Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До-деіндустріалізувались : ( гугл скорочує 200 інженерів основних сервісів в США

і переносить то в Індію, Бразилію і Мексіку

так що ті хто волав що нахвіг важка індустрія та виробництво головне залишити ІТ та типу технології і розробки - то можете порадіти які ви тупі
по фату Гугл стає індуською компанією

чому це важливо?
бо Гугл це не юх собачий і перенос основних інженерних позицій за межі США це вже не дзвіночок
це вже припливли



Google layoffs: Hundreds of 'Core' employees fired, some positions being moved to India

https://www.msn.com/en-in/money/topstories/google-layoffs-hundreds-of-core-employees-fired-some-positions-being-moved-to-india/ar-AA1o0CU4

The Core unit, responsible for building the technical backbone of Google's flagship products and ensuring users' online safety, saw a restructuring. Key technical units including information technology, Python developer team, technical infrastructure, security foundation, app platforms, core developers, and various engineering roles were affected.



ще пoрадували імена керівництва Гугл - "американської" компанії  :lol:

Asim Husain, Google's Vice President of Developer Ecosystem
Prabhakar Raghavan, Google's search boss
Pankaj Rohatgi, Google's Security Engineering Vice President
Sundar Pichai, Alphabet Inc. and Google CEO
Ruth Porat, Chief Financial Officer
   
Конкуренція. Скорочені мають думати про нові можливості.
   
У мацковского вані піздне запалення.
Ця куйня почалась 20 років назад ;o
   
і переносить то в Індію, Бразилію і Мексіку

так що ті хто волав що нахвіг важка індустрія та виробництво головне залишити ІТ та типу технології і розробки - то можете порадіти які ви тупі
по фату Гугл стає індуською компанією

чому це важливо?
бо Гугл це не юх собачий і перенос основних інженерних позицій за межі США це вже не дзвіночок
це вже припливли



Google layoffs: Hundreds of 'Core' employees fired, some positions being moved to India

https://www.msn.com/en-in/money/topstories/google-layoffs-hundreds-of-core-employees-fired-some-positions-being-moved-to-india/ar-AA1o0CU4
The Core unit, responsible for building the technical backbone of Google's flagship products and ensuring users' online safety, saw a restructuring. Key technical units including information technology, Python developer team, technical infrastructure, security foundation, app platforms, core developers, and various engineering roles were affected.



ще пoрадували імена керівництва Гугл - "американської" компанії  :lol:

Asim Husain, Google's Vice President of Developer Ecosystem
Prabhakar Raghavan, Google's search boss
Pankaj Rohatgi, Google's Security Engineering Vice President
Sundar Pichai, Alphabet Inc. and Google CEO
Ruth Porat, Chief Financial Officer
ось коли вони збанкрутують з таким керівництвом.ось тоді і будеш тут вказувати з тіпанням нервовим їх етнгічність,товариш "брін".
   
Asim Husain, Google's Vice President of Developer Ecosystem
Prabhakar Raghavan, Google's search boss
Pankaj Rohatgi, Google's Security Engineering Vice President
Sundar Pichai, Alphabet Inc. and Google CEO
Ruth Porat, Chief Financial Officer
У індусів то пісєц  :weep:  Одного заведеш і через півроку в компанії працює вся його сім'я
   
Йому не подобаються призвіща американських громадян.
Не арійські… Хоча ні, арійці пішли з Індії. Зовсім не зрозуміло що його муляє :)
   
У індусів то пісєц  :weep:  Одного заведеш і через півроку в компанії працює вся його сім'я

І не кажи… один навіть проліз в премʼєр міністри Англії. Тепер вся його сімʼя працює на Даунінг 10 ;o
   
І не кажи… один навіть проліз в премʼєр міністри Англії. Тепер вся його сімʼя працює на Даунінг 10 ;o
Я колись працював з індусами наймали місцевого адміна в Делі... Так за півроку він влаштував на роботу десяток родичів )))
   
У індусів то пісєц  :weep:  Одного заведеш і через півроку в компанії працює вся його сім'я
кажуть, що вони супер працездатні, пашуть невтомно, як роботи.
   
кажуть, що вони супер працездатні, пашуть невтомно, як роботи.
зазвичай з роботами порівнюють східних азіатів типу китайців-японців-корейців
 а індуси як раз славляться безалеберністю
недарма з'явився мем - кривий індуський код
   
В гугла 150 тисяч працівників, звільнили 200 пітонщиків, а Ваня починає конспірологією займатися
   
США деіндустріалізуютьс я 50 років, дебіл. Почитай про Rust Belt, про Japanese Invasion. А тек-ґіґанти одні з найбільших драйверів промисловості, бо їм потрібні будівлі, комунікації та безпосередньо устаткування для ферм з обчислювальними потужностями.
   
Кюанон-хуїта, яка дрочить на Вівека Рамасвамі, щось проти індусів. Чому ж білі не йдуть вивчати фізику, математику та computer science? Індійці та китайці не вимагають квот та рівноправності. Вони чесно показують, що краще WASPів та диванних українських арійців у природних науках та технічних дисциплінах.
   
кажуть, що вони супер працездатні, пашуть невтомно, як роботи.
не всі. є ліниві. просто їх дочорта.
   
У індусів то пісєц  :weep:  Одного заведеш і через півроку в компанії працює вся його сім'я
вони десятиріччями на візі сидять. узаконене рабоволодіння
   
Я колись працював з індусами наймали місцевого адміна в Делі... Так за півроку він влаштував на роботу десяток родичів )))

Є таке. Індуси не українці :)
   
У індусів то пісєц  :weep:  Одного заведеш і через півроку в компанії працює вся його сім'я

Саме так
   
Ну а нашо їм брати людей в США за 200-300к якщо можна взяти таких самих (часто тих самих) в Індії за 100-150к?
Бульбашка цін виросла на тому що дядя Ляо впахував по чорному, а "білий світ" грався в послуги, інвестиції та деривативи.
   
Ну а нашо їм брати людей в США за 200-300к якщо можна взяти таких самих (часто тих самих) в Індії за 100-150к?
Бульбашка цін виросла на тому що дядя Ляо впахував по чорному, а "білий світ" грався в послуги, інвестиції та деривативи.

у мене знайомий Українець, якого звільнили з позиції AWS DevOps, у січні, і який перебуває на візі U4U вимушений був піти працювати чорноробочим, щоб якось вижити. До сих пір роботу не знайшов.

я думаю якби йому запропонували 100 тис в рік він би побів підстрибуючи
   
у мене знайомий Українець, якого звільнили з позиції AWS DevOps, у січні, і який перебуває на візі U4U вимушений був піти працювати чорноробочим, щоб якось вижити. До сих пір роботу не знайшов.

я думаю якби йому запропонували 100 тис в рік він би побів підстрибуючи

Зараз проблема що багато приблизно однакових профілів одночасно вивалюється на ринок.
Плюс компанії практично зупиняють зовнішній найм - закривають внутрішніми людьми.
   
Зараз проблема що багато приблизно однакових профілів одночасно вивалюється на ринок.
Плюс компанії практично зупиняють зовнішній найм - закривають внутрішніми людьми.
це вже відбувалося весь минулий рік і продовжує відбуватися в цьому.
проблема світчерів- дуже багато пройшли буткемпи поробили резюме і гайда. бізнеси що допомагають влаштовуватися на роботу. тобто кількість кандидатів зросла. з іншого боку боротьба з інфляцією тому росту немає особливого.

і сама основна причина - дуже вже багато софту написано. вбиває розробників не AI а  No Code. ну начорта писати щось якщо вже все є?

багато мілких контор роблять скорочення бо непотрібно вже розробника щоб написати кожну фентіфлюшку. можна просто купити готове рішення або підписку...
   
вони десятиріччями на візі сидять. узаконене рабоволодіння

 :facepalm1:

Максимальний срок на Н1В - 6 років.
   
:facepalm1:

Максимальний срок на Н1В - 6 років.

так, але...

https://www.boundless.com/blog/indians-face-134-year-wait-employment-based-green-card/
   
Ну а нашо їм брати людей в США за 200-300к якщо можна взяти таких самих (часто тих самих) в Індії за 100-150к?
Бульбашка цін виросла на тому що дядя Ляо впахував по чорному, а "білий світ" грався в послуги, інвестиції та деривативи.
Можешь показати позицію з зарплатою 300 тисяч , дуже цікаво.
   
Буря в склянці води. Ви хоч розумієте що таке 200 гребців для гугла???? Google's employee count stands at 182,502 карл! з цими 200 позиціями мені особисто щось не зрозуміло, зазвичай ундусів продають тисячами голів, 200 голів для індусів це мізер.
   
багато мілких контор роблять скорочення бо непотрібно вже розробника щоб написати кожну фентіфлюшку. можна просто купити готове рішення або підписку...
І потім інтегрувати ту фінтіфлюшку.

НЕ так все просто. Звісно, завжди були готові рішення, але ледь щось складніше - то краще писати своє
   
зазвичай з роботами порівнюють східних азіатів типу китайців-японців-корейців
 а індуси як раз славляться безалеберністю
недарма з'явився мем - кривий індуський код
за IT не знаю, я гуманітарій, і знайомих в цій сфері в мене обмаль.
Я про медицину. Вищу медичну освіту на заході дуже складно здобути, то тривала і тяжка праця.
Чув, що індуси гризуть граніт науки в медицині несамовито, і білі люди часто ім поступаються в наполегливості та працездатності
   
В гугла 150 тисяч працівників, звільнили 200 пітонщиків, а Ваня починає конспірологією займатися

от дурко

ти різницю між пітонщиками і інженерами основних сервісів бачиш?

150 тисяч пітонщиків це фігня бо крапля в морі
сотня основних спеців на котрих тримається Гугл це трішки інше
   
США деіндустріалізуютьс я 50 років, дебіл. Почитай про Rust Belt, про Japanese Invasion. А тек-ґіґанти одні з найбільших драйверів промисловості, бо їм потрібні будівлі, комунікації та безпосередньо устаткування для ферм з обчислювальними потужностями.

жіночко. тримайте себе в руках
вам ще тролити цілий день
і до речі
знаю я чи не знаю щось, ви цього не знаєте
і ще одне - пройдіть на юх
ваші дописи не цікаві
   
Кюанон-хуїта, яка дрочить на Вівека Рамасвамі, щось проти індусів. Чому ж білі не йдуть вивчати фізику, математику та computer science? Індійці та китайці не вимагають квот та рівноправності. Вони чесно показують, що краще WASPів та диванних українських арійців у природних науках та технічних дисциплінах.

це що за брєд гарадской самашєдшєй?
вийшла з образу троля і полилося гівно


Останнє редагування: 5 травня 2024 09:39:41 від ivan ukrainets1
   
Я колись працював з індусами наймали місцевого адміна в Делі... Так за півроку він влаштував на роботу десяток родичів )))

Наш клієнт (Велика Британія) колись взяв техдиректором індуса (з Індії, не британського). Перше, що він зробив, - замінив нашу команду, яка працювала з проектом 3 роки, на індусів, а сам уєбав звідти через півроку  :gigi: Але свій відсоток, мабуть, отримав...
   
за IT не знаю, я гуманітарій, і знайомих в цій сфері в мене обмаль.
Я про медицину. Вищу медичну освіту на заході дуже складно здобути, то тривала і тяжка праця.
Чув, що індуси гризуть граніт науки в медицині несамовито, і білі люди часто ім поступаються в наполегливості та працездатності

тине в ІТ як срав редько , супік,  і гамнусь але не втримався щоб не сказати щось в цій вузькоспеціалізован ий темі  :facepalm1:   :lol:
   
мова про те де буде сидіти колективний розум технологічної компанії
і які ризики для США та НАТО і прочая це створює

пітон -шмітон , кодери-шмодери, то все дрібниці
   
Йому не подобаються призвіща американських громадян.
Не арійські… Хоча ні, арійці пішли з Індії. Зовсім не зрозуміло що його муляє :)

ото тупе
який тупий аргумент про громадянство  :facepalm1:

Азаров теж був чи мо і ще є українським громадянином , то він що, патріот України?
чи вся та татарська шваль?
москаль Царьов був громадянином України і що?

громадянство то типу все?



Останнє редагування: 5 травня 2024 09:50:26 від ivan ukrainets1
   
дебіли хвупу не бачать взагалі ніяких ризиків що однією з головних компаній США керують індики ,
а Індія це тихий союзник параші

Бразилія теж як гімно в ополонці ще не визначились
і звідти будуть керувати ядром програм гула  :facepalm1:

а вони про якихось пітонщиків і раси белт пишуть  :(
   
однією з головних компаній США

Размер и капитализация - это не критерий. Если Гугла не будет ваще, ничего особо не поменяется в мире. Ничего жизненно необходимого гугл не производит.
   
Можешь показати позицію з зарплатою 300 тисяч , дуже цікаво.

"The average Senior Software Engineer base salary at Google is $194K per year. The average additional pay is $115K per year, which could include cash bonus, ..."
   
ти різницю між пітонщиками і інженерами основних сервісів бачиш?
Що це за нова позиція "інженер основних сервісів"? Мануальна макака що тестує гугл сьорч з двох контролів на екран теж є інженером що тестує основний сервіс.
Скоріш за все якихось арабів що антисемітські перфоманси влаштували випхали під сраку а вони проплатили брудну компанію проти гугла.
   
Ничего жизненно необходимого гугл не производит.
Інформація часто є більш зитткєво необхідною складовою життя ніж метал чи вугілля чи навіть нафта

П.с. Гугл це не лише  пошукова машина

   
Орбан [ua] ЛеПен [ua] Фіцо [ua] Тейлор-Ґрін [ua] Такер Карлсон [ua] Білі християнські друзі України, не індики якісь [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія