Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Конкретний випадок мобілізації.

Конкретний випадок мобілізації.

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта. Навіть на операцію збирався. Але сисадмін - від бога.
Затримали на вулиці. Завезли у військомат і більше не випустили. Тричі возили по частинам - ніхто не хотів брати. Але на четвертий раз взяли його - виконавцем допоміжних робіт. Сказали, що після 2-х місяців учєбки буде охороняти якийсь місток чи вокзал, можливо навіть у своєму місті.

Мені цікаво: використовувати кваліфікованого сисадміна як сторожа - це те саме, що мікроскопом забивати цвяхи чи "ета другоє"?
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта. Навіть на операцію збирався. Але сисадмін - від бога.
Затримали на вулиці. Завезли у військомат і більше не випустили. Тричі возили по частинам - ніхто не хотів брати. Але на четвертий раз взяли його - виконавцем допоміжних робіт. Сказали, що після 2-х місяців учєбки буде охороняти якийсь місток чи вокзал, можливо навіть у своєму місті.

Мені цікаво: використовувати кваліфікованого сисадміна як сторожа - це те саме, що мікроскопом забивати цвяхи чи "ета другоє"?

Виписки з лікарні хоч були?
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта. Навіть на операцію збирався

Треба було хоча б носити виписки з лікарень про болячки з собою на випадок якщо в бус загребуть.
Ідеально було б піти в тцк самому з виписками, але я сам так не зробив.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А сисадмін толковий  в армії не треба? От не віриться

Але те, що з економіки невідомо нащо вигрібають таких спеціалістів - це жопа,  звісно
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А сисадмін толковий  в армії не треба? От не віриться

Самому сходити в тцк. Принести документи по болячкам. Дипломи. Довідку щ роботи що сисаднмінн. Що б пропимали спеціальність військову правильну.
Сам за себе не подбаєш то інші за тебе не подбають.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А самому сходити лячно, бо купа історій ОБС, що прийшов, а загребли відразу в той же день.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Треба було хоча б носити виписки з лікарень про болячки з собою на випадок якщо в бус загребуть.
Ідеально було б піти в тцк самому з виписками, але я сам так не зробив.

Ну і як результат: виписок немає, але хворий капець... Якщо катаракта, то його точно мало відправити на дообстеження.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Виписки з лікарні хоч були?

А ВЛК на кой черт? Прикрываться выписками много ума не надо, но вообще то это их заключение. А если нет у человека истории обращений. а он болен? ВЛК это не клерки просто. То что саботируют свои обязанности - так это другое)
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг

Приблизно як у мене. Вік ріст вага.
На сколіоз треба було перевіритись, бо в молодості був.
Якщо прийшов би сам, то велика ймовірність, що відпустили б восвоясі.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А сисадмін толковий  в армії не треба? От не віриться

Але те, що з економіки невідомо нащо вигрібають таких спеціалістів - це жопа,  звісно

Жодного разу не чув, що в армії не вистачає сисадмінів.
Але масу раз чув, що не вистачає піхотинців, кулеметників і т.д.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А ВЛК на кой черт? Прикрываться выписками много ума не надо, но вообще то это их заключение. А если нет у человека истории обращений. а он болен? ВЛК это не клерки просто. То что саботируют свои обязанности - так это другое)

ВЛК не буде вислуховувати скарги кожного, якщо немає документів.

І якщо немає історії звернень, то на хуй тоді пистякати про те, який ти хворий. Жив же якось до того, тепер буде продовжувати охороняти та жити далі.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Когда был на ВЛК, все-таки спрашивали на что жалуешся и посылали за выписками. Потом на дообследование. Но видно сейчас план горит что на все ложат.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Приблизно як у мене. Вік ріст вага.
На сколіоз треба було перевіритись, бо в молодості був.
Якщо прийшов би сам, то велика ймовірність, що відпустили б восвоясі.

Капець ти дохляк  :gigi:
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

ВЛК не буде вислуховувати скарги кожного, якщо немає документів.

ПОЧЕМУ??? Они за это деньги получают.

Если так - зачем они вообще нужны? Запрос в  НСЗУ на диагнозы в ЕСОЗ - и все. Вообще никакой комиссии тогда не надо
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Когда был на ВЛК, все-таки спрашивали на что жалуешся и посылали за выписками. Потом на дообследование. Но видно сейчас план горит что на все ложат.

Так ти ж лікар  :gigi:
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А ВЛК на кой черт? Прикрываться выписками много ума не надо, но вообще то это их заключение. А если нет у человека истории обращений. а он болен? ВЛК это не клерки просто. То что саботируют свои обязанности - так это другое)

Без виписок то кожен скаже кура болячок і що вміх на дообстеження в лікарню посилати?
Хз як всюди, а в мому випадку достатньо було просто копії обстеження у лікаря.
Ніхто скупульозно не вивчає  картку під мікроскопом.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

ВЛК не буде вислуховувати скарги кожного, якщо немає документів.

І якщо немає історії звернень, то на хуй тоді пистякати про те, який ти хворий. Жив же якось до того, тепер буде продовжувати охороняти та жити далі.

ти вроді нормальний, але інколи як тринданеш.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта. Навіть на операцію збирався. Але сисадмін - від бога.
Затримали на вулиці. Завезли у військомат і більше не випустили. Тричі возили по частинам - ніхто не хотів брати. Але на четвертий раз взяли його - виконавцем допоміжних робіт. Сказали, що після 2-х місяців учєбки буде охороняти якийсь місток чи вокзал, можливо навіть у своєму місті.

Мені цікаво: використовувати кваліфікованого сисадміна як сторожа - це те саме, що мікроскопом забивати цвяхи чи "ета другоє"?
:lol:
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

ти вроді нормальний, але інколи як тринданеш.

Нема історії - нема хвороби, усе просто.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Когда был на ВЛК, все-таки спрашивали на что жалуешся и посылали за выписками

Оце правильно. Виписати повістку через тиждень і дати час зібрати виписки.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта.

Ужос какойто... Может цинизм во мне играет... Но первая реакция - подумалось.. Зубы- то хоть на месте...
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Хз, может к офицерам попочтительнее))
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Нема історії - нема хвороби, усе просто.

Прийти в поліклініку перевіритись і принести хоч щось.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Хз, может к офицерам попочтительнее))
Я чув що так і є.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Виписки з лікарні хоч були?

За виписки не скажу. Там був інший прикол: медкомісію у військоматі він пройшов на ура, а от в тих 3-я частинах від нього відмовлялись саме медики.

Але я не про те. Я розумію, якби його направили на фронт.  Але сторожем? Ви розумієте, скільки зараз є безробітних дядьків, які з задоволенням "служили" б сторожами? Але забрали дуже потрібну на цивілці людину.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Хз, может к офицерам попочтительнее))

Так. Тому що офіцера навіть номінального не можна поставити копати окопи (якщо він сам не погодиться)
Для нього треба яку не яку посаду...
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

За виписки не скажу. Там був інший прикол: медкомісію у військоматі він пройшов на ура, а от в тих 3-я частинах від нього відмовлялись саме медики.

Але я не про те. Я розумію, якби його направили на фронт.  Але сторожем? Ви розумієте, скільки зараз є безробітних дядьків, які з задоволенням "служили" б сторожами? Але забрали дуже потрібну на цивілці людину.

Сильно сумніваюсь.
Дядьки вже або там, або никаються тому що ніхто їм не дасть гарантії служби "сторожами", а не "в окопи".
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Але я не про те. Я розумію, якби його направили на фронт.  Але сторожем?

А я не розумію. Нафік вінтна фронті?
.....
Ви розумієте, скільки зараз є безробітних дядьків, які з задоволенням "служили" б сторожами?
....
Є вакансії, але нврод боїться, що підк сторожем, а відправлять кулеметником.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Дядьки вже або там, або никаються тому що ніхто їм не дасть гарантії служби "сторожами", а не "в окопи".

Тому нізто не спішить вербуватись.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Нема історії - нема хвороби, усе просто.

от так "просто" і до поразки недалеко, потім не дивуйтеся
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Щось не дуже вірю в цю історію. Сторож мабуть охороняє в наряді підрозділ, склад з майном або технікою. Так це всі військові роблять. Сисадміни і комп'ютерні специ потрібні в армії. Дуже багато складної електронної техніки в експлуатації. Сам був місяць на формуванні нової бригади і приймав особовий склад в свій підрозділ зв'язку (145 людей). Розмовляв особисто з кожним. Всі комп'ютерні специ знайшли своє місце. І це звичайна омбр.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

от так "просто" і до поразки недалеко, потім не дивуйтеся

Чкщо ідешш по повістці, то маєш час підготувати доки.
Лапати на вулиці і везти в воєнкомат на влк в цей же день то взагалі сваволя. Мали б лати повістку, або виписати її в військоматі.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

от так "просто" і до поразки недалеко, потім не дивуйтеся

Ну нічого, кацапи проведуть ВЛК за своїми стандартами, чого перейматися?
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Сисадміни і комп'ютерні специ потрібні в армії.

Там хз чку йому спеціальність написали.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

За виписки не скажу. Там був інший прикол: медкомісію у військоматі він пройшов на ура, а от в тих 3-я частинах від нього відмовлялись саме медики.

Але я не про те. Я розумію, якби його направили на фронт.  Але сторожем? Ви розумієте, скільки зараз є безробітних дядьків, які з задоволенням "служили" б сторожами? Але забрали дуже потрібну на цивілці людину.

Все правильно, тому що у в/ч медогляд суворіший.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Є лікарні, де на дообстеженя є черга місяцями. Чекаєш 5а дообстеження і щомісяця ходиш в тцк переписувати повістку
А тепер уявіть що туди посилають всіх без доків?
То можна наплести про болячки і роками обстежуватись  :D
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

А сисадмін толковий  в армії не треба? От не віриться

Але те, що з економіки невідомо нащо вигрібають таких спеціалістів - це жопа,  звісно


Тому що військовим покую та економіка. В них зовсім інше мислення.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.
HSM

Все простіше
Ідеш сам
Проходиш комісію
Пропонуєшся
І не попадаєш охоронцем
А охоронці теж потрібні не менш
Сісадмінів
Всі розумні дуже
Тіко забули що смерть іде у виконанні
Кацапів
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

На його місце прийде молодий сісадмін а більш здоровий сторож якого він замінив піде на передову. Десь так я бачу цю сітуацію.
   
Re: Конкретний випадок мобілізації.

Ну нічого, кацапи проведуть ВЛК за своїми стандартами, чого перейматися?

ну з такою мобілізацією цілком можливо що кацапи прийдуть

і заберуть таких "заброньованих" ухилянтів як ти.

Потім будеш скиглити "як це так сталося? все ж правильно робили. Сисадмінів брали в піхоту і чомусь програли" :-o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія