Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому на приватних фірмах вимагають на керівні посади вищу освіту?

В мене є знайома, працює в сфері моделювання одягу, і зараз заочно вчиться десь по спеціальності, щоб отримати диплома, бо на керівні посади без того не пускають. Питання: який ідіот таке придумав, і чим керувався? То ж не державна робота, і приватна контора.
   
А що може накерувати дурень, який навіть вищої освіти не здатен був здобути?
   
А що може накерувати дурень, який навіть вищої освіти не здатен був здобути?
Це питання "вообще" чи тільки керівних кадрів  України стосується?   :-)o 
   
А що може накерувати дурень, який навіть вищої освіти не здатен був здобути?
Є купа толкових людей без ВО. І дуже багато дурнів з ВО, тим більше, у нас в країні, де це не проблема купити, або проваландати на заочному.
   
Це питання "вообще" чи тільки керівних кадрів  України стосується?   :-)o 

вообще

   
Є купа толкових людей без ВО. І дуже багато дурнів з ВО, тим більше, у нас в країні, де це не проблема купити, або проваландати на заочному.

але це ніяк не змінює правило
   
але це ніяк не змінює правило
Яке правило? Тобто, якщо я беру на роботу людину, яка мені по всім параметрам підходить, але вона без ВО, то я її не маю брати?) Це ж дебілізм)
   
В мене є знайома, працює в сфері моделювання одягу, і зараз заочно вчиться десь по спеціальності, щоб отримати диплома, бо на керівні посади без того не пускають. Питання: який ідіот таке придумав, і чим керувався? То ж не державна робота, і приватна контора.

це великі компанії так страхуть себе від внутрішніх ризиків
але це у нас
в єс без диплома через біржу взагалі нічого тобі не світить
   
Можете робити що заманеться, вимагати ВО або вміння ходити  по канату, якщо це ваша приватна фірма.
   
В мене є знайома, працює в сфері моделювання одягу, і зараз заочно вчиться десь по спеціальності, щоб отримати диплома, бо на керівні посади без того не пускають. Питання: який ідіот таке придумав, і чим керувався? То ж не державна робота, і приватна контора.
:facepalm1:  Власник визначає порядок заміщення посад, і звичайно, умови роботи, які в окремих випадках повязані із безпекою працівників і споживачів послуг, продукції.

Останнє редагування: 22 серпня 2017 15:28:30 від LSD
   
це великі компанії так страхуть себе від внутрішніх ризиків
але це у нас
в єс без диплома через біржу взагалі нічого тобі не світить
В ЄС так само легко купити диплом або проваландати?)
Ну і які тут ризики, як на мене, у нас диплом взагалі нічого не означає, і ніякої страховки не виходить.
   
Яке правило? Тобто, якщо я беру на роботу людину, яка мені по всім параметрам підходить, але вона без ВО, то я її не маю брати?) Це ж дебілізм)

та беріть кого хочете

але якщо людина хоче претендувати на керівну посаду в бізнесі вище середнього чи на держслужбі, то вона повинна мати вищу освіту
   
в середньому людина яка має освіту відрізняється від людини яка її не має, різницю видно неозброєним оком
це не заперечує факту що людина без освіти може замутити великий бізнес за рахунок мотивації і природного таланту
але в законному середовищі без правильного менеджменту цей бізнес жити довго не буде
для напівбандитського корумпованого бізнесу звичайно ніяка срана освіта непотрібна
   
вообще
Ну Біллі та Стів встигли трохи накерувати не маючи ВО  ;)
   
Так власне, дуже багато є людей без ВО, які цілком хороші керівники. Я не сперечаюсь, що в середньому люди з ВО більш освічені. це логічно. Але ставити таку жорстку вимогу, і ніяк інакше - це ж контрпродуктивно. В тому ж IT купа менеджменту без освіти.
   
Ну Біллі та Стів встигли трохи накерувати не маючи ВО  ;)

скільки таких Біллі та Стівів на планету?

порадьте своїй дитини грати в лотереї, а не здобувати вищу освіту, шансів більше, ніж стати Біллі та Стівом.


Останнє редагування: 22 серпня 2017 15:33:01 від pirat
   
скільки таких Біллі та Стівів на планету?
:D  це інше питання яке не має відношення до цієї дурниці
А що може накерувати дурень, який навіть вищої освіти не здатен був здобути?
   
В ЄС так само легко купити диплом або проваландати?)
Ну і які тут ризики, як на мене, у нас диплом взагалі нічого не означає, і ніякої страховки не виходить.

великі компанії, це розгалуджені по регіонам, щоб місцевому директору трохи обмежень додати

а в єс так, диплом це гарантія спеціаліста
   
великі компанії, це розгалуджені по регіонам, щоб місцевому директору трохи обмежень додати

а в єс так, диплом це гарантія спеціаліста
Ну і круто, місцевий директор знайшов афігєнного працівника, але взяти його не може, бо той не має диплома. Це маразм, я вважаю.
   
:D  це інше питання яке не має відношення до цієї дурниці

це не дурниця, просто поцікавтесь які вимоги до керівників в західних корпораціях з Fortune 500
і ЩО саме вони мають закінчити, щоб просто претендувати на роботу в цих компаніях
   
Є купа толкових людей без ВО. І дуже багато дурнів з ВО, тим більше, у нас в країні, де це не проблема купити, або проваландати на заочному.

уже проблема. по крайней мере для моллодежи. введен езеин реестр дипломов и любой диплов выданный после 2010 или где ток проверяется по базе. даже атестат легко проверить
   
Яке правило? Тобто, якщо я беру на роботу людину, яка мені по всім параметрам підходить, але вона без ВО, то я її не маю брати?) Це ж дебілізм)

Дебилизм как раз неучей ставить на руководящие должности

А зачем ВО - законодательство требует

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2004 року N 336

Про затвердження Випуску 1 "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства соціальної політики України
 від 25 вересня 2013 року N 621,
від 22 вересня 2015 року N 951
   
це не дурниця, просто поцікавтесь які вимоги до керівників в західних корпораціях з Fortune 500
і ЩО саме вони мають закінчити, щоб просто претендувати на роботу в цих компаніях
Це "А що може накерувати дурень, який навіть вищої освіти не здатен був здобути?" (с)
дурниця, що легко доводиться парою простих прикладів. Я доречі спеціально уточнив "Це вообще?".  ;)
все інше то "частности"  конкретних випадків.



   
Дебилизм как раз неучей ставить на руководящие должности

А зачем ВО - законодательство требует

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2004 року N 336

Про затвердження Випуску 1 "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Міністерства соціальної політики України
 від 25 вересня 2013 року N 621,
від 22 вересня 2015 року N 951
Тобто закон забороняє поставити директором людину без ВО? Тоді це ідіотський закон. Ще раз кажу - якщо в людини ВО немає, це ніяк не значить, що вона неуч, є багато прикладів.
Якшо шо, в мене особисто є ВО, але дуже б не хотів, щоб в майбутньому це було для мене перепоною взяти працівника.
   
В мене є знайома, працює в сфері моделювання одягу, і зараз заочно вчиться десь по спеціальності, щоб отримати диплома, бо на керівні посади без того не пускають. Питання: який ідіот таке придумав, і чим керувався? То ж не державна робота, і приватна контора.

Может быть, хотят иметь грамотных работников В фирмах. Умеющих грамотно писать. Фирма - это не ферма. Работают В фирмах и НА фермах, где, судя по заглавию темы, работает ТС.
   
Может быть, хотят иметь грамотных работников В фирмах. Умеющих грамотно писать. Фирма - это не ферма. Работают В фирмах и НА фермах, где, судя по заглавию темы, работает ТС.
В ТС є ВО, бачите, ви самі показуєте, що воно не гарантує нічого)) Серйозно, звідки у нашій країні така поведеність на вищій освіті? Я вже разів 10 повторив, що знаю купу грамотних людей і хороших керівників без неї.
   
Є купа толкових людей без ВО. І дуже багато дурнів з ВО, тим більше, у нас в країні, де це не проблема купити, або проваландати на заочному.

ну наличие ВО хоть какая-то гарантия понятухи в представлениях о знаниях
и как их добывать, а отсутствие же ВО как минимум ничего не гарантирует вообще
и как максимум - наплевательское отношение к своей карьере и образованию  - а и так сойдет.
если вы открываете свой бизнес без ВО, есно, это все условности и все ваших руках .
   
й закон. Ще раз кажу - якщо в людини ВО немає, це ніяк не значить, що вона неуч, є багато прикладів.
Якшо шо, в мене особисто є ВО, але дуже б не хотів, щоб в майбутньому це було для мене перепоною взяти працівника.

Уважаемій, єто не закон говно.

Єто ві пітаетесь частній случай ввести в закономерность. т.е. занимаетесь открітием Америки через форточку

Квалификационніе требования ввели не на ровном месте, єто результат многих десятилетий практики, когда на руководящие места ставили вундеркиндов без образования, а потом охуевали от нахуеверченного ими...
   
А чому взагалі обговорюються дії приватної фірми???
Це абсолютна парафія хазяїв, і не потребує оцінки якихось дописувачів "ідіотизм чи не ідіотизм".
Мабуть у людей є якійсь досвід, і діскутувати по форумах вони не будуть.
Ніхто не заважає створити свою компанію з класних пацанів без освіти.
   
Це "А що може накерувати дурень, який навіть вищої освіти не здатен був здобути?" (с)
дурниця, що легко доводиться парою простих прикладів. Я доречі спеціально уточнив "Це вообще?".  ;)
все інше то "частности"  конкретних випадків.

я, чесно кажучи, був певен, що хтось всуне сюди приклади Гейтса та Джобса
а ви знаєте скільки людей, покинувши навчання не стали ні Гейсом, ні Джобсом, а закінчили життя на помийках?
ну так, для статистики?
   
А чому взагалі обговорюються дії приватної фірми???
Це абсолютна парафія хазяїв, і не потребує оцінки якихось дописувачів "ідіотизм чи не ідіотизм".
Мабуть у людей є якійсь досвід, і діскутувати по форумах вони не будуть.
Ніхто не заважає створити свою компанію з класних пацанів без освіти.
Мені просто цікаві мотиви. Чому в тому ж ІТ немає таких вимог до менеджерів середньої ланки хоча б?
   
я, чесно кажучи, був певен, що хтось всуне сюди приклади Гейтса та Джобса
а ви знаєте скільки людей, покинувши навчання не стали ні Гейсом, ні Джобсом, а закінчили життя на помийках?
ну так, для статистики?
Так, але це не причина не взяти Джобса на роботу.
   
я, чесно кажучи, був певен, що хтось всуне сюди приклади Гейтса та Джобса
а ви знаєте скільки людей, покинувши навчання не стали ні Гейсом, ні Джобсом, а закінчили життя на помийках?
ну так, для статистики?
Дууже багато  :)  і що? таки два "дурня без освіти" зуміли не дивлячись на ваш апломб пробитися нагору  :-)o
   
Навіщо взагалі та ВО, коли так багато грамотних і хороших керівників без неї?
   
В ТС є ВО, бачите, ви самі показуєте, що воно не гарантує нічого)) Серйозно, звідки у нашій країні така поведеність на вищій освіті? Я вже разів 10 повторив, що знаю купу грамотних людей і хороших керівників без неї.

Это украинское ВО, за сало. Позорище.
   
Так, але це не причина не взяти Джобса на роботу.

Джобс, як власник бізнеса, може не мати освіти і взагалі нічого не мати - він діє на свій страх і ризик і ризикує власними грошима. Якщо він певен, може наймати будь-кого, хто йому подобається.

Але якщо людина йде на керівну посаду і буде ризикувати ЧУЖИМИ грошима, то в такої людини має бути відповідний рівень кваліфікації.
   
Навіщо взагалі та ВО, коли так багато грамотних і хороших керівників без неї?
Щоб отримати знання і певні навички. Я ж не кажу, що це погано, але погано - це ставити жорсткі рамки відносно таких формальностей, тим більше, що при потребі не проблема заочно дипом отримати, і це по суті нічого не поміняє.
Тоді вже потрібно ставити вимогу стосовно певного набору кращих вузів, і лише денну форму навчання, це ще матиме якийсь сенс. А так, виходить, що вимагається будь-який диплом, і пофіг, чи це Могилянка, чи інститут Поплавського (утрірую)
   
Дууже багато  :)  і що? таки два "дурня без освіти" зуміли не дивлячись на ваш апломб пробитися нагору  :-)o

ще більше дурнів виграло в лотереї
що, між іншим, не завадило багатьом з них закінчити життя на помийках
   
Якщо ви приймаєте на роботу керівника без відповідної освіти, то юридично ви несете відповідальність за те, що він натворить. Якщо, він має відповідну освіту, то вся відповідальність на ньому.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія