Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медвечука во власть тянет Порошенко.

Медвечука во власть тянет Порошенко.

Это уже не вызывает сомнений. Подонки.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька окончательно ебанулся
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Вольтер, ты вс перепутал. Порох всегда шестерил на Медведчука.
Не забывай кто в стране хозяин.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

А як ви дізнались?
Хі,хі,хі....
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

А як ви дізнались?
Хі,хі,хі....

Литр конины после 6 пива и не такое узнвется. B-)
   
он просто не возражает  ;)
медведчуковский лекторат может достаться ему
и уж точно не достанется юльке
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Литр конины после 6 пива и не такое узнвется. B-)
(tu)  :D  завтра буде продовження "одкровень" а потім суворий опохмеляж в понеділок. ну як і кожного тижня у вольки з "мареннями алкаша на вихідні".
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

он просто не возражает  ;)
медведчуковский лекторат может достаться ему
и уж точно не достанется юльке
А хто тягне Юльку?
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Он просто таким образом подмахивает Хуйлу
что бы получить от того расположение
Да и наверняка есть договоренность между Хуйлом и Петрушей что бы тот не трогал рыгов
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька, вообще в Кремле план таков - Тимошенко Президент - Медведчук - Премьер-Министр. Не перекладівай с больной голові на не очень больную
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька, вообще в Кремле план таков - Тимошенко Президент - Медведчук - Премьер-Министр. Не перекладівай с больной голові на не очень больную
Это вовсе не исключает что Петруша на подтанцовке у Медведчука
   
А хто тягне Юльку?

все кто при яныке и при пете оказались не при делах
+ некоторые кто хочет остаться при делах после пети
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька, вообще в Кремле план таков - Тимошенко Президент - Медведчук - Премьер-Министр. Не перекладівай с больной голові на не очень больную
=============================
Ага! Бла-бла-бла....Сейчас Пеця тянет Мудачука. И тем,что не арестовывает,и тем,что разрешает прямые полёты его самолёта,и тем,что его охраняют Служба безопасности Президента-люди Галатей,даже ту Марченко и ту галатеевцы охраняют. И совместный бизнес по спи...сжиженому газу с Пецей, и т.д.  Так что не надо тут использовать ботоинструкцию №237 ("Если капитально обосрался-кричи "Юлька-воровка!") :fuck:
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

И еще...вата зашевелилась и подняла голову. А шоколадный трус только на патриотов визжать может. А по-сути,боиться разозлить Путлера-пустил диверсанта прямо в сердце Украины. Разве не видно?
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Медведчук -смотрящій від КГБ по Україні. Його думка є вагомою в призначені президента України. Це він притягнув у владу пороха.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

И еще...вата зашевелилась и подняла голову. А шоколадный трус только на патриотов визжать может. А по-сути,боиться разозлить Путлера-пустил диверсанта прямо в сердце Украины. Разве не видно?
опохмелился  ?
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Они хотят провернуть тот же сценарий, который сработал и в Украине (Кучма против Симоненка) и в России (Ельцин против Зюганова). Хотят заставить проголосовать "за" тех, кто при других раскладах никогда бы так не проголосовал.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

А що, нікого не дивує що підсанкційний на Заході кум хуйла тут йде на вибори?
Про що це може свідчити як не про кришування на найвищому шоколадному рівні?
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

А по-сути,боиться разозлить Путлера-пустил диверсанта прямо в сердце Украины.

разве ж только одного ?

а Новинский ? а Фукс ?  B-)

"по делам их узнаете их" ©
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Это уже не вызывает сомнений. Подонки.
да, не вьізьівает сомнєнія - маразм растьот нє по днях а по часах в тебе,
покидьок
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька, вообще в Кремле план таков - Тимошенко Президент - Медведчук - Премьер-Министр. Не перекладівай с больной голові на не очень больную

Це тобі особисто хуйло сказало?
Тут народ більше цікавиться, як там доярка Вона з цицьками 6 розміру?  :pooh_lol:
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Це тобі особисто хуйло сказало?
Тут народ більше цікавиться, як там доярка Вона з цицьками 6 розміру?  :pooh_lol:

Можу познайомити.  За інтерв'ю бере 800 євро.  Готуй гроші.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Можу познайомити.  За інтерв'ю бере 800 євро.  Готуй гроші.
1

Найухвона мені всралась?

Ти краще скажи, прізвище їй взад поміняв?

Чи Воною і живе?

   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

dacko2 - вешайся. Вашего труса уже не отмоешь! Порохоботик! Вы совсем уже скурвились и готовы продать Украину оптом.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

dacko2 - вешайся. Вашего труса уже не отмоешь! Порохоботик! Вы совсем уже скурвились и готовы продать Украину оптом.
(tu) діагноз підтверджено
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька окончательно ебанулся

тато, а де море... ииииии :facepalm1:
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.
LSD

=============================
Ага! Бла-бла-бла....Сейчас Пеця тянет Мудачука. И тем,что не арестовывает,и тем,что разрешает прямые полёты его самолёта,и тем,что его охраняют Служба безопасности Президента-люди Галатей,даже ту Марченко и ту галатеевцы охраняют. И совместный бизнес по спи...сжиженому газу с Пецей, и т.д.  Так что не надо тут использовать ботоинструкцию №237 ("Если капитально обосрался-кричи "Юлька-воровка!") :fuck:
Юлька вже не воровка?
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

у ригів дах у мацкві, а мудаг сматрящій шоб пацанів не обіжали, шоб всьо було правільна.

І питання, звідкіль насправді будуть віддавати команди ЗСУ
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

И еще...вата зашевелилась и подняла голову. А шоколадный трус только на патриотов визжать может. А по-сути,боиться разозлить Путлера-пустил диверсанта прямо в сердце Украины. Разве не видно?

МВД кто у нас?? народный фронт во главе с бывшим керивником БЮТу - Яценюком и министром МВД - бютовцем Авякяном  :love:
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Волька окончательно ебанулся

Ні. Це він робить свідомо. Диверсант.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Ющенко розповів, як Тимошенко хотіла призначити Медведчука віце-прем’єром
 
Понеділок, 13 серпня 2018, 10:50

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонувала призначити віце-прем’єром у її уряд 2005 року Віктора Медведчука.

Про це в інтерв’ю "Українській правді" розповів третій президент України Віктор Ющенко.

"Вона принесла фотографії Балозі і сформулювала йому це перше питання. А потiм прийшла до мене і запропонувала, що було б краще, якби Медведчук став віце-прем'єром. Для мене це був шок", – зазначив він.

За словами Ющенка, таку пропозицію Тимошенко озвучувала йому, однак екс-президент категорично відмовився від цієї ідеї.

"Коли вже я категорично сказав, що цьому не бути, виникла друга пропозиція — послом у Росії", – зазначив Ющенко, додавши, що Медведчука так само не призначили послом.

На прохання охарактеризувати Медведчука як політика Ющенко відповів однозначно:

"Я не хочу тратити свої слова".

На уточнююче запитання, чи вважає Ющенко лідера "Українського вибору" ворогом нації, він зазначив:

"Три крапки".

Більше про політичні вподобання, питання про деолігархізацію, прогнози щодо Криму й Донбасу та багато іншого читайте в інтерв'ю Ющенка: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Українська правда
   
На уточнююче запитання, чи вважає Ющенко лідера "Українського вибору" ворогом нації, він зазначив: "Три крапки"

попiсявся, чи шо?
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Ющенко розповів, як Тимошенко хотіла призначити Медведчука віце-прем’єром
 
Понеділок, 13 серпня 2018, 10:50

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко пропонувала призначити віце-прем’єром у її уряд 2005 року Віктора Медведчука.

Про це в інтерв’ю "Українській правді" розповів третій президент України Віктор Ющенко.

"Вона принесла фотографії Балозі і сформулювала йому це перше питання. А потiм прийшла до мене і запропонувала, що було б краще, якби Медведчук став віце-прем'єром. Для мене це був шок", – зазначив він.

За словами Ющенка, таку пропозицію Тимошенко озвучувала йому, однак екс-президент категорично відмовився від цієї ідеї.

"Коли вже я категорично сказав, що цьому не бути, виникла друга пропозиція — послом у Росії", – зазначив Ющенко, додавши, що Медведчука так само не призначили послом.

На прохання охарактеризувати Медведчука як політика Ющенко відповів однозначно:

"Я не хочу тратити свої слова".

На уточнююче запитання, чи вважає Ющенко лідера "Українського вибору" ворогом нації, він зазначив:

"Три крапки".

Більше про політичні вподобання, питання про деолігархізацію, прогнози щодо Криму й Донбасу та багато іншого читайте в інтерв'ю Ющенка: "Тимошенко і Янукович — два чоботи з однієї пари"

Українська правда


Третій президент України Віктор Ющенко НАБРЕХАВ ПІД ПРИСЯГОЮ на суді над Тимошенко.
То яка йому довіра, він таке саме брехло, як і прихильники певної політсили...  :fool: 

На прохання охарактеризувати Медведчука як політика Ющенко відповів однозначно:

"Я не хочу тратити свої слова" (кугутня).

На уточнююче запитання, чи вважає Ющенко лідера "Українського вибору" ворогом нації, він зазначив:

"Три крапки". (Не вважає, бо одна свора.:fool:

   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

На уточнююче запитання, чи вважає Ющенко лідера "Українського вибору" ворогом нації, він зазначив: "Три крапки"
...
так
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

порохоботи кажуть, що Петя не винен, йому зле хуйло наказало Медведчука від України на переговори призначити, та і взагалі допомагати йому тут угольок продавати, газ, заправки і т.д.

так що всі претензії до хуйла, а гетьман наш просто прохання виконав
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Мудачук  при  порошенку є  захищеним ,  як  і  кума хуйла .

Чому  ?  Які  версії  ,  незрозуміло .
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Медведчука тянет во власть в Украине - хуйло
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Порошенко - президент Украины  [ua] - противостоит хуйло :diablo:

Колоны хуйло  - Тимошенко, Бойко, Рабинович
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Відзначаю для себе як тут деякі кацапи, закидають тези. "Медведчук- у владі" "Медведчук- смотрящій", "Медведчук - премьер". Хороші проплачені тези. І не важливо в якому контексті це говориться. Важливо що на ФУПі ці теми постійно накидають. Молодці кацапи - працюйте.
   
Re: Медвечука во власть тянет Порошенко.

Я не захищаю Юлю,але вона зараз не влада. І Галетей їй не підкоряється. Тобто це Пеця. Так що інструкція №237 для ботів "Коли обісралися-валіть усе на Юльку"-тут не проканає. :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія