Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.




https://lagodrive.com.ua/case

До вашої уваги універсальний  армійський кейс (ящик) для Збройних Сил України. Сконструйований і  виготовляється в Україні. Використання кейса - 
- персональний кейс офіцера, сержанта, солдата. Для зберігання ноутбука, планшету, радіостанції, документів, медикаментів і т.п.
- кейс для транспортування Старлінка
- кейс для зберігання та транспортування радіостанцій, ноутбуків, планшетів та іншої електроніки.
- кейс медика для зберігання та транспортування медикаментів, медичний інструментів
- кейс оператора БПЛА, розвідника
- кейс штабного робітника для транспортування документів
- кейс снайпера, воїна ССО

Кейс виготовлений з спеціального ударостійкого пластику (такий використовують фірми Пелікан і Нанук), водозахисний клас IP67,  3 ручки для переносу, має спеціальні місця на верхній кришці для кріплення монітора, має 4 спеціальні фіксатори, місця для пломбування, вирівнювач тиску для перевозу авіатранспортом, спеціальний ідентифкаційний номер для обліку,  кейс має геометоію під штабелювання. Може модифікуватись в середині і зовні під різне призначення.
 Розміри кейсу 650*405*300 вага 7.5 кг об'єм 79 літрів

Прохання до спільноти ФУП допомогти з презентацією кейса в міністерстві оборони, в волонтерських організаціях і .п.
   
 [ua]
   
колір трохи не воений - правильний на рендерінгу.
а цей демаскуючий  :)

імхо також не завадив би якийсь ремень аби тягати через плече.
короч треба воякам дати помацати аби дали свої відгуки
   
Колір буде темно-зелений такий як на ренедері. Це тестовий зразок. Ремінь не потрібен. Я військовий тому цей кейс розробляв з урахуванням більшості потреб від такого виробу.
   
Ще зверху ручка потрібна
   
Ремінь не потрібен. Я військовий


тоді ок
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Ще зверху ручка потрібна
Нащо? Штабелювати ж буде не можливо
   
Ще зверху ручка потрібна
В кейса три ручки. Його може носити або одна людина або дві.
   
Нащо?

Щоб зручно було носити

Штабелювати ж буде не можливо

Можна зробити щоб вона не виступала за рівень поверхні у складеному вигляді
   
Щоб зручно було носити

Можна зробити щоб вона не виступала за рівень поверхні у складеному вигляді
Внутрішня частина сконструйована для кріплення монітора за необхідності. Який сенс в ще одній ручці?
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Щоб зручно було носити

Можна зробити щоб вона не виступала за рівень поверхні у складеному вигляді
Думаю це  зайве ускладнення конструкції і відповідно техпроцесу, ну і , власна думка, бокові ручки набагато зручніші для переноски
   
Внутрішня частина сконструйована для кріплення монітора за необхідності. Який сенс в ще одній ручці?

Щоб не було необхідності перевертати
   
Кейс досить великий але не занадто для зручної переносу однією людиною. Всі наявні аналоги кейсів Пелікан, Нанук і Китай менші за розмірами і недостатньо міцні. І крім того дорогі.
   
Re: Універсальний кейс для зсу. Виробництво Україна.

Кейс досить великий але не занадто для зручної переносу однією людиною. Всі наявні аналоги кейсів Пелікан, Нанук і Китай менші за розмірами і недостатньо міцні. І крім того дорогі.
Зробіть ще кейс в половину висоти. Так, щоб можна було з'єднати два і отримати габарити великого.
   
Вот так у макиты выполнено,

   
Вот так у макиты выполнено,

Показати зображення...
Це не для армії.) І розміри кейсу гляньте.
   
Вот так у макиты выполнено,

Показати зображення...

Краще глянути Milwaukee (я юзаю). Але ціна неадекватна. Із плюсів - вбудована кравчука.

https://www.toolstation.com/milwaukee-packout-storage-system/p13017
   
Це не для армії.) І розміри кейсу гляньте.
Плюс кришка під таку ручку має бути або товстіше або з додатковими елементами жорсткості ... думаю це зайве, свого часу натягався з американськими кейсами.  :-)o
   
треба щоб він центрувався з сусіднім по вертикалі - виступи і пази
щоб був жосткий штабель
   
кейс має геометоію під штабелювання
щось непомітно, як один кейс зачепиться за другий

штабель має триматись купи навіть якщо сильна тряска
   
щось непомітно, як один кейс зачепиться за другий

штабель має триматись купи навіть якщо сильна тряска
Ви неуважні. Є виступи і зверху і знизу
   
Ціна? Не нижче 5000грн., так думаю. Два лотки яєць по 17грн. влізе.
   
різним командам різні кейси потрібні.
Я замовив три таких для НГУ

https://www.opticsplanet.com/mtm-tactical-39in-rifle-crate.html

А для всякого різного вже існує купа. не треба вигадувати лісапет

https://www.homedepot.ca/en/home/categories/tools/tool-storage/tool-boxes.html?searchterm=tool%20box











   
Ціна в роздріб 4000 грн
   
різним командам різні кейси потрібні.
Я замовив три таких для НГУ

https://www.opticsplanet.com/mtm-tactical-39in-rifle-crate.html

А для всякого різного вже існує купа. не треба вигадувати лісапет

https://www.homedepot.ca/en/home/categories/tools/tool-storage/tool-boxes.html?searchterm=tool%20box
Звісно ціню вашу допомогу але мені краще відомо про потреби. 10-20-50 тисяч ящиків з Канади ви не перешлете. І ціна буде захмарна. А ми зробимо.
   
по розмірам однакові, там ще є менший ящик за 100 баксів. тож питання ціни



   
А воно міцне? Ви ж підбирали тип пластику, правда?

Правильний спосіб заробітку, респект
   
Кейс досить великий але не занадто для зручної переносу однією людиною. Всі наявні аналоги кейсів Пелікан, Нанук і Китай менші за розмірами і недостатньо міцні. І крім того дорогі.

 так ви свою не озвучили
   
А воно міцне? Ви ж підбирали тип пластику, правда?

Правильний спосіб заробітку, респект
Кейс дуже міцний. Пластик спеціальний ячеїстий в середині. Все зроблено по військовому просто і надійно.
   
так ви свою не озвучили
Ви неуважні. Ціна в роздріб 4000 грн.
   
по розмірам однакові, там ще є менший ящик за 100 баксів. тож питання ціни

Показати зображення...
Показати зображення...
Сюди влізе Старлінк? В Україні 80 000 комплектів старлінків.
   
Сюди влізе Старлінк? В Україні 80 000 комплектів старлінків.
в той з коліщатами - з свистом, бам габарити більші за представлені, втой що за 100 баксів : 540х370х400 (чи влізе хз)

Так побачив вашу ціну, троха згодом. молодці, що робите
   
в той з коліщатами - з свистом, бам габарити більші за представлені, втой що за 100 баксів : 540х370х400 (чи влізе хз)

Так побачив вашу ціну, троха згодом. молодці, що робите
В менший не влізе. Пластик в девальта гірший. Коліщатка на війні лишні. Замки тендітні. Плюс тут він з доставкою буде Х2 до ціни. Нанук і пелікан близькі до нашого кейсу по якості там такий самий пластик але він не ячеїстий.
   
В менший не влізе. Пластик в девальта гірший. Коліщатка на війні лишні. Замки тендітні. Плюс тут він з доставкою буде Х2 до ціни. Нанук і пелікан близькі до нашого кейсу по якості там такий самий пластик але він не ячеїстий.

доставка копійки варта, на 2х не потяне. 3 бакса за кг, морем їде місяць. Але якщо у вас дешевше і надійніше, звісно краще виробництво тут
   
Ви неуважні. Є виступи і зверху і знизу
бачив, але вони виглядають дуже малі
ящики з епіцентра входять один в другий на сантиметр глибини, причому ці ящики рощитано щоб стояли нерухомо
вам звісно видніше, але хз
   
бачив, але вони виглядають дуже малі
ящики з епіцентра входять один в другий на сантиметр глибини, причому ці ящики рощитано щоб стояли нерухомо
вам звісно видніше, але хз
За рахунок ваги того що в ящику досить міцно тримається.
   
Звісно ціню вашу допомогу але мені краще відомо про потреби. 10-20-50 тисяч ящиків з Канади ви не перешлете. І ціна буде захмарна. А ми зробимо.

ви не вірно мене зрозуміли. Я нікого та нічого не критикую. Просто пропоную варіанти дизайну. Та боронь боже мені казати, шо я знаю краще за діючих військових. А бокс шо у вас треба підсилювати. Інакше будуть ламатись у екстремальних умовах. Це я знаю точно.
   
ви не вірно мене зрозуміли. Я нікого та нічого не критикую. Просто пропоную варіанти дизайну. Та боронь боже мені казати, шо я знаю краще за діючих військових. А бокс шо у вас треба підсилювати. Інакше будуть ламатись у екстремальних умовах. Це я знаю точно.
Варіанти дизайну пропонувати пізно) кейс розробляли конструктори і військові на виробництві яке має великий досвід. Прес Форма вже виготовлена і їде в Україну.
   
По-любому гарна ініціатива. Молодці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія