Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Балабанов і "Брат"

Re: Балабанов і "Брат"

Брат - це Хрущов, Брат-2 - Брєжнєв. Метафорична дилогія про владу в СРСР після Сталіна.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Якщо кожний раз думати, що привидиться або почується 80% процентам людей, то краще з дому не виходити і рота не відкривати.
Якщо ти "митець" маскульту - то не можеш не думати про реакцію целєвой аудиторії.
А балабанов - саме маскульт, а не якийсь там фон трієр гєйропєйскій.
І, повторюсь, вважаю, що чітко він усвідомлював, що і для кого знімає, хоча й не без певної іронії, звісно.
До того ж, величезну роль зіграв саундтрек, роками потім продавались аудіокасети "брат-2". Всі, хто надав свої пісні фільму - теж ні сном, ні духом, про що той фільм, да.
   
Re: Балабанов і "Брат"

От Аеліт не зрозумів, що "Черкаси" - шедевр, тому що нічого не розуміє в кіно.
   
Re: Балабанов і "Брат"

у стурбованих все зводиться до того, чи був Балабанов бандерівцем  :laugh:

та не був, заспокойтесь
мова взагалі не про те

Балабанов був глибоко, як кажуть, русскім чєловєком
але в той же час інтелектуалом, можна сказати Гоголем а не якимсь прілєпіним
   
Re: Балабанов і "Брат"

Якщо ти "митець" маскульту - то не можеш не думати про реакцію целєвой аудиторії.
А балабанов - саме маскульт, а не якийсь там фон трієр гєйропєйскій.
І, повторюсь, вважаю, що чітко він усвідомлював, що і для кого знімає, хоча й не без певної іронії, звісно.
До того ж, величезну роль зіграв саундтрек, роками потім продавались аудіокасети "брат-2". Всі, хто надав свої пісні фільму - теж ні сном, ні духом, про що той фільм, да.
Не знаю митців вживу, кажуть, вони трохи специфічні бувають:D 
Мова в СТ про те, що і його близькі колеги не гарантують, що правильно розуміли його наміри.
Я мала свою думку, що може означати його твір. Я теж не гарантую, що вона правильна.
ПС Пісня "Лаванда" мене теж свого часу розчулила :weep: 
   
Re: Балабанов і "Брат"

.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Уж кому-кому, а художнику доверять нельзя(с)  :D
   
Re: Балабанов і "Брат"

Насправді Брат і Брат-2 - це про Порошенка.
Про те, як Порошенко вбив свого брата.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Леон зайшов  навіть в  далекі  кутки гамерики. А  от брати кацапи в африці  та  бразилії  куй  пойняли,  ну  ви  понялі?

Для постсовка  це  своє кіно, зрозуміле,  і  нопевно шо  цікаве, навіть художнє.


 Але  Леон  кілер  приніс  мільйони,  прєдмєт  кацапськой  гордості -  нє.

ЗІ  дивився  те  все. Норм. Іван дурак   чесний   вбивця мужик  бля. Бггг
   
Re: Балабанов і "Брат"

Насправді Брат і Брат-2 - це про Порошенка.
Про те, як Порошенко вбив свого брата.
А в "бригаді" бєзруков - ну викапаний рінатка...
   
Re: Балабанов і "Брат"

Не знаю митців вживу, кажуть, вони трохи специфічні бувають:D
Та да. Проте варто відрізняти митців від "митців".
Чи хтось скаже, що автори сватів теж не аналізували свою целєвую аудиторію і не турбувались, аби тій аудиторії "зайшло"?
   
Re: Балабанов і "Брат"

Чи хтось скаже, що автори сватів теж не аналізували свою целєвую аудиторію і не турбувались, аби тій аудиторії "зайшло"?

Скажу так,  що автори сватів про мене геть не турбувались  :(
   
Re: Балабанов і "Брат"

Скажу так,  що автори сватів про мене геть не турбувались  :(
Вони настільки були впевнені в тобі? B-)
   
Re: Балабанов і "Брат"

Вони настільки були впевнені в тобі? B-)

Нє,  розуміли що марно
   
Re: Балабанов і "Брат"

Нє,  розуміли що марно
Так, тоді се є компліментом. Тільки звідки знаєш про їх байдужість?
   
Re: Балабанов і "Брат"

Так, тоді се є компліментом. Тільки звідки знаєш про їх байдужість?

З методичок  B-)
   
Re: Балабанов і "Брат"

З методичок  B-)
Ого. Нічого собі доступ до спецінформації.
Методички нічого не кажуть про путі евакуації зе-шайки з України?
   
Re: Балабанов і "Брат"

нагадай козі смерть  :laugh:
   
Re: Балабанов і "Брат"

Ого. Нічого собі доступ до спецінформації.
Методички нічого не кажуть про путі евакуації зе-шайки з України?

Роздумують,  чи йти на другий строк,  чи бабла срубіть на номерах про Кличка-президента  :laugh:
   
Re: Балабанов і "Брат"

нагадай козі смерть  :laugh:
...де не йтиме, то "пердь".
Дуже точно про твій вечір на хвупі.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Роздумують,  чи йти на другий строк,  чи бабла срубіть на номерах про Кличка-президента  :laugh:
Та ще строк суд не визначив, рано про те думати...
   
Re: Балабанов і "Брат"

Усю гілку не читав, не маю часу.
Скажу від себе "Брат - 1" та "Брат-2", це різні фільми, але вони дещо нагадують таку собі кацапську версію "ваньки-термінатора"

Якшо згадати, то перший "Термінатор", то  також був такий собі похмурий, дещо трохи артхаус з якимось філософським підтекстом, який спочатку не дуже й роздуплили, але пізніше він узяв свій тріумф.
Й  далі вже пішли  комерційні франшизи 2/3/4.

Так й з  балабановським "Братом", нікому він спочатку в кінотеатрах нафуй не був цікавий, але коли "розпробуваали" на відео - став майже культовим. Чуваки роздуплили фішку й намутили "Брат-2", вже просто заробляли бабло на оленях - тут їм й бойвик, й  американські краєвиди звідти, "где не буду никогда" й про Крим з "хохляцькою мафією".

Тим не менш  ті самі балабановські "Жмурки" як фільм на голову кращі за обох "Братів", імхо.

Музична пауза в тему:






Останнє редагування: 19 січня 2021 20:28:24 від птах Сорока
   
Re: Балабанов і "Брат"

у першого Брата бюджет був 100 тисяч доларів

світер Даніли, в якому він половину фільму зіграв, купили у секонді
   
Re: Балабанов і "Брат"

у першого Брата бюджет був 100 тисяч доларів
Для першого термінатора - 6,5  лямяв баксів, це також ніщо за американськими розцінками, все пішло на спецефекти та гонорар Арнольду, решта смоктала фуй й економила на дублях.
Бабла на розкрутку фільму вже не було, розкрутився за рахунок "сарафанного радіо". Але режисура та сценарій вирулили.
   
Re: Балабанов і "Брат"

перший фільм не мав подвійних тлумачень. Він мав чітку головну лінію, яка огорнута в стиль бойовика. Лінія йде крізь весь фільм. Місто - це зла сила, воно робить людину слабкою. Ось і головний герой майже пропав. Головна лінія не прихована - вона випирає в кожному епізоді. Робляться замальовки наркоманської молодіжної тусні, п'яного биту дорослих, бандитського биту обраних. Яскраво ж начебто малював, словами дублював, як можна не помітити слона.

Більшість народу виявилися нездатні бачити лінію. Це жесть. Вони побачили тупо бойовик. І другий брат став тупим бойовиком. У другому фільмі не вкладено ідеї. Це більш якісний бойовик ніж перший. Але дірка замість ідеї.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Мені мої тлумачення більше до вподоби.
   
Re: Балабанов і "Брат"

перший фільм не мав подвійних тлумачень. Він мав чітку головну лінію, яка огорнута в стиль бойовика. Лінія йде крізь весь фільм. Місто - це зла сила, воно робить людину слабкою. Ось і головний герой майже пропав. Головна лінія не прихована - вона випирає в кожному епізоді. Робляться замальовки наркоманської молодіжної тусні, п'яного биту дорослих, бандитського биту обраних. Яскраво ж начебто малював, словами дублював, як можна не помітити слона.

Більшість народу виявилися нездатні бачити лінію. Це жесть. Вони побачили тупо бойовик. І другий брат став тупим бойовиком. У другому фільмі не вкладено ідеї. Це більш якісний бойовик ніж перший. Але дірка замість ідеї.


місто це ж по суті західна цивілізація
розбалувана і слабка через це

і брат це русскій, який "продався" цій цивілізації і теж став слабким

він же і в першому фільмі зраджує Данілу, і в другому кричить "я остаюсь здєсь жить"
   
Re: Балабанов і "Брат"

і брат це русскій, який "продався" цій цивілізації і теж став слабким
він же і в першому фільмі зраджує Данілу, і в другому кричить "я остаюсь здєсь жить"

Все там чітко. Два "брати" - це алегоричне відображення  двох половинок одного "русского".
Одна половина готова за бабло або навіть за бухло підставити й вбити. Інша половина готова йти рятувати "дітей камеруна від хунти", при цьому віддати останні труселя за це.
Й от яка половина в конкретний період в особистості бере гору - залежить від того, як  того "русского" надрочить начальник/цар/президент/тощо.
Не просто так показано, яка саме половина "русского" каже - "Вы мне, гады, ещё за Севастополь ответите".

Останнє редагування: 20 січня 2021 01:00:03 від птах Сорока
   
Re: Балабанов і "Брат"

Вазможна, Багров ето сон Тайлєра Дьордена і Бойцовскій клуб на самом дєлє про рускую душу і іронічную любовь ко всєму. Стьоб і іронія.

Клас  :laugh:
Хто бачив фільм про містера Біна і його подорож в Канни?
Там на кінофестивалі саме такий, "  багатозмістовний" фільм крутили  :laugh:
   
Re: Балабанов і "Брат"

учора патріотичний фейсбук традиційно рефлексував на події у Москві, відосік Навального.
і я згадав про балабановського "Брата"

вважаю Балабанова кращим кінорежисером постсовка, іронічним і тонким
і завжди був впевнений, що він у "братові" висміяв  архетип росіян: Іванушку Дурачка, Ємєлю і т.п.

фільм знятий як іронічна притча: герой сидить на печі, дурак дураком, ще і ледарь. А потім злазить і йде в люди. А там навколо брехня і він один чесний, і його чесність дає йому і багатство, і царєвну, він усіх перемагає і так далі.

Все доволі прозоро знущально в сюжеті, і навіть не достатньо тонко як для Балабанова.

сам герой доволі карикатурний, хоч і викликає емпатію. основна характеристика знову ж: дурак, але чесний. тому йому щастить

https://www.youtube.com/watch?v=3OHhhS6mjJU&fbclid=IwAR1KAxIpkdwiKTeQUIlfPVHbyPkPH0wF32Am6LO4Pg2-L6_46kmdg73FwV4
хз, був малим коли дивився.
Зато жмурки прикольні вийшли.
Жмурки це останнє шо дивився кацапського.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Ці два фільми - це підліткові фільми, при чому не тільки просто для підлітків, а також і для суспільства-підлітка.
Ті, кому це може бути близьким (покоління Пепсі), давно б по ідеї мали  повиростати з таких фільмів і такого антуражу.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Ці два фільми - це підліткові фільми, при чому не тільки просто для підлітків, а також і для суспільства-підлітка.
Ті, кому це може бути близьким (покоління Пепсі), давно б по ідеї мали  повиростати з таких фільмів і такого антуражу.
розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
Я тоді фразу "за севастополь отвєтітє" ваще не поняв. А коли дійшло, то кацапи кажись тоді мені вперше показалися ворогами.


ps
ааа... згадав.
Тоді в новинах проскочило про "брат", шо американська влада шось там дзявкнула проти кацапів, із-за того шо "вот уроди" чи шо.

pps
а ще помню був фільм армагедон, то тоді кацапська влада шось там дзявкнула проти амерів, шо мол бухий мужик з кокардою, давайтє іх накажем.
Я чо тоді звернув увагу на ці новості, бо вони були про фільми, і кажись там навіть фрагменти показали.
   
Re: Балабанов і "Брат"

основна аудиторія не копнула ні в перший шар, ні тим більше в другий, обмежившись коміксом.
Україна  [ua] Українці [ua]
   
Re: Балабанов і "Брат"

Україна  [ua] Українці [ua]

Не палися, мова про кацапську аудиторію
   
Re: Балабанов і "Брат"

Мені теж завжди здавалось, що  фільм мав намір бути сарказмом.
[ua]
   
Re: Балабанов і "Брат"

Оце ще для повного щастя піднятих тем Ішакова бракувало  :weep:
   
Re: Балабанов і "Брат"
HSM

Щось
Драка зовсім пльох
Може оцту ?
   
Re: Балабанов і "Брат"

Щось
Драка зовсім пльох
Може оцту ?

Та ни, зьйбав за кордон, и серет потужно моцною струйой, як бегемотивна. Ну и некропостиг пиднял вид отцу.
РС Но вертатись не хоче , ЗСУ и война це не його.
   
Re: Балабанов і "Брат"

Дивлячись на Брат-1 та Брат-2 я завжди відчував відразу та гидоту. Але що в цьму "кині" є- це таки певна правда. Вони такі й є. Це як дивитися на павуків у банці- цікаво, але гидотно. Але примітив мислення зашкалює. Це як завжди у кацапів см. " Велікая рюсская курьтура"- а власне про що кіно? Ну два бандита типових поїхали за долю на розборку аж до США. За частку. Їли раків на Гудзоні, пострілювали. Трохи повбивали. Один втік-інший пішов до мериканської тюрми. " Шірота рюсскай душі", набір тупих фраз:" В чому правда-брат?", дуркуватий віршик... може увесь сенс в тому, що вони самі про себе кажуть: Ми інші ми дикі уроди. " Прощай Америка. где я не буду никогда..."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія