Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Німеччина розглядає можливість отримання власної ядерної зброї

ЧИ є та зброя, чи нема - все одно, якщо ворог застосує проти України ядерку - то хтось згорить, хтось порозбігається.

Чи тебе на тому світі втішить, якщо буде удар відплати?  :K

Це зменшує вірогідність застосування.
А відсутність не зменшує. :K
   
Удар відплати дуже сильно стримує бажання завдати перший удар по тому, хто таку відплату може зробити.
Та й взагалі будуть думати, чи варто починати зачіпатися

А хуйло казав, що це Україна напала на рф.
   
Україна теж може розглядати. Розглядати і Монголія може

Справа у тому шо німцям ніхто не заборонить якщо шо...бо вони самодостатні
На відміну від нас
   
Ну що, рожеві коники, потроху починає доходити?
Іншого варіанту нема.
   
А ще довбо*оби будуть розказувати що тільки Україна не в вставні зробити
Ні довбограї передьоргують  на форумі а не в житті про "тільки Україна не в стані зробити". Бо говорилося,що на то все треба мати гроші.технологію і вагу політичну. у німців то все в порядку,правда теж нема всіх компонент то зробити на сьогодні. інших від наших але нема. та і від слів до діла довга дорога у бюрократій.
 а на форум і можна такими темами зняти стрес і розвинути  свою фантазію про "ми покажемо". не в перше і не в останнє.
   
Ну що, рожеві коники, потроху починає доходити?
Іншого варіанту нема.

Ти спочатку повернись в Україну герой
   
Ну що, рожеві коники, потроху починає доходити?
Іншого варіанту нема.
коли починаєш збагачувати і вкладати в гроші власні в виробництво? B-)
   
Ти спочатку повернись в Україну герой
Вони з ТС вже разом розробяють важливі речі-один прогріває мотори стратегів а другий крутить в ручну центрифуги з батальоном краківським і всієї польщі. :D
   
Ти спочатку повернись в Україну герой
Дятел, я тут по завданню фупа знахожусь! Блокую кордони з Німеччиною  :king2:
Вже завтра їду в Україну організовувати мобілізацію. Тож начувайтесь ухилянти!
   
коли починаєш збагачувати і вкладати в гроші власні в виробництво? B-)
Ну дивиться нагадаю тим хто мене не бачив:
Зелені дали мені три справи.
1. Розібратись с протестами у Польщі. Якраз вже тиждень над тим працюю.
2. По приїзду організувати мобілізацію.
3. Не пізніше 1го квітня зайнятись побудовою ППО над Дніпром.

Я так розумію, що наступним пунктом, який зелені пропонують, це зайнятися виробництвом власної ядерної зброї, якраз після того, як закінчу з побудовою ППО  :fuck:
   
Я так розумію, що наступним пунктом, який зелені пропонують, це зайнятися виробництвом власної ядерної зброї,

Порошенка потруси, якщо пощастить, витрусиш  з нього дев'яносто дев'ять тисяч дев'ятсот дев'яносто дев'ять доларів, буде легше виробляти...

   
Вперед до перемоги над воєнною ядеркою! До нашої перемоги...

   
Дятел, я тут по завданню фупа знахожусь! Блокую кордони з Німеччиною  :king2:
Вже завтра їду в Україну організовувати мобілізацію. Тож начувайтесь ухилянти!

обісцяний клоун утікач..тобі не соромно?
   
обісцяний клоун утікач..тобі не соромно?
:facepalm:
   
Ну дивиться нагадаю тим хто мене не бачив:
Зелені дали мені три справи.
1. Розібратись с протестами у Польщі. Якраз вже тиждень над тим працюю.
2. По приїзду організувати мобілізацію.
3. Не пізніше 1го квітня зайнятись побудовою ППО над Дніпром.

Я так розумію, що наступним пунктом, який зелені пропонують, це зайнятися виробництвом власної ядерної зброї, якраз після того, як закінчу з побудовою ППО  :fuck:
ти там того,ТС -льотчика притягни,щоб він накінець добрався до воєнкомату. :D  А тоді вже по рознарядці партії дій.
   
Вперед до перемоги над воєнною ядеркою! До нашої перемоги...

https://www.youtube.com/watch?v=_OnozZhvXt8
чому і них (і не тільки на тих фотках,а взагалі) шиї як у бугаїв чи лайнебеків у амфуті(ті спеціально нарощують там мязи то шия то знаряддя роботи там),а морди лосняться від сала?
   
ти там того,ТС -льотчика притягни,щоб він накінець добрався до воєнкомату. :D  А тоді вже по рознарядці партії дій.
   
До загального суму нашого, польських уклоністів знайти не вийшло.
Тож доведеться повертатись з пустими руками.

Але є й позитив. З блокадою вирішили йти до суду. Тож в найближчі тижні почуєте.
   
А що було північнокорейцям, коли там з'явилась ядерна бімба?
Санкції.
   
Після кидка штатами України той тиск буде усім до сраки
Якого кидка? США постійно когось кидали і норм.
   
Якого кидка? США постійно когось кидали і норм.
ну тут мова про те що "добровільне ядерне розброєння" людству вже ніколи не загрожує,  думаю  що навіть "скорчення ядерних озброєнь" які раніше інколи вдавались тепер теж в минулому.  :-)o
   
ну тут мова про те що "добровільне ядерне розброєння" людству вже ніколи не загрожує,  думаю  що навіть "скорчення ядерних озброєнь" які раніше інколи вдавались тепер теж в минулому.  :-)o
США здобули  X(
   
ну тут мова про те що "добровільне ядерне розброєння" людству вже ніколи не загрожує,  думаю  що навіть "скорчення ядерних озброєнь" які раніше інколи вдавались тепер теж в минулому.  :-)o
Найближчі десятиріччя, а далі вже марно загадувати.
   
Така от фігня: демократіям майже неможливо приєднатись до ядерного клубу, а диктатурам залюбки. Паладинські самообмеження.
   
Ну дивиться нагадаю тим хто мене не бачив:
Зелені дали мені три справи.
1. Розібратись с протестами у Польщі. Якраз вже тиждень над тим працюю.
2. По приїзду організувати мобілізацію.
3. Не пізніше 1го квітня зайнятись побудовою ППО над Дніпром.

Я так розумію, що наступним пунктом, який зелені пропонують, це зайнятися виробництвом власної ядерної зброї, якраз після того, як закінчу з побудовою ППО  :fuck:

Зелені??? Хіба не свиноферма?
   
ти там того,ТС -льотчика притягни,щоб він накінець добрався до воєнкомату. :D  А тоді вже по рознарядці партії дій.

Нікуа! Ти, курво, персонально обіцяв мене з Кракова до самого окопу доправити! :)
А Бандер1вець, обіцяв, шо дівчата приїдуть. Артем - херова альтернатива дівчатам! Я категорично не погоджуюся на таку заміну!  :D
   
Зелені??? Хіба не свиноферма?
Ну я не знаю як там вас називати правильно, чи то ви зелені, чи свіноферма, чи зелена свинофєрма. Можете самі собі обрати назву.

   
Нікуа! Ти, курво, персонально обіцяв мене з Кракова до самого окопу доправити! :)
А Бандер1вець, обіцяв, шо дівчата приїдуть. Артем - херова альтернатива дівчатам! Я категорично не погоджуюся на таку заміну!  :D
Та нашо ти мені здався? Своїх справ нема куди діти.
   
обісцяний клоун утікач..тобі не соромно?
Ви там доречі даремно пельку розтулили. Я самий натуральний Боневтік!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія