Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пешиход, умирая на пешеходном переходе, помни, ты был прав!

С момента как ГАИ в Украине начали приучать пешеходов идти без оглядки на переходах а водителей карать не разбираясь - погибших на переходах стало в 10 раз больше.  Смерть и штрафы ходят рядом   :(
(в погоне за штрафами испортили порядок и отношения у людей на дороге и этим убили десятки тысяч со времен Януковича)

Останнє редагування: 13 січня 2018 20:57:39 від Сметана
   
І правильно: загорівся для тебе зелений чоловічок - сміливо йди! Родичі то хоч компенсацію отримають за тебе, дурня. :gigi:
   
С момента как ГАИ в Украине начали приучать пешеходов идти без оглядки на переходах а водителей карать не разбираясь - погибших на переходах стало в 10 раз больше.  Смерть и штрафы ходят рядом   :(
А як потрібно, короткими перебіжками?
   
А як потрібно, короткими перебіжками?
згідно правил та інстинкту по збереженню життя в першу чергу
   
С момента как ГАИ в Украине начали приучать пешеходов идти без оглядки на переходах а водителей карать не разбираясь - погибших на переходах стало в 10 раз больше.  Смерть и штрафы ходят рядом   :(
Едь так, вроде  каждый переход оборудован лежачим полицейским, тогда и проблем не будет.
   
Едь так, вроде  каждый переход оборудован лежачим полицейским, тогда и проблем не будет.
"120 лет назад во всей Британии было не более двадцати автомобилей. И один из них гордо направлялся на выставку в здании «Кристал Пэлас». Импортный французский «Роджер Бенц» ехал со скоростью всего шесть километров в час. Но для груды железа этого оказалось достаточно, чтобы насмерть задавить 44-летнюю Бриджит Дрискол, которая стояла на дороге и с восторгом глядела на приближающееся чудо техники — экипаж без лошади."
   
Вы себя слышите? Не хотите соблюдать правила и пропускать пешеходов на переходе, при этом виноваты у вас сами пешеходы.
В Польше мой отец сам видел, как поляк продемонстрировал ему, как специально симитировал пьяницу, вышел на дорогу без всякого перехода и ходил туда-сюда качаясь и все водители стояли и вежливо ждали, пока он находится! О том, чтоб стоять за 15 метров до перехода и пропускать порядочных пешеходов там и спору никакого давно нет - это само собой разумеется!
   
? Не хотите соблюдать правила и пропускать пешеходов на переходе,
Дядя, ты дурак ?
"Не хотят" ?
У нас законодательство такое что даже за вне перехода задавленного алкаша дадут минимум несколько лет условно.
И по твоему этих самоубийц давят специально, потому что НЕ ХОТЯТ остановиться ?

Правильно бы сказать - не успевают остановиться мгновенно когда тело в темной одежде и наушниках спонтанно ломанется на проезжую часть. Вследствие законов физики и личной вины господина Ньютона.

(иллюстрацию см. тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991859.0)

Останнє редагування: 13 січня 2018 14:55:12 від hornet
   
Дядя, ты дурак ?
"Не хотят" ?
У нас законодательство такое что даже за вне перехода задавленного алкаша дадут минимум несколько лет условно.
И по твоему этих самоубийц давят специально, потому что НЕ ХОТЯТ остановиться ?

Правильно бы сказать - не успевают остановиться мгновенно когда тело в темной одежде и наушниках спонтанно ломанется на проезжую часть. Вследствие законов физики и личной вины господина Ньютона.

(иллюстрацию см. тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=991859.0)
В стартопіку про пішоходів на переходах. Чи ні?
   
Едь так, вроде  каждый переход оборудован лежачим полицейским, тогда и проблем не будет.

Коли кожен пішохід буде обладнаний інстинктом самозбереження - тоді проблем стане менше.
   
Вы себя слышите? Не хотите соблюдать правила и пропускать пешеходов на переходе, при этом виноваты у вас сами пешеходы.
В Польше мой отец сам видел, как поляк продемонстрировал ему, как специально симитировал пьяницу, вышел на дорогу без всякого перехода и ходил туда-сюда качаясь и все водители стояли и вежливо ждали, пока он находится! О том, чтоб стоять за 15 метров до перехода и пропускать порядочных пешеходов там и спору никакого давно нет - это само собой разумеется!

а причем ту быдло ?
   
С момента как ГАИ в Украине начали приучать пешеходов идти без оглядки на переходах а водителей карать не разбираясь - погибших на переходах стало в 10 раз больше.  Смерть и штрафы ходят рядом   :(

Сметана!
Мої вітання!
Вперше у житті я з тобою згоден на 100%!
   
В стартопіку про пішоходів на переходах. Чи ні?

Я дал ссылку на видео, где тоже пешеход на пешеходном переходе.
Пожалуйста посмотрите.
И если там причина на 100% в том, что "водитель не хотел соблюдать правила и пропускать пешеходов на переходе" то бросьте в меня камень.
   
Сметана!
Мої вітання!
Вперше у житті я з тобою згоден на 100%!

У же почти все ФУПовцы мне точно такое писали но только в разных темах  :D
   
По факту. Ради тупых порядков и штрафов ГАИ этим убили на переходах десятки тысяч за шесть лет !
   
Я дал ссылку на видео, где тоже пешеход на пешеходном переходе.
Пожалуйста посмотрите.
И если там причина на 100% в том, что "водитель не хотел соблюдать правила и пропускать пешеходов на переходе" то бросьте в меня камень.
Не виправдовую в тій ситуації пішохода, але уважно подивіться Ваше відео, на якій швидкості там проїзжають автомобілі і на якій їхав той автобус.
Раз на декілька років приїзжаю на своєму авто в Україну. Скажу м'яко, ви там всі з проблемами, що пішоходи, що водії.
   
Кстати, как не парадоксально, но если бы пешеходов штрафовали эквивалентно водителям, за переход в неположенном месте или на красный, то по факту это сберегло бы немало жизней тех самых пешеходов.
   
Кстати, как не парадоксально, но если бы пешеходов штрафовали эквивалентно водителям, за переход в неположенном месте или на красный, то по факту это сберегло бы немало жизней тех самых пешеходов.
++
Ще це стосується двоколесоцефалів.
   
Коли кожен пішохід буде обладнаний інстинктом самозбереження - тоді проблем стане менше.
У меня рядом с домом два перехода, один со светофором, а второй с лежачим полицейским. Переход, с горящим зелёным для пешеходов, некоторые “спешуны” пролетают не тормозя, но еще никто не попытался проскочить “лежачего полицейского”. Угадаешь почему так происходит? Я тебе подскажу, бо ремонт подвески не наебешь, в отличии от светофора.
   
Кстати, как не парадоксально, но если бы пешеходов штрафовали эквивалентно водителям, за переход в неположенном месте или на красный, то по факту это сберегло бы немало жизней тех самых пешеходов.

штрафувати треба
вбивати ні
навіть якщо пішохід порушив якісь правила
порушення пішоходом якихось правил не знімає відповідалтьності з водія
принаймні це так в Австрії
   
У меня рядом с домом два перехода, один со светофором, а второй с лежачим полицейским. Переход, с горящим зелёным для пешеходов, некоторые “спешуны” пролетают не тормозя, но еще никто не попытался проскочить “лежачего полицейского”. Угадаешь почему так происходит? Я тебе подскажу, бо ремонт подвески не наебешь, в отличии от светофора.

Ну, и давайте вперед на свой зеленый - наследники бабло с _живого_ водилы получат, а на могиле напишут "Этот пешеход был всегда прав. И геройски погиб, отстаивая свою правоту."
   
У меня рядом с домом два перехода, один со светофором, а второй с лежачим полицейским. Переход, с горящим зелёным для пешеходов, некоторые “спешуны” пролетают не тормозя, но еще никто не попытался проскочить “лежачего полицейского”. Угадаешь почему так происходит? Я тебе подскажу, бо ремонт подвески не наебешь, в отличии от светофора.
Мені на дорогах зустрічалась купа прямоходячих Дунканів МакЛаудів з суіцидальними нахилами. І?
   
Ну, и давайте вперед на свой зеленый - наследники бабло с _живого_ водилы получат, а на могиле напишут "Этот пешеход был всегда прав. И геройски погиб, отстаивая свою правоту."
наследники бабло c _живого_ водилы получат

Ото не факт
   
А як потрібно, короткими перебіжками?

Пешеход, переходя дорогу, смотри не на светофор, а на машины. Светофоры еще никого не сбивали.(с)
   
Пешиход, умирая на пешеходном переходе, помни, ты был прав!

Я, пішохід, завжди так думаю. Але я думаю також що невеличка плата за дороги 200 доларів у рік з кожного автомобіліста (або конфіскація авто) спасе ситуацію. Також я вважаю що потрібні окремі полоси для суспільного транспорту у всіх містах.

Останнє редагування: 13 січня 2018 18:51:19 від muliar
   
Ну, и давайте вперед на свой зеленый - наследники бабло с _живого_ водилы получат, а на могиле напишут "Этот пешеход был всегда прав. И геройски погиб, отстаивая свою правоту."
Вот только не нужно делать вид, что тебя заботит судьба пешехода. Себя тебе жалко! Тянуть пять лет на зоне за какого-то неувернувшегося пешехода, совсем не хочется.
Хочешь красиво выпендриваться за рулем, будь готов за это ответить.
   
Пешеход, переходя дорогу, смотри не на светофор, а на машины. Светофоры еще никого не сбивали.(с)
Дякую, буду знати. (tu)
   
Я, пішохід, завжди так думаю. Але я думаю також що невеличка плата за дороги 200 доларів у рік з кожного автомобіліста (або конфіскація авто) спасе ситуацію. Також я вважаю що потрібні окремі полоси для суспільного транспорту у всіх містах.
Цей маразм вкотре доказує, що за невеликим винятком лише водій може бути дисциплінованим пішоходом. Бо він керується не хотілками і якимись уявними правами, а інстинктом самозбереження та ПДР.
   
Я, пішохід, завжди так думаю. Але я думаю також що невеличка плата за дороги 200 доларів у рік з кожного автомобіліста (або конфіскація авто) спасе ситуацію. Також я вважаю що потрібні окремі полоси для суспільного транспорту у всіх містах.

Якіта полумєри. Заборонити машини вапше
   
Якіта полумєри. Заборонити машини вапше

Ні, заборонити непрофесійних водіїв. Кожного року - на перепідготовку зі штучним ітелектом на симуляторі. Я - сучасна людина, можу дозволити собі користуватися послугами водія.

Альтернатива: автопілот на всіх автомобілях. Тоді не буде аварій та пробок.
   
Ні, заборонити непрофесійних водіїв. Кожного року - на перепідготовку зі штучним ітелектом на симуляторі. Я - сучасна людина, можу дозволити собі користуватися послугами водія.

Альтернатива: автопілот на всіх автомобілях. Тоді не буде аварій та пробок.
Заборонити малохольних пішоходів з суіцидальними нахилами. Кожного року - до психіатра на перевірку.
   
Водії ніколи не бувають пішоходами?
   
Приблизна третина ДТП за 2016 рік - наїзд на пішоходів, 6% - наїзд на веллосипедистів.

В різних країнах світу є свої програми і рецепти по зменшенню кількості ДТП та зменшенню шкоди від ДТП - смертей та важких каліцтв.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=990856
   
Проблема у відсутності  культури, культури перетинання дороги пішоходом, культури водіння водієм, та і культури спілкування на форумі.  :(
   
Заборонити малохольних пішоходів з суіцидальними нахилами. Кожного року - до психіатра на перевірку.

Та ні, я кожного разу бачу як водії, небезпечні по природі, постійно порушують правила. Наприклад тролейбуси відкривають двері на другій полосі, а водії проїзджають поміж людей.
Я хотів би це болісно спинити. Карними діями.
   
Тут штука в тому, що відповідальність водія більша, бо він керує транспортним засобом підвищеної небезпеки. Тобто, грубо-кажучи, загроза пішоходу від автомобіля і автомобілю від пішохода - неспівставні. Тому штрафи за те ж перевищення швидкості мають бути значно вищими, ніж за перехід на червоне світло.
Що, звісно, ніяк не відміняє важливості бути уважними під час переходу дороги. Деякі дятли просто дивують іноді.
І я особисто проти відповідальності водія у випадку, коли він дотримувався правил, а пішохід, чи хтось інший, вибіг на дорогу у невстановленому місці раптово, це тупо. Це якщо водій зробив все можливе, щоб уникнути зіткнення, звісно.
   
Проблема у відсутності  культури, культури перетинання дороги пішоходом, культури водіння водієм, та і культури спілкування на форумі.  :(
(tu)
   
В цілому - дятли є всюди, і пішоходи, і водії, і роверисти. Але небезпека від них іде різна - найбезпечніший пішохід, тоді роверист, тоді автомобіль. тому така неспівмірність у покаранні.

Це як майстер спорту з боксу отримає за побиття більший термін ув'язнення, ніж простий чувак.
   
Це фото чи малюнок? Швеція.
   
(tu)
І відсутності покарання за очевидні порушення.
Наприклад, парковку прямо перед переходом - очевидно, що це здорово погіршує видимість і водія і пішохода. Але за таке у нас, мабуть, ніколи ще штрафів не виписували(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія