Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

тоді ще удачі ))
от, блін, від такоі злоі тіткі, оту удачу в носовічка загорну. То багато коштує.
   
доброго ранку, країно!
   
Що ж, побажаю і я удачі.
   
Доброго ранку добрим людям.
Ну шо, Людас виставляє за чергову круглу цифру? :)
   
Доброго ранку добрим людям.
Ну шо, Людас виставляє за чергову круглу цифру? :)
він ще за попередню не розрахувався. і взагалі, десь зник
   
Доброго ранку добрим людям.
Ну шо, Людас виставляє за чергову круглу цифру? :)
Свою не один раз биту і запльовану морду? :acute:
   
бліа ловив попутку, натикаюсь, там автор беггі.
Ну думаю пісда тобі беггі. Забронював, але уєпан в останній момент відмінив поїздку. Може через мій нікнейм.
Прийшлося ночувати в києві.
Тьху.
   
Ця гілка пам'ятає всі зашквари найвеличнішого і його дуполизів.
   
бліа ловив попутку, натикаюсь, там автор беггі.
Ну думаю пісда тобі беггі. Забронював, але уєпан в останній момент відмінив поїздку. Може через мій нікнейм.
Прийшлося ночувати в києві.
Тьху.
кінчай бухати!
   
бліа ловив попутку, натикаюсь, там автор беггі.
Ну думаю пісда тобі беггі. Забронював, але уєпан в останній момент відмінив поїздку. Може через мій нікнейм.
Прийшлося ночувати в києві.
Тьху.
піздючье хуйове. Хочете в лічку адресу дам та телефон? Пріезжайте та зробіть мені пісду. Буду вдома за два тижні, начебто. Вонюча ельфятіна тут мені погрожувати буде. Я на вас, недоносок, зачекаю. Оголосіть лише дату прібуття. Хочя, шансів ноль. Ельфи сцикліві завжди що капец, навіть більше за сциклівого беггі.
   
Доброго ранку!
   
Доброго ранку тим хто думає !
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго всім здоровья.
Аелітка от нагодував смачним гороховим супом та гречкою з котлетою, подлівою, та солоним огірком. Компот був теж смачний. І на вечір того компоту попросив термос невеликій. Дякую, Аелітко. Ви ж налогі башляете?
   
На вечір будуть макарони з м'ясом, сир, печіння до чаю, та яблуко. Вас же це дратує, уйобку? Я жеру за ваш кошт, аелітко.
   
Аелітко, бігати далеко не можу, я на ваших харчях ряху від'ів, вже на жопу та пузо смалец набираю. Щонайменьше, грівен 300 я вам один коштую на день в тилу. А зі мною ще два, а навколо, в іньших місцях, ще десь 75, а в кожного ще два..... "Сталовкі", що вас дратують страшенно. Я дуже радію, що дратують.
   
Поскаржуся вам, аеліте, мало овочів свіжих. Ви ж веган, а тут не повеганствуешь. Ви би, ублюдку, тут і салу би свіжому раділи, шло би за овоч, та жерли його.
   
доброго ранку, країно!
   
Доброго дня
   
Доброго ранку добрим людям
   
Доброго ранку!
   
Доброго здоровья, шановні.
   
Доброго понеділка, незникненні петрушки, я перша цього тижня   :super:
   
Здоровенькі були, петрушкі!  [ua]
   
Шо туд,  прихильники певної політсили  как всегда в понедельник идут к окулисту?
   
Свидетели Петра пересчитайсь!
   
Доброго ранку тим хто думає !
Ну що один захисник шута є .
Враховуючи скільки померло від нестачі кисню і допомоги в мене теоретично питання , прихильники Зеленського будуть в пеклі у одному казані з Зеленсьским чи для них буде окремий ?
Схоже , щось змінилося у захворюванні , зараз захворіти може людина любого віку. Купа дітей в лікарні з ковідом.
   
Guten morgen!
   
дочекались понеділка
   
Доброго ранку Україно!
Всім гарного і продуктивного робочого тижня!
А що там Людас? Зубожіння здолавши?
   
шо там, скільки вас сьогодня?
   
Доброго ранку, невидимки :)
   
шо, срач таки нескіченний? До тисячної сторінки?
   
шо, срач таки нескіченний? До тисячної сторінки?
нескінчений чи до якоїсь сторінки?
Ви вже якось визначтеся :)
   
людас вже на 500-ій зник...
   
Свидетели Петра пересчитайсь!

Мирослава  не заходит, начни с себя.
   
Доброго ранку добрим людям
   
Доброго ранку, крааїго!
   
Доброго ранку тим , хто думає!
   
До речі , про малочисельність. Раніше  , -  9-го березня я і дружина  завжди були на мітингу біля Шевченко.  Може пару раз  пропустили , коли до влади прийшов Ющенко. Бо там почалися офіційні заходи  Але  постійно ходили  за Янука. І я вже майже кожного знав в обличчя з тих , що приходили.  Нас було небагато .
Здавалось , що все помаранчевим гаплик. На цьому  форумі була купа , що волала  після приходу Янука , все з вами покінчено , ви щезнете (про понеділок нічого не казали). You know me  приклад цього . Все помилка виправлена , ПР це назавжди. Але відновлення відбулося.
І де коммуністи ?  Де купа партій  ? А ти хто за  рух в Европу і НАТО  , вони не щезли  а таки перемогли  в цьому питанні.
Дуже швидкий  шлях якщо дивитися з точки зору історії . Але довгий якщо міряти часом життя людини.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія