Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маєтки Надала в Маямі , документи

Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

"Свободу" - не спинити  :D
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Я з телефона
Так може хто перепостить текст
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

може той родрігєс наркобарон з колумбії :gigi:
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

,маєток то страний дуплєкс, але ,звичайно, на зарплату не куплений
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Опять на порядочного свободовца наговаривают...
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи
nik

Я з телефона
Так може хто перепостить текст

Мер Тернополя – брехун. З Маямі надали беззаперечні докази володіння маєтком за $2 млн донькою Надала

Інтернет-видання Politerno отримало зі Сполучених Штатів офіційні документи, що доводять брехню міського голови Тернополя Сергія Надала відносно коштовних придбань його доньки у США.
Нагадаємо, 12 вересня 2022 року на сайті Politerno було опубліковане журналістське розслідування під назвою “Особняк за $2 млн напередодні війни. Звідки у доньки Сергія Надала кошти на шикарне життя в Маямі”.

15 вересня 2022 року у профілі міського голови Тернополя Сергія Надала в соціальній мережі Facebook був оприлюднений допис наступного змісту:

“Останні кілька днів в Тернополі розповсюджується інформація про нібито мої «вілли» і «мільйонні статки». Відповідаю:

1. Інформація про мої «маямські вілли» за мільйони доларів – фейк, так само як і колись про мої «іспанські дачі». Їх створювали і будуть створювати. Ця інформація – брехня.

2. Моя донька Анастасія – вже давно доросла. Більше 10 років вона живе самостійно. Зараз у неї своя сім’я. В неї окреме життя і своя карʼєра. Як і кожен батько бажає своїй дитині здоров’я і щастя, так і я бажаю, щоб були здорові вона, її чоловік і вся сім’я.

3. Я щороку подаю декларацію про свої статки. Вона є відкритою і публічною. В Україні є компетентні органи, які займаються перевіркою декларацій чиновників. Якщо це була би правда, що написано в статті, то ви би про це дізналися від цих органів.

Я також читав це нібито «розслідування». Можу додати лише одне: мені було приємно ще раз переглянути відео з весілля моєї дочки два роки тому. Все інше – фейк і брехня”.



Звісно, кожен, хто прочитав дане “спростування” зрозумів, яке саме розслідування має на увазі Сергій Віталійович. Кожен зробив й свій висновок щодо правдивості, як самого розслідування, так і заяви мера.

Але автора матеріалу такий стан речей не задовільнив й у Державному департаменті штату Флорида для пред’явлення в українських судах були витребувані офіційні виписки з реєстрів, які отримали спеціальний штамп апостиляції, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб та печаток. Підтвердження підписів і печаток на офіційних документах апостилем робить ці документи чинними в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції.

Інші дані, викладені журналістському розслідуванні, документального доведення не потребують, адже були узяті з відкритих джерел.

Отже, у своє розпорядження ми отримали апостиль на Свідоцтво про шлюб Анастасії Надал та Рубена Джеймса Родрігеса від 12 грудня 2019 року. Своєю адресою молодята вказали район Pembroke Pines округу Бровард міста Маямі (дату народження Рубена запам’ятайте, вона нам ще знадобиться):

   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Лайно район, гетто & латинос
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Слав знищує патріотів  :X
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Лайно район, гетто & латинос
Думаєте невдала інвестиція 2 млн. $  ?  :(
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Думаєте невдала інвестиція 2 млн. $  ?  :(
Кацапській ріелтори ошукали патріота  :(
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи
LSD

Слав знищує патріотів  :X
Слав завжди владі вилизував...
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи
HSM

А нах воно йому ?
Він же ж тутай сидить
Для чого це робицця взагалі ?
Років з 25 як , пропонйвали дачу
На філленті за 2500 баксів
Ну навіщо воно , якщо ти там будеш
Два тижні в рік
А догляд ? Ентропія бере своє
І приорітети змінюються
Нах ?


Останнє редагування: 2 серпня 2023 07:41:44 від HSM
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

А нах воно йому ?
Він же ж тутай сидить
Для чого це робицця взагалі ?
Років з 25 як , пропонйвали дачу
На філленті за 2500 баксів
Ну навіщо воно , якщо ти там будеш
Два тижні в рік
А догляд ? Ентропія бере своє
І приорітети змінюються
Нах ?
Це спроба реалізувати свою  "американську мрію"  :idea:
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Вія, твій вихід
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Мер Тернополя – брехун. З Маямі надали беззаперечні докази володіння маєтком за $2 млн донькою Надала

Інтернет-видання Politerno отримало зі Сполучених Штатів офіційні документи, що доводять брехню міського голови Тернополя Сергія Надала відносно коштовних придбань його доньки у США.
Нагадаємо, 12 вересня 2022 року на сайті Politerno було опубліковане журналістське розслідування під назвою “Особняк за $2 млн напередодні війни. Звідки у доньки Сергія Надала кошти на шикарне життя в Маямі”.

15 вересня 2022 року у профілі міського голови Тернополя Сергія Надала в соціальній мережі Facebook був оприлюднений допис наступного змісту:

“Останні кілька днів в Тернополі розповсюджується інформація про нібито мої «вілли» і «мільйонні статки». Відповідаю:

1. Інформація про мої «маямські вілли» за мільйони доларів – фейк, так само як і колись про мої «іспанські дачі». Їх створювали і будуть створювати. Ця інформація – брехня.

2. Моя донька Анастасія – вже давно доросла. Більше 10 років вона живе самостійно. Зараз у неї своя сім’я. В неї окреме життя і своя карʼєра. Як і кожен батько бажає своїй дитині здоров’я і щастя, так і я бажаю, щоб були здорові вона, її чоловік і вся сім’я.

3. Я щороку подаю декларацію про свої статки. Вона є відкритою і публічною. В Україні є компетентні органи, які займаються перевіркою декларацій чиновників. Якщо це була би правда, що написано в статті, то ви би про це дізналися від цих органів.

Я також читав це нібито «розслідування». Можу додати лише одне: мені було приємно ще раз переглянути відео з весілля моєї дочки два роки тому. Все інше – фейк і брехня”.



Звісно, кожен, хто прочитав дане “спростування” зрозумів, яке саме розслідування має на увазі Сергій Віталійович. Кожен зробив й свій висновок щодо правдивості, як самого розслідування, так і заяви мера.

Але автора матеріалу такий стан речей не задовільнив й у Державному департаменті штату Флорида для пред’явлення в українських судах були витребувані офіційні виписки з реєстрів, які отримали спеціальний штамп апостиляції, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб та печаток. Підтвердження підписів і печаток на офіційних документах апостилем робить ці документи чинними в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції.

Інші дані, викладені журналістському розслідуванні, документального доведення не потребують, адже були узяті з відкритих джерел.

Отже, у своє розпорядження ми отримали апостиль на Свідоцтво про шлюб Анастасії Надал та Рубена Джеймса Родрігеса від 12 грудня 2019 року. Своєю адресою молодята вказали район Pembroke Pines округу Бровард міста Маямі (дату народження Рубена запам’ятайте, вона нам ще знадобиться):

Так це що? Одеський воєнком? У того теж наче паспорт "Родрігєса"  :lol:
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи
slp

Вообще пофиг
И кто сказал, что украинские националисты все честные ?
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Вообще пофиг
И кто сказал, что украинские националисты все честные ?
Вія :love:
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Вія, твій вихід

Війку вже це не чіпляє, якщо бажаєте її почути тут, кажіть, що їй тре вакцинуватись!
Боже, вибач...! 
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Чесні усі. Допоки не з'являється можливість щось спиzдити. Рівно, як і срачі про вирішальну роль ідеології у формуванні нації.
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Слав завжди владі вилизував...

Хм можна докази ?
Надал і є влада
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Кредит, іпотека... журналізд не знайомий з такими поняттями?
Мабуть, думає, що особняки в Маямі продають за валізи з готівкою.
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Кредит, іпотека... журналізд не знайомий з такими поняттями?
Мабуть, думає, що особняки в Маямі продають за валізи з готівкою.

Жартуєш ?
Хто дасть 2 млн працівникам з рецепшена)))

Ну і надал ж не сказав що вони взяли кредит ))

   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Кредит, іпотека... журналізд не знайомий з такими поняттями?
Мабуть, думає, що особняки в Маямі продають за валізи з готівкою.

За відмитий безнал продають
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

журналізд не знайомий
Трохи стереотипно він написав

Але саме зараз (в альпах) важкі часи
На погодження банком іпотеки в 1,8 млн євро потрібно на конто (та сама готівка)  мати 0.8 лями  (на менше 40% вартості )
На фікс план (що зараз заявника  не охоче беруть ізза високої ставки ) потрібно мати дохід (після податків ) +/- 8-9к брутто
(+/- рівень професора в уні )
Або при змінній ставці дохід в місяць має складати  10к євро брутто  (рівень депутата бундеспарламенту))
Кредит не довше ніж на 30 років (було 35)

Погодження банками на суми більше ляма євро тепер мінімальні
Схвалюють втричі менше заявок ніж рік тому

Ціни вже рік ходять на платто.
З трьох боків покупець-продавець-банк повний шпиль 

В перший внесок наявну нерухомість банк нині  не бере.
Навіть з низькою оцінкою банку

Живі (легальні) гроші давай
Як легальність під питанням то плати  за легалізацію.
Все то і час і гроші
...
По темі
Тернопіль  навіть на  Львів тим паче Київ
Але наколядувати очільник тернополян на хатину в 2 лями звісно може.
Мав би морозитися а не писати  про фейки і  роздмухувати
Тупизд

...
Коли в Альпах заповнюєш доки в нотара  маєш вказати коли є депутат (з родичами першої лінії)
Не важливо де виборча посада  в Відні чи Львові
Тоді в нотара інша форма подачі звітності
Як проїпеш (навіть не свідомо)  можна на сраку проблеми  в майбутньому знайти

В флориді  ніби аналогічний малозначимий  нюанс (то всього один марк в анкеті ) теж існував (точно  не певен)
Журналізд то питання мав копнути
Чи вказала дочка що її свободівський  тато є на виборчій посаді 
Якщо ніт то срака
В Альпах можуть визнати угоду не дійсною
Або заднім числом перевірити джерела грошей
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Слав, а ти не хочеш спробувати на місце Надал-а?  8-)
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Чесні усі. Допоки не з'являється можливість щось спиzдити.


+1


   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Слав, а ти не хочеш спробувати на місце Надал-а?  8-)

Ні ,
Для чого це мені
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Чесні усі. Допоки не з'являється можливість щось спиzдити.

Це виключно тебе так характеризує. Я наприклад 100% не вкраду, навіть якщо буде 25 таких можливостей відразу.
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Ні ,
Для чого це мені

Роздать піздюлєй "надалам" і його посіпакам. Навести лад.
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Роздать піздюлєй "надалам" і його посіпакам. Навести лад.

Там немає влади навести порядок .
Там є влада тільки красти .
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Лайно район, гетто & латинос
:D 

ги))) хуйня питання..

таке можна мати...

от як би серед білих та за 20 лямів :weep:

до речі а у маямі ще білі залишилися?  бо там одні латіноси  :D
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Слав, а ти не хочеш спробувати на місце Надал-а?  8-)

мером чи хатинку у маямі? :weep:
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Щиро радію за українця  (tu)
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи
LSD

Хм можна докази ?
Надал і є влада
Бери вище...
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Кредит, іпотека... журналізд не знайомий з такими поняттями?
Мабуть, думає, що особняки в Маямі продають за валізи з готівкою.

ха..ха..ха..

 вас дуже розчарую -продають і ще як продають..

а також під 30-40 відсотків накрадених на своїй батьківщині бабла легалізують бабло в амеріці...

ни даремно юристи в штатах це каста богатеїв.

   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Це виключно тебе так характеризує. Я наприклад 100% не вкраду, навіть якщо буде 25 таких можливостей відразу.

ну ну..... а если появится возможность заработать 50 млрд долл, например, помогая россие-матуше продвинуть Минск3... неужели не поможешь спасти жизни детей?
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Там немає влади навести порядок .
Там є влада тільки красти .
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Там немає влади навести порядок .
Там є влада тільки красти .
Ну цілком інша була б справа, якби місто перейшло під зелених…Коломойського баріном на хочете?
О, тоді б ні пари з вуст…
   
Re: Маєтки Надала  в Маямі , документи

Там немає влади навести порядок .
Там є влада тільки красти .

Так я про то і кажу... Наведеш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія