Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Шибче, курва! Шибче!" (С) :facepalm1: (Нотатки пересічного заробітчанина)

Повідомлення занадто довге
   
То что поляки мерзкий народишко было ясно после Евро2012, когда 2 польских журналиста, два ярких преставителя этого морального народа-уродца, унижало своего партнера по чемпионату.
   
 :(

добре написав антик..
я такое почти сам все наблюдал..

+1
   
дуже сході на українців, тільки гонор зашкалює, часто абсолютно дурний гонор
   
То что поляки мерзкий народишко было ясно после Евро2012, когда 2 польских журналиста, два ярких преставителя этого морального народа-уродца, унижало своего партнера по чемпионату.
не мерзкий
хвалить не буду
но достойный народ
и сколько нашим выжить дают?
   
То что поляки мерзкий народишко было ясно после Евро2012, когда 2 польских журналиста, два ярких преставителя этого морального народа-уродца, унижало своего партнера по чемпионату.

для таких як ти, буде корисно дізнатись що ті журналісти понесли відповідальність
в Україні хтось колись ніс відповідальність, за те що він ніс в ефірі?
   
тут писали -що ідуть кращі..
х.з. кому вірити
   
для таких як ти, буде корисно дізнатись що ті журналісти понесли відповідальність
в Україні хтось колись ніс відповідальність, за те що він ніс в ефірі?
Наши журналисты и близко не опускаются до такой пещерной ксенофобии.
   
тут писали -що ідуть кращі..
х.з. кому вірити

едут все, и лучшие и сброд..
от последнего страдают первые..
   
от нас стала молодежь ездить на заработки в Польшу..
ну - это конечно те кто языкам не обучен - тока мову знают..
а кто и мовы нэ розумийе - те до маскалей едут..

ну а кто языки знают - едут дальше до Европы..
многие пытаются выехать на заработки в Израиль - но там обычно нелегально..
а плотют там больше Польши значительно..
у кого беглые английский-немецкий - то сами понимаете..

я спросил у толкового руккастого 35и-летнего хлопчика - чего ты туда едешь?
он ответил - там вполне приемлемые условия труда и проживания,
официальное трудоустройство - а платят в 2-3 раза больше чем тут..
второй знакомый паренек ответил похоже..
языков правда оба особо не знают - тока мову -
ну для Польши и Чехии-Словакии она вполне канает..

   
кстати - оба-два сказали что отношение к ним у поляков вполне вменяемое..
   
ТС, зізнавайся, скільки накалимив у Поляндії?
До речі, чому не хочеш Чехію спробувати? Там наче більшість вакансій офіційна, й умови праці краще...)))
   
ТС, зізнавайся, скільки накалимив у Поляндії?
До речі, чому не хочеш Чехію спробувати? Там наче більшість вакансій офіційна, й умови праці краще...)))
за 23 робочих дні отримав 2400 злотих. При тому всьму, що вирахували 200 за проживання та 400 за воєводське запрошення.
   
кстати - оба-два сказали что отношение к ним у поляков вполне вменяемое..
Ліг під пана?- Тоді з задоволенням піддавай!

А не можеш працювати головою задля себе -тоді працюй руками на когось!

Останнє редагування: 24 червня 2018 19:24:11 від Ikar_54
   
Re: "Шибче, курва! Шибче!" (С)  :facepalm1: (Нотатки пересічного заробітчанина)

Але ж ти зустрів подонків - злочинців, крадіїв, а один навіть крав бурштин, дезертував з армії.
Гидотні люди.
   
едут все, и лучшие и сброд..
от последнего страдают первые..
100% Так и есть.
   
Ліг під пана?- Тоді з задоволенням піддавай!

А не можеш працювати головою задля себе -тоді працюй руками на когось!

да нет - оба сказали что к ним отношение вполне вменяемое..
без каких либо унижений..
условия трудового соглашения пшеками вполне выполняются..
   
А хоч щось позитивне було під час заробітчанства?Я наприклад згадую ті часи з ностальгією,і бачив багато доброго від земляків.
   
А хоч щось позитивне було під час заробітчанства?Я наприклад згадую ті часи з ностальгією,і бачив багато доброго від земляків.
В антіка не буває позитиву.
   
да нет - оба сказали что к ним отношение вполне вменяемое..
без каких либо унижений..
условия трудового соглашения пшеками вполне выполняются..
Тогда им нечего плакаться!
Мой сосед, некурящий и не пьющий, очень даже неплохо устроился в Польше водителем фуры.
Таких там уважают.
А быдло и в Африке быдло!
   
розкажу і я історію

поїхав знайомий один на заробітки в поляндію.
поїхав зварювальником. Вважався у нас дуже хорошим зварювальником але у Гданську виявилось, що вимоги він не тягне. Влаштувався в бригаду, яка в старих будинках системно міняла проводку і комунікації.
Хлопець він толковий, але з проблемами по алкоголю. Але він в принципі завжди себе контролював. Як би не бухав, але на роботу завжди зранку виходив, принаймні тут так було. В бригаді бухали всі по чорному. Ледве не кожен день увечері, а в неділю з самого ранку.
Через це була проблема з поїздкою на роботу. Поляк дав фургончик, але водити мав хтось із робітників. А вони усі "після вчорашнього". Декілька разів влітали на штрафи, які оплачував хазяїн. Врешті він погодився не бухати серед тижня і водити бусік, за що поляк йому додатково 400 баксів став платити.
Пішов перший конфлікт "ти лижеш жопу поляку", особливо коли поляк при всіх почав його хвалити.
Окрім випивки дофіга грошей витрачали на шлюх. Ну як шлюх..  українок же, які на фабриці працюють і сесуальні послуги колегам-заробітчанам надають. Дехто витрачав практично все, хоча заробляли всі від 700 до 1000 доларів.
Далі почали красти на роботі. Мідь якусь, проводку. По вигоді херня, але все одно крали. Він почав казати, щоб не робили цього, мовляв і так нормально платять, добре до нас відносяться.  У відповідь: ти ж приїхав сюди заробити бабло, так заробляй як можеш і нам не заважай. Почали відверто скандалити на цьому грунті.
врешті його знайшли в річці з пробитою головою. Дали по голові, імовірно бутилкою, винесли до річки і скинули з мосту. Але він упав на мілке і пролежав там до ранку. Окрім пробитого черепа, зламана щелепа і поламані ребра на боці, на який падав. Забої внутрішніх органів. Обставини напередодні він не памятає, амнезія. Але раніші події запамятав. Розказав усе поляку-хазяїну, той заплатив 4 тисячі доларів за його операцію, посадив у автобус і відправив в Україну. тут іще 2 тисячі доларів коштувало його виходити. Бригаду поляк потім розпустив.
отака історія.
   
розкажу і я історію

поїхав знайомий один на заробітки в поляндію.
поїхав зварювальником. Вважався у нас дуже хорошим зварювальником але у Гданську виявилось, що вимоги він не тягне. Влаштувався в бригаду, яка в старих будинках системно міняла проводку і комунікації.
Хлопець він толковий, але з проблемами по алкоголю. Але він в принципі завжди себе контролював. Як би не бухав, але на роботу завжди зранку виходив, принаймні тут так було. В бригаді бухали всі по чорному. Ледве не кожен день увечері, а в неділю з самого ранку.
Через це була проблема з поїздкою на роботу. Поляк дав фургончик, але водити мав хтось із робітників. А вони усі "після вчорашнього". Декілька разів влітали на штрафи, які оплачував хазяїн. Врешті він погодився не бухати серед тижня і водити бусік, за що поляк йому додатково 400 баксів став платити.
Пішов перший конфлікт "ти лижеш жопу поляку", особливо коли поляк при всіх почав його хвалити.
Окрім випивки дофіга грошей витрачали на шлюх. Ну як шлюх..  українок же, які на фабриці працюють і сесуальні послуги колегам-заробітчанам надають. Дехто витрачав практично все, хоча заробляли всі від 700 до 1000 доларів.
Далі почали красти на роботі. Мідь якусь, проводку. По вигоді херня, але все одно крали. Він почав казати, щоб не робили цього, мовляв і так нормально платять, добре до нас відносяться.  У відповідь: ти ж приїхав сюди заробити бабло, так заробляй як можеш і нам не заважай. Почали відверто скандалити на цьому грунті.
врешті його знайшли в річці з пробитою головою. Дали по голові, імовірно бутилкою, винесли до річки і скинули з мосту. Але він упав на мілке і пролежав там до ранку. Окрім пробитого черепа, зламана щелепа і поламані ребра на боці, на який падав. Забої внутрішніх органів. Обставини напередодні він не памятає, амнезія. Але раніші події запамятав. Розказав усе поляку-хазяїну, той заплатив 4 тисячі доларів за його операцію, посадив у автобус і відправив в Україну. тут іще 2 тисячі доларів коштувало його виходити. Бригаду поляк потім розпустив.
отака історія.
Історія не нова і не тільки по Польщі. Алеж ті решта з бригади приїдуть в Україну і почнуть розповідати і на форумах строчити, які поляки погані і як над ними знущалися. :(
   
Хлопець він толковий, але з проблемами по алкоголю. Але він в принципі завжди себе контролював. Як би не бухав, але на роботу завжди зранку виходив, принаймні тут так було. В бригаді бухали всі по чорному. Ледве не кожен день увечері, а в неділю з самого ранку.
Через це була проблема з поїздкою на роботу.
Собственно после описания этих обстоятельств история просто не может закончиться нормально. ХОТЬ В ПОЛЬШЕ, ХОТЬ У НАС.
   
Собственно после описания этих обстоятельств история просто не может закончиться нормально. ХОТЬ В ПОЛЬШЕ, ХОТЬ У НАС.

мой жизненный опыт
если бухает - то пистец
месяц два три, пол года -ну все равно сорвется, все равно подставит коллег, хозяина
запорет работу, нарвется на увольнение без содержания.
а бухает, это чарочка на вечерю, или пивка бутылочка на работе (а чё с нее будет)
на выходной "пообедать" ( а чё, выходной же..)

я сам несколько лет бухал..
работа и я страдали.. а виноваты были все кроме меня..
   
дуже сході на українців, тільки гонор зашкалює, часто абсолютно дурний гонор
от скажи,доктор,чому в добу інтернету навіть освідчені люди живуть стереотипами? B-)
подібна ментальність,такі самі :facepalm1:
Українців по вигляду легко відрізнити від Поляків(більшість),а українське хамство,а мене бісить  ваше хамство на дорогах в Польші,бо тут своюіх хватає,просто зашкалює.

здебільшого Українці не виховані,хам вульгаріс.
Просто порівняйте крики і істерики в маршрутках і на дорогах в Україні.
   
мой жизненный опыт
если бухает - то пистец
месяц два три, пол года -ну все равно сорвется, все равно подставит коллег, хозяина
запорет работу, нарвется на увольнение без содержания.
а бухает, это чарочка на вечерю, или пивка бутылочка на работе (а чё с нее будет)
на выходной "пообедать" ( а чё, выходной же..)

я сам несколько лет бухал..
работа и я страдали.. а виноваты были все кроме меня..
Не только это. Еще разборки, драки, несчастные случаи, травмы, ментовки, "героические подвиги" - это все, что сопровождает таких "заробитчан".
   
Тогда им нечего плакаться!
Мой сосед, некурящий и не пьющий, очень даже неплохо устроился в Польше водителем фуры.
Таких там уважают.
А быдло и в Африке быдло!


На литовських та польських вантажївках дуже багато українців працює. Отримують біля 60 евро за день. Хто місяць,хто 2 чи 3,потім вдома відповідно тиждень,або 2,3. Таке враження,що всі водії виїхали з України.
   
Гарно Антік описав різницю в ментальності.
Поляк, президент заводу, до них з душею, з допомогою.
Ось вам автомобіль, ось вам їжа, вода. Потрібні гроші наперед? Ось вам, будь ласка.

А вони?
Обікрали його. Бухали. Розсирали воду, смітили, сварились.

Потім правильно поляки кажуть, що українці це бидло.
Тому і відношення після цього, як до бидла.
Іноді мені стидно за моїх родаків.
   
розкажу і я історію

поїхав знайомий один на заробітки в поляндію.
поїхав зварювальником. Вважався у нас дуже хорошим зварювальником але у Гданську виявилось, що вимоги він не тягне. Влаштувався в бригаду, яка в старих будинках системно міняла проводку і комунікації.
Хлопець він толковий, але з проблемами по алкоголю. Але він в принципі завжди себе контролював. Як би не бухав, але на роботу завжди зранку виходив, принаймні тут так було. В бригаді бухали всі по чорному. Ледве не кожен день увечері, а в неділю з самого ранку.
Через це була проблема з поїздкою на роботу. Поляк дав фургончик, але водити мав хтось із робітників. А вони усі "після вчорашнього". Декілька разів влітали на штрафи, які оплачував хазяїн. Врешті він погодився не бухати серед тижня і водити бусік, за що поляк йому додатково 400 баксів став платити.
Пішов перший конфлікт "ти лижеш жопу поляку", особливо коли поляк при всіх почав його хвалити.
Окрім випивки дофіга грошей витрачали на шлюх. Ну як шлюх..  українок же, які на фабриці працюють і сесуальні послуги колегам-заробітчанам надають. Дехто витрачав практично все, хоча заробляли всі від 700 до 1000 доларів.
Далі почали красти на роботі. Мідь якусь, проводку. По вигоді херня, але все одно крали. Він почав казати, щоб не робили цього, мовляв і так нормально платять, добре до нас відносяться.  У відповідь: ти ж приїхав сюди заробити бабло, так заробляй як можеш і нам не заважай. Почали відверто скандалити на цьому грунті.
врешті його знайшли в річці з пробитою головою. Дали по голові, імовірно бутилкою, винесли до річки і скинули з мосту. Але він упав на мілке і пролежав там до ранку. Окрім пробитого черепа, зламана щелепа і поламані ребра на боці, на який падав. Забої внутрішніх органів. Обставини напередодні він не памятає, амнезія. Але раніші події запамятав. Розказав усе поляку-хазяїну, той заплатив 4 тисячі доларів за його операцію, посадив у автобус і відправив в Україну. тут іще 2 тисячі доларів коштувало його виходити. Бригаду поляк потім розпустив.
отака історія.

краще контрабасом займатися чи машини ганяти ніж з дятлами справу мати
   
Гарно Антік описав різницю в ментальності.
Поляк, президент заводу, до них з душею, з допомогою.
Ось вам автомобіль, ось вам їжа, вода. Потрібні гроші наперед? Ось вам, будь ласка.

А вони?
Обікрали його. Бухали. Розсирали воду, смітили, сварились.

Потім правильно поляки кажуть, що українці це бидло.
Тому і відношення після цього, як до бидла.
Іноді мені стидно за моїх родаків.

Мені стидно за тих хто судить по національності
   
краще контрабасом займатися чи машини ганяти ніж з дятлами справу мати
Думаешь у нас с рабсилой проблем меньше? У нас на предприятии есть несколько персонажей, что живут безвылазно в общаге уже лет пять. Золотые руки, но отсутствует голова. Получат деньги - запой, пропьют все, прораб снимет штраф за прогулы и опять батрачат. Потом цикл повторяется.
   
Думаешь у нас с рабсилой проблем меньше? У нас на предприятии есть несколько персонажей, что живут безвылазно в общаге уже лет пять. Золотые руки, но отсутствует голова. Получат деньги - запой, пропьют все, прораб снимет штраф за прогулы и опять батрачат. Потом цикл повторяется.

я знаю...
мова про то, чим заробляти в польщі
   
Напевно, любі друзі, з нами щось не те...
І ніби ж на перший погляд ми люди, як люди. Маємо і державу, і герб, і армію, і гроші і все-все та...
Мо через 1000 років нас вдруге освятити у Дніпрі? :shuffle:
   
вже пора дякувать Петру за покращення, чи ще почекать?
   
я знаю...
мова про то, чим заробляти в польщі
У меня кум, военный, вышел на пенсию рано, есть все категории на автомобиль ,решил поправить бюджет. поехал в Польшу водителем. Но он не бухает. Доволен.
   
вже пора дякувать Петру за покращення, чи ще почекать?
За що дякувати, за те що бухають і портять репутацію цілій нації. Це Петро винуватий?
   
вже пора дякувать Петру за покращення, чи ще почекать?
Еще миллионов пять свалят, тогда пора будет.
   
Еще миллионов пять свалят, тогда пора будет.
Поляків в процентному відношенні звалило більше ніж українців. І що з того?
   
вже пора дякувать Петру за покращення, чи ще почекать?
Почекаємо коли він та Юля в другий тур вийдуть. І тоді знову його переоберемо а то хуйло нападе.  :facepalm1:
   
за 23 робочих дні отримав 2400 злотих.
Йопт .Щось мало. Десь 17 штук гривень?... :-o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія