Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

чудове!
ще й під крильця б!
Він і під квадрокоптер теж підходить.
   
Яким вумним словом назвали звичайну скриню.
Ви маєте якісь особливі якості щоб знецінити досить велику працю?
   
як ти рахуєш? металічний пруток в пластиковий отвір йде майже без люфта
а як ти РАХУЄШ:  прутик з неірж сталі і циліндрик з пластику однакового діаметру в перерізі - мають однакову міцність, чи все ж таки різну? А швидкість зношуваності?

отож бо...  :brunette:
   
Я спираюсь на досвід технолога який знає про конструкції і матеріали в виготовленні різних ящиків і виробів з пластику, конструктору який постійно працює і має великий досвід і військовим які експлуатують їх побажання і бачення.
ак як ти можеш у даному випадку опиратися на висновки військових, якщо вони його ЩЕ не тестували?

Колись, ще при совку я бачила відеоролик закордонний, як там випробовували на зносостійкість якусь річ. Дик, там спеціальний агрегат ту річ просто розтерзував на шмаття, здавалось би. Але вона не піддалася.

Такі самі випробовування на міцність ваш кейс проходив перш ніж запустити його у масове виробництво?
   
Людина 120 кг стрибає на ньому без проблем)
відеороликом не побалуєш???  :brunette:

потім відправиш у цикл передач по спростуванню міфів.
   
ак як ти можеш у даному випадку опиратися на висновки військових, якщо вони його ЩЕ не тестували?

Колись, ще при совку я бачила відеоролик закордонний, як там випробовували на зносостійкість якусь річ. Дик, там спеціальний агрегат ту річ просто розтерзував на шмаття, здавалось би. Але вона не піддалася.

Такі самі випробовування на міцність ваш кейс проходив перш ніж запустити його у масове виробництво?
Я військовий і я тестував).
   
відеороликом не побалуєш???  :brunette:

потім відправиш у цикл передач по спростуванню міфів.
Зробимо відео. В наявності є відео з іншим ящиком з цього пластику меншої товщини.
   
Я військовий і я тестував).
то не те. ви свою скриньку зелененьку не перевантажували і не терзали її, несучи її удвох перегружену по колдойобинах у режимі швидкого бігу. Я саме ТАКИЙ режим її випробувань, тобто, на макс зношуваність хочу побачити.
   
От саме для рекламування її (це вам все-одно стане у нагоді для її реалізації) зробіть відеоролик, де саме на цей ваш продукт стрибає людинка, що зійшла із вагів підлогових, маючи вагу в 120 кг., друга частина випробувань - де завантажують її, наприклад, на 50-70 кг. І в екстремальних умовах із мінімальними перешкодами (по калдойобинах) два чоловіки в темпі швидкого бігу переміщають її, наприклад, на відстань 200 метрів.

Доречі, ви так і не озвучили її максимальне навантаження. У кожної речі цей параметр повинен бути озвученим найпершим під час рекламування.

Як, наприклад, стремянка - у кожної з них обовязково зазначається розмір максимального навантаження.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 22:08:13 від Karoffka
   
:brunette: у тебе отвір для оськи завіса максимум 8-9 мм в діаметрі. Сама оська десь 6-7 мм в діаметрі. Це максимум на місяць інтенсивного використання. Крім того, та оська у тебе нічим не фіксується з боків. Трішки почне шліфуватися під дією тертя об зовнішні деталі і почне випадати, якщо до того не переламається чи не викришиться. Повністю всю робити цю річ тільки пластиковою - не бажано. Думаю, що дорпечно було б передбачити деякі деталі і металевими. Крім оськи завіса для кришки, якщо там, звісно, металевий прут.


Пластиковий кейс - то якщо з інтенсивним юзанням, то для невеликої ваги, бо він і сам має вагу 7,5 кг, то до нього додати можна ще максимум 7-8 кг ваги, або якщо він стоятиме на місці, то можна його завантажити і 20+ кг, але вже тоді нікуди його не совати, бо ручки повідлітають прямо на ходу.


А металопластик - по принципу металопластикових труб для сантехніки чи ще чогось такого подібного - нікаг? там і міцність, і вага не така як у металевого каркаса буде..
Ти працювала техніком технологом на виробництві пластикових виробів? Звідки ця самовпевненість ні на чому не основана? Ти знаєш якості матеріалу з якого зроблено? Можливо є досвід конструктора на заводі?
   


Хочу в вас на 2 наши підрозділи по 2 шт замовити, разом 4. Буду збирати гроши.

   
Ти працювала техніком технологом на виробництві пластикових виробів? Звідки ця самовпевненість ні на чому не основана? Ти знаєш якості матеріалу з якого зроблено? Можливо є досвід конструктора на заводі?
якщо ти хочеш, щоб я у тебе його купила, доведи, що воно таки того варте, щоб я хоча б звернула на нього увагу.

А довести цінність новоствореного товару ти можеш лише шляхом показу його витривалості у екстремальних умовах, а не розказуючи мені, що якийсь там технік-технолог, купивший свій диплом за сало та лушпайки, на словах тебе запевнив, що це не гівно.


Багато було випадків, що навіть не добудовані багатоповерхові будинки руйнувалися, і там теж техніки-технологи рубаху на собі рвали, як оце і ти.
   
якщо ти хочеш, щоб я у тебе його купила, доведи, що воно таки того варте, щоб я хоча б звернула на нього увагу.

А довести цінність новоствореного товару ти можеш лише шляхом показу його витривалості у екстремальних умовах, а не розказуючи мені, що якийсь там технік-технолог, купивший свій диплом за сало та лушпайки, на словах тебе запевнив, що це не гівно.


Багато було випадків, що навіть не добудовані багатоповерхові будинки руйнувалися, і там теж техніки-технологи рубаху на собі рвали, як оце і ти.
Кейс створений на великому підприємстві і звісно пройшло випробування і буде мати сертифікат відповідності. Такі речі робляться не в гаражі і вони дуже технологічні. Звідки це хамство і неповага особисто до мене я не розумію.
   
Кейс створений на великому підприємстві і звісно пройшло випробування і буде мати сертифікат відповідності. Такі речі робляться не в гаражі і вони дуже технологічні. Звідки це хамство і неповага особисто до мене я не розумію.
це не хамство та неповага. Це банальні вимоги споживача. Про які ти, як я правильно зрозуміла, ніколи не чув.


Покажи про "випробування". Підтверди їхнє проведення хоч чимось.


Бо ти ж розумієш, що потім хлопцям в екстремальних умовах буде не до того, щоб ще й оцінювати що де і як там проводилося чи НЕ проводилося.
   
це не хамство та неповага. Це банальні вимоги споживача. Про які ти, як я правильно зрозуміла, ніколи не чув.


Покажи про "випробування". Підтверди їхнє проведення хоч чимось.


Бо ти ж розумієш, що потім хлопцям в екстремальних умовах буде не до того, щоб ще й оцінювати що де і як там проводилося чи НЕ проводилося.
Зрозумів, дякую за пояснення.
   



Додаткова інформація. Випробувана вантажопідйомність 60 кг. Випробувана навантаження (з запасом) при штабелюванні 300 кг.
Колір першої партії - олива.
На середину літа буде сертифікований по міжнародному стандарту міл.


До вашої уваги універсальний  армійський кейс (ящик) для Збройних Сил України. Сконструйований і  виготовляється в Україні.

 Використання кейса - 
✅ персональний кейс офіцера, сержанта, солдата. Для зберігання ноутбука, планшету, радіостанції, документів, медикаментів і т.п.
✅ кейс для транспортування Старлінка
✅ кейс для зберігання та транспортування радіостанцій, ноутбуків, планшетів та іншої електроніки.
✅ кейс медика для зберігання та транспортування медикаментів, медичний інструментів
✅ кейс оператора БПЛА, розвідника
✅ кейс майстра ремонтника, інженера для зберігання інструментів та вимірювальних приладів
✅ кейс штабного офіцера,-  для транспортування документів та секретних електронних пристроїв
✅ кейс снайпера, воїна ССО, для транспортування зброї, набоїв, тепловізорів, приладів нічного бачення, рації, Старлінка.

Кейс виготовлений з спеціального ударостійкого пластику (такий використовують фірми Пелікан і Нанук), водозахисний клас IP67,  3 ручки для переносу, має спеціальні місця на верхній кришці для кріплення монітора, має 4 спеціальні фіксатори, місця для пломбування, вирівнювач тиску для перевозу авіатранспортом, спеціальний ідентифкаційний номер для обліку,  кейс має геометрію під штабелювання. Може модифікуватись в середині і зовні під різне призначення.
 Розміри кейсу 650*405*300 вага 7.5 кг об'єм 79 літрів.
Вантажопідйомність 60 кг, міцність при штабелюванні 300 кг.

   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

До речі, дуже гарні ручки з товстої вірьовки з надітою на неї трубкою. Плюс в тому, що спорчені легко замінити підручними матеріалом.
   
Это клон Пеликана. Если пластмасса такая же то ок. У меня сейчас Sea Horse, раньше Пеликан был. Жалоб нет ни та тот, ни на другой.
   
Закиньте на ВОЛ
   
Это клон Пеликана. Если пластмасса такая же то ок. У меня сейчас Sea Horse, раньше Пеликан был. Жалоб нет ни та тот, ни на другой.
Кейс не клон, нема такого пелікана по розмірам. Ми його конструювали під потреби війни. Матеріал так - такий як в Пелікана і Нанука.
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Гарна справа!  (tu)

PS Ми Пелікани використовуємо.
   
Передзамовлення. https://lagodrive.com.ua/case
Перша партія початок травня. Виконання по черзі замовлень. Можливі поролонові вкладиші і прокладки.
   
Кейс не клон, нема такого пелікана по розмірам. Ми його конструювали під потреби війни. Матеріал так - такий як в Пелікана і Нанука.

Изменили размеры немного. Все остальное клонировано. :)
   
Передзамовлення. https://lagodrive.com.ua/case
Перша партія початок травня. Виконання по черзі замовлень. Можливі поролонові вкладиші і прокладки.

хоч і робите добрі справи, але за що ви так не любите українську мову, навіть в тотально зросійщеному совку і кб антонова, літак назвали мрія, а не мєчта, то що вам заважає використовувати аналог українського слова, замість кейс, для означення вашого виробу?
   
Изменили размеры немного. Все остальное клонировано. :)
Цінність кейсу саме в правильних розмірах і додаткових ёлементах. В додатковій міцності. В виробництві в Україні, в ціні, в кількості.
   
хоч і робите добрі справи, але за що ви так не любите українську мову, навіть в тотально зросійщеному совку і кб антонова, літак назвали мрія, а не мєчта, то що вам заважає використовувати аналог українського слова, замість кейс, для означення вашого виробу?
Дякую за вашу думку!
   
чому кейс, а не скриня, чи військова скринька, українською набагато милозвучніше [ua]

++

Чомусь одразу не побачив.
   
До вашої уваги універсальний  армійський кейс (ящик) для Збройних Сил України. Сконструйований і  виготовляється в Україні.

Аби не скринька!
   
Аби не скринька!
Після цього перейменування цінність його зросте? Якщо ви замовите партію 500 штук ми навіть ваше ім'я там нанесемо.
   
Після цього перейменування цінність його зросте? Якщо ви замовите партію 500 штук ми навіть ваше ім'я там нанесемо.

так звичайно, шкода що немає такого усвідомлення, означення військових виробів українськими відповідниками це в першу чергу патріотично, молодь виростає в україно центричному просторі, особливо якщо назви аналогів згодом приживуться також у західній термінології, чомусь ми назвали виріб квітник, а не flower plant, чи цвєточнік, верба а не willow

ми вже раз обпеклись на какая разніца, для чого повторювати ті ж помилки, хоча якщо не помиляюсь, автор свій нік змінив на український аналог, а кейс чомусь не хоче :)
   
автор свій нік змінив на український аналог
а він раніше був артілєріст? чи бомбермен)
   
а він раніше був артілєріст? чи бомбермен)
Пушкін
   
так звичайно, шкода що немає такого усвідомлення, означення військових виробів українськими відповідниками це в першу чергу патріотично, молодь виростає в україно центричному просторі, особливо якщо назви аналогів згодом приживуться також у західній термінології, чомусь ми назвали виріб квітник, а не flower plant, чи цвєточнік, верба а не willow

ми вже раз обпеклись на какая разніца, для чого повторювати ті ж помилки, хоча якщо не помиляюсь, автор свій нік змінив на український аналог, а кейс чомусь не хоче :)
Кейс слово англійське, в українській мові багато запозичених слів - глобалізація в дії.
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Друже Гарматник, а де ви територіально +/-?
Я б на пробу взяв
   
Друже Гарматник, а де ви територіально +/-?
Я б на пробу взяв
На зараз в мене в наявності є зразок, я використовую його для презентацій. Перша партія планується на початок травня. Знаходжусь територіально Вінниця, Житомир. Завтра знімемо відео огляд, буде більш наглядніше. Насправді вийшов дуже класний продукт дуже необхідний для армії. Напочатку більше ніж рік назад, була ідея ящика для транспортування Старлінка, в процесі конструювання в спілкування з своїми колегами військовими були внесені зміни в конструкцію.
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

На зараз в мене в наявності є зразок, я використовую його для презентацій. Перша партія планується на початок травня. Знаходжусь територіально Вінниця, Житомир. Завтра знімемо відео огляд, буде більш наглядніше. Насправді вийшов дуже класний продукт дуже необхідний для армії. Напочатку більше ніж рік назад, була ідея ящика для транспортування Старлінка, в процесі конструювання в спілкування з своїми колегами військовими були внесені зміни в конструкцію.
Ок
Чекаємо
 Для зв'язківців - те що треба
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Додаткова інформація. Випробувана вантажопідйомність 60 кг. Випробувана навантаження (з запасом) при штабелюванні 300 кг.
Колір першої партії - олива.
На середину літа буде сертифікований по міжнародному стандарту міл.


До вашої уваги універсальний  армійський кейс (ящик) для Збройних Сил України. Сконструйований і  виготовляється в Україні.

 Використання кейса - 
✅ персональний кейс офіцера, сержанта, солдата. Для зберігання ноутбука, планшету, радіостанції, документів, медикаментів і т.п.
✅ кейс для транспортування Старлінка
✅ кейс для зберігання та транспортування радіостанцій, ноутбуків, планшетів та іншої електроніки.
✅ кейс медика для зберігання та транспортування медикаментів, медичний інструментів
✅ кейс оператора БПЛА, розвідника
✅ кейс майстра ремонтника, інженера для зберігання інструментів та вимірювальних приладів
✅ кейс штабного офіцера,-  для транспортування документів та секретних електронних пристроїв
✅ кейс снайпера, воїна ССО, для транспортування зброї, набоїв, тепловізорів, приладів нічного бачення, рації, Старлінка.

Кейс виготовлений з спеціального ударостійкого пластику (такий використовують фірми Пелікан і Нанук), водозахисний клас IP67,  3 ручки для переносу, має спеціальні місця на верхній кришці для кріплення монітора, має 4 спеціальні фіксатори, місця для пломбування, вирівнювач тиску для перевозу авіатранспортом, спеціальний ідентифкаційний номер для обліку,  кейс має геометрію під штабелювання. Може модифікуватись в середині і зовні під різне призначення.
 Розміри кейсу 650*405*300 вага 7.5 кг об'єм 79 літрів.
Вантажопідйомність 60 кг, міцність при штабелюванні 300 кг.
(tu)
гарно виглядає
а що там знизу, яка конструкція?
чи при штабелюванні є за що чіплятися?
   
Цінність кейсу саме в правильних розмірах і додаткових ёлементах. В додатковій міцності. В виробництві в Україні, в ціні, в кількості.

Пеликановские неправильных размеров? Ничего конструктивно нового я не заметил. Нет даже такого примитивного элемента, как сьемная раздрлеьильная стенка.
   
Пушкін

Гармаш, вообще-то. Но то таке, украинский нынче - суржикообразная отсебятина.
   
(tu)
гарно виглядає
а що там знизу, яка конструкція?
чи при штабелюванні є за що чіплятися?
Так звісно є за що чіплятися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія