФ - бот що пропагує срач, я в бан не хочу, на форумі є цікаві люди для теревень, адью :malyas:

Ми боти на зарплаті. Нам срач категорично не можна розводити. Бо тоді не можемо писати пости і отримувати зарплату.
 :gigi:
   
Поясните, пожалуйста, чтобы я не палился в следующий раз
вчіть мову, та діалекти української, співайте козацькі марші, може будуть ще з вас люди)
   
вчіть мову, та діалекти української, співайте козацькі марші, може будуть ще з вас люди)
Дякую, именно так я и поступлю, шпиону без знания страны пребывания - никак.
   
дякую, велике дякую, це ми зробили разом! :shuffle:

Ви це хробили...
   
Ну как бы предатель и предатель из какой бы партии не был. Но вот нардеп Юра, который этого предателя оформил себе помощником, хлопотал о допуске и в качестве эксперта приводил на заседания комитета нацбезпеки - не просто хороший парень, а профессиональный кадровик, формировавший кадровую политику східного командування держприкордонслужби . А генерал Вадим, который Юру нардепом сделал с помощью Паши, а потом Игоря Юре предложил, тоже в кадрах как бы должен разбираться - экс-начальник департамента персонала  внутренней безопасности администрации ДПСУ..
Возникает риторический вопрос  - выводы по поводу деятельности Юры, Паши и Вадика будут делаться с учётом того какой партии они функционеры  или без учёта этого фактора? А по поводу их кадров? :)
   
А кажуть дружок Буданова Гогілашвілі знов у владі посаду займає  :shuffle: Тепер у Буданова радник
   
Кубло ещё то.Без всяких принципов. Даже война не подействовала
   
Я про цього Водолазкіна вже не вперше читаю. Він шо там половину Ради завербував ?
   
Немає в гілці чергових.
Ні Дідуса, ні Мирослави, ні стеола.

Штабний Атф як завжди на посту...  :bueee:
   
Голосовалку прикрутити, щоб вгадали, з якої фракції депутат?  :gigi:
Штабне намагається розвести політичний срач, але як завжди, має проблеми з логікою. Путлер багато років насичував своєю агентурою всі ланки влади України, на всіх рівнях, особливо плануючи війну. Не підкажешь, скільки з них викрили при петрі? Підозру йому про держзраду вже скасовано? Вам, підсвинкам сидіти би та не відсвічувати.
   
насичував


 :dopovid:
Образи. Перехід на особистості
   
А кажуть дружок Буданова Гогілашвілі знов у владі посаду займає  :shuffle: Тепер у Буданова радник

Такі речі зараз треба фактами підтверджувати. Бо наші опоненти знову ФСБшні манси розведуть.
   
:dopovid:
Образи. Перехід на особистості

Немає в гілці чергових.
Ні Дідуса, ні Мирослави, ні стеола.

Образи. Перехід на особистості

 :dopovid:
   
В мене на роботі колаборантів вираховують, в анкеті в тому числі є питання чи відвідували Угорщину, Болгарію з 2013 року і з якою метою?
А чувак з кацапським паспортом, колишній помічник кацаподепутата Валуєва стає під час війни радником головного розвідника  :facepalm1:
Я от навіть не знаю, як це назвати. Цікаво якби за гогілашвілі волочився парашут, в руках був прапор  рашки і портрет хуйла його б теж взяли радником у розвідку?

Останнє редагування: 5 липня 2022 19:52:07 від Ю-ла
   
Такі речі зараз треба фактами підтверджувати. Бо наші опоненти знову ФСБшні манси розведуть.
Береза писав.
   
Взагалі то це розстріл під час війни
   
Всіх не перестріляєте

   
А от з цім Брюхановим - цікаво. Є обвинувальний вирок (ст.475 - на підставі угоди), є
Цитувати
Стаття 79. Дострокове припинення повноважень сільського, селищного, міського голови

1. Повноваження сільського, селищного, міського голови, вважаються достроково припиненими у разі:
3) набрання законної сили обвинувальним вироком щодо нього;
..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія