Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

По-любому гарна ініціатива. Молодці.
Можете замовити наші кейси для військових.
   
Дякую. Вже закидаю фотку та ціну на 45ку, Омегу та Картузів. В них завжди купа барахла на виходах.
Коли буде готовий продукт приблизно?
   
Розміри кейсу 650*405*300
звідки ці розміри?
якщо скласти кілька кейсів поруч, чи попадуть вони в розмір якогось більшого контейнера?
   
доставка копійки варта, на 2х не потяне. 3 бакса за кг, морем їде місяць. Але якщо у вас дешевше і надійніше, звісно краще виробництво тут
Гарматник правий. відправка легких але габаритних речей підпадає під додаткову націнку. Вона рахується по формулі DIM (dimensional weight). Виходить дорого. Я перевіряв. Такі речи краще виробляти та продавати на місці.
   
легких але габаритних речей
кришки ще роблять вкладними одні в другі майже повністю, якщо порожні
   
кришки ще роблять вкладними одні в другі майже повністю, якщо порожні
Це якшо брати від виробника ОЕМ партію, та збирати на місці. В такому випадку там зовсім інакше все. До того ж, бокси мають бути здизайненими для такої можливости вкладань один в інший.
   
Можете замовити наші кейси для військових.

Покажу нашим
   
чому кейс, а не скриня, чи військова скринька, українською набагато милозвучніше [ua]
   
Дякую. Вже закидаю фотку та ціну на 45ку, Омегу та Картузів. В них завжди купа барахла на виходах.
Коли буде готовий продукт приблизно?
Перша партія початок травня.
   
звідки ці розміри?
якщо скласти кілька кейсів поруч, чи попадуть вони в розмір якогось більшого контейнера?
Розміри старлінка, безпілотників типу Мавік3, екрану монітора який монтується на кришку, зручності переноски однією людиною.
   
це як з дизайном і практичністю всім відомої каністри, або приживеться на багато років, або ні  :) 
   
Перша партія початок травня.

Наших БПЛАшників та сталінкерів теж зацікавило. Готови протестувати тестови зразки вибачте за тавтологию

А гуртова ціна з якої кількості починається, та яка?
   
Наших БПЛАшників та сталінкерів теж зацікавило. Готови протестувати тестови зразки вибачте за тавтологию

А гуртова ціна з якої кількості починається, та яка?
Ціна 3500 від 50 штук
   
Розміри старлінка, безпілотників типу Мавік3, екрану монітора який монтується на кришку, зручності переноски однією людиною.

Мавік3? Хм... Малуватобудеть
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Для зброї плануєте?
   
Для зброї плануєте?

Баба Яга, Кажан, Вампір - туди влізуть?
А Таракан?
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Баба Яга, Кажан, Вампір - туди влізуть?
А Таракан?
Я не дроновод.
   
Баба Яга, Кажан, Вампір - туди влізуть?
А Таракан?
Hє.
   
як на мене класс. але дуже складне завдання було. не експерт в пластіках, але .... а) трохи жорсткіше... мабуть будет розбиватися б) трохи м'якіше... буде змінатися.  маю надію що знайшли золоту середину. + водозахисний клас IP67... дуже круто.
   
 :brunette: найболючіше місце цього кейса - ручки. Завісик буде дуже швидко перетиратися від носки середньої ваги, бо його будуть транспортувати вручну не в стані спокою, тому варто було б спочатку протестити еа предмет розриву/відриву бокової ручки.

З огляду на кут розвороту ручки - це всього лише 90 градусів, тобто, вона буде підніматися лише до положення горизонтально. Одній людині буде не зручно його носити. Ручки постійно будуть впиратися в верхній борт і в кришку, якщо вона заходить за борт нижньої частини, тобто, собою його вкриває. Від тиску на кришку ручкою знизу, будуть страждати оті защолки еа кришці чорні - вони постійно будуть розкриватися, а сам їхній замок зїдатися з часом, що кришка перестане фіксуватися в стані закритого кейсу.
Крім того, є ризик, що не тільки сама перетиночка завіса буде швидко ламатися в ручці, а й сама ручка та виступ на кейсі для завіса.
Я б порекомендувала підсилення виступу для завіса і зробити банальну ручку із товстого дрота неірж у вигляді букви П, шось накшталт
                 _____
такого: _|        |_ .

Бо оте дуже швидко обламається і той ваш кейс стане чемоданом без ручки, який і нести важко, і викинуть жалко.

Крім того, якщо вже хочете залишити пластикові ручки, то краще зробіть так, шоб у них кут розвороту був не 90, а 180 градусів і зробіть їх чуть довшими, шоб кейс можна було нести зверху тримаючи, бо так увесь тиск ваги прийдеться не на кейс, не на всю площу ручки, а на пластиковий дротик-завісик і місцину в ручці біля колби навколо того дротика - ото буде місце зламу. Ручки просто вириватиме і розламуватиме, а ще виламуватиме верзній борт кейса у тому місці від ваги більше 10 кг.
Спробуйте його навантажити по максимуму і отак з ним побігати. Ручки будуть не живучі.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 00:01:59 від Karoffka
   
І ще. 1 см висота нижнього борта - це дуже мало для фіксації штабелем. Треба мінімум 5 см. Оптимальний варіант 7. Або зробити канавки у кришці і виступи у дні - так кращою буде фіксація.

За принципом пластикових маленьких відерець для десертів.
   
Варіанти дизайну пропонувати пізно) кейс розробляли конструктори і військові на виробництві яке має великий досвід. Прес Форма вже виготовлена і їде в Україну.

Я звичайно не конструктор, але як на мене завіса на кришці не потрібна. Краще додати ще дві застібки замість неї. Не завжди є місце, щоб відкинути таку велику кришку. Знята кришка може слугувати як додаткова ємність, куди можна перекласти щось з ящика тимчасово. Не завжди є чиста поверхня для цього.
Виступи для штабелювання виглядають замалими.
   
Для прикладу:

Маю звичайний пластиковий побутовий кейс із прозорою кришкою розміром десь як стандартний аркуш А4, але маленьких ключів від 8 до 22-24 та викруток з обценьками я туди накласти не можу - він просто не витримає ваги і при транспортуванні в руках за ручку на кришці кришка просто буде постійно розкриватися і розсипатиметься вміст. Максимум, що в нього можна класти - риболовецькі дрібниці.

А от металевий кейс із засувкою як на 4-відерних термосах для води (на поле людям воду в них возили) - оце вещ!! Там і ручка саме у вигляді букви П.  (tu)  будь-яку вагу витримає, аби тільки понесла.
   
Варіанти дизайну пропонувати пізно) кейс розробляли конструктори і військові на виробництві яке має великий досвід. Прес Форма вже виготовлена і їде в Україну.

Так а що, якщо щось не те буде, то переробити на якомусь етапі форму нізя буде? Виправити недоліки та внести поліпшення?
   
Ініціатива гарна
Щодо ручки зверху та штабелювання (й навіть замків для штабелювання) - подивіться ідею дуже непоганого кейсу qbrick (теж вологозахищений, але нема вентиляційного отвору, це да)
вживу вони є в епіцентрі, можна помацати та поклацати



й защіпки на вашому кейсі нікуди не годяться, вони будуть ламатися або незручні у користуванні. Дивіться принцип у тому ж qbrick, защіпки составні



   
 :brunette:  Нажаль...


Жаль, що пан Гарматник не врахував свого часу колективний розум ФУПу.


Пан Гарматник, ти обращяйся, єссі шо.. У мене в школі було погоняло "компютор" - саме через мою швидкість прораховування всіх можливих недоліків і просторову уяву. З усієї школи найкраще знала математику і креслення. Ох і лаяв мене вчитель-фронтовик за те, що наперед викрикувала відповіді, навіть ті, яких не було ззаду підручника.

Останнє редагування: 7 лютого 2024 01:21:34 від Karoffka
   
Ініціатива гарна
Щодо ручки зверху та штабелювання (й навіть замків для штабелювання) - подивіться ідею дуже непоганого кейсу qbrick (теж вологозахищений, але нема вентиляційного отвору, це да)
вживу вони є в епіцентрі, можна помацати та поклацати

Показати зображення...
й защіпки на вашому кейсі нікуди не годяться, вони будуть ламатися або незручні у користуванні. Дивіться принцип у тому ж qbrick, защіпки составні
щось схоже і в мене є. Там ще є верхня горизонтальна вкладка з ручечкою, але у мене вона поширена на всю площу кейса.

Кста, замість кейса... Бардачок, валізка, ящик, скриня, органайзер, контейнер, бокс..
   
 :brunette: у тебе отвір для оськи завіса максимум 8-9 мм в діаметрі. Сама оська десь 6-7 мм в діаметрі. Це максимум на місяць інтенсивного використання. Крім того, та оська у тебе нічим не фіксується з боків. Трішки почне шліфуватися під дією тертя об зовнішні деталі і почне випадати, якщо до того не переламається чи не викришиться. Повністю всю робити цю річ тільки пластиковою - не бажано. Думаю, що дорпечно було б передбачити деякі деталі і металевими. Крім оськи завіса для кришки, якщо там, звісно, металевий прут.


Пластиковий кейс - то якщо з інтенсивним юзанням, то для невеликої ваги, бо він і сам має вагу 7,5 кг, то до нього додати можна ще максимум 7-8 кг ваги, або якщо він стоятиме на місці, то можна його завантажити і 20+ кг, але вже тоді нікуди його не совати, бо ручки повідлітають прямо на ходу.


А металопластик - по принципу металопластикових труб для сантехніки чи ще чогось такого подібного - нікаг? там і міцність, і вага не така як у металевого каркаса буде..
   
ручка на верхній кришці не має змісту через велику ширину ящика - його невдобно буде нести
   
отвір для оськи завіса максимум 8-9 мм в діаметрі. Сама оська десь 6-7 мм в діаметрі
як ти рахуєш? металічний пруток в пластиковий отвір йде майже без люфта
   
Ініціатива гарна
Щодо ручки зверху та штабелювання (й навіть замків для штабелювання) - подивіться ідею дуже непоганого кейсу qbrick (теж вологозахищений, але нема вентиляційного отвору, це да)
вживу вони є в епіцентрі, можна помацати та поклацати

Показати зображення...
й защіпки на вашому кейсі нікуди не годяться, вони будуть ламатися або незручні у користуванні. Дивіться принцип у тому ж qbrick, защіпки составні
На вашому фото побутова річ. В бойових умовах проживе місяць. Кейс що робимо ми надійний. Замки зручні і якісні.
За майже два роки в мене в експлуатації в підрозділі були майже всі ящики які є в продажу в Україні. Навіть ящики для музичних інструментів волонтери привозили. Гарні ящики такі як в новій пошті але вони не водостійкі і габарити завеликі, але для складу там де нема вологи норм. Наш кейс врахував великий досвід війни і багато нюансів які цивільній людині неочевидні.
   
ручка на верхній кришці не має змісту через велику ширину ящика - його невдобно буде нести
++
   
:brunette:  Нажаль...


Жаль, що пан Гарматник не врахував свого часу колективний розум ФУПу.


Пан Гарматник, ти обращяйся, єссі шо.. У мене в школі було погоняло "компютор" - саме через мою швидкість прораховування всіх можливих недоліків і просторову уяву. З усієї школи найкраще знала математику і креслення. Ох і лаяв мене вчитель-фронтовик за те, що наперед викрикувала відповіді, навіть ті, яких не було ззаду підручника.
Я спираюсь на досвід технолога який знає про конструкції і матеріали в виготовленні різних ящиків і виробів з пластику, конструктору який постійно працює і має великий досвід і військовим які експлуатують їх побажання і бачення.
   
Так а що, якщо щось не те буде, то переробити на якомусь етапі форму нізя буде? Виправити недоліки та внести поліпшення?
Модифікація за рахунок внутрішніх вкладишів перегородок, вставок, можливо якихось зовнішніх деталей.
   
доставка копійки варта, на 2х не потяне. 3 бакса за кг, морем їде місяць. Але якщо у вас дешевше і надійніше, звісно краще виробництво тут

Не буде там копійок. Ящик піде по об'ємній вазі,  по нашим формулам 40*40*60 буде важити 32 кг. Хз як там міст рахує об'ємну вагу.  Такі речі, за можливості, треба робити на місці. За що нашим хлопцям респект
   
Я звичайно не конструктор, але як на мене завіса на кришці не потрібна. Краще додати ще дві застібки замість неї. Не завжди є місце, щоб відкинути таку велику кришку. Знята кришка може слугувати як додаткова ємність, куди можна перекласти щось з ящика тимчасово. Не завжди є чиста поверхня для цього.
Виступи для штабелювання виглядають замалими.
Завіса потрібна, на кришці передбачено кріплення монітора, військові ящики з дерева мають більші розміри кришки.
   
кортить запитати, що буде, якщо стати на кейс посередині кришки? яку вагу витримає без деформації? а від більшої ваги трісне чи зімнеться (безповоротньо чи ні)?
   
кортить запитати, що буде, якщо стати на кейс посередині кришки? яку вагу витримає без деформації? а від більшої ваги трісне чи зімнеться (безповоротньо чи ні)?
Людина 120 кг стрибає на ньому без проблем)
   
Яким вумним словом назвали звичайну скриню.
   
чудове!
ще й під крильця б!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія